Partyflock
 
Forumonderwerp · 649874
Ik ben van plan om 20 maart naar MoH in Eindhoven te gaan, en de line-up ziet er zeker goed uit. Maar ik hoor veel mensen klagen over de vorige MoH in Eindhoven (juni 2003). Kan iemand me vertellen WAT er zo klote was aan dat feest ????
Artiest Mani
ga je mond eens spoelen met zeep menneke.

loop nou niet steeds te zeiken over het beursgebouw, we weten nu wel dat je het allemaal ruk vind.

ga alleen niet achteraf lopen te mekkeren over het geluid en de accomodatie, je weet dat het geen hmh is. KLAAR!!!!!!
markje als je goed leest vind 80% het een kanker hal
en toch is het de laatste keren (bijna) uitverkocht...
het is idd niet de beste of mooiste hal...
ja kakkerlakje, maar velen van hun zeggen ook niet te gaan, EN velen houden het op 1 keertje. jij blijft maar doorgaan en doorgaan. t is wel genoeg zo!

ik vind het gewoon storend dat mensen zoals jij toch gewoon gaan (niks mis mee) maar achteraf overal weer gaan lopen zeiken dat het zo kut was vanwege geluid etc. terwijl je weet dat je dat gaat verwachten..

snap?!
tuurlijk van tevoren weet ik toch niet dat het geluid zo kut is en dat de deuren 3x open gaan of wel? dus zeg ik er wat van achteraf en ik herhaal het niet ik praat erover door met mensen
Ik ben ook naar die vorige MOH geweest en t is me niet eens opgevallen dat die deuren opengingen en de muziek uit ging :vaag: gewoon genoeg zuipen :9
En over die rij hoef ik ook niet te klagen :devil: TIP: gewoon wat verder kijken dan je neus lang is ;P

Overigens ga ik dit keer zowieso weer, aangezien Hellfish het beursgebouw ff op zn kop komt zetten :kwijl:

weet je wat pas een kutlocatie is??!! de FUN :bah: wat een klote tent is dat geworden
fun is niet zo als dat het was maar vele malen beter dan het beurgebouw en ik weet niet hoe de vorige moh was want ik ben alleen bij de eerste geweest in het beursgebouw
 
Eerste in het beursgebouw was idd gewoon klote daarna is het steeds beter geworden laatste vond ik wel (y)geluid en verlichting enzo is stukken beter geworden
laatste aanpassing
Maar de sfeer is wat het belangrijkste is op zo'n feest :jaja: en ik moet zeggen dat daar met iedereen normaal kon lullen :)
de sfeer in de fun vind ik meestal wat minder...

als ik voor de muziek kom kan ik beter naar een klein feest gaan ;P die zijn meestal toch een stuk harder :D
 
jah dat beloofd een bult goeds,sta vol verw8ing!

don't let me down
daarom mrspock geef ik me mening over het eertse feest in het beursgebouw dus je bent hetv wel met me eens dat het geluid niet goed was?terrorizor vind je de fun niet klein genoeg dan als je voor de muziek komt kan je beter naar de fun gaan het is klein geluid is oke enz
Ik vind het beursgebouw wel okay
 
Als de sfeer maar goed is en de muziek maar goed hard staat , dan ben ik iig helemaal in m'n sas .. :P
Ik wil al1 nu wel een keer wat MEEMAKEN van een feest .. :$
Heb Er Zin In .. ! WoooW!
zelfde probleem :yes:

deze keer wil ik ook WAT meemaken
 
gaat volgens mij wel goedkomen met geluid alleen die w8trijen 2 uur w8ten heb ik niet zoon zin in zal wel zien 20 mrt :D
nooit langer dan half uur in de rij gestaan bij moh :yes:

en dan was ik nog nie eens een van de eerste daar
Ik ben nog nooit eg naar een 'Hardcore' feest geweest, behalve een keer naar Mindcontroller.

Ik wil t gewoon keer meemaken, dus kijk wel of t beter is als de hardstyle-feessies!
we zullen zien de 20ste
ik ben der iniedergeval bij
en ga der gewoon weer flink uit men dakkie :bounce:
 
Ik ga ook gewoon...word de eerste keer dus dan kan k zelf oordelen...en voor mij ist lekker dichtbij k kan op de fiets ;)
Ik wil t gewoon keer meemaken, dus kijk wel of t beter is als de hardstyle-feessies!

dat kan ik je zo wel vertellen Dennis85!

