Partyflock
 
Forumonderwerp · 681321
 
Gisteren zat ik in een coffeeshopcafe in Rotterdam… komt een maat naar me toe met een flyer van Dance Valley. En deze wordt gehouden op 4 december 2004!!!

Dit is geen gelul…. Want die flyer zag er heel professioneel uit… en die Line – Up die er op stond…. :kwijl:

Wie weet hier meer van??
laatste aanpassing
:no:

Maar je kan beginnen met de line up te geven ;)
Zou ergens best wel eens kunnen, want heb begrepen dat Impulz Festival de enige Impulz dit jaar is. Dus in december géén Impulz iig :)


Ben benieuwd :d
Winter edition ofzo ja.........is de vervanger van impulz.
zal wel frisjes worden dan:S

*edit*
aha... indoor dus
laatste aanpassing
 
ja klopt is de winteredition
 
4 December...

Verbaast me niets...

Probeert UDC gewoon ID&T weer 'n oor aan te naaien, aangezien TD een week vor Nightmare gepland is, waardoor UDC weer buitenspel werd gezet...

Ookal trekken DV en TD totaal andere bezoekers...
Artiest Raven
Impulz gaat nu Dance Valley indoor heten. Maar het lijkt me heel sterk, dat die flyer van udc zelf is. Vooral aangezien het dan pas in december is... Denk je nou echt, dat udc nu al de line-up heeft?
 
2 luckystar: welke namen stonden er dan op die flyer? wel vaaaag dit...
 
Als er een flyer van is, is er ook meestal een site van, en die kan ik ook zo snel niet vinden...

Ook nix op UDC.nl.
 
Volgens mij was ie gewoon zo stoned als een garnaal....
Jah dat denk ik ook El duce :D
Flyer is er nog niet, line-up ook niet. Maar de datum klopt. Is inderdaad vervanger van Impulz. Is dan ook in de Brabanthallen.
 
Namen???


Dave Clark, Yoyi Biomehanica, Jeff Mills, Carl Cox, Monica Kruse,Roog en nog veel meer DJ's op het gebied van Hardstyle, Techno, Groovey, Progressive etc,..... tja, bijna net zo veel namen als de zomer editie.
Zou me niets verbazen. In 1999 was er ook al een Dance Valley indoor.
Kvind t maar goedkoop. Impulz liep niet meer, dus gaan ze t maar DV-Indoor noemen want DV is een goede 'merknaam' met een goed imago in Nederland....als ze dan ook met een echte DV line-up komen hoor je mij niet klagen maar vind dit een beetje inspiratieloos.
maar goed kheb gewoon iets tegen UDC op de een of andere manier.... (neemt niet weg dat ik DV vorig jaar SUPERRRR vond)
laatste aanpassing
 
COÑO 27 mei 2004 13:59
Kvind t maar goedkoop. Impulz liep niet meer, dus gaan ze t maar DV-Indoor noemen....als ze dan ook met een echte DV line-up komen hoor je mij niet klagen maar vind dit een beetje inspiratieloos.
maar goed kheb gewoon iets tegen UDC op de een of andere manier....


DV-line-up??

Ten eerste heb je nu pas een paar namen gekregen van Luckystar, dus je kan niet zeggen of het een DV-line-up zal worden, en ten tweede vind ik de namen die hij inmiddels heeft gegeven wel typische UDC-namen...

Maar dat "tegen UDC" wat je zegt, heb ik ook... weet niet waarom, maar die organisatie staat me gewoon niet aan!
laatste aanpassing
Vreemd he, en iedereen altijd maar zeiken op ID&T maar daar kunnen veel organisaties toch eenvoorbeeld aan nemen wat betreft het goed laten verlopen van een feest.

maar goed we praten over iets in December, laat eerst die zomer maar eeuwig duren :D
Enige wat ID-T goed kan doen is goede marketing... Voor de rest zijn het fuckers in hart en nieren :)

Kijk maar ID-T radio met al die urban. En hoorde laatst ook nog dat ze ook rock/pop wouden gaan uitzenden? :vaag:

De meeste mensen die zeiken op UDC, zijn of van die q-dance harkdorks, of van die hardcore mensen die geen andere muziek stijlen kunnen waarderen of gewoon pure plain stupid :jaja:
Qua hardhouse/harddance ben je op UDC feesten toch het beste af hoor:)
Nee joh, dat is te soft voor menig ID-T/Q-dance/Hardcore aanhangers. Te langzaam....

Voor hardcore liefhebbers geef ik ze gelijk. Maar al die hardstyle fanaten die beweren dat harddance langzamer is dan hardstyle kunnen allemaal sterven :[

En dan gaan ze automatisch zeuren op UDC omdat het te "langzaam" is :D

Maar goed, dat is partyflock :)
en juist vanwege de (UK)HardHouse blijf ik terugkomen op evenementen van UDC + dat ze vaak ook nog eens een leuke techno line-up hebben.
Maar organisatorisch gaat er gewoon iedere keer wat mis en dat snap ik niet.
Op de vorige impulz heb ik weinig gemerkt van slechte organisatie.

