Partyflock
 
Forumonderwerp · 685791
 
Nederland
Misdaad/Drama

geregisseerd door Gerrard Verhage
met Peter Paul Muller, Chantal Janzen en Frank Lammers

Klaas Bruinsma begon midden jaren zeventig op kleine schaal te handelen in hasj. Eind jaren tachtig leidde hij het grootste en gewelddadigste misdaadsyndicaat dat ooit in Nederland actief is geweest met divisies voor moord, drugs en beleggingen. Langzaam maar zeker wordt Klaas gegrepen door het geweld hoezeer hij ook meent erboven te blijven staan. Het keert zich tegen de mensen waarmee hij werkt, tegen zijn beste vrienden en tenslotte tegen zichzelf. In juni 1991 werd Bruinsma, zevenendertig jaar oud, voor het Hilton Hotel in Amsterdam geliquideerd.

Vanaf 2 September in de bioscoop


duurt nog even maar ga ik zeker wel heen :yes:
laatste aanpassing
wil m wel zien :)
van god los ook nog trouwens :)
lees het verhaal in de veronica gids en je weet genoeg

ik wil hem wel graag zien trouwens

:flower:
Deze wil ik ook zien :jaja:
 
Als je het gelijknamige boek van Bart Middelburg inmiddels gelezen hebt dan is het zeker intressant om de film te gaan bekijken.
 
zo boeiend vond ik het boek niet...komt omdat bart middelburg niet echt moeite heeft gedaan om de waarheid te achterhalen...

ik val in herhaling, zie ik :d
laatste aanpassing
 
Ik heb m net gezien , t was hier de sneak preview.

Hij is echt zeer middelmatig!
Peter Paul Muller komt totaal niet over als Bruinsma. Hij wordt compleet weggespeeld door Frank Lammers, die de rol van Adri (André Brilleman dus) speelt. Hij is een van de weinige redenen dat de film toch enigszins vermakelijk is.

Het verhaal wordt gewoon afgeraffeld, van de ene op de andere scene is hij van nikszeggende in de hasjwereld uitgegroeid tot een van de grootste dealers. Dit terwijl andere stukken van het tijdvlak die onbelangrijker zijn gedetailleerd behandeld worden.

De regisseur moet zich schamen dat hij zo'n mooi verhaal verneukt heeft, er moet over een paar jaar gewoon een remake komen door de regisseur van Van God Los en een paar echte geloofwaardige acteurs in de hoofdrollen! Revanche! :D
 
Ben gisteren ook naar de sneak geweest en ik sluit me geheel aan bij Adaro...
 
Hebben jullie gister the making of van deze film gezien??

Dit is one 2 watch
 
ik ga hem toch kijken..maar ben meer benieuwd naar de ontvoering van alfred heineken !
Is nu een stukkie over op 2 Vandaag, best interessant :)
Ja? Ik heb hem vandaag gezien... Op zich wel grappig, maar ze laten heel veel weg uit het verhaal. En degene die Klaas speelt, zet niet het goeie karakter neer....

P.S. Voor jullie weer allemaal beginnen te schreeuwen over dat ie nog niet uit is: Ik heb hem in de Sneak Preview gezien ;)
 
Heb het boek gelezen, het boek en de film zijn zo geschreven en gemaakt zoals het echt gebeurd is!

Van god los was echt een film die helemaal nergens op sloeg!!!

[O][Z][Z][Y] ik geloof niet dat iemand het karakter van Bruinsma neer kan zetten!!

zwiep: komt er een film van de ontvoering van heineken??
Artiest {SHOWLIST artist 3144, 46647, 122324}
Ik heb m net gezien , t was hier de sneak preview.

Hij is echt zeer middelmatig!
Peter Paul Muller komt totaal niet over als Bruinsma. Hij wordt compleet weggespeeld door Frank Lammers, die de rol van Adri (André Brilleman dus) speelt. Hij is een van de weinige redenen dat de film toch enigszins vermakelijk is.

Het verhaal wordt gewoon afgeraffeld, van de ene op de andere scene is hij van nikszeggende in de hasjwereld uitgegroeid tot een van de grootste dealers. Dit terwijl andere stukken van het tijdvlak die onbelangrijker zijn gedetailleerd behandeld worden.

De regisseur moet zich schamen dat hij zo'n mooi verhaal verneukt heeft, er moet over een paar jaar gewoon een remake komen door de regisseur van Van God Los en een paar echte geloofwaardige acteurs in de hoofdrollen! Revanche!


Daar was ik dus al bang voor,naast de dominee,heb ik er nog een paar boeken over gelezen(oa erven bruinsma,Charles Z,Thea Moear The godmother)

dan ga je toch een beeld vormen van hoe het eigenlijk geweest is.Als ik dan alleen al hoor dat mensen als etienne U er niet in voor komen..
Waarom geen Thea Moear?met wie hij toch zeker het grootste gedeelte heeft opgebouwd van zijn Empire als grootste hasj leverancier?
:vaag:
 
Zijn wel meer dingen weggelaten, over Thea Moear wordt niets gezegd nee, en Etienne U wilde zelfs geld bieden als hij er niet in voorkwam, maar de regisseur wilde geen geld van hem hebben, maar hij is er wel uitgelaten.

Hij heeft ook een hoop erbij verzonnen om het verhaal wat filmbaarder te maken , hij heeft bijvoorbeeld een relatie met die Chantal Janzen, terwijl Klaas Bruinsma nooit echt een vaste vriendin heeft gehad toch.

