Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 14:11:Ik heb van me af gemept.
ik voel deze behoefte ook hoe langer hoe meer opkomen
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 14:12:Borderline?
sorry...hier heb ik geen last van...
was dat die valsheid in geschrifte in mijn dokters dossier
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 14:13:Nou ja, ik mepte van me af zeg maar.
ik doe dat tegen een boksbal, alleen werkt dat nog meer aggressie in de hand en is niet goed voor m'n tanden
maar ik moet toch de energie op een manier af zien te laten voor ik mezelf wat aan doe.
laatste aanpassing
ik voel deze behoefte ook hoe langer hoe meer opkomen
Irritant he?
ik doe dat tegen een boksbal, alleen werkt dat nog meer aggressie in de hand en is niet goed voor m'n tanden
Dat moet ik maar niet proberen dan.
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 14:16:serieus?
ja, serieus
ik wordt langzaam gewoon compleet geschift, en het heeft niet veel meer nodig voor ik iemand anders iets aandoe of mezelf
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 14:17:Dat moet ik maar niet proberen dan.
de eerste keren doet dat goed
maar na een tijdje werkt dat tegen je, en kweek je eerder woede
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 14:17:Ga dan een rondje fietsen ofzo.
heb geen fiets, was al naar het bos gegaan wat lezen.... maar dat werkte ook niet zo goed.
had gisteren een temesta ingenomen ( om te kalmeren, heb een uur of 14 in bed gelegen en zie nu in de verte dubbel
Praten praten en nog eens praten
ik praat er al zolang met iemand over.. en het helpt niet
daarom hoop ik dat zo'n opname wel zal helpen dat ze lang genoeg erop in hameren dat ik dingen anders ga zien dan zoals ik ze zie.
want ik zelf kan me nie wijs maken dat ik gelukkig ben vol vreugde, liefde etc.....
laatste aanpassing
ik wordt langzaam gewoon compleet geschift, en het heeft niet veel meer nodig voor ik iemand anders iets aandoe of mezelf
Keep Your Eye On The End Game!
Je weet zelf wat je uiteindelijk wilt bereiken met iets en wat je ervoor moet doen en laten. Als het goed is, kom je uiteindelijk altijd terug in een situatie, waarin hetgeen je investeert, gelijk is aan hetgeen je eruit haalt. Die regel kan je eigenlijk op alles toepassen.
The Greater the Sacrifice, the Greater the Reward, Den...
Je bent niet wijs!
i know, ik ben slim.. da's iets anders
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 17:17:The Greater the Sacrifice, the Greater the Reward, Den...
ik doe goed, doe niks fout, en denk zodoende dat de goeie dingen ook m'n kant uitkomen ooit.
alleen....................... ik geloof het niet, daar schort het. ik geloof niet in mezelf. ik geloof in alles om me heen. juist niet in die ene waar het eigelijk allemaal om draait
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 17:17:Den
da's lef hebben
laatste aanpassing
da's lef hebben laatste aanpassing 26 maart 2007 17:25
Daar kan een mens inderdaad teveel van hebben, zo schijnt het. Denk er persoonlijk anders over...
ik geloof in alles om me heen. juist niet in die ene waar het eigelijk allemaal om draait
Dan is er maar één oplossing > 2 weken Bora Bora!
Time & some R&R gets anyone back to the straight and narrow; Back bouncing on
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 17:39:Daar kan een mens inderdaad teveel van hebben, zo schijnt het. Denk er persoonlijk anders over...
ik ken jou volgens mij, kan dat?
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 17:44:Gebruik je trouwens ?
yup
anders kan ik niet los op feesten. stom maar is zo ( heel vroeger was het wiet, maar dan kwam ik nog nie los, en stond maar stom naast de kant, toen alochol, maar na 2 blackouts ga je toch wel eens ff nadenken met what the fuck je aan het spelen bent )
ik ben volop erachteraan aan het gaan om opgenomen te worden.maar het schiet niet op, allé het mag sneller van mij gebeuren.
laatste aanpassing
je zo fysiek alleen of eenzaam of onbegrepen of....
gevoeld dat je er gek van werd, of iets anders.....
