Partyflock
 
Forumonderwerp · 956424
 
Tim de Cler Feyenoorder

ROTTERDAM/ALKMAAR - Tim de Cler speelt de komende seizoenen voor Feyenoord. De linksback van AZ stond ook in de belangstelling van PSV, maar kiest dus verrassenderwijs voor Rotterdam.



De Cler (28) had in Alkmaar nog een contract voor een jaar, maar mocht vertrekken omdat hij weigerde die verbintenis open te breken. Hoeveel geld Feyenoord voor De Cler betaalt, is niet bekend.

Met zijn overgang naar De Kuip doet De Cler sportief gezien ogenschijnlijk een stapje terug. AZ timmert al een aantal seizoenen nadrukkelijk aan de weg, terwijl Feyenoord vooral het afgelopen jaar maar wat aanmodderde. Het is nog allerminst zeker dat het komend seizoen beter zal gaan.


De Cler kreeg de afgelopen maanden echter steeds nadrukkelijker het gevoel dat hij aan iets anders toe was, ook al omdat vrijwel alle spelers met wie hij bij AZ naar de top groeide inmiddels uit Alkmaar zijn verdwenen.

Met de keuze voor Feyenoord verschaft De Cler zichzelf duidelijkheid. Aanvankelijk leek het erop dat de verdediger zijn zinnen had gezet op een buitenlands avontuur, maar toen PSV zich begin mei meldde was zijn belangstelling direct gewekt. In Eindhoven zoeken ze een linksback die ook aanvallend een duit in het zakje doet, in dat profiel past De Cler precies.


De afgelopen weken hadden PSV en AZ regelmatig contact over de transfersom voor De Cler en leek het slechts een kwestie van tijd voordat de international naar Eindhoven zou verhuizen. Hoewel AZ De Cler te kennen had gegeven dat hij moest vertrekken als de back zijn contract niet zou verlengen, stelde het zich in die onderhandelingen niet al te soepel op. In Alkmaar zagen ze de speler liever niet naar een directe concurrent voor de titel gaan.

Op de achtergrond sluimerde steeds de belangstelling vanuit Rotterdam, die de afgelopen dagen tot een akkoord tussen AZ en Feyenoord leidde. Gisteren streken de Rotterdammers ook de laatste plooien met De Cler glad.


Met De Cler slaat Feyenoord een opvallende én belangrijke slag op de transfermarkt. De club is niet alleen een international rijker, de komst van de geboren Leidenaar is ook een signaal naar andere kandidaat-aanwinsten én het Legioen. Vorig seizoen beklaagden de supporters zich, al dan niet terecht, dat Feyenoord het moest doen met afdankertjes van AZ (Stein Huysegems) en Ajax (Angelos Charisteas). Nu is het er dus in geslaagd een international voor de neus van landskampioen PSV weg te kapen.

De Cler is in de Kuip de gedoodverfde nieuwe linksback. Zijn komst stelt trainer Bert van Marwijk in staat om Royston Drenthe - afgelopen seizoen vaak links achterin spelend - als aanjager op het middenveld te gebruiken. In die rol maakt het talent momenteel veel furore op het EK-jeugd.


Met de komst van Van Marwijk en De Cler is de wederopbouw van de gevallen Rotterdamse topclub plotseling in volle gang. Naast de international hoopt Feyenoord ook nog altijd op Kevin Hofland. Verder zoekt het nog een ervaren middenvelder en een topspits. Voor die laatste vacature blijft Roy Makaay de gedroomde kandidaat.

AZ keurt vrijdag opvolger

Sebastien Pocognoli ondergaat vrijdag zijn medische keuring bij AZ. Als de 19-jarige Belgische linksback wordt goed gekeurd, tekent hij een verbintenis voor vijf jaar. De transfersom zou rond de 2,75 miljoen euro liggen. Pocognoli komt over van RC Genk, waar hij een contract tot medio 2008 had, en verloor woensdag op het EK onder 21 jaar met Jong België in de halve finale van Servië.

Hij wordt gezien als de opvolger van de naar Feyenoord vertrekkende Tim de Cler. Ook Pocognoli is een verdediger met een grote aanvalsdrang.

Pocognoli beschikt over een goede traptechniek. Hij stond ook in de belangstelling van een aantal buitenlandse clubs, maar hij achtte het meest verstandig om voor AZ te kiezen. In Alkmaar hoopt de Belg onder coach Van Gaal een stap te maken in zijn ontwikkeling. Bij AZ komt hij zijn landgenoten Maarten Martens en Moussa Dembélé tegen, met hen speelde de vleugelback ook bij Jong België.


 
hou eens op met die kobus te quoten, zo ken ik mijn negeer ook wel uitzetten :/

jammer dat het weer een neus is !
 
Klasse aankoop!
Eindelijk weer eens wat beter nieuws uit Rotterdam
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 18:18:
hou eens op met die kobus te quoten, zo ken ik mijn negeer ook wel uitzetten :/


:roflol: :d
het is een aanwinst zodat kolkka linkshalf kan ipv van drenthe en drenthe wissel
ja ik moet zeggen ik zie het allemaal wel wat beter in die zijn verkocht enz
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 17:05:
en Tim de Cler was vroeger een feyenoorder....van wat ik hoorde van gasten die hem kennen dus


Volgens mij is ie nog steeds Feyenoorder :P.
 
