Uitspraak van 100% ORANJE op woensdag 15 november 2006 om 13:46:Spannende wedstrijd die eindigt in 3-2
Perez scoort de 3-2 in de 85e minuut...
Gr
fluit jol alweeeeer ??
Uitspraak van verwijderd op woensdag 15 november 2006 om 22:00:fluit jol alweeeeer
ja belachelijk !!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 16 november 2006 om 11:33:ja belachelijk !!
in het epi drost stadion fluit ie noooooit weer..!!!!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 november 2006 om 16:51:Maareh.... BodyGuard... wie ben jij eigenlijk.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 18 november 2006 om 12:36:KleineJ, ga terug naar de ballenbak... en snel. Kleuter!!!
kwetsend...
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 november 2006 om 16:51:Maareh.... BodyGuard... wie ben jij eigenlijk. Zie dat je hier op PF behoorlijk actief bent als een zogenaamde Twente supporter en dat je al vanaf '95 naar feestjes gaat. Ik heb je nog nooit gezien.... niet in het stadion en zeer zeker ook niet op NotH.
Ik vraag me dit soort dingen ook erg vaak af...
OT maar weer..absoluut niet kansloos morgen! Ik denk een 2-2 maar gok stiekem op een 2-3. Moet mogelijk zijn alhoewel ik Ajax dit jaar verassend goed vindt. Had bij voorbaat verwacht dat PSV makelijk kampioen zou worden maar wordt toch een spannende strijd dit jaar en das alleen maar goed voor het Nederlandse voetbal.
AZ 3e trouwens..Twente 4e en feyemoord 5e
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 02:58:Ken je iedereen dan bij Twente?
De meesten wel!
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 02:58:Ken je iedereen dan bij Twente?
Iemand die beweerd dat hij al zo lang naar Twente gaat en ook al de feestjes van NotH bezocht vanaf de begin jaren 90????? Ja, alle gasten die zo lang gaan die ken ik wel ja.
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:30:Iemand die beweerd dat hij al zo lang naar Twente gaat en ook al de feestjes van NotH bezocht vanaf de begin jaren 90????? Ja, alle gasten die zo lang gaan die ken ik wel ja.
hij komt ook niet bij twente......maar er zijn er zoveel die er niet komen....maar daarom kun je wel voor twente zijn toch...@dice laat hem lekker in zn waarde....mooie oldskool feestbeest
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:35:hij komt ook niet bij twente......maar er zijn er zoveel die er niet komen
Ik kom ook nooit ... maar ken iedereen wel hahaha
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:40:Ik kom ook nooit ... maar ken iedereen wel hahaha
denk dat ik jou ook wel ken tom.
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:44:denk dat ik jou ook wel ken tom
Ik weet het wel zeker
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:47:ben jij die tom.....die de film van Mr P in soaland een goeie film vindt
hahahaha juist die ja hahahaha
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:40:Ik kom ook nooit
Moet je 's wat langer aan je pik gaan trekken Tom, kom je vanzelf wel een keertje
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 november 2006 om 11:35:maar er zijn er zoveel die er niet komen....maar daarom kun je wel voor twente zijn toch
Oh maar dat vind ik ook wel. Kan alleen niet tegen die figuren die doen voorkomen dat ze overal geweest zijn en in werkelijkheid nooit een stap buiten de deur hebben gzet.
*ontopic*
Het regent hier in Enschede. Zou het dak dicht zijn???







![[0251]](/images/user/106895_652536.jpg)





