Partyflock
 
Forumonderwerp · 897592
 
Ik heb ff genoeg van kinderen die kinderen verkrachten, meisjes in kelders, loverboyz en oorlog in israel...

"Is er nog nieuws waar we om kunnen lache?"

Post ze hierrrrr....:yes:

bijv:
"Three Brazilian men were flying in a light aircraft at low altitude when another plane approached. It appears that they decided to moon the occupants of the other plane, but lost control of their own aircraft and crashed. They were all found dead in the wreckage with their pants around their ankles." :roflol:
laatste aanpassing
 
i love bier
 
Uitspraak van verre neef op woensdag 30 augustus 2006 om 20:51:
Alkmaar - Een 66-jarige inwoonster van de Nassaustraat in het Noord-Hollandse Alkmaar zag haar twee zware boodschappentassen zes verdiepingen omhoog gedragen worden door een Marokkaanse tiener. Eenmaal boven nodigde de vrouw de jongen uit voor melk en koekjes. De beloning van 10 Euro werd door de jongeling met stelligheid geweigerd. "Ik zag dat de lift kapot was en heb haar met plezier geholpen", verklaarde hij.


heeft ie zijn verstand verloren ofzo
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 augustus 2006 om 22:54:
De beloning van 10 Euro werd door de jongeling met stelligheid geweigerd


:respect: Wie goed doet, goed ontmoet...
hahahaha
 
PF Link - Vijf doden bij reddingsactie duif... :lol:
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Jewwy op woensdag 30 augustus 2006 om 20:58:
Pool krijgt nieuwe tong van billen


Asslicking Time till you die! :lol:
 
Damestoilet
CNN-presentatrice Kyra Phillips heeft ongewild live uitgezonden vanuit het damestoilet. Haar microfoon was per ongeluk aan blijven staan. Tijdens een live uitgezonden speech van president Bush praatte Phillips honderduit over haar man en het huwelijk van haar broer. Terwijl kijkers weinig meer opvingen van Bush' toespraak bestempelde de presentatrice haar schoonzus als 'controlefreak'. CNN heeft inmiddels excuses aangeboden aan het Witte Huis voor de blunder.
 
IKEA Hond
De ophef rond de afbeelding van een 'fors geschapen' hond in de IKEA-catalogus lijkt misplaatst. Op een meer gedetailleerde foto is een deel van het achterpoot te zien en niet een enorm geslachtsdeel, zoals sommige verontruste IKEA-klanten dachten. Nogal wat catalogusbezitters waren geschrokken toen ze de op het eerste oog fors geschapen hond in de nieuwe catalogus van IKEA zagen. Sommige mensen geloofden dat een medewerker van de meubelfabrikant had zitten knoeien met een fotoprogramma. IKEA ontkende dit.
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 augustus 2006 om 11:42:
Dat met dat bier is niet leuk
zonde...


juist doodstraf voor degene die day heefd aangericht :|
 
Al dat bier, zonde man B)
 
Uitspraak van Three op woensdag 30 augustus 2006 om 11:33:
biermerk


Grolsch heeft een drankprobleem.
 
Vrouw valt flauw door vibrerend slipje.

Een huisvrouw uit Swansea in Wales beleefde in een plaatselijke supermarkt een behoorlijk genant moment toen ze volledig in extase raakte door een vibrerende slip die ze droeg. Midden in de winkel viel ze flauw, waarna ze met haar hoofd de rekken raakte.
Een toegesnelde arts ontdekte de nog trillende Passion Pants, en ontdeed de vrouw van het stimulerende ondergoed. Hierna werd ze naar een ziekenhuis vervoerd. Toen ze na controle huiswaarts kon keren kreeg ze het slipje veilig in een plastic tas mee.
Een woordvoerder van de betreffende supermarkt reageerde met een knipoog. "We gaan ervan uit dat winkelen bij ons al opwindend genoeg moet zijn." De anoniem gebleven vrouw zal zich vermoedelijk nog wel bedenken voordat ze zich opnieuw in dezelfde winkel vertoont.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 1 september 2006 om 07:54:
IKEA Hond
De ophef rond de afbeelding van een 'fors geschapen' hond in de IKEA-catalogus lijkt misplaatst. Op een meer gedetailleerde foto is een deel van het achterpoot te zien en niet een enorm geslachtsdeel, zoals sommige verontruste IKEA-klanten dachten. Nogal wat catalogusbezitters waren geschrokken toen ze de op het eerste oog fors geschapen hond in de nieuwe catalogus van IKEA zagen. Sommige mensen geloofden dat een medewerker van de meubelfabrikant had zitten knoeien met een fotoprogramma. IKEA ontkende dit.


die klanten zijn volgens mij gewoon blind dan geweest want ik kan er niks van zien en ziet gelijk dat het een achterpoot is maarjaa
 
Teen Horrified After Downloading Skin Flick And Discovering... Mom And Dad Are Porno Stars!
AN OHIO teen was severely traumatized after discovering the stars of a downloaded porno flick were none other than his own parents.