Maar zijn excuus is natuurlijk dat er voor de film begint staat: "geinspireerd op het leven van..."
een gemiste kans inderdaad,hij had de laatste jaren wel een vaste scharrel,een vrouw uit Colombia,maar die is inderdaad nooit op de voorgrond geweest.
Slecht excuus trouwens,had de film dan anders genoemd :yes:
heb wel gehoord dat er een 4 delige serie komt waarin scenes zitten die je nu in de film niet ziet,en als 5de een documentaire over klaas.
Ik ga zeker naar deze film.
Misschien morgen wel al, of anders een andere dag.
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Lijkt me zeker een goeie film. Zeker omdat Tygo Gernandt erin speelt, 1 van de beste Nederlandse acteurs van dit moment.
 
Tygo speelt er hooguit 5 minuten in mee... (N)
 
Daar was ik dus al bang voor,naast de dominee,heb ik er nog een paar boeken over gelezen(oa erven bruinsma,Charles Z,Thea Moear The godmother)


the godmother.. is dat de moeite nog waard ?
 
Ik vond the godmother een supervet boek
1 vd mooiste over heel die shit
lijkt me een superrr film....



Goede aanwinst voor ons kleine kikkerlandje
 
ja maar ik heb al heel wat gelezen, , en ik vind die middelburg maar niks, een verhaal heeft altijd meerdere kanten en hij bekijkt het maar van 1 kant !
ben net geweest!!!

goede film raakt je wel op sommige punten

nu nog ff het boek lezen kijken of hij veel verschilt!!!

denk niet dat je in anderhalf uur de hele historie kan neerzetten,


maar viel niet tegen!!!
laatste aanpassing
Tygo speelt er hooguit 5 minuten in mee...

_____
Meen je niet! He rules!!!
 
hij was wel vet,maar verschilt toch wel veel met het boek volgens mij!!!!

maar het was absoluut een boeiende film.....
de streek die die anette flikt in de film is volgens mij niet echt gebeurd...maar als ik klaas was in die film had ik haar niet gewoon kapot geschoten maar......... @#$%$^#^&*
ja tygo speelt maar 5 minuten mee

hij is een super coole acteur maar klaas had hij niet moeten spelen klaas is in principe een "net" ventje uit een rijk gezin en tygo is echt zon zware mafkees!!!
laatste aanpassing
 
Ik denk dat Tygo ook zeker wel een net ventje kan spelen, die gast is echt goed! Het zou iig altijd al beter zijn dan die gast die m nu speelt :yes:
 
Ik vind het uiterlijk van Tygo niet echt passen bij een net ventje... ;)
nee idd de rol van klaas is echt niet op zijn lijf geschreven!!!!

in van god los was hij wel master!!!
 
Gewoon een uit de kluiten gewassen aflevering uit een serie...vond het niets bijzonders..
Ik vind dat alle Nederlandse films verboden moeten worden.

:-P

Wat te denken van Van Gogh's "0605 de film" die er aan komt? Die titel alleen al, dat kan toch niet anders dan een 'writers block' zijn geweest?

En dan het James-bond achtige design-theme....

...Acreativieit viert hoogtij deze dagen.

BE AWARE!!!
laatste aanpassing
 
Nou ik von De Dominee, en goeie film.
 
vond 'm ook wel oke, maar had er wat meer van verwacht..
 
Ik ga hem vanavond kijken...:)
Ik vond t een leuke film.
Niet helemaal volgens de waarheid geloof ik.
Ik weet het ook niet zeker,
maar ik dacht toch echt dat ie uiteindelijk wel in meer handelde dan alleen soft drugs.
Anyway, leuke film om te zien.
Zeer goede film, maar Van God los was beter.
Maar dat was ook de beste NLfilm tot nu toe.
Nu nog naar Simon (De film).
Vond het een beetje tegenvallen eerlijk gezegd. Vond Van God Los stukken beter.
Artiest {SHOWLIST artist 49113, 157317, 15263}
Heb hem nu op dvd, ga hem zo kijken :yes:
 
nu al op dvd????
hmm geen intresse om te zien :no:

Ga liever naar der untergang,over de laatste dagen van hitler te zien,dat is wel intressant van mijn kant gezien ;)
laatste aanpassing
ik heb hem zondag op dvd gezien ... vind het helemaal nergens op slaan ...
MENSEN KIJK HEM NIET OP DE GEKOPIEERDE DVD...

de hele tijd een tijdbalk boven in beeld en er zit een joego in die duits gaat lullen en niet te verstaan is ... en dat zonder onder titeling...

verder geen charlie geen mable en geen neeltje jacoba...
ik vond het een dijk van een film, erg goed gespeeld.
 
ja een hele goede film!
 
bad ass motherfu**ing goei film.
ik heb net de dvd bekeken en ik vind hem goed
Wel grappig dvdtje,verhaal is iets te langdradig soms en dr ontbreken volgens mij nog wel wat onderdelen uit K.B zn leven....je maakt mij toch niet wijs datie alleen handelde in softdrugs?! ;)
Maar voor een Nederlandse film is t niet slecht!! :D:D
 
had dr meer van verwacht
klaas vin ik top (y)
maar de film (n)

en ik verstond ook de helft niet van dat moffe taaltje :s
 
hoe kom ik aan die dvd dan???