Partyflock
 
Forumonderwerp · 693277
Ben zelf net terug, gevlucht voor de donkere wolken!
Was wel weer superrelaxed, vond het alleen te benauwd en net ff iets te druk (vergeleken bij vorig jaar waren er volgens mij 2x zoveel bezoekers)
Ben zelf net terug, gevlucht voor de donkere wolken!




Ben jij nou een Hollander of niet! :/ :p
Ik ga zo naar Hellbound :yes:
 
was het niet eerder gestopt vanwege het slechte weer? op last van de brandweer
op de radio niets over gehoord (dat ze gestopt zouden zijn), wel dat veel mensen met regenjasjes aan bleven dansen :)

Ben jij nou een Hollander of niet!


ja, misschien slap, maar ik scheit van onweer, en zeker met al die tenten :(

Moesten trouwens onderweg de auto aan de kant gooien omdat we echt helemaal geen hand voor ogen meer zagen door de regen. Ik hoop dus niet dat dat ook zo erg op Extrema is geweest!
 
juist wel, beetje regen kan geen kwaad
 
ja en zo is het en niej anders :[
 
Awakenings was juist ook stoer met regenpakjes! :D
 
het is dus echt al afgelopen door het weer :/
 
bron?
 
Seqs?
Serieuze reacties geven blijkt moeilijk te zijn?

Maar goed...ook ik was gevlucht voor dark clouds...en terrecht meen ik. Wat een bak water kwam er uit de hemel zetten zeg samen met Gods eigen lichtshow!

Extrema zelf was weer erg ok. Muziek was overal top, aankleding was ala Extrema, dus leuk en verzorgd. Voedsel was dit jaar beter geregeld dmv een soortement van voedselplein met dj's die van alles draaide. Ook lekker veel barretjes waar je snel geholpen werd.....

Maar om de 1 of andere reden kwam ik er vandaag niet echt 'in'. Ik denk dat het een combi was van teveel mensen op een snikhete benauwde dag. Ik had het naar me zin, maar vorig jaar was het leuker.
 
Het is inderdaad niet afgeslast na die regenbui. Ik ben zelf niet geweest, maar vrienden van me komen net pas thuis. Het schijnt ook na de regen een goed feestje te zijn geweest! :)
ja regen was er maar even... 45 min ofzo..... daarna gingen we gewoon lekker verder... erg leuk feeestje gehad... alleen verhouding mensen - podiums wat een beetje zoek... volgende keer wat minder mensen of grotere stage's... electro en techno vond ik het best en supernatural was erg gezellig tijdens de storm!!
 
wat een top feestje :)

En dat regenbuitje stelde niets voor! gewoon ff naar binnen in de techno tent en alles is weer goed :)
wel drassig allemaal, ook mijn kleding nu:/

Audio B. Was zo lekkkkker!!! :9
En don diablo weer mijn complimenten (y)

Echt een rete goeie avond!

Volgende keer wel wat meer schone wc's de stront zat tot het plafond aan omhoog :|
Nou, ben zelf net terug, de regen heeft mij niet tegengehouden en das maar goed ook want daarna was het weer goed te doen!

1 Nadeel: De security zijn gore lafbekken, ok ik wil niet zeggen dat ik zo stoer ben, maar het is toch hun werk als er 15 man helemaal los gaat op mekaar? Nee iedereen op Extrema ziet het, maar de beveiliging staat er 3 meter vandaan, maar durft ze gewoon niet te pakken, ook wel logisch als je kijkt wat voor gozers het waren, maar toch moet je dan iets doen. Was niet leuk om te zien.

Nou groeten en een fijne nacht nog!
 