Hoorde later pas van dat mensen erg lang kou moesten lijden buiten voor het foulieren. En de techno was niet echt lekker te doen omdat iedereen er door heen liep zeg maar.

Maar het is echt niet alsof Q-Dance en ID-T alles vlekkeloos doen hoor :no:

Het valt dan alleen meer op bij menig partyflocker dat udc soms wat dingen te kort komt, maar als ze iets goeds doen hoor je ze 7 van de 10x alsnog zeuren dat ze kut zijn :no:

Als hetzelfde zou gebeuren wat bij UDC wel eens gebeurd bij ID-T of q-dance hoor je bijna niemand erom kraaien en dat is gewoon zielig :)
enkele jaren geleden ben ik ook naar dancevalley winter reunie geweest, dat was niet uitverkocht,maar het was echt een super goed feest (y)
ik hoorde ook iets van dance valley indoor, kotm omdat de naam van impulz erg slecht is geworden denk ik
Dit stond een tijdje geleden in het Brabants Dagblad:

Sloop Brabanthallen is begonnen.

Vrijdag 2 april 2004 -
Slopers zijn gisteren bij de -Brabanthalen in Den Bosch begonnen met de sloop van de Baronie- en Peelhal.
De gebouwen met een oppervlak van bijna 8.000 vierkante meter moeten plaats maken voor nieuwbouw.
Eind dit jaar moeten twee nieuwe multifunctionele beurzen- en evenementenhallen van totaal 15.000 vierkante meter worden opgeleverd.


Evenementenlocatie

Met de nieuwbouw bedraagt de totale oppervlakte van de Brabanthallen ruim 44.000 vierkante meter. Volgens G. Lukken, woordvoerder van Brabanthallen-eigenaar Libema, ontstaat dan de op twee na grootste beurzen- en evenementelocatie in Nederland.
Alleen de RAI in Amsterdam en de Jaarbeurs in Utrecht zijn nog groter.
In de hallen komen horecalocaties en een 'uitgekiend tunnel- en puttenplan' voor technische voorzieningen.
Ook worden er extra grote toegangsdeuren geplaatst.
Om de toegankelijkheid te vergroten wordt over de gehele lengte en breedte een avenue aangelegd. Ook de directe omgeving wordt opgeknapt.
Er komt meer groen en er staat een wandelboulevard gepland langs de Ertveldplas.

Trillen

De sloop zal ongeveer een maand in beslag nemen.
"Voorzichtigheid is geboden omdat binnenkort in het huidige nieuwe gedeelte van de Brabanthallen de Kunst- en Antiekbeurs wordt gehouden.
Te veel trillen van vloeren of ander sloopgeweld, zou aanzienlijke schade op kunnen leveren aan de kostbaarheden op de beurs", aldus de woordvoerder.
De opening van de nieuwe accommodatie wordt begin december gevierd met een nieuwe dance-party genaamd Dance Valley Winter Edition.
Voor dat feest worden 30.000 bezoekers verwacht.


Zekers de moeite waard om van de winter ff te gaan checken! :)
De Dance Valley winter reunion van 1999 die ik al eerder aanhaalde was echt een waus feest.
Verwacht niet dat de brabanthallen dat gaan overtreffen.

Midden in de winter, in een mega tenten doolhof.

Ik verwacht van deze DV dan ook niets anders dan Impulz (welke ik nu al 2 jaar negeer omdat ik het van een goed feest een hele slechte heb zien worden) maar dan met een ander sausje.
 
wouden gaan uitzenden?


Ik ben geen taalpurist maar dit, Brrr Dhr Raven :D


Ach zie het wel, heb mij altijd wel vermaakt in de Brabanthallen. En wat betreft die zaken die misgaan, op een of andere manier merk ik daar nooit wat van :bier: 8)
 
De UDC-organisatie staat mij niet aan, omdat zij niet bij hun roots blijven... ik hou juist niet van hardstyle, maar UDC komt de laatste paar feesten steeds ,meer met hardstyle, en nu zelfs met oldschool aan... dat doen ze alleen maar om mensen te trekken ws...

En net zoals Multigroove 2 jaar geleden HS ging promoten, terwijl ze 'n oldschool/early rave-naam hebben, vind ik dat gewoon zwak... verloochening van waar je groot mee bent geworden... en dat is slecht voor de toekomst(vaak dan, niet altijd).

je zag het ook aan de laatste multigroove... die was slechtbezocht, terwijl de line-up voor oude MG-gangers echt om te smullen was! Maar aangezien ze met het promoten van HS de laatste tijd zoveel jonge mensen hadden getrokken, werd de OS niet voldoende gewaardeerd :/
Is niet alleen UDC maar alle
grote organisatoren die niet
meer bij hun "roots" blijven
Gaat alleen nog maar om de
EURO's :S:S