Partyflock
 
Forumonderwerp · 1097704
 
Ik ga volgende week op vakantie naar Israel.. Daar hoort natuurlijk een paar dagen Tel Aviv bij..

Nu schijnt het zo te zijn dat de underground techno scene best groot is.. Het enige probleem is dat ik er weinig over kan vinden.. Iemand bekend met de techno scene in Tel Aviv?

Wie heeft er tips?! :)
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 juli 2010 om 01:25:
Het enige probleem is dat ik er weinig over kan vinden..


Duh... anders zou het niet echt underground meer zijn he
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 juli 2010 om 01:58:
anders zou het niet echt underground meer zijn he


Wat een onzin ;) Alsof je in Nederland niks kan vinden over illegale/underground techno feestjes op internet!

Ik kan sowieso niks tot weinig vinden over feestjes in Tel Aviv.. Of wat de agenda is in discotheken, laat staan dat ik discotheken kan vinden!
laatste aanpassing
 
Ik heb even gevraagd aan wat mensen die daar geweest zijn.
Gewoon wat mensen aanspreken op het strand, Tel Aviv is bijna het Lloret van Israel.
Er zijn zeer veel tenten waar gehoused wordt.
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 juli 2010 om 02:13:
Gewoon wat mensen aanspreken op het strand


Ja dat is idd iets waar ik ook al aan had gedacht.. Werkt het beste denk ik..

Toch irritant dat ik ook niks kan vinden over "gewone" discotheken.. Of althans, geen agenda's o.i.d.
 
Die 1e link is best bruikbaar.. :) Thx!

Die 2e link is meer een verslag ;) Wel leuk om te lezen..

Krijg de indruk dat de gay-scene daar best groot is :lol: Kom echt meer tegen over allerlei gay-discotheken/bars/feestjes, dan dat ik techno feestjes tegen kom.. En dat terwijl het wel zo schijnt te zijn dat de techno scene groot is daar..
 
Thx! :)
 
I have been to Tel Aviv.... Awesome city, AMAZING Women, great food, and really open minded people.

Techno and house can be found in many clubs and by some high class sea resorts.

You will love it!!!!!!!
Erg vet, al meerdere docus gezien over Israel :) Ook van die leipe festivalletjes waar je 3 uur voor moet rijden naar een of andere vale berg of bos, ik denk dat het veel mond op mond is daar qua party's etc....so open ur ears! :) Have fun
Uitspraak van MalleBabbe op donderdag 22 juli 2010 om 08:22:
Ook van die leipe festivalletjes waar je 3 uur voor moet rijden naar een of andere vale berg of bos, ik denk dat het veel mond op mond is daar qua party's etc....so open ur ears! :) Have fun


dat was toch op bnn?? ook gezien volgens mij
Uitspraak van Lennart! op donderdag 22 juli 2010 om 11:56:
dat was toch op bnn?? ook gezien volgens mij


Stimmt! En heb nog eens een andere docu gezien ergens over het feestgebeuren in Israel...echt supervet en een megasfeertje van wat ik zag...mede mogelijk gemaakt door het feit dat elk moment de raketten weer uit de lucht kunnen komen vallen, zou ik ook een stuk harder genieten en feesten want voor je het weet is het over O:) En dan bedoel ik niet het feestje :p
laatste aanpassing