Ben al even thuis, maar vond het mijn slechtse extrema feest ooit...
Muziek was iets te 1111111111111111tonig, aankleding was goed, sfeer was hmmmm, in het begin veel te druk, maar wel goed. Toen kwam de regen en begon de drama...:)

it was my last extrema outdoor for the next few years...

in alle negatieviteit hoop ik wel dat anderen goed hebben genoten en vond buiten de muziek om de rest wel goed georganiseerd...
Iemand die rellen nog gezien op het eind met de beveileging?
 
nope....
dat ging los jo dat was echt 50 man tegen de hele groep beveleging
 
kunnen we mensen die rellen op feesten niet gaan brandmerken ofzo? :/
Was een TOP feessie!
Heb wel de modder achter mn oren en tussen mn tenen weg moeten halen ;),maar dat mocht de pret niet drukken!! :D
En na regen kwam zonneschijn,en wel in de vorm van de Audio Bullys en Don Diablo!
In één woord: Geweldig!!!!(Y)(Y)
Ik heb een super dag gehad!!!

Was smiddags een beetje raar allemaal, iedereen liep maar wat rond leek het wel, ergens langer dan een kwartiertje vertoeven zat er niet in!

Remy draaide erg goed, en toen kwam de onweers bui

Even schuilen, liggend op de grond onder een sigarettenbusje, en toen het droog was, weer verder feesten!

En idd, de zon kwam weer op bij de Audio Bully's en Don Diablo, die echt geniaal waren!!!!

Super feest, en volgend jaar zeker weer:)
 
was wel een goed feestje :D
heb leuke mensen ontmoet!
jammer van de regen maar goed daarna toch nog in de zon gezeten heb me prima vermaakt!
 
dat ging los jo dat was echt 50 man tegen de hele groep beveleging


nix van gemerkt gelukkig waar was dat dan precies?
 
Zeg, hoe was het nou rond 7, toen die "day after tommorow" regenbui ontstond?

Chris
 
Ben toen bij kremin naar binnen gegaan
was al opweg daar naar toe, toen het ineens losbarste ben toch nog redelijk droog gebleven en daarna mooi nog van het zonnetje genieten! :D
 
Eerste keer Extrema en het is mij goed bevallen.
Eigenlijk vooral in de techno-tent gestaan..
Cari Lekebusch :respect:
Ik heb een superdag gehad.

Gelukkig na die regenbui, gewoon weer droog weer...
Jammer, dat ik mijn telefoon ben verloren...Was eigenlijk maar een oudje, maar ik had nog net even niet in de planning om deze maand een nieuwe te gaan kopen. Als iemand hem dus toevallig gevonden heeft...Het was een Nokia 3310.
 
goed feestje hoor.
Tijdens het "buitje" ff in een tent gestaan en na een uurtje weer verder. Was wel meteen een stuk kouder en lekker afgesloten met Sander.

Al met al weer een heel gaaf feest.
En we konden zo het terrein afrijden.
 
Zeer geslaagd, super sfeertje, leuke mensen… Wel een beetje druk.. en een beetje weinig Toiletten, Barretjes (en tenten toen het begon te regenen :P ).. Maar het mocht de pret niet drukken.. (Y)… Volgend jaar weer!

Heb van de vechtpartij weinig meegekregen...

De tenten zaten wel overvol tijdens de regen... Ik vind wel dat de organisatie er nog wel een circus tentje bij mocht zetten toen deze weersverwachting bekend werd!!

Vuurwerk was ook wel vet!! vooral als je met je :vaag: kop diep erin probeert te kijken..
 
sfeer was super. Remy was the best. Het weer was heel ff kut. maarja ik had toch een zwembroek aan ghehehe en was daarvoor al wezen zwemmen ( erg relax overigens zwemmen op een feestje )

Volgens mij heb ik een andere knokparty gezien ik denk rond 2100 uur ofzo ( ik kan er ook een paar uur naast zitten ) heb er geen verklaring voor, jullie wel ?

maar daar liep wel een gekke gast bij. zijn oog lag open en het bloed liep uit zijn smoel hij werd nog een keer in zijn arm gebeten, maar ik geloof niet dat ie daar veel last van had :vaag: hahaha. Volgens mij was ie ff aan het modderworstelen geweest met een herder van de security. Die hond die kreeg me een doodstrap van die vent!! echt niet normaal !!

maar volgend jaar weer :bounce:
 
modderworstelen is best fijn..
 
