Ik zal nog wat achtergrondinfo geven voor heren Ratiocinator en Biertje? graag, rap een beetje. En verder voor eenieder die dit leest die gebukt gaan onder gevoelens van haat, achterdocht of racisme.
Onderstaand citaat is afkomstig uit het boek
Propaganda van de Nazi’s van de Tsjechische academicus Zbynek Zeman, die o.a. doceerde aan de Britse Oxford universiteit. In dit boek beschreef hij zeer uitgebreid hoe de Nazi’s te werk gingen om het volk te manipuleren en indoctrineren en hoe ze uiteindelijk zo veel macht naar zich toe wisten te halen.
Men heeft aangetoond, dat de sterk antisemitische lading, die de propaganda op eigen erf bevatte, geen beslissende rol speelde bij het winnen van aanhangers voor de nationaal-socialistische beweging. Hoewel het antisemitisme in de propaganda van de Nazi’s een vooraanstaande plaats innam, droeg het niet noemenswaardig bij tot hun succes. Het had voor hen vooral waarde door de manier, waarop het gehanteerd werd om de psychische behoeften van de Duitsers te bevredigen. De Joden konden als zondebok gebruikt worden; het antisemitisme kon worden toegepast als een rookgordijn, dat de aandacht van het publiek voor de werkelijk sociale en politieke problemen afleidde.
Hoewel hij de aantrekkingskracht van het antisemitisme voor Duitsland kon berekenen en uitbuiten, taxeerde Hitler de waarde er van voor de propaganda in het buitenland verkeerd. Hij vond het een uiterst geschikt exportartikel;men vertelt dan ook, dat hij gezegd heeft:”Antisemitisme is een nuttig middel om revoluties te kweken. Mijn Joden zijn een waardevol onderpand, dat de democratieën mij gegeven hebben. Antisemitische propaganda is in alle landen een bijna onmisbaar middel om onze politieke campagne uit te breiden. U zult zien hoe weinige tijd we nodig zullen hebben om de ideeën en de normen van de gehele wereld op hun kop te zetten alleen maar door het Jodendom aan te vallen. Dit is zonder twijfel het belangrijkste wapen van mijn propagandistische arsenaal en de werking er van is haast dodelijk.”
Dat “haast dodelijk” is natuurlijk de understatement van de eeuw, maar goed. Het is belangrijk in te zien dat haat en racistische onderbuikgevoelens als
politiek wapen gebruikt worden, om lange-termijn agenda’s er door te drukken. De propaganda tegen de islam die we de laatste 15 a 20 jaar gezien hebben is precies op eenzelfde manier uitgevoerd als dat deze tegen de Joden is gedaan in de jaren ’20 en ’30 van de vorige eeuw. Voor de mensen die zich hiertoe hebben laten verleiden: jullie emoties, woede en verstand worden bespeeld als een viool, op manieren waar je zelf geen idee van hebt. Je verstand is de belangrijkste gift die je hebt gekregen in dit leven, bewaak dit goed. Blijf baas in je eigen hoofd.
Dat is ook wat genoemd wordt in openbaringen 13, het BEEST spreekt GODSlaster!
Op een bepaalde manier had onze frivole topic-opener, die zijn boodschap van haat zo liefelijk onder de naam ‘Antihaat’ wist te verkondigen, zelfs ook wel gelijk dat de islam gezien kan worden als het Beest uit Openbaringen in de Bijbel. Hoofdstuk 9, vers 11, gaat namelijk over het Beest wat vrijgelaten wordt uit de bodemloze put, in sommige vertalingen ten minste. 9/11, 11 september 2001. Maar dit Beest is niet de islam zelf, het is een kleine, radicale groep terroristen die gecreëerd, getraind en gefinancierd zijn door het Westen om tegen de Sovjet Unie te vechten, en om uiteindelijk nu te doen wat ze doen. Door middel van veel politieke en religieuze spin en propaganda heeft men dit weten te verbergen voor de meesten, en bovendien de gehele islam als vijand gemaakt. Onder de noemer van het Christelijke geloof zou men wel eens orde gaan brengen aan de barbarische chaos daar, onderwijl vele miljoenen onschuldige slachtoffers makende. Openbaringen heeft niets met goddelijkheid of profetie te maken, het is de openbaring van het plan voor het eind van dit Tijdperk. Alles wat hierin beschreven wordt kan men heden ten dage realiseren door middel van de wetenschap.