Heb dat gevoel wel gekend. Gelukkig dat ik altijd weer gelukkig kan zijn met mezelf. Want jezelf laat jou nooit in de steek! Dat is de zekerheid die je wel hebt.
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 18:13:Heb dat gevoel wel gekend. Gelukkig dat ik altijd weer gelukkig kan zijn met mezelf. Want jezelf laat jou nooit in de steek! Dat is de zekerheid die je wel hebt.
juist! en met duistere klanken op de achtergrond komen we er wel uit
anders kan ik niet los op feesten. stom maar is zo ( heel vroeger was het wiet, maar dan kwam ik nog nie los, en stond maar stom naast de kant, toen alochol, maar na 2 blackouts ga je toch wel eens ff nadenken met what the fuck je aan het spelen bent )
Ja maar kijk dan wat het met je doet...
Pillen zijn echt niet goed voor je hoor; het put je hele serotonine voorraad uit, met als gevolg dat je depressief wordt. Een aantal jaren geleden deed ik het ook vaak in combinatie met alles en nog wat ook nog. Je wilt niet weten voor een zwarte bladzijde dat uiteindelijk van m'n leven is geworden op een gegeven moment. Er zijn een hoop mensen die jarenlang zo'n leefstijl kunnen volhouden zonder er mentaal kapot aan te gaan, maar voor mij (en ik denk ook voor jou) geldt dat gewoon niet.
Als uitgaan niet mogelijk is zonder dat soort dingen dan zul je misschien uitgaan maar eens een tijdje moeten laten voor wat het is. Maar ik begrijp dat het laatste lichtpuntje voor je gevoel dan ook misschien weg valt...maar bedenk alternatieven... van die zooi zou je toch los moeten zien gaan te komen. En dat lijkt misschien moeilijk, maar het een kwestie van nieuwe hersenconnecties vormen in dat brein van je...denk aan What the Bleep do we know om te begrijpen wat ik daarmee bedoel.
Eens dat proces voltooid is wordt het stukken makkelijker dan het nu lijkt. Je bent echt niet afhankelijk van dat soort shit ofzo.
En voor verdere tips zal ik je nog even een PB sturen.
Uitspraak van simone_1986 op maandag 26 maart 2007 om 16:33:er over praten kan helpen, of afleiding zoeken door iets leuks te gaan doen.
Wat ook vaak helpt is aan de mensen denken die om je geven en je steunen
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 19:41:Pillen zijn echt niet goed voor je hoor; het put je hele serotonine voorraad uit, met als gevolg dat je depressief wordt
weet ik
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 19:41:in combinatie met alles
in combineer niet, ik doe het bewust niet
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 19:41:Als uitgaan niet mogelijk is zonder dat soort dingen dan zul je misschien uitgaan maar eens een tijdje moeten laten voor wat het is
uitgaan is mijn enige sociale vorm van mensen ontmoeten en via flock maar dat is virtueel niet echt dus. ik kom nu pas dankzij xtc terug in een socciaal leven door te stappen. ik heb jaren onder een steen geleefd,het is welletjes geweest.
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 19:41:denk aan What the Bleep do we know om te begrijpen wat ik daarmee bedoel
ik ken de theorie van de films, heb what the bleep 8x gezien, rabbithole 6x the secret 10
dus ik WEET het allemaal , en nog veel meer, alleen ik krijg die shit niet in de Praktijk, terwijl ik weet dat het klopt en waar is
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 maart 2007 om 19:41:Je bent echt niet afhankelijk van dat soort shit ofzo.
nog wel. punt
ik ben in afwachting van een opname,
ik wil veranderen, ik wil bewust worden maar zolang ik mezelf nie die trap onder mijn reet weet te geven om aan de slag te gaan. kan ik nog zo veel hopen denken en wensen wat ik wil. ik moet van theoretisch overgaan naar praktisch. en dat krijg ik GVD nie voor elkaar
laatste aanpassing
Waar word je opgenomen dan?











