Partyflock
 
Forumonderwerp · 1054163
Ja mensen het was weer zover. Ik reed vandaag in Uden van a naar b en toen viel me iets op. Al rijdende door de Leeuweriksweg zag ik tot mijne verbazing dat ze tal van dikke bomen hadden gekapt (stamomtrek bijna twee meter) om waarschijnlijk iets pietlulligs denk ik. Zoals altijd hier in Nederland. Men staat in Nederland namelijk bekend om hoe goed ons beleid is ten opzichte van monumentale en niet monumentale bomen en gebouwen.:no:

Thuis gekomen keek ik op het internet om de ware toedracht te achterhalen van het waarom deze bomen weg moesten. Had het al snel gevonden en bleek dat ze het gedaan hadden omdat afgelopen jaar één boom, bijna op een huis was gewaaid en de rest ''MOGELIJKERWIJS'' ook om zou kunnen waaien. (oke die bomen staan er al 60 of 70 jaar maargoed dat is niet belangrijk). Blijkt dus dat een aantal angstige Nimby's en ander tuig, klachten naar de gemeente hadden gestuurd van stel je voor..... en zie het resultaat. Nog meer bomen om en volgens mij staan er in Uden al zo weinig. Althans Grote bomen. Niet die jonge pas aangeplante kutboompjes langs de weg die hoef je niet mee te rekenen maar let op... als deze kutboompjes dadelijk bijna groot zijn, worden ook deze zonder enige fantsoenlijke reden, gekapt.

Dus mijn vraag is beste mensen doen ze dit bij jullie ook zo op ene dergelijke charmante manier?O:)
laatste aanpassing
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:21:
Dus mijn vraag is beste mensen doen ze dit bij jullie ook zo op ene dergelijke charmante manier


:yes: maatje van mij werkt op zo'n afdeling van de gemeente, als je hoort waar mensen voor bellen en wat voor wensen en eisen ze hebben dan denk je echt dat de helft niet spoort :no: Vooral oude mensen vervelen zich nogal en zoeken van alles op om over te miepen :[
Straks was er een van die bomen wel op een huis gewaaid, en bats: een man (makelaar), vrouw (tgandart assistente) en drie kinderen (waarvan eentje met ademhalingsproblemen) dood.
Dan had je pas de poppen aan het dansen gehad. Dan had jij, Jantje, een topic geopend om te zeuren dat ze dat toch al lang aan hadden kunnen zien komen.

Risico inventarisatie. Pech voor de boom, mazzel voor de makelaar met zijn gezin.
Uitspraak van Bobje op donderdag 19 maart 2009 om 21:35:
Straks was er een van die bomen wel op een huis gewaaid, en bats: een man (makelaar), vrouw (tgandart assistente) en drie kinderen (waarvan eentje met ademhalingsproblemen) dood.
Dan had je pas de poppen aan het dansen gehad. Dan had jij, Jantje, een topic geopend om te zeuren dat ze dat toch al lang aan hadden kunnen zien komen.

Risico inventarisatie. Pech voor de boom, mazzel voor de makelaar met zijn gezin.


Ach natuurlijk. zullen we dan gelijk alle bomen maar kappen want er komen toch zo veel bladeren vanaf. en ja, daar kunnen mensen over uitglijden. Maar ooh, ook autorijden is zeer gevaarlijk, zullen we daar dan ook maar mee stoppen. Zullen we alles waar een risico aan zit, maar verbannen, is het even pech hebben dat dara ook hele waardevolle dingen tussen zitten. Maar dat is natuurlijk van ondergeschikt belang.

Je snapt zelf toch hoop ik ook wel dat de werkelijkheid gewoon zoek is en dat mensen hoe dan ook veilig willen wonen, al is dit geen veiligheid. dit noem je schijnveiligheid.
Uitspraak van bonaparte op donderdag 19 maart 2009 om 21:31:
maatje van mij werkt op zo'n afdeling van de gemeente, als je hoort waar mensen voor bellen en wat voor wensen en eisen ze hebben dan denk je echt dat de helft niet spoort :no: Vooral oude mensen vervelen zich nogal en zoeken van alles op om over te miepen :[


Ja zo gaat dat helaas.
bomen zijn rielekssttt....
 
