Partyflock
 
Forumonderwerp · 637437
:jaja: drugs, het is leuk als je het met mate kan doen en weet waar je grenzen liggen, wat het probleem vaak is, mensen weten wel dat drugs slecht is, maar denken er verder niet bij na, want als ze willen uitproberen, weten ze meestal niets van dat spul af,ja toch!!!!
Gelukkig weet er wel wat vanaf, dus weet ik altijd waar ik mee bezig ben, en ja ik ben niet vies van een pilletje, tkan heel relaxed en geweldig leuk zijn.
Ik gebruik ze nu al bijna 4 jaar, zou je kunnen zeggen dat het verslaafd is??? Nee niet bij mij, ook heb ik nu al een maand niets meer gedaan en ik mis het niet, maar dat alleen omdat ik ze slikte als ik ging stappen en dan nooit meer dan 2, sommige zouden denken dan voel je er toch niets meer van, dat is niet waar als je er niets meer van voelt dan ben je dus al te ver in je fase als pillen junk, want je lichaam neemt en kan er maar 2 opnemen de rest is overbodig!!!Vele zien dat dan niet en vinden dat onzin, maar zo raak je dus wel verslaafd en dat is foute boel!!!:[
Na een aardig lange tijd :XTC: te gebruiken wordt je depressief, angstaanvallerig, agressief, last van kortgeheugen verlies enz.
Die stoffen blijven lang in je lichaam zitten, dus het werkt eigenlijk langer dan dat je lichaam aangeeft.
Ik kan er nog veel meer over vertellen, maar stuur dan een pb naar me als je wat wilt weten.
DRUGS KAN LEUK ZIJN, MAAR DOE HET MET MATE!!!!!
Als je hat dan toch doet.....

Veel liefs en :kusje2: van Shirley...
Ik heb voor mezelf duidelijk afgesproken hoe ver ik ga, en ik heb me er tot nu toe goed aan weten te houden.

Mijn regeltjes:
1. Geen hero en helemaal geen naalden.
2. Nooit, maar dan ook nooit alleen.
3. Geen Hard drugs buiten grote dance events.
4. Ben liever nuchter dan van een onbekende aannemen.
5. Voel ik me niet lekker, dan niet twijfelen en toch gebruiken.



En over GHB heb ik een hoop verhalen gehoord, en mensen die het zelf gebruiken praten er alleen maar positief over.

Onder deze onderwerpen heb ik veel over GHB geleerd :
http://forum.fok.nl/showtopic.php/363903/1/25
http://forum.fok.nl/showtopic.php/373397

En hier nog een over de werking :
http://www.mrvanes.com/unity/content_drugsdb_ghb.html
laatste aanpassing
 
bedoel je de afgelopen plastic fantastic???¿¿¿dat waren maar twee slokjes....maar ik kijk zekerss wel uit...doe jij dat ook dan???¿¿¿

(K)ie natas
 
idd 100% gelijk Shirley!!

En dat 'NIET van onbekenden kopen' tjah als ik de pillen ken dan maakt het me niet uit.. Maar als ik de pillen niet ken, dan koop ik ze toch liever van een bekende... (alleen op party's)
 
is goed hoor meid....dan houden we elkaar in de gaten goed ;-) zo hoort het ook toch???

too: >!Xero-X!<

je hebt helemaal gelijk ben ik blij dat iemand anders altijd voor mij koopt,en die weet gelukkig of het goed spul is bij die persoon,en idd alleen op party's.
 
Ik gebruik alleen op feesten en dan 1,5 tot 2. Heb ook nog nooit meer dan 2 gehad op een feest. En je moet zeker niet van onbekenden kopen.
En ik kan het prima met 2 pillen volhouden dus ik zie ook geen reden om meer te nemen.
 
Idd Shirley, Eigenlijk zit het tussen je oren..
Maar ik wil altijd wel de hele avond lekker hard blijven gaan dus, daarom haal ik er altijd wat op voorraat. but ey That's me ;)
jawel maar altijd blijven uitkijken he,ook jij moet nog heel wat jaren mee!!!!!hahaha Enterecht.
Ik vindt het ook altijd vervelend om te zien wat er met bekende van me gebeurt als van niets naar heel erg aan die zooi bezig zijn en luisteren doen ze dan niet,totdat het dan weer te laat is!!!!!
Ik vindt dat echt zo zonde,wil het toch gebruiken doe het dan met mate en echt ook dan blijft het gewoon leuk.
het moet geeen gewoonte zijn maar afentoe een luxe!!!!
maar dat is mijn mening!!!!!