Timmy Shannon, 17, recalls the moment that scarred him for life. "I was like five minutes into this porno called Horny House Wives 4, when I thought to myself, 'Hey, that couch looks exactly like the one I'm sitting on. Oh crap, it is!' I remember the horror overcoming me when I realized the woman bent over that couch was my mother, and the guy giving it to her was my father. I instantly pulled my pants back up and vomited." :roflol:
laatste aanpassing
 
Zo kan 't ook :lol:

Seksstaking
Gangsters in de Colombiaanse stad Pereira staan voor een moeilijke keuze. Hun geweer inleveren of geen seks meer met hun vrouw of vriendin. De vrouwen van de bendeleden hebben besloten dat ze geen gemeenschap meer willen met hun partners zolang die weigeren hun geweren in te leveren. Naar verluidt doen tientallen vrouwen in Pereira mee aan de actie 'staking van de gekruiste benen'. De stakingsactie krijgt steun van de burgemeester van Pereira, een van de meest gewelddadige steden in Colombia waar alleen dit jaar al 480 mensen zijn gedood.
 
Operatie na Sex met Egel :roflol:

Operatie na seks met egelIn Servië heeft een man geprobeerd seks te hebben met een egel nadat een tovenares hem wijs had gemaakt dat seks met een egel de beste methode was om een erectie langer vol te houden. Medisch personeel heeft grote middelen moeten inzetten om de jongeheer van Zoran Nikolovic op te lappen. Dit meldt te Telegraaf vrijdag.

De man uit Belgrado heeft blind het advies van de tovenares opgevolgd, echter heeft de man er niet veel plezier aan overgehouden. Hij belande met hevige pijn en een geslachtsorgaan vol met stekels op de spoeddienst. “het dier is er zonder kleerscheuren vanaf gekomen, onze patient was er veel erger aan toe. Toch zijn we er in geslaagd zijn penis zo goed als mogelijk klaar te stomen voor de dienst," gaf een woordvoerder van het ziekenhuis mee.

bron
 
Geld voor automobilisten die worden geflitst


Dagelijks winnen tien automobilisten geld als zij worden geflitst door de makers van de website Flits-terug.nl. De site wordt vrijdag actief en is in het leven geroepen omdat de makers zich ergeren aan de 'vele snelheidsboetes en parkeerbonnen'. De makers zeggen bedragen van tussen de honderd en duizend euro uit te zullen reiken.

Het aantal boetes dat wordt uitgeschreven is sinds 2000 toegenomen met 45 procent. Flits-terug.nl wil hierop de aandacht vestigen. Ook roept de site mensen op om elektronisch opgelegde boetes altijd goed te controleren en niet klakkeloos te betalen. "Nog te veel bekeuringen worden uitgeschreven met apparatuur die niet voldoet aan de wettelijke normen."

Later dit jaar wordt het volgens de website mogelijk om snelheidsboetes terug te krijgen. Vanaf volgend jaar moeten tienduizend bekeuringen per jaar worden uitbetaald. De makers denken dit te bereiken met sponsoring. Welke sponsors zich al hebben gemeld, is niet bekend.
 
Slaapwandelaar maait naakt het gras.

De Amerikaan Ian Armstrong heeft het gras gemaaid. Niet zomaar even overdag, maar 's nachts terwijl hij compleet naakt was. Zijn vrouw Rebekah schrok zich rot toen ze hem om twee uur 's nachts naakt in de tuin aantrof. De vrouw werd wakker door een geluid in de tuin, en stelde vast dat haar man Ian niet meer in bed lag. "Ik mag er niet aan denken hoe lang hij er al mee bezig was, want hij was al bijna klaar met maaien."
Toen Rebekah de stekker uit het stopcontact haalde kroop Ian opnieuw in zijn bed. De volgende ochtend kon hij zijn vrouw niet geloven toen ze hem vertelde hoe hij de nacht had doorgebracht. "Pas toen ik hem naar de vuile zolen van zijn voeten liet kijken, wilde hij me geloven"
 
FIDO zegt:
winkelwagentjes met 18 wielen, bananen zijn totaal recyclebaar doormiddel van granaat-appels. Men plaatste één achtbaanwagentje op een tolleneare en overmeesterd doormiddel van een grote bos-atlas een nieuwe planeet.
Ok is het gebruikelijk met kleine hoofdletters oude mensen die minderjarig zijn te bespekken.Dit gebeurd doormiddel van het indrukken van fenomenale spastische bewegingen terwijl men aan de hoek van een ronde tafel zit, dit kan overigens alleen bij eikenhouten tafels.
Ook is het niet ongewoon dat CD-hoesjes zich doormiddel van zonnebrandcreme laten extraheren of extruderen. Meestal word dit gedaan in combinatie met extreem gebruik van amfetamine en andere pepmiddelen. Als dit proces eenmal goed is verlopen is het mogelijk uw sinaasappel-sap in te schenken met uw game-boy.

Als uw vervolgens uw knetterchocola wilt nuttigen moet u eerst een DIXI-huisje omverduwen, dit is het gevolg van Etymologische expertyse van de linker hersenhelft.
Deze hersenhelft reguleerd onder andere de toevoer van rolsteigers in het roer-gebied, hier komen dus ook de roerbak groenten vandaan.
Mensen die deze groenten vasthouden hebben meestal een probleem met hun vocabulaire, over het algemeen is deze zeer beperkt en kan er dus ook geen geometrische driehoeks verbanden worden getekend. Oorgaatjes kunnen aanleiding geven tot ernstige darmklachten aan de endeldarm, het gevolg hiervan is overmatig gebruik van DIXI-huisjes waardoor er weer minder DIXI huisjes omver kunnen worden geduwd door de gebruikers van knetter chocola en bananenplanten.

Frisheidsverspreiders kunnen worden aangetroffen in gebieden rondom het huis, ook komt het zo nu en dan voor dat watervaste passers insectenverdelgers aanspreken om te vragen of ze nog knetterchocolade kunnen maken. Dit proces is volledig verfilmd en op digitale