Jan! Da's mijn uitzicht, ik moet er aan wennen joh! :'(



Edit; lees nu pas verder je post.
Maar die ene boom is wel op mijn huis gewaaid :lol:
laatste aanpassing
 
Wij hebben overigens niet geklaagd. Huis is gewoon gerepareerd.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 maart 2009 om 21:42:
Jan! Da's mijn uitzicht, ik moet er aan wennen joh! :'(


wat woon jij daar?:O
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:41:
Zullen we alles waar een risico aan zit, maar verbannen, is het even pech hebben dat dara ook hele waardevolle dingen tussen zitten. Maar dat is natuurlijk van ondergeschikt belang.


Risico = kans x effect.

Als de kans heel klein is dat zo'n boom om pleurt, maar het effect daarvan is dat er een hele familie dood gaat, dan kan ik wel begrijpen dat ze die bomen om doen. Diezelfde dag zijn er ergens anders 20 bomen geplant dus wat is het probleem.
Je maakt een grapje zeker.... das nou toeval. sorrie dan, lullig voor je huis ja. Maar desalniettemin moet Uden gewoon zeer zuinig omgaan met alles was rest zeg maar eh. ff voor de duidelijheid nadiah is GEEN tuig mensen;)
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:44:
wat woon jij daar?


Nu weet heel flock dat :lol:


Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:44:
Ik was echt geschokt


Jongeee, weet je hoe traumatisch die dag was :'(
Ik had een uurtje pauze, kwamen de buren beide kanten naar me toe. Brandweer op ons dak. Dakgoot kapot. Rolluik kapot. Stenen deels kapot. Dakpannen eraf.
Ik was me toch een partij chago door al die mensen die me stoorden in dat uurtje :lol:
Daarna nog omroep Brabant erbij :rot:
het is bruin en als het op je huis valt doe je schrikken
Uitspraak van CHAOSZ op donderdag 19 maart 2009 om 21:50:
het is bruin en als het op je huis valt doe je schrikken


427 kilo nutella?
Uitspraak van Bobje op donderdag 19 maart 2009 om 21:47:
ls de kans heel klein is dat zo'n boom om pleurt, maar het effect daarvan is dat er een hele familie dood gaat, dan kan ik wel begrijpen dat ze die bomen om doen. Diezelfde dag zijn er ergens anders 20 bomen geplant dus wat is het probleem.


Mja, maar de kans dat in weze een hele familie doodgaat door een boom is nihiel. Kijk waar het mij om gaat dat is dat hier in Uden een zwaar gebrek aan fantsoenlijke bomen hebt. In Ieder land is koestert men grote bomen zoals men dat ook met oude gebouwen doet, en dat is niet meer dan logisch. door die risicoanalyse maar veel vaker gewoon vanwege overlast, vindt men altijd wel smoezen om bomen te kappen die voor een belangrijk deel het gezicht van de straat bepalen. en als je die reuzen zomaar omkapt ruineer je in feite dat aangezicht, de totale straatwaarde (soms zelfs waarde huis) en ook veel emoties van mensen die die oude organismes, mooi vinden. en met kleine boompjes krijg je dat niet terug en ojaa.. nog iets...

bomen zijn erg gezond voor de omgeving. en zeker die hele grote bomen. Hoe groter de boom, hoe waardevoller. dat zijn in feite kleine ecosystemen. Maar men denkt meestal alleen aan geld, en soms zijn het angsten of is er gewoon helemaal geen beleid die ervoor zorgen dat bomen zomaar weg worden gekapt. Gebeurd veel en veel te veel.

doe maar eens googlen. Valt genoeg te lezen.

en daar hoef je trouwens echt geen bomenknuffelaar voor te zijn.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 maart 2009 om 21:48:
Jongeee, weet je hoe traumatisch die dag was :'(
Ik had een uurtje pauze, kwamen de buren beide kanten naar me toe. Brandweer op ons dak. Dakgoot kapot. Rolluik kapot. Stenen deels kapot. Dakpannen eraf.
Ik was me toch een partij chago door al die mensen die me stoorden in dat uurtje :lol:


dit is erg

Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 maart 2009 om 21:48:
Daarna nog omroep Brabant erbij :rot:


Maar das nog erger


je treft het wel ja. was zeker met die storm...
 
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 22:00:
hier in Uden een zwaar gebrek aan fantsoenlijke bomen


Huh, Uden is toch groenste van .. weet ik veel waar?


Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 22:02:
was zeker met die storm...


Ja, maar op dat moment waaide het echt niet absurd hard.
En sowieso mijn buurman zag die beum op hem afkomen. Stond ook nog een auto voor het huis, die ook ruit kapot.

Het risico zie ik er zeker in :yes:
Maar je hebt gelijk dat het heel zonde is!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 maart 2009 om 22:05:
Huh, Uden is toch groenste van .. weet ik veel waar?


Uden heeft een paar mooie parken maar als je kijkt naar waar je de mooie bomenbestanden hebt dan zijn die bijv bij jullie daar en euhmm (nou moet ik even nadenken) tegenover de kerk en euhm.... okjaa.. de heinsbergenstraat. daar staan de mooiste. allemaal Eiken.

Uden doet heel hoogdraverig maar feit blijft dat men hier nooit iets heel heeft gehouden. dat Uden zo goed scoort dat komt omdat we veel nieuw aangelegde parken hebben maar dat is niet veel meer dan wat poelen water, wat gras en jonge boompjes of jonge bomen. Niet bijster spectaculair dus.

kijk, we nemen even de Heinsbergenstraat. daar staan kolossale bomen, dadelijk waait er eentje om.... zie je het al gebeuren dat de hele zaak wordt gekapt? dat zou gewoon misdadig zijn. laat die bomen nog maar ff groeien en het worden monumenten. Maar daar staan ze niet bij stil. en dat is heel erg jammer. ik geloof dat ze ook op de nominatielijst staan om gekapt te worden ivm wegverbredingen.

ach ja, tis denk ik zaak dat mensen zich eens wat bewuster worden van de omgeving. als het in het buitenland kan, moet het hier toch ook kunnen?

en dat bij jullie, ja ik snap het opzich wel maar de hele zaak meteen platleggen vind ik echt het laatste wat je zou moeten doen. echt alleen als het helemaal niet anders kan. Ik heb ze niet gehoord over het inkorten van takken en de boom ontlasten van zware takken. dat had met absoluut gekund. Maar het bedrijf dat dit moest doen kon er geld mee verdienen en heel wat ambtenaartjes hebben er extra werk mee... en dan krijg je dit.:)
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:21:
Ja mensen het was weer zover. Ik reed vandaag in Uden van a naar b en toen viel me iets op. Al rijdende door de Leeuweriksweg zag ik tot mijne verbazing dat ze tal van dikke bomen hadden gekapt (stamomtrek bijna twee meter) om waarschijnlijk iets pietlulligs denk ik. Zoals altijd hier in Nederland. Men staat in Nederland namelijk bekend om hoe goed ons beleid is ten opzichte van monumentale en niet monumentale bomen en gebouwen.

Thuis gekomen keek ik op het internet om de ware toedracht te achterhalen van het waarom deze bomen weg moesten. Had het al snel gevonden en bleek dat ze het gedaan hadden omdat afgelopen jaar één boom, bijna op een huis was gewaaid en de rest ''MOGELIJKERWIJS'' ook om zou kunnen waaien. (oke die bomen staan er al 60 of 70 jaar maargoed dat is niet belangrijk). Blijkt dus dat een aantal angstige Nimby's en ander tuig, klachten naar de gemeente hadden gestuurd van stel je voor..... en zie het resultaat. Nog meer bomen om en volgens mij staan er in Uden al zo weinig. Althans Grote bomen. Niet die jonge pas aangeplante kutboompjes langs de weg die hoef je niet mee te rekenen maar let op... als deze kutboompjes dadelijk bijna groot zijn, worden ook deze zonder enige fantsoenlijke reden, gekapt.

Dus mijn vraag is beste mensen doen ze dit bij jullie ook zo op ene dergelijke charmante manier?


