Partyflock
 
Forumonderwerp · 641389
 
AMSTERDAM - De Amsterdamse recherche zet het AVRO-programma Opsporing Gezocht en het internet in om elf hooligans op te sporen. De jongeren worden maandagavond met beelden van de bewakingscamera's in het televisieprogramma getoond en daarna zijn ze ook te zien op de internetsite van de politie. Dit maakte de politie maandag bekend.

De relschoppers belaagden tijdens de voetbalwedstrijd Ajax-Heerenveen van 29 mei de beveiligers en politiemensen in de Arena. De jongens maakten zich niet alleen schuldig aan schoppen en 'gewoon' slaan, maar sloegen ook met riemen en gooiden met rolcontainers. De politie heeft een aantal van de verdachten al opgepakt, maar de recherche is nog op zoek naar een groep van elf man.

De ongeregeldheden tijdens de wedstrijd zijn vastgelegd op video. Door die beelden op tv te laten zien, hopen de rechercheurs de relletjesschoppers alsnog op te pakken. De verdachten zijn vanaf maandagavond ook op de website www.politie-amsterdam-amstelland.nl te zien.

Deze methode van opsporen heeft de politie nog niet eerder gehanteerd. "Het idee is ontstaan na de wedstrijd Ajax-Heerenveen. Door de relschoppers te laten zien, hopen we ze alsnog op te pakken. Binnenkort laten we ook beelden van reljongeren op de website zien die tijdens de wedstrijd Ajax-Brugge voor ongeregeldheden hebben gezorgd", zegt politiewoordvoerster E. Florax.
 
als ik jullie was zal ik van tevoren gaan bellen;)
De beelden en foto's moeten wel overeen komen;)
 
Staat er nog een beloning voor ?...ach ze houden dat geld maar...de gedachte dat er neusjes zenuwachtig zijn of ze wel thuis slapen vanavond is al gers genoeg :D
 
Base dat is niks nieuws voor me:)
Vastzitten is lang zo erg niet als het lijkt:)
 
zegt veel over jou situatie ...lijkt me...
 
hij bedoeld vastzitten in de woonwagen bij zijn moer.
laatste aanpassing
 
nee hoor,dat was vroeger:)
Ben al een heel stuk rustiger geworden:)
En nu ben ik bijna helemaal normaal:yes:
Eerdaags maar op de eretribune de wedstrijden bekijken:D
 
Base toch die tijd van ik in een woonwagen is 3 jaar geleden:yes:
En aangezien mijn ouders gewoon in een huis wonen:)
lul je dus weer allemaal shit
 
had ik het toch goed gezien draakje dat ze een foto van jou lieten zien :D

hahahahah :DeviL:

wat is erg aan wonen in een woonwagen
heb er ook eens gewoond tentijde van mijn vriendje die daar geboren en getogen is niks mis mee hoor

en nog gezellig en gastvrij ook :P
laatste aanpassing
 
anders gaan jullie neuken ofzo
 
Was inderdaad gastvrij ja:)
Maar geef mij nu toch maar een gewoon huis:)
 
:gaap: base dat doe ik wel met iemand anders
 
houd effe je bek joh base heb je niks beters te vertellen :S

of ben je soms jaloers

2 graafje ik heb ook liever een huis maar goed daar ging het niet om toch
base :s lul toch is normaal man :S
 
Als Base het zo nodig vind om te vertellen :gaap:
Doe je best grote jongen:)woonde inderdaad op een kamp in het weekend.
Goh Base dus nu ben ik schorem:gaap:
Kom daar al meer dan 3 jaar niet meer.
Dus wat is jou probleem?
 
 
base ben jij die smile;)
 
idd. alle kampbewoners is tuig....hehe
Gaat nergens over
Ze plaatsen ook gewoon foto's van mensen die AL gepakt zijn, leuk als je familie er niet vanaf weet en ze plaatsen alsnog je foto's

Het hele wws verhaal waardoor dit is gekomen is natuurlijk niet vermeld

Ajax kijkt leuk toe hoe hun fanatiekste supporters worden opgepakt dit terwijl ze al LANGE TIJD weten wat er gaande is met de wws

nee lekker hoor :(
 
Artiest Sentinel
:gaap:

En kampen zijn gezellig, vaak dan :yes:
 
De eeuwige toerist...
 
slaat nergens op.

als er fotos worden opgehangen van mensen die weg rijden na het tanken, mag het niet!
als ze fotos verspreiden op internet enz van pedofielen, mag het niet!

nee maar voetbal supporters die zich is laten gaan is schande, en komen vol met hun harses op tv.


volledig mee eens.. ! en de toedracht waarom dat allemaal gebeurd is wordt natuurlijk niet verteld... ziek
 
hee WAT? effe je bek houden ja niet alle kampers zijn slecht dus schaar niet iedereen over een kam ja

niet lullen over zaken waar je geen verstand van hebt :DeviL: word ik zo kotsmisselijk van
 
die pedo's mogen ze van mij aan de schandpaal nagelen hoe vaker hoe beter vieze klootzakken
Lekker kansloos stuk weer inderdaad. Had er niet moeten staan: "toen WWS'ers met veel machtsvertoon een jongen wilden oppakken omdat deze in de zon wilde zitten"?

Erg laf weer.. ze kunnen ze m.i. op ieder moment aanspreken en/of oppakken. Dit heeft een compleet andere betekenis dan gewoon iemand te willen oppakken. Heeft daar niets meer mee te maken.
ach ja net wat ik zeg. pedos en weet ik veel wat allemaal dat mag niet wegens privacy shit. En voetbalsupporters, ach dat mag gewoon :S

raar land met rare regels :D
Voetbalsupporters zijn natuurlijk het ergste wat de wereld ooit is overkomen!!!:S

Fuck die tering wws,stelletje laffe kuthonden!!
 
kom je er nu pas achter raar volk die nederlanders maar ja wat doe je eraan he

gelukkig niet allemaal blonTTTTT anders zag het er nog erger uit :D

:deviL:
 
Fawaka?

Kef oenze land ies viel bieter, wai alleen jagen moeten :yes:
Gewoon een koekje van eigen deeg wat ze over zichzelf hebben afgeroepen. En als wij overal op internet foto's van stillen, wws'ers en politie gaan plaatsen, dan krijgen we daar gezeik mee? If you wanna play the game -> sometimes you win, sometimes you lose... get over it!
 
:yes:
ow nou is Rob het er mee eens :S

ga toch weg man :S

dus wat ik zeg is niet zo???
Kef, dat koekje van eigen deeg = voor de WWS. Ik ben echt pissig inzake dit kansloze gedoe van politie en OM.
ok Rob :flower:

het is je vergeven :D :flower:
Denk dat deze foto's juridisch niet geplaatst mogen worden, ivm portretrecht !!!!

Kan me nog iets van een paar jaar terug herinneren waarbij een pagina van stillen van het net af moest, vanwege deze reden hahahaha
 
ach die suffe kutjes die moeten ze eens aanranden worden ze ook een keer wakker pfffff politie

amehoela eikels ja heb je niks aan zijn alleen goed voor bonnetjes schrijven als je een keer te hard rijdT.

Red:devil:tje rijdt altijd te hard maar oke das bijzaak

vieze flikkers zijn het en ik heb daar ook een hekel aan ja dus dubbel op
Dat zal wel Papierhier. :D
laatste aanpassing
 
bij papier hier denk ik toch echt aan hollebolle gijs van de efteling :D
 
Foto's mogen wel geplaatst worden. Heeft niets met potretrecht (het zijn geen voetballers) of privacyrecht te maken. Er worden op Opsporing Verzocht altijd beelden en foto's vertoond van mensen die een misdrijf hebben begaan.

Wat nou de echte aanleiding voor deze ongeregeldheden was, wordt er helaas niet bij verteld. Een groep supporters die de beveiling een keertje goed zat was...

Ik denk dat ik maar eens foto's ga plaatsen van wws'ers die in de fout gaan...
Opsporing verzocht is nu bezig (ned.1) en het onderwerp over de ajax-supporters gaat ieder moment beginnen.
 
Jeetje, het leek wel Idols.

"Onthoud de nummers die bij de foto's horen, want die heeft u later nodig om telefonisch te kunnen stemmen..."

:S
dat noemen ze duidelijk:D
Sukkeltjes!!!

2 Ric>>dacht je dat dat al niet gebeurde?;)(fotos staan al op i-net,goed zoeken)
laatste aanpassing
wie was foto nm 1 zag er lekker uit voor zo ver ik het kon zien:s

(6)
laatste aanpassing
Wendy, dat gaat hier natuurlijk niet gezegd worden door iemand. ;)
alsof jij dat weet jij rent och altijd?
laatste aanpassing
 
SUKKEL

RENT

whaha
ze zoeken er nu nog maar 10...

Voor de uitzending al eentje geïdentificeerd... (Y)
:)
laatste aanpassing
nee dat begrijp ik ook wel.
hahahaha maar ja wie weet kom ik er nog wel achter hahaha(6)