(K) shirley
laatste aanpassing
It's weeeeeeeeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeekend!!!!!!
 
Originally posted by Shirley
jawel maar altijd blijven uitkijken he,ook jij moet nog heel wat jaren mee!!!!!

Haha het liefst wel ja :D

[b]Ik vindt dat echt zo zonde,wil het toch gebruiken doe het dan met mate en echt ook dan blijft het gewoon leuk.[/B]

Ach ja ik kan wel zeggen dak er niet teveel slikt maar het kan altijd verkeerd gaan..
(klinkt messchien dom) maar ik heb altijd nog met verstand gebruikt. :yes:
laatste aanpassing
 
K heb nog nergens last van hoor...
 
Tell Me Something I DON'T know
laatste aanpassing
 
het feit dat je het blijft doen vind ik een vorm van verslaving.... ookal doe je het 1 x in d etwee maanden, kennelijk voel je die behoefte wel... wel een hele lichte verslaving maar wat mij betreft een verslaving... ik doe het zelf ook hoor, maar na een tijd niet meer gebruikt hebben voel ik gewoon weer een verlangen opkomen...
 
ben ik niet met je eens RebEllie.
Dus als je 1x per maand naar een party gaat ben je er ook verslaafd aan???

Ik gebruik zelf ook regelmatig wat. maar ook gerust een paar weken niet.
ben ik nu verslaafd dan?

En zoals er hier al heel veel geroepen wordt. Doet het met mate en wat je naar binnen werkt en van wie het komt.
ja ik vindt je hebt altijd alles zelf in de hand, je doet het zelf,maar ook niet alleen met drugs natuurlijk, dus dan zou ik ook alcohollist moeten zijn als ik morguh een briezertje drink en volgende week ook!!!!!! dat vindt ik dan wel ver gezocht hoor, verslaafd is als je moet en je denkt dat het niet leuk meer is zonder.
Als het een gewoonte wordt en je niet kan stoppen!!!!
Maar het moet ook geen gewoonte zijn maar af en toe een luxe,sorry maar dat vindt ik geen verslaving!!!!!:)
 
idd je bent pas verslaaft als je een weekend niet zonder kunt en echt elk weekend moet hebben maar dat is met alles en als je ook nodig heb door de weeks, nou dan ben je wel heel fout bezig!! (vind ik)
En toch zijn er veel mensen in nederland verslaaft aan iets ergs,maar ja het gaat ook klote in dit land en soms begrijp ik best wel dat het zo slecht gaat met iedereen,Tja van dit beleid in dit land wordt je toch ook niet vrolijk van??????
 
HaHa nee idd shirley. Dat beleid in nederland is echt klote.

Maar zou dit verslvingen tot gevolg hebben nee toch??

Alleen ja verslaafd denk dat voor iedereen anders is dat begrip.

Ik drink bijna elke dag alcohol. Ben k daar nu verslaafd aan? Soms drink ik weleens week niet. Verslaafd ben k er cker niet aan. Het is gewoon lekker. Maar kan makkelijk zonder
verslavingen tot gevolg hebben,niet altijd maar ik weet wel dat als het niet lekker gaat met mensen, ze die gedachten soms kwijt willen daarom sneller naar drugs of alcohol grijpen of meer gaan roken,
tja dat is zekers niet goed maar een uiting van ongelukkig zijn!!!!!!
laatste aanpassing
 
Ik ben in april gestopt met harddrugs, sindsdien ook nx meer genomen, ook niet echt de behoefte gehad eigenlijk.

Alleen de laatste tijd voel ik het toch weer kriebelen..geloof me, als je eens per maand slikt, kan het toch een vorm van verslaving zijn.
Heb je het al gehoord,op het nieuws was er dat in Engeland minder XTC wordt gebruikt het afgelopen jaar,het is met 20% gezakt,omdat: ze er bijna geen partys meer houden,het scheint daar bijna uit te zijn!!!!
In dit land denk ik nog lang niet,Nederland mag best wel wat minderen in drugs vindt ik,er is nu een veel te veel drugs gebruik en Nederland staat op nummer 1 van alle alnden als het gaat om XTC slikkers,verkopers en makers!!!!!
Het is wel leuk enzo,maar ik vindt niemand moet er kapot aan gaan!!!!


Nederland SNOEPLAND!!!!
laatste aanpassing
 
2viptweak: helemaal mee eens ik had ook halfjaar niet gedaan gewoon geen zin, was een keertje iets te ver gegaan voor m'n gevoel , nou begon het toch weer te kriebelen en heb ik paar weken gelden gedaan. Nu heb ik er gewoon weer zin in:S

maar blijf het met mate doen daar niet van maar dat gevoel wat elke terugkomt, tis idd verslaving.
 
