Uitspraak van ROYINHO | RAW EDUCATION op woensdag 27 mei 2009 om 02:19:qua uitgaan
daar kijk je toch eerst naar VOOR je gaat boeken lijkt me?
Algemene informatie over Calella
Calella is een levendige badplaats en bestaat uit twee delen, het oorspronkelijke en toeristische deel. In het toeristische deel zijn veel hotels, appartementen en uitgaansgelegenheden te vinden. In het oorspronkelijke deel ligt het langgerekte centrum van Calella waar het deels autovrij is en waar vele gezellige winkeltjes zijn. In de zomer wordt Calella erg drukbezocht, voornamelijk door jongeren die volop genieten van het strand, de vele gezellige discotheken, bars en restaurants
laatste aanpassing
Uitspraak van ROYINHO | RAW EDUCATION op woensdag 27 mei 2009 om 02:19:Lloret
hoor je meer over dus neem aan dat dat beter is ?
maar je weet niet wat voor chickies je tegen het lijf loopt
laatste aanpassing
Calella is wel lachen ben er vorig jaar met 10 vrienden geweest. Je moet je geen Lloret voorstellen, het is wel rustiger maar je kunt je er prima vermaken wat uitgaan betreft. Indrinken kun je het best doen in strandtenten/tequila bars want in de clubs betaal je al snel 5-7 eu voor een pilsje. Voor de rest ie het prima, lekker strand, paar leuke clubs en mooie dames.
Als ik jou was zou ik toch wel minstens 1 avondje naar Lloret gaan. Word meestal door je reisorganisatie wel een avondje georganiseerd.
Als ik jou was zou ik toch wel minstens 1 avondje naar Lloret gaan. Word meestal door je reisorganisatie wel een avondje georganiseerd.





![[ NeLiZ ]](/images/user/21454_1303898.jpg)
