Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 februari 2007 om 17:53:vriendschap is erg vermoeiend en je hebt een hoop gezeik
nou dan doe je toch iets niet goed , of tref je de verkeerde mensen in je leven.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 februari 2007 om 13:46:Uitspraak van Cindy85 & Luca op donderdag 8 februari 2007 om 11:02:
iemand die voor je klaarstaat die naar je kan luisteren die je alles kunt vertellen of t nou leuk is of niet leuk en waar je veel lol mee kunt beleven
Uitspraak van Black007 op donderdag 8 februari 2007 om 12:06:
en voor elkaar zijn als je elkaar nodig hebt
onvoorwaardelijk op elkaar kunnen rekenen
elkaar in je waarde laten ook als je het niet altijd eens met elkaar bent.
elkaar niet veroordelen, maar ieder zijn leven laten leiden.
preciess!!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 februari 2007 om 11:02:iemand die voor je klaarstaat die naar je kan luisteren die je alles kunt vertellen of t nou leuk is of niet leuk en waar je veel lol mee kunt beleven
Uitspraak van Gooische TrutIk ook ....maar goed wij zijn ook alweer wat ouder he?op donderdag 8 februari 2007 om 21:01:
Scheelt ook hoor
ja denk je??
ik zeg dan maar houden zo!
Uitspraak van Gooische TrutIk heb zo mijn vriendschap,op donderdag 8 februari 2007 om 20:17:
Hij is niet normaal zoals met andere,
Wij samen zijn altijd gezellig ,
Ik ben dan ook niet verliefd,
Hij trouwens ook niet,
Wij hebben dat samen besloten,
Zo hebben wij lol en toch alleen met ze 2en.
Dat is de afspraak..
En zo gaat dat ook met mijn beste vriendje
haha klinkt bekend in de oren
Uitspraak van Gooische TrutDoen we ookop vrijdag 9 februari 2007 om 19:20:
doe jij dat maar ff lekker!
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 februari 2007 om 19:27:elkaars vriendin lenen en uitlenen hehehehhe .
doe jij dat maar ff lekker!
Iemand waar ik altijd op kan rekenen, iemand waar ik mee kan lachen en mezelf kan zijn, de persoon waar ik zoveel om geef en alles mee wil delen!
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 februari 2007 om 09:33:Echte vrienden zie je niet.
Die staan altijd achter je
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 februari 2007 om 12:06:en voor elkaar zijn als je elkaar nodig hebt
onvoorwaardelijk op elkaar kunnen rekenen
elkaar in je waarde laten ook als je het niet altijd eens met elkaar bent.
elkaar niet veroordelen, maar ieder zijn leven laten leiden.
Helemaal mee eens!
Iemand waar ik altijd op kan rekenen, iemand waar ik mee kan lachen en mezelf kan zijn, de persoon waar ik zoveel om geef en alles mee wil delen!
Ook helemaal mee eens!
En een fijne knuffel op zijn tijd van je beste maatje is ook heel fijn!!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 februari 2007 om 19:47:Mensen die vrienden blijven zonder dat je ze
vriendschap is iets waar je zelf voor kiest, je vrienden kies je zelf!
Dus achteraf niet gaan zeuren over dat het geen echt vrienden zijn!
Het is je eigen keus.....
godverdomme, ik ben zo slecht in keuzes maken, maak letterlijk altijd de verkeerde.. dit heb ik weer..
Als je op diegene kunt rekenen in voor en tegenspoed 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 februari 2007 om 17:53:een vriend is iemand die je voor 100% kan vertrouwen en altijd voor je klaar staat als je hem nodig heb
mee eens














