| Betreft: | evenement: 3 Years Bridge, zaterdag 1 november 2003 om 22:00 |
Dat publiek willen ze niet.
dat weet ik, maar weet ook dat er een heleboel lopen die het wel graag horen, poosje terug was smm er op vrijdag, dat was ook
ik weet niet wie jij sprak maar iedereen die ik sprak vond het super
dan heb jij andere mensen gesproken
Technision: waardering: geweldig
tja, als je in het feestarchief van the bridge kijkt dan zijn bijna alle feesten moet goed of geweldig gewaardeerd
Smaken verschillen maar we kunnen er niet omheen dat er op techno gebied in deze omgeving veel te weing te doen is. Dat zou juist een stimulans voor de Bridge moeten zijn.
Vind ik niet. the Bridhe is groot geworden door hardstyle, niet door techno, als ze daar 'veel' meer in gaan doen raken ze een groot publiek kwijt denk ik.
En idd, smaken verschillen, als iedereen hetzelfde leuk vind is de lol er snel af...
dan heb jij andere mensen gesproken
klopt
dat weet ik, maar weet ook dat er een heleboel lopen die het wel graag horen
Om lui zoals wij gaat het niet, het gaat om de pogoënde gabber die heimwee heeft naar het Duitsland van '33-'45 en de sfeer die ze meebrengen.
tja, als je in het feestarchief van the bridge kijkt dan zijn bijna alle feesten moet goed of geweldig gewaardeerd
Dus kan er vaker techno gedraaid worden







