Uitspraak van (Cinderella). op vrijdag 12 oktober 2007 om 10:06:Succes gegarandeerd toch.
Hmmm... ik zeg altijd alles al voordat ik nadenk....
Uitspraak van (Cinderella). op vrijdag 12 oktober 2007 om 10:12:Kan gebeuren.
Thanks
Maar ik heb gister een paar borreltjes op dus dan durf ik ook wat meer te zeggen wat andere denken
Uitspraak van Simon Stokvis op vrijdag 12 oktober 2007 om 11:01:Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadverdamme beter van niet
nee jij bent een hottie.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 13 oktober 2007 om 13:41:Volgens mij doet Anna van Dames in de dop mee
is zij mediageil ofzo.. zij is al tig x op tv geweest.. bij jensen toen zij hooters werkte.. nu dit weer..
laatste aanpassing
Mijns inziens gaat het niet zo zeer om het echte modellenwerk maar steeds meer om personen die willen opvallen en "goeie tv" kunnen maken( lees: rel en opstandigheid= 15 min of fame) Ik geloof dat de echte winnares allang bekend is en de rest een beetje als vulling wordt gebruikt om het programma naar een klimax te brengen. Tis tenslotte reality-tv he,dus niet echt allemaal. Oh ja, hieronder een stel dat het net niet is geworden als ik goed ben geinformeerd.










Uitspraak van verwijderd op maandag 15 oktober 2007 om 14:09:Ja Anna doet indd weer mee
Wel een mooie meid !
geil wijf indd. zou der wel doen.
Uitspraak van Johan says: op maandag 15 oktober 2007 om 12:26:doe je ook mee?
Hahha nee hoor.. las het op i-net.
Uitspraak van verwijderd op zondag 14 oktober 2007 om 16:53:Anna uit Dames in de dop doet dus inderdaad mee
Ik hoop dat ze niet ver komt, de slet
Zo'n nagemaakte vind ik het!
Een vriend van me had der nog aangesproken op de dance parade toen ze er weer ouderwets als een slet bijliep: Lekker je geld aan het opmaken meisje?
Ik hoop dat ze niet ver komt, de slet
Zo'n nagemaakte vind ik het!
Ben je jaloers, meisje?
Een vriend van me had der nog aangesproken op de dance parade toen ze er weer ouderwets als een slet bijliep: Lekker je geld aan het opmaken meisje?
Ergg stoerrr
Annaaa
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op maandag 15 oktober 2007 om 21:33:Ben je jaloers, meisje?
Uitspraak van verwijderd op maandag 15 oktober 2007 om 21:33:volgens mij is er iemand jaloers
Jaja, daar gaan we weer.
Nee, ben niet jaloers, heeft er vrij weinig mee te maken.
Zo'n nagemaakte vind ik het!
Lezen, dames.
Lezen!
Heb niet gekeken 
ik kijk het wel op internet terug: http://www.rtl.nl/service/gemist/maandag/


























