Partyflock
 
Forumonderwerp · 683837
 
Laatst is er uit markonderzoek gebleken dat de meeste vrouwen eerder op de intelligentie van mannen vallen dan op het uiterlijk.

Ik vroeg mij af of dit ook geld voor het levendige en stappende deel van Nederland.

Dus dames, brand maar los.....
 
Dat ze een baan en een auto hebben vind ik belangerijk :yes:

Ik heb altijd de jongens zonder baan en auto :(
Best grappig hoe je het onderzoek noemt trouwens, marktonderzoek :D Marktonderzoeken hebben betrekking op produkten.

Laatst is er uit markonderzoek gebleken dat de meeste vrouwen eerder op de intelligentie van mannen vallen dan op het uiterlijk.


Je kunt dit trouwens beter nog even uitbreiden. Het is gebleken dat vrouwen op intelligente en zorgzame mannen vallen wanneer het ze om een lange relatie gaat. Willen ze gewoon een avondje los dan zoeken ze toch echt wel een lekker ding op.
 
Zorgzaam :yes:
:lief:
 
das logisch voor een one night stand heb je geen brein nodig
Wat nou als het een lekker ding is, zorgzaam en ook nog eens intelligent?
 
niet dat uiterlijk helemaal geen rol speelt, tuurlijk wel, maar liever iets minder mooi, dan een perfect uiterlijk met een een dom karakter...

heb ik ff geluk O:)
Ik heb altijd de jongens zonder baan en auto


where the hell vis jij je jongens vandaan dan? Venesluis??
 
ik heb ook mazzel de mijne heeft de looks een auto en een redelijk intelligentie gestel
Tja je valt tog eerst op t uiterlijk...dan na een tijdje kom je er pas achter of tie het IQ heeft van een kip zonder kop of dattie chirurgie gestudeert heeft,,,,daarom zeg ik altijd maar: 'Leer m eerst goed kennen....innerlijk kan goed verstopt zitten'!
 
auto vind ik een van de minder belangrijkere dingen, maar daar ben ik ook een van de weinge mee volgens mij :/
 
dat is ook niet t belangrijkste maar is wel mooi meegenomen zekers als je wat verder uit elkaar woont in ons geval
laatste aanpassing
 
Belangrijk is IQ, GELD, AUTO, UITERLIJK...

Oftewel dat bestaat niet!!!

Tja, dan moet je toch kiezen he?

Doe dan maar een lekker lijf met een klein beetje hersens...

Verdien ik het geld zelf wel!
 
auto vind ik een van de minder belangrijkere dingen, maar daar ben ik ook een van de weinge mee volgens mij


Tuurlijk is het een van de minder belangerijkere dingen,maar wel irri als je het elke x overkomt.
En helemaal als je dan ook nog van alles voor diegene moet betalen :@

Jij niet Barry ;)
 
Uiterlijk, ze moeten ook lief zijn :p
 
in het begin uiterlijk, maar daarna ga ik echt het innerlijk en vaak valt het tegen!!
 
Uiterlijk en intelligentie is best belangrijk maar je moet wel allebei een beetje op hetzelfde niveau zitten anders gaat het fout lijkt mij.
 
Tuurlijk is het in dit geval moeilijk een keuze te maken. lelijk en slim is niks, maar knap en dom bereik je ook niks mee.

Maar toch ik zie te veel antwoorden die er tussen in zitten en dus eigenlijk geen keuze zijn.

Hat is uiterlijk of intelligentie, niet een beetje van bijde......

Ik snap zelf ook wel dat een combinatie van die twee factoren de ideale man voortbrengt zeker als hij daarbij ook nog zorgzaam is.