De cler heeft toch ook bij ajaks gespeeld?:/
Waarom kopen ze hem dan weer pfff
 
dacht dat die iig europees wou spelen :/
gerda heeft een leuk koppie hoor:$
 
Uitspraak van trailertrash op vrijdag 22 juni 2007 om 20:08:
gerda heeft een leuk koppie hoor


:o :lol:
valkenburg kan je pas echt goed bier drinken
 
Uitspraak van trailertrash op vrijdag 22 juni 2007 om 20:12:
valkenburg kan je pas echt goed bier drinken


Nou het is hier maar saai hoor :lol:
Meestal naar den haag en rotterdam. Misschien verwar je het met valkenburg in limburg ;)
 
Als je het moet geloven dan is 80% van de nederlandse profvoetballers voor Feyenoord, totdat ze ergens anders meer zijn gaan verdienen, dat is het kankeren.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 17:05:
en Tim de Cler was vroeger een feyenoorder


Dan had ie dat moeten blijven. Nu niet meer = dus jood
 
Werkzaam bij Struikgewas
pff lekker blijven kkren op de cler en dat hij bij ajax heeft gevoetbald :)

Hij is van kinds af aan een feyenoorder geweest!
van ajax heeft hij de kans gehad om prof te worden, dat heeft hij met beide handen aangegrepen met de hoop altijd nog een keer voor feyenoord te spelen!

dus lekker zielig blijven doen..door gasten zoals jullie gaat de club kapot :loser:
ja idd ik bedoel limburg sorry sweetheart
 
Uitspraak van trailertrash op vrijdag 22 juni 2007 om 20:36:
ja idd ik bedoel limburg sorry sweetheart


maakt niet uit, mensen maken altijd die fout ;) (k)
Uitspraak van trailertrash op vrijdag 22 juni 2007 om 20:36:
ja idd ik bedoel limburg sorry sweetheart


misschien kunnen we daar eens gaan jumpen met een bierrie mang
openlucht dan wel, want daar zijn alleen ouwe lullen kroegeng
 
Uitspraak van Ramirez Blanco op vrijdag 22 juni 2007 om 20:42:
openlucht dan wel, want daar zijn alleen ouwe lullen kroegeng


we gaan snuiven in de ruine.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 20:43:
we gaan snuiven in de ruine.


Mang dang kang ik ech goed en lang jumpeng!
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 20:27:
Dan had ie dat moeten blijven. Nu niet meer = dus jood


stel ajax heeft interesse in jou als kind
en dat is je enige kans om prof voetballer te worden
dan ben je wel dom bezig als je denkt rot op
sta je 10 jaar later in de bouw dan denk je wel kk had ik toch maar dat shirt aangetrokken.
 
Uitspraak van Mr. Cosovic op vrijdag 22 juni 2007 om 20:46:
ik mag jou wel Gerda


ik zag haar als eerst brada, achteraang aansluiteng
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 20:49:
ik zag haar als eerst brada, achteraang aansluiteng


mpampa, zal ik is ff je oogjes recht slaan
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 20:43:
we gaan snuiven in de ruine.


standaard joh, daar zit ik vaker op het terras hehe
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 20:46:
Mang dang kang ik ech goed en lang jumpeng


dat is ook de bedoeling mang anders temmen we wat pippa's soetoe en gaan dan loessoe
 
Uitspraak van trailertrash op vrijdag 22 juni 2007 om 20:51:
mpampa, zal ik is ff je oogjes recht slaan


ik was dronkeng mang, dang kijk ik altijd moeilijk whehe


Uitspraak van Ramirez Blanco op vrijdag 22 juni 2007 om 20:52:
dat is ook de bedoeling mang anders temmen we wat pippa's soetoe en gaan dan loessoe


Jwt en tussengdoor regelmatig ff wc'tje opzoekeng aaaight
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 20:58:
Jwt en tussengdoor regelmatig ff wc'tje opzoekeng aaaight


openlucht mang openlucht
 
oooow dang geeng probleem, open en bloot
sorry thomas ik schoot uit me slof, ik zoek geen fittie
vrienden delen
 
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 20:58:
ik was dronkeng mang, dang kijk ik altijd moeilijk whehe


ja das kut altijd als je panja beng
 
Ik zoek ook geeng fittie met medesupporters jwt
Sameng staang we sterk respek
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 21:06:
Ik zoek ook geeng fittie met medesupporters jwt
Sameng staang we sterk respek


aitt ben je ook ajax G, thuglife
 
je wou tok geeng fittie kill?
 
hij was testing your ass jwt
nja ik ben voor allebei een beetje leuke clubs
 
die freak wou mij dus flashen
 
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 20:49:
Gerda


Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 22 juni 2007 om 21:16:
flashen


 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 21:17:
Uitspraak van Flashing Thomas op vrijdag 22 juni 2007 om 20:49:
Gerda


Uitspraak van Flashing Thomas op vrijdag 22 juni 2007 om 21:16:
flashen


:/

wat bedoel je?
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 21:17:
Gerda

Uitspraak van Flashing Thomas op vrijdag 22 juni 2007 om 21:16:
flashen


respek daarvoor
 
De achtergroot peetoom van de exbuurman van Kluivert schijnt wel eens in de Kuip geweest te zijn. Kan dan ook wel gelijk komen.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 22 juni 2007 om 21:18:
wat bedoel je?


vinger in kont
Goede aankoop van feyenoord. AZ heeft opvolger al in huis dus alle partijen gekukkig!
wtf, hulde voor de admins! een bericht dat verwijderd word zonder er een strafpunt voor te krijgen :respect: