Uitspraak van Christieke le ducHad jij je spullen kunnen pakkenop dinsdag 16 oktober 2007 om 13:08:
die heb ik al meegenomen
Uitspraak van Ramirez Blanco op dinsdag 16 oktober 2007 om 13:14:die heb ik al meegenomen
toppie schat!!!!!!
Ben weer aan het tutten dus kijk wel even als ik het winkelen haal. Maar kom je zeker halen schattie
Uitspraak van Christieke le ducBen weer aan het tutten dus kijk wel even OF ik het winkelen haalop dinsdag 16 oktober 2007 om 13:19:
Uitspraak van Christieke le ducMaar kom je zeker halen schattieop dinsdag 16 oktober 2007 om 13:19:
boeks
Uitspraak van Ramirez Blanco op dinsdag 16 oktober 2007 om 13:23:Ben weer aan het tutten dus kijk wel even OF ik het winkelen haal
Daar zijn ze meestal wel op tijd voor
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 16 oktober 2007 om 13:39:Daar zijn ze meestal wel op tijd voor
als ik maar niet meehoef vind ik alles te gek jwt
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 16 oktober 2007 om 13:39:Daar zijn ze meestal wel op tijd voor
Dus niet. Kom net onder de douch uit en amy zit er nog onder dus kwart voor zes moet ik wel halen
Uitspraak van Lotje GetiktRestaurant Chardiné in Heerlenop woensdag 17 oktober 2007 om 12:19:
huh? hoe kom je daar dan terecht? maar ga ik zeker checken
Uitspraak van Ramirez Blanco op woensdag 17 oktober 2007 om 13:00:huh? hoe kom je daar dan terecht? maar ga ik zeker checken
Ff googelen... Als ik je meisje was, zou ik daar wel blij van worden denk ik! Weet niet of het is wat je ongeveer zoekt, maar het heeft zeker stijl en klasse!
Uitspraak van Lotje GetiktAls ik je meisje was, zou ik daar wel blij van worden denk ik!op woensdag 17 oktober 2007 om 13:08:
mag ik weigeren zonder dat je die hond op me afstuurt
Uitspraak van Ramirez Blanco op woensdag 17 oktober 2007 om 13:52:mag ik weigeren zonder dat je die hond op me afstuurt
Haha! Grapjas! Ik zeg toch ook "als"..!
Maar ik zal mn honden niet op je afsturen hoor, dat zou knuffel-attack betekenen, moet je ook maar net zin in hebben..!
Uitspraak van Lotje Getiktmoet je ook maar net zin in hebben..!op woensdag 17 oktober 2007 om 14:04:
iig niet in een restaurant haha
Uitspraak van Lotje GetiktGrapjasop woensdag 17 oktober 2007 om 14:04:
ik hoor het dagelijks
Uitspraak van Ramirez Blanco op woensdag 17 oktober 2007 om 11:44:wat is dat voor restaurant dan?
Nurgus is een kroeg man
Uitspraak van verwijderd op woensdag 17 oktober 2007 om 14:42:Nurgus is een kroeg man
ik vind alleen charly´s wel leuk daar. de rest allemaal bagger met afgedraaide britten en boeren uit de achterhoek
Uitspraak van Ramirez Blanco op donderdag 18 oktober 2007 om 10:58:haha waar al die normaalfans lekker loessoe gaan
Dat moet vast en zeker in Heerlen liggen dan
Uitspraak van Christieke le ducDat moet vast en zeker in Heerlen liggen danop donderdag 18 oktober 2007 om 20:15:
pfff in heerlen liggen alleen working class kroegen. boeren zijn niet welkom jwz
Uitspraak van Ramirez Blanco op vrijdag 19 oktober 2007 om 13:08:waar ligt dat ergens?
Naast maastricht
Uitspraak van Ramirez Blanco op vrijdag 19 oktober 2007 om 20:47:maar kom de mijnstreek oost liever niet uit jwt
of het moet natuurlijk de westelijke mijnstreek zijn he. daar wonen z n leuke mensen
Uitspraak van verwijderd op woensdag 24 oktober 2007 om 11:38:Chateau Sint Gerlach
ja als je bankdirecteur bent wel ja
Uitspraak van Ramirez Blanco op woensdag 24 oktober 2007 om 11:59:ja als je bankdirecteur bent wel ja
Uitspraak van verwijderd op woensdag 24 oktober 2007 om 13:51:ben er al een paar keer geweest om te overnachten, kijk ik ga niet 3x per jaar 3 weken op vakantie eerder 3x per jaar 3 dagen, dan hou je wat over voor wat luxe.
heb er weleens gewerkt en gegeten
Uitspraak van Ramirez Blanco op woensdag 24 oktober 2007 om 13:57:reeenrug goed te zetten daar
inderdaad heerlijk. Vond het eten daar zo wie zo top. Maar ik ga toch liever een keer goed op vakantie dan dat ik daar 3 dagen tussen de kakkers zit