Alle drie de Abrahamitische religies zijn opgezet door dezelfde groep, of afkomstig uit dezelfde bron. Het zijn drie andere uitleggingen van hetzelfde basisverhaal, aangepast naar de volkeren, gebruiken en levenswijzen van degenen die ze zouden moeten gaan volgen. Ze zijn ook gemaakt om tegen elkaar te strijden, want hun God was immers superieur aan de anderen, alhoewel het eigenlijk dezelfde is. Zij moeten elkaar bestrijden tot er uiteindelijk een soort van eindstrijd komt die zo erg is dat men wereldwijd besluit dat de wereldreligies echt niet meer kunnen in hun huidige vorm, ze zorgen voor te veel problemen en leed. Ditzelfde trucje is gebruikt in de 2e Wereldoorlog, die opgezet is om nationalisme uit te bannen, en om een verenigd Europa te krijgen. Omdat zelfs de verschrikkingen van de Nazi’s het nationalisme niet uit hebben kunnen bannen, besloot men tot massamigratie in de Westerse wereld, ten einde landelijke gebruiken en nationalisme op een andere manier uit te bannen. Waar men nogal gemakkelijk roept ‘dat het de schuld van links’ is dat we hierin NL zo veel allochtonen hebben, ziet men niet dat dit overal ongeveer tegelijk in de gehele Westerse wereld gebeurd is; het was een internationaal en inter-generationeel plan, teneinde het Westen klaar te stomen om hun soevereiniteit op te geven. In het komende globale systeem zijn landen en liefde voor je land niet meer gewenst, ze zijn een illusie, aldus de huidige elite.
De andere macht die opgezet is om de wereldreligies uit te bannen, is het wetenschappelijk atheïsme. Hier komen de eerder genoemde Francis Bacon en consorten in beeld. Bacon beschreef een toekomst gebaseerd op de wetenschap die de wereld zou leiden. Hij beschreef dat er een land of gemeenschap zou komen die voor zou liggen op de rest van de wereld qua kennis, wapens en gebruiksmiddelen, en die uiteindelijk de wereld bij elkaar zou brengen tot een globaal systeem. Hij beschreef in het boek uit 1626 al genetische manipulatie en zelfs zo iets als wat als atoomenergie uitgelegd kan worden. Hij beschreef een land of samenleving waarin Christenen en Joden in vrede samen zouden leven, wat in die tijd nog absoluut niet normaal was. Dit is de Verenigde Staten geworden. De Verenigde Staten is opgezet om de wereld bij elkaar te brengen.
Hij noemde dit “de maagd van de wereld,” wat een referentie is naar Isis, de belangrijkste godin uit de occulte religies en ook uit het oude Egypte. Men noemt dit alles ‘The Great Work Of The Ages.’ De Tijdperken dus, die onderverdeeld zijn in de sterrenbeelden. Waar Plato, Aristoteles en dergelijke de schrijvers waren van het Tijdperk waarin wij allen geboren zijn, het tijdperk van Vissen, waren de belangrijkste wetenschappelijke schrijvers van het begin, zoals Newton, Bacon en Darwin en zo, de schrijvers voor de transitie naar het nieuwe Tijdperk, die van Waterman.
Als je de Nederlandse versie van Het Nieuwe Atlantis van Bacon leest, dan zul je in de introductie lezen dat met Bacon het begin van de Nieuwe Tijd, de New Age dus, aangeduid wordt. Dit is een term die veel gebruikt wordt in occulte religies zoals de Vrijmetselarij. Bacon wordt zelfs door velen gezien als de stichter van de Vrijmetselaarij, alhoewel dat waarschijnlijk niet waar is. Bacon schreef verder bijv, ook
Novum Organum, wat ‘nieuw gereedschap’ betekend. Dit was een update van het werk van Aristoteles, en het beschreef het nieuwe gereedschap waarmee de Nieuwe Tijd ingezet moest worden. Want wie gebruiken gereedschap? De Bouwers, de bouwers van de maatschappij, de bouwers van de grote werken, de Metselaars. De originele naam van de Rothschilds is overigens ook Bauer. Niets is toeval.