En jouw mening is?
dat je niet zomaar verslaafd ben als je iets 1 keer per maand doe of gewoon afentoe,wanneer je gedrongen voelt daartoe dan is het een verslaving,het moet ook geen gewoonte zijn maar af en toe een luxe of helemaaal niets!!!!!
Maar nogmaals dat is mijn mening!!!! (K)
nog 2 dagen dan is er weer crazyland,en dan neem ik een capsule,zeker niet goed maar wel lekker,maar ik doe dat niet zo vaak hoor,de laatste keer was 2maanden geleden.(K)
afgelopen zaterdag had ik een capsie genomen, maar voorlopig ook wel weer de laatste keer,kheb er voorlopig wel weer genoeg van!!!!
Ik pak nu sinds een paar maanden af en toe een pilletje en het maximale wat ik gepakt heb is 1,5 pilletje.

Ik heb ook geen behoefte aan meer en pak het alleen als er een leuk feest is.
Sommige mensen pakken er 6 als ze thuis op de bank gaan zitten spacen, dat noem ik verslaafd

Ik vind dat Shirley gelijk heeft en dat je gerust kunt pakken zonder er echt aan verslaafd te raken

En meer dan 2 pakken zie ik als nutteloos, maja sommige mensen denken na 6 pillen dat ze van de 7de nog ff harder gaan, da lijkt mij sterk magoed das mijn mening
 
Dit onderwerp is voor iedereen weer anders natuurlijk. Je hoeft echt niet verslaafd te zijn om 6 uur op de bank te gaan spacen hoor!! Je eigen de tering dansen op een feest. Wat noem je dat dan?? Ben je toch ook nutteloos bezig ookal heb je maar 1 snakkie op?? Ben je ook fout bezig!! Ookal doe je het 1 x in de zo veel maanden.. ken je het toch nie laten liggen. Triest hoor
uhmz kwakkel lees ff goed ;)

ik had het helemaal niet over 6 uur :S
 
1 pot nat je bent als nog fout bezig of vind je van niet??
Ik pak nu sinds een paar maanden af en toe een pilletje en het maximale wat ik gepakt heb is 1,5 pilletje.

Ik heb ook geen behoefte aan meer en pak het alleen als er een leuk feest is.
Sommige mensen pakken er 6 als ze thuis op de bank gaan zitten spacen, dat noem ik verslaafd

Ik vind dat Shirley gelijk heeft en dat je gerust kunt pakken zonder er echt aan verslaafd te raken

En meer dan 2 pakken zie ik als nutteloos, maja sommige mensen denken na 6 pillen dat ze van de 7de nog ff harder gaan, da lijkt mij sterk magoed das mijn mening


je hoeft niet verslaafd te zijn om 6 pillen te nemen op de bank. dat is wat iedereen anders lekker vind om te spacen.
ik hou der ook neit van om te spacen op de bank maar dat wilt niet zeggen dat mensen die piluhh nemen op de bank verslaafd zijn.

je bent pas verslaafd als je der niet meer zonder kunt. of dat je je zelf wilt bewijzen dat je het kunt maar je hebt toch het gevoel dat je wel wilt.

jij vind meer dan 2 nutteleloos maar mensen die al een tijdje gebruiken. (onregel matig) die hebben meer nodig om wat te voelen.. ik begin met 2 maar ik heb vaak genoeg gehad dat ik zeker wel en maand niet gebruikt had.

dus je kan niet oordelen of iemand verslaafd is of niet. das onzin

maar het was jou mening en dit is die van mij...
laatste aanpassing
 
Je kunt idd niet oordelen of iemand verslaaft is maar je mag toch wel stellen als je op een feest meer als 5 pillen pakt da 't toch een bietje overdreven veel gaat worden............

Ben zelf op da gebied ook geen heilige geweest en heb er zelf ook wel ooit meer gepakt maar ik weet nu gewoon da 't geen nut heeft en da je er alleen maar rotter van word!
laatste aanpassing
Kvind het een beetje een overbodig topic...

en dit dan:

want je lichaam neemt en kan er maar 2 opnemen de rest is overbodig

2 in hoeveel tyd ?
 
hahaha je lichaam kan er maar 2 opnemen :vaag:

dus als je er 6 tegelijk neemt is er geen gevaar want je lichaam kan er toch maar 2 opnemen :vaag: