Partyflock
 
Forumonderwerp · 694349
Wie is er wel eens in appartementencomplex Michalis geweest en kan mij daar meer over vertellen? Ik zit daar namelijk van 12 tot 23 augustus!!! Is er een mooi uitzicht van de balkons en waar in chersonissos ligt het precies/wat is er in de directe omgeving van het appartement te vinden? Please let me know!!!
~hey heb ie hem weer. wij zaten daar vlakbij geloof ik, appt. maria. schitterend uitzicht op een ehbo-post vlak voor ons, was altijd wel wat te beleven met dronke mensen enzo ghehe :D
en bovendien werkte daar de mooiste doktersassistente ooit gezien :kwijl:
app michalis is (Y)
check deze link

http://www.vakantiereiswijzer.nl/reacties_bezoekers/reacties_acc.php?xid=3207

die staat ook op onze site
Wij zijn er geweest! Is voor jongeren echt een super relaxt appartement..

PLUSPUNTEN:
* muziek aan de bar
* mag heel veel lawaai maken
* bijna alleen maar jongeren

Minpunten:
* bij sommige balkons heb je echt een shituitzicht op een app waar ze al 2 jaar mee bezig zijn om te bouwen

voor de rest 10 minuten van starbeach af en 10 minuten van het uitgaan af!
Ik heb die link al een paar keer gechecked gizzmo! Wilde gewoon ff kijken wat de partyflockers er van denken!

Maar die plus punten zijn wel gunstig, ik ben namelijk heel goed in lawaai maken! (vooral 's nachts na het stappen! :yes: )

Nog maar 12 dagen en dan ben ik er!

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Ik zit ook van 12 aug t/m 24 aug met 6 kameraden in app. Michalis.

Nog 10 dagen :D
Wij zitten in Maria...waren er ook mannelijke EHBO'ers hhaha???
"dullep!" vliegen jullie toevallig ook 12 aug om 05:50 vanaf schiphol?
Uhh dat weet ik niet.. wij krijgen un week vantevoren te horen. maar we vliegen wel 12aug en volgnes mij vanuit Luik vertrekken wij. Maar zou wel leuk zijn als ik daar mensen van PF in dat app. tegen zou komen :D
Nog maar 9 dgn en dan vertrekken gizzmo en ik en nog een heleboel :yes: Hopelijk zitten er inderdaad veel PF'ers in Michalis! Zou wel gezellig zijn!
laatste aanpassing
Ik ga morgen naar kreta, zit in app erofilie ofzo :S schijnt vlak bij t centrum en strand te zitten, ben benieuwd of t wat is!! maja zal t morgen wel zien allemaal :D
laatste aanpassing
 
Ik ga 22 augustus naar Kreta en zit daar in appartementen-complex Elmi, ik heb er al veel goede dingen over gehoord/gelezen dus dat komt wel goed :D
 
Artiest {SHOWLIST artist 16446, 19760, 48082}
weet iemand hoe Appartement elalia is?
Zitten er nog pf'ers in app Amalthia ??
lorenzo 4 augustus 2004 20:41
weet iemand hoe Appartement elalia is?


Drie jaar geleden heb ik in dat appartement gezeten. Zijn best wel relaxt, niet super groot ofzo. Het is een klein complex en de eigenaar woont er zelf ook.

Als je bijv s'avonds terug vliegt kan je bij hem nog douchen etc.
Je zit vlakbij het starbeach strand 5 min lopen. Je moet alleen de heuvel over. Het centrum is wel wat verder, maar dat is zo'n 15 min lopen.
 
hehe eindelijk iemand die reageert :D

relaxx man thanks voor de info altijd makkelijk om te weten!!! ;) lekker op de slofjes naar starbeach!!! :yes:

greetz