Uden is niet de enige plaats.
wees blij, jij zit midden op de Veluwe, genoeg groen.
ik woon in de europoort midden in de industrie
nu hebben ze 200 bomen op een weg van 8 km gekapt.
dus mijn uitzicht is nu troostloos platte ellende met boven de horizon fabrieken.

met als reden.....

de 70 jaar oude dikke bomen zijn gevaarlijk voor de automobilisten
takken die kunnen afbreken en dronken lui die zich erop ter pletter rijden.

de gemeente wist van niets, zuid-hollands landschap heeft het gedaan !

het zijn gewoon een stelletje terroristen !
in hengelo hebben ze alleen asfalt:p
Uitspraak van -XINX- op donderdag 19 maart 2009 om 22:22:
wees blij, jij zit midden op de Veluwe, genoeg groen.


hoo mag ik ff inhaken? Uden ligt in Brabant in Brabantstad. de tweede stedelijke aglomeratie van Nederland na de Randstad. Helaas geen Veluwe;)

Uitspraak van -XINX- op donderdag 19 maart 2009 om 22:22:
met als reden.....

de 70 jaar oude dikke bomen zijn gevaarlijk voor de automobilisten
takken die kunnen afbreken en dronken lui die zich erop ter pletter rijden.

de gemeente wist van niets, zuid-hollands landschap heeft het gedaan !


das nou precies wat ik bedoelde met slecht beleid. Het is van de zotte dat in zo'n zogeneemd ontwikkeld land zo wordt omgesprongen met bomen. Het schijnt overal dus erg te zijn. Moet je de forums maar eens lezen over amsterdam en den Haag. daar hoor je echt belachelijke dingen.

Ik wil niet aldoor klagen maar ik hoor zo weinig van al die rariteiten van ons land.
laatste aanpassing
Vraag t anders aan topper Jeroen..
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 22:29:
hoo mag ik ff inhaken? Uden ligt in Brabant in Brabantstad. de tweede stedelijke aglomeratie van Nederland na de Randstad. Helaas geen Veluwe


hoe kom ik bij uden ?

damn, ik nunspeet in mijn hoofd.

:vaag: ja, verdomme, uden.
ik dacht aan nunspeet. ik begin echt daaps te worden !!
Massale bomenkap langs N218 bij Brielle
8 januari 2009

De provincie Zuid-Holland gaat 200 populieren kappen langs de N 218 Schrijversdijk-Kleidijk tussen Brielle en Westvoorne. De bomen zijn zo oud, dat ze een gevaar voor de automobilisten zijn geworden.

De takken breken af en sommige bomen staan op het punt om om te vallen. Het kappen begint volgende week al en zal zeker zeven weken duren.

De monumentale populieren worden vervangen door 200 nieuwe bomen. Die worden in een aantal gevallen op een andere plek geplant vanwege de verkeersveiligheid. Het is nog niet bekend welke soort bomen er langs de N218 tussen Brielle en Westvoorne komen.

:cry:

het is toch van de zotten, ik kan nu ineens kilometers ver kijken , en het uitzicht...
de ene kant kale akkers met kassen, en de andere kant, rokende fabrieken.
Haha Nunspeet daar ben ik pas nog geweest om meubels af te leveren. das godverdomme toevallig wanne. Daar kom ik dus verder nooit.
 
Uitspraak van Tatatapatatatatatatetetetatatatatabanya op donderdag 19 maart 2009 om 21:24:
fuck bomen


veel plezier met je zuurstoftank op wieltjes :rot:
Uitspraak van bonaparte op donderdag 19 maart 2009 om 21:31:
Vooral oude mensen vervelen zich nogal en zoeken van alles op om over te miepen


snap ik, zou ook n beetje dol worden de heel dag achter de geraniums :P
 
voor een FEBO kroket heb je geen bomen nodig (y)
Mijn vriend doet dat werk,die zaagt bomen om.
Kan je 1 dingen vertellen ze doen het in opdracht van de gemeente en het is niet voor niks.
Ze mogen nu ook niks meer om zagen vanaf 15 maart al niet meer vanwege het broedseizoen dus daar houden ze ook rekening mee.
Kan me voorstellen dat het niet mooi lijkt.
Maar het is meestal niet voor niks.
ik print elke dag een pak a4 uit (Y)
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:21:
Dus mijn vraag is beste mensen doen ze dit bij jullie ook zo op ene dergelijke charmante manier?


ja hier doen ze het om ongelukke met dronkeng automobiliste terug te brenge, je kan zo veel veiliger naar huis rijde inplaats van tege een boom te rijdeng (y)
Uitspraak van Mariis.z op vrijdag 20 maart 2009 om 08:39:
Kan me voorstellen dat het niet mooi lijkt.
Maar het is meestal niet voor niks.


Dat klopt alleen doet men het vaak wat te gemakkelijk. Dat is mn punt. Dat blijkt namelijk wel uit hoeveel grote mooie bomen er nog staan. Er is om precies te zijn nog één straat over waarvan je kan zeggen: Dat is nou een mooi bomenbestand.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 26 maart 2009 om 15:11:
door die bomen leven wij anders wel.


ze zijn belangrijk voor de leefkwaliteit en voor het gezicht van ons land.
Uitspraak van Mariis.z op vrijdag 20 maart 2009 om 08:39:
Kan je 1 dingen vertellen ze doen het in opdracht van de gemeente en het is niet voor niks.


Alsof gemeentes het altijd bij het rechte eind hebben.

In de jaren 60 heerste er een sloopkoorts in Nederland waarbij gemeentes werkelijk misdaden begingen. Zo erg is het nu niet meer maar nog steeds hebben Nederlanders een neusje van: Waarom opknappen en verzorgen als het meteen gesloopt of gekapt kan worden?
laatste aanpassing
Artiest DanM
Bomen zijn relaxed..8)



hey luuk !
ja?
die boom daar hea?.... vet relaxed man
die staat daar gewoon, die boom ja
die boom man, die is vet relaxed
en hij geeft nerges geen zak om,
die boom jonge staat daar gewoon, die gewoon overal wel schijt aan heb jonge die boom
jaa gewoon schijt
vet relaxed

bomen zijn relaxed, vet relaxed
ohhh..
eej een boom ej, een boom is relaxed man, hij let nooit op de tijd
neee!
als een boom jonge als ie te laat is jonge als een boom te laat is heeft ie schijt!
jaa hahaha
vet relaxed
haha!

bomen zijn relaxed, vet relaxed
bomen jonge die zijn relaxed
ohhh..vet relaxed
als je een boom ben man, vet relaxed!

bome hea hebben echt geen zin om te komen,
bomen blijven gewoon staan.
maar dat hoeft ook niet,
ze hoeven nergens heen te gaan
vet relaxed.. vet relaxed
ej maar gijs. ja?
bomen hea zouden opeens kunnen praten, als ze zouden willen
ja als ze zouden willen
maar dat doen ze niet, of ze vinden dat gewoon niet chill
nee man dat vinden ze niet chill, vinden ze gewoon niet vet
echt relaxed

bomen zijn relaxed
ohh bomen zijn relaxed
bomen zijn relaxed, vet relaxed
jonge als je een boom bent man, vet relaxed.
als je geen boom bent man, niet relaxed

nee niet relaxed man geen boom zijn.
bomen jonge zijn ook vet gezellig, omdat ze altijd naar het bos te komen.
jaa!? eejj luuk?
heb je wel eens een bos gezien zonder bomen ?
eejj gijs jonge.. bomen hea.. kutt wat was ook alweer m`n tekst

bomen zijn relaxed
bomen zijn relaxed, vet relaxed
bomen jonge die zijn relaxed
ohhh.. vet relaxed
als je een boom bent man.. vet relaxed
bomen zijn relaxed

:respect:
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 26 maart 2009 om 15:11:
door die bomen leven wij anders wel.


Fotosynthese roelleerd :)
 
Uitspraak van Jantje trammelantje op donderdag 19 maart 2009 om 21:21:
Al rijdende door de Leeuweriksweg zag ik tot mijne verbazing dat ze tal van dikke bomen hadden gekapt


Kut hé. Onze hond was helemaal im paniek :( Z'n hele territoriun van 10 jaar pleite :/