Vechten op een feest.... :no:
Je kan er lang over blijven praten, maar ik snap er niks van..Gelukkig op Extrema niks van gemerkt.
Het was zoals alle voorgaande keren weer een zeer geslaagde editie van Extrema Outdoor :yes:

Regen was even heel heftig maar hield gelukkig ook weer op daarna gewoon verder gefeest en iets voor het einde richting auto vertrokken verliep allemaal vlekkeloos!

Enige minpuntjes naast de vele pluspunten:

Pas om 11.00 uur open gaan terwijl het overal aangekondigd staat als 10.00 uur
Smerige smerige wc's


Die imbecele actie van die zeer de weg kwijt zijnde mongool (hoorde een harde kern P$V-er maar goed praatjes gaan snel rond) daar heb ik geen woorden voor dieptriest :no:
Wel frappant dat er security en politie bij stond en eigenlijk niets deed en dat die eikel het nog voor elkaar kreeg een vrouwelijke securitymedewerker flink toe te takelen...
laatste aanpassing
vechtpartijen op een Extrema feest....waar gaat dat heen met deze wereld??

Love & Respect....niet voor niets het motto van Extrema.

Ik ben voor het noodweer weg gegaan, dus heb ik er niets van meegekregen, maar nu ik lees dat er zelfs hier vechten is geweest....man, wat triest. Diep triest.

Ik denk dat het langzaamaan tijd gaat worden dat de grote organisaties de handen in 1 gaan slaan en een zwarte lijst gaan samenstellen om deze zieligerds te weren van feesten. Of dat er in ieder geval harder tegenop getreden gaat worden, want het is nu wel erg vaak raak dit jaar.
 
:yes:

t wordt tijd ja!
 
Eerste keer voor mij naar aquabest. Met me zus me dus. Erg gezellig. Wel warm. We hebben eigenlijk vooral op een plek gestaan, Pyramids of Gizeh – FutureFunk puur omdat het daar gewoon nog te doen was ( ik kon die dag absoluut niet tegen de hitte). En er stonden ook super leuke mensen. Heelrijk gedanst en de setjes die ik hoorde waren super. Had niet echt dj's waar ik perse naar toe wou....

Persoonlijk vond ik alles goed geregeld. Het eten, drinken en de wc's. Heb nooit lang hoeven te wachten en verder geen rare dingen opgemerkt.

De sfeer vond ik super, erg gezellig, heel anders dan op de feesten waar ik normaal ben geweest. Of het was omdat ik op alle fronten nuchter was.
Erg leuk trouwens om die gasten te zien die wat op hebben. Zo zie je pas hoe erg je voor lul staat en wat voor onzin je er dan uitkraamt 8)

Maar goed, eten halen, was erg druk lange wachttijd. Ik tafeltje regelen en stoelen me zus en der vrienden het eten halen. Ik zag de wolken al aankomen en het werd me toch donker. Begon al beetje in paniek te raken want wist niet waar mijn zus het eten ging halen en telefoon was ik vergeten. Toen het begon te onweren heb ik er toch maar gezocht en kwam z dus tegen. Wij wachtne op de toti en de regen brste los. Maar nog geen tosti :nee: Toen we hem eidenlijk hadden konden we echt nergens meer schuilen en waren we helemaal doorweekt...inclusief onze tosti :frusty:. Toen we helemaal doorweekt waren en regen nog niet opgehouden was konden we stiekem in de pasta tent schuilen :yes: bar koud mar goed. Iedereen kwijt. Uitiendelijk iedereen gevonden, ik stond te klappertanden van hier tot tokiyo en iedereen kek me daardoor maar :vaag: aan.

Toen maar huis gegaan :)

Zo was mijn verhaaltje :P
 
modderworstelen is best fijn..


zullen we een keer ?
 
Wat een KLOTE feest zeg!! Dit is dan ook echt de laatste keer dat ik hier heen ga, ben nu 6 jaar achter elkaar geweest en kan me herinneren dat het alleen maar slechter is geworden!!
Bagger muziek, goorste wc's ooit, drinken uitverkocht etc etc.

Pluspuntje(ja :jaja: dat dan weer wel): Sfeer is prima daaro.

Maar toch, nee :nee: dit was de laatste keer!!
 
Artiest R-K
Wel aardig feestje, heb alleen in de techno gestaan, goed geluid, goeie muziek.... sfeertje wel ok... Carola, Kowalski en Rachmad als uitschieterrss!! Je kan alleen wel merken dat het feest in het zuiden van het land is, toch heel ander volk...
 
We hebben eigenlijk vooral op een plek gestaan, Pyramids of Gizeh – FutureFunk

Emjay ;-) (y)

Twas een superfeest...'s middags eerst naar de technotent gegaan waar Carola moest draaien en dat was zalig maar veels te warm...Lau en Lot twas leuk :D...

Toen maar snel naar het strand gegaan waar Roog en Benny moesten draaien :respect:...mooiste gedeelte van de dag...heerlijk weer superveel bekenden...ook wat pf-ers hier en daar...te gek (y)

Toen die hoosbui niet normaal meer....stond gelukkig droog in de technotent tegen een erg leuke vriendin aan maar was ff een domper...daarna lekker weer doorgefeest bij Roger Sanchez (erg oke) en de Audio Bulleys...wat een sfeer maken die gasten zeg...iedereen hands in the air :D....

Op het eind ploegend door de modder maar gaan afsluiten bij de techno en Lekenbush....al met al heerlijke dag met goeie sfeer...mocht wel wat minder druk zijn :yes:

B)
laatste aanpassing
Dit stukkie was te kort voor de verslagen, dus daarom hier:
Zooooooo dan!
Wat een super dag gisteren zeg!
Eindelijk een festival waar ik alleen maar genoten heb...heb me lekker niet druk hoeven maken over DJs die ik wilde gaan zien, mensen die ik zonodig moest ontmoeten en meer van dat soort ongein. Door mijn vrij hoge mate van vermoeidheid vrijdag al, had ik besloten om alleen maar te gaan chillen met mijn voetjes in t water, drankje in de hand en de geluiden om me heen gewoon allemaal als relaxte achtergrondmuziek te beschouwen.

En zo gedaan.
Maarrr Roger Sanchez wilde ik nou eindelijk wel eens een x meemaken. Net daarvoor kondigde het noodweer zich aan. We dachten toen wel eventjes op het overdekte terras te gaan staan om de set alsnog te kunnen horen, maar daar werd het zo'n enorm gedrang om het trappie op te komen...had echt medelijden met t meisje dat moest controleren of iedereen wel een vipbandje had. Dus dan maar even hard rennen, en zo kwamen we in de Supernatural tent terecht. Toen nog een x overgevlogen naar de Electro tent...Lady Aida was prima te pruimen. Sneu detail -ik heb t gelukkig niet gezien- maar er waren een paar mensen aan t sexen daar, en bij een vriendin van een vriendin kwam het kwakje op haar been terecht

Toen toch bij Sanchez op een podiumpje gaan dansen, en wat een sfeertje daar zeg ! Echt typische Ibiza klanken en zo was de sfeer daar ook, helemaal super. Sowieso werd er bijna overal veel commerciele muziek gedraaid eigenlijk, maar dat kon de pret niet drukken. In de techno alleen een stukje Kowalski, volgens mij samen met Laux, meegekregen maar echt indruk heeft dat niet gemaakt.

De Audio Bullys daarentegen wel!!!! Luv' them! Ze maken dr echt een leuke show van, leuke nummers, en de manier van zingen van die gast komt echt goed tot zn recht zo... Wel was ik zo'n meisje op teenslippers in de blubber..die raken dus regelmatig vastgezogen voor je t weet ben je ze kwijt. De zon ging onder en de verlichting (het reuzenrad!) werd steeds spectaculairder... het was inmiddels helaas tijd geworden om naar huis te gaan...
Ik heb gelezen dat Richy.nl een paraplu op de draaitafel van Sander Kleinenberg gooide tijdens zijn laatste plaat... lekkere actie:nee:
 
heb geen paraplu gezien, maar wel slippers tegen donnetje aan :)
 
MMM wat knalde Speaker Attack van Kowalski er weer heerlijk in.
 
goed feest, ben blij dat onze pfers die naar freuqence gaan het niks vonden: als die andere mongooltjes er ook zo over denken, misschien geen vechten volgend jaar ?