Als je in de geschriften van Thomas Jefferson kijkt, dan zie je dat hij Bacon, Newton en John Locke als de drie belangrijkste ideologen zag, de reden waarom hij deed wat hij deed. Ik heb zelf nog niks van Locke gelezen, maar ik weet zeker dat daar ook belangrijke aanwijzingen voor de ‘agenda’ te vinden zijn. Zeer waarschijnlijk wist Jefferson toen al waarom hij mede de VS naar onafhankelijkheid leidde en wat de reden van haar bestaan zou worden op lange termijn. Hij beschreef ook dat hij de VS zag als het begin voor een groei naar een “globale federatie geleid door 12 wijze mannen.” De VS is daarna een magneet geworden voor intellectuelen en machtswellustelingen en het land bleef tot de Tweede Wereldoorlog redelijk afzijdig op het wereldtoneel. Men was uiterst inwaarts gekeerd en zeer conservatief, protectionistisch noem je dat, en men was druk bezig om de wereldmacht te worden zoals wij hem kennen.
Ongeveer vanaf 1900 was men toe aan buitenlandse avonturen en begon aan een imperialistische agenda die haar weerga niet kende. Dit tezamen met de Britten, en na de Tweede Wereldoorlog alleen. Toen de Amerikanen ons te hulp kwamen aan het einde van de oorlog waren zij inmiddels zo sterk, en de rest zo verzwakt, dat alleen zij de aangewezen macht was om de ‘hegemonie’ van de wereld op zich te nemen. Men kreeg hier officieel goedkeur van de Britten van, en vanaf toen was de VS de politieman van de wereld.
Ze lieten twee atoombommen vallen, onnodig volgens een groot deel van de historici en experts, want Japan zou zich zonder ook wel overgegeven hebben. Er moest echter wereldwijde angst gecreëerd worden voor ‘de bom,’ want dit was de basis voor de Koude Oorlog. Gedurende de Koude Oorlog heeft het Westen het islamitisch terrorisme opgezet, gefinancierd, getraind en geradicaliseerd, om te vechten tegen de Sovjet Unie. En toen de Sovjet Unie viel had men een nieuwe vijand nodig, en dit viel zeer gemakkelijk op de terroristen natuurlijk. Als de externe vijanden op zijn, dan creëert men een interne vijand. Dit is al vele malen succesvol geïmplementeerd in ons verleden.
De War On Terror is een oorlog zonder einde, dit is mede reden waarom hij gestart is, omdat men nooit en te nimmer zal kunnen zeggen dat terrorisme verslagen is. Het creëert verwarring en angst, precies zoals de bedoeling is. Want angstige en verwarde mensen zullen graag de macht over hun verstand uit handen geven aan degene die het hardste schreeuwt en die machtig of invloedrijk lijkt. Dit wist Hitler, dit wist en weet elke demagoog, politicus, intellectueel, psychopaat en aristocraat uit onze hele geschiedenis. Een goede referentie hiernaar is het boek
De Heerser van Machiavelli. Als men dit dan ook nog combineert met visies van economische en ecologische apocalypsen dan weet de gemiddelde mens het echt niet meer en dan gaat hun verstand “op slot,” zoals Aldous Huxley het beschreef in zijn boek
Weerzien Met Mijn Nieuwe Wereld, de nonfictie versie van Brave New World. Lees dit boek, evenals de eerdere boeken die ik genoemd heb, en vorm voor het eerst in je leven een
eigen mening, en niet de mening die sociaal wenselijk voor je wordt geacht…..
Voor geïnteresseerden;
lees dit artikel uit het blad Cosmopolitan uit 1929, geschreven door een Britse aristocraat. Hij beschreef de wereld zoals deze er volgens hem in 2029 uit zou zien. Hij maakte in dit artikel een aantal zeer interessante predicties. Als je het artikel goed leest dan zie je dat het geschreven is op een toon die aangeeft dat dit alles al zo gepland was. We leven in een goed gepland en georganiseerd zakenplan van een internationale elite. Hoezo werkt men aan de top niet goed samen?