Nou ik weet t nog zo net niet, de sfeer op hardstyle feesten is wel 10X beter lijkt me... Nog nooit eg vechten gezien op die feesten.
(n)
laatste aanpassing
Schijt eraan waar t is....

als er maar geknalt wordt:D
in juni was het juist super vet!! wel super heet.. t dak lekte gewoon :s en daarom was t juist fijn dat die deuren af en toe open ginge.. anders gaat dalijk iedereen out ofzo.. en ja t geluid was misschien minder.. ma da gaan ze deze keer wat aan doen dus.. ik heb er wel vetrouwe in dat t een vet feesie word.. wel commercieel :s mja das bijna ieder feest tege woordig ;)
jeeeezus ik ben er nog nooit geweest maar lijkt me just wel f chill dat er word gelucht af en toe als het kk warm is gewoon keihard los en voor zo'n line up reis k heeeel graag naar het beursgebouw :respect:!!!! MOH THE UNDERGROUND VENDETTA !!!! maar kijke of k het overleef.... (vendetta weet je) :P
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3417, 168}
Werkzaam bij {SHOWLIST location 14513, 22781}
ikke ben er 1x geweest, MOH maart 2003.
vond het wel een leuk feestje, maar geluid kon beter.

dat luchten vond ik zelf persoonlijk heel fijn. had het ontzettend warm. Dit keer heb ik wel een trui bij me :D

maar 20maart ga ik weer gezelli heen :)
 
MOH ..wordt gewoon een knaller mensen ..maar alle Hardcore feesten moeten gewoon naar AHOY verschuiven beste locatie voor hardcore feesten punt.
wat een gezeik zeg! Als het je niet trekt ga er gewoon niet heen, trekt het je wel lekker stampuhh en niet zeiken.
(en volgens mij iedereen die wat te klagen heeft over dit feest die staan er wel 20 maart )
Nou ik ben van de party STAMPUHH en lekker feesten!
 
Line up is zeker goed deze keer.

Hellfish, producer & noize surppressor!!!

Wordt zeker een leip feest!!

Als je nu al zeikt geef je het feest niet eens
een kans om leip te zijn toch!!

Dat wordt weer lekker RAGGE!!
Ik wil MOH in de Turbinehalle (oberhausen) :yes:
 
Vind het beursegebouw opzich wel relaxed
Ben vorig jaar maart ook naar MOH geweest en vond het een zwaar vet feestje daar
Oke geluid kon harder maar daar word deze keer goed geregled.
Word zaterdag echt wel gaaf man kan nie wachten
Word bruut hard stampuh gewoon
Vind de line-up trouwens ook zeer sterk
boeiend al dah gezeur over "moh" en het "beursgebouw"

ik ga er zaterdag een mooi nachtje van maken:bounce:
 
iedereen loopt wel te zeiken maar uhmz.....Bezoekers: 4666 :S:S:S
Dennis85...
Hardbass Extreme in de Statenhal...1 grote vechtpartij binnen en buiten! Dus bij hardstyle kan het ook en ik moet zeggen de sfeer op HC feesies vind ik veel beter dan op hardstyle feesten de laatste tijd...
Alle hardcore gewoon in AHOY!!:respect:
De fun mag op pleuren! Kut sfeer bij de laatste Multigroove, veel minder mensen met kisten enzo maar de sfeer was er niet btr op! de 20e ff kijken wat ze in Eindhoven te bieden hebben!
NOSFERATU:respect: & NOIZE SUPPRESSOR:respect:
laatste aanpassing
 
komt wel goed zaterdag, belooft wel wat beter te worden dan kwa lichten en geluid..
maken der zelf een (Y) feestje van:D

**ook zeer benieuwd naar de nieuwe live-act van noise surpressor:9**
**ook zeer benieuwd naar de nieuwe live-act van noise surpressor:9**


volgens mij is iedereen dat wel...ik iig wel:)
:bounce:
moh is kut eindhoven is kut beursgebouw is kut dus gewoon een kut feest.
2 HELDER .d : woordje kut ben je zeker mee opgegroeid ???

Beetjuh jammer:S
het enige dat ik klote vind is dat ik er zover van af woon want nu moet ik waarschijnlijk met de trein en dat is een best eindje!
ik moet ook met de trein 2,5 uur ofsow maar boeie lekker :bounce: vanvaond denk :d
 
wij dit x maar een klein uurtje(Y)
Mwah vin het nie een bijster bijzonder feest,
maare tis wel ff lache :)
MOH gister was echt wel geweldig... Zéér goed geluid en een heel cool podium...

Ze kunnen het dus wel goed doen!:P
sorry hoor maar ik von het geluid nog kut dat kan toch veel harder!