Persoonlijk zou ik op uiterlijk afgaan, maar als ze echt dom is gaat dat na verloop van tijd toch wel uit, en vind je wel weer een ander. (hoop ik)
 
vaak zie ik knappe jongens maar dan begin je er een gesprek mee en dan is het ook gelijk over :S wat een niveau zeg :P dus die valle af.. beide moet het goed zijn :P
 
uiterlijk telt ook wel mee vind ik :jaja:

mot er strax de hele dag tegen aan kijken!! :D
 
Persoonlijkheid:)
 
uitstraling zegt me vaak al of iemand intelligent of niet is.. dus echt wel intelligentie... maar ook weer niet te lelijk natuurlijk:P
 
Ik ga zeker wel eerst op het uiterlijk af. Als ik verder wil gaan dan alleen een babbeltje dan moet ik als ik haar tegen het lijf loop, toch wel iets hebben van ...wow..... Het lichaam is toch een soort visitekaartje van de geest is mijn mening. Je verzorgt je lichaam zoals je je voelt. voel je je goed verzorg je je lichaam ook goed.
Dat heeft dan nog niet zozeer met intelligentie te maken, maar wel hoe het daar in die bovenkamer zit. Later kom je er dan vanzelf wel achter of ze intelligent genoeg is om een langdurige relatie mee aan te gaan.
Een van de belangrijkste dingen vind ik humor en er zijn niet echt veel mensen die je tegenkomt die echt om dezelfde dingen kunnen lachen.
Enige intelligentie vind ik zeker wel belangrijk, maar als de humor goed is zegt dat voor mij ook wat over de intelligentie.
pfff wat een verhaal
Leuk topic, maar wat zijn " breinz" ?????
Ze moeten het gewoon allebei hebben!!:yes:

En ik heb liever dat hij er goed uit ziet en niet dom is inplaats van oerlelijk en heel erg intelligent.:):)
Artiest Razer
zekerz beide als ze heel erg :kwijl: is en oerdom neej lekkerhandig maar een nerd maar wel slim :vaag:
 
YOU'RE MISSING THE POINT.

Sorry dames maar dit is geen open vraag....

Het is A of B

A = Uiterlijk
B = Intelligentie

Can't have them both....
 
ik ga voor C :D
 
Ban benieuwd hoe jullie theorie examens voor het rijbewijs afleggen :)
 
breinz zijn hersenen
 
Intelligentie :jaja:
Ik ben dom en lelijk
Nu maak ik dus helemaal geen kans meer:(
laatste aanpassing
 
intelligentie..
 
als ik moet kiezen; intelligentie
 
A...tja ;) het oog wil ook wat...
 
allebei! sorrie, kan echt niet kiezen hoor..
maar als t moet dan toch intelligentie :D
wat heb je aan een mooie vent als er geen zinnig woord uit komt? ;p
laatste aanpassing
 
wat heb je aan een mooie vent als er geen zinnig woord uit komt?


...sex?;)
 
ohwjaaa, hoe kon ik dat nou vergeten?! :D
 
;) :D...vergeetachtige!
 
Ik val op het uiterlijk van de vrouwen, de intelligentie kan k tog nie neuke :P

ps. PGS snaptut :D :respect:
Intelligentie, uiterlijk kan je meestal nog wel veranderen als het dramatisch is!




(Mijn vriendje is super lekker en heeeel intellegent!!!!)
 
;) Don
 
moet wel beetje snugger zijn .. anders ben ik zo uitgeluld :$
Uiterlijk en als ze te dom blijkt te zijn. Zoeken we iemand anders met een (voor mij)leuk uiterlijk en als die ook dom is. Dan zoeken we iemand anders met een leuk uiterlijk en die is dan wel misschien slim.

Dus eerste instantie uiterlijk!!
Intelligentie, uiterlijk kan je meestal nog wel veranderen als het dramatisch is!


:yes:
'k kijk in eerste instantie naar het uiterlijk maar vindt het wel erg belangrijk dat ie wel een beetje snugger (pcies het goeie woord VageJetje ;) ) is want anders gaat het denk ik niet werken...

Dus als ik zou moeten kiezen tussen uiterlijk of intelligentie dan zou ik voor intelligentie gaan...
 
Als ze lief, trouw en gezellig is hoeft ze van mij niet slim te zijn hoor, zolang je er maar mee kan lachen en plezier mee kan beleven.
Dus doe mij maar een mooi uiterlijk

Ik breng dat geld wel is het laatje.
 
eerst uiterlijk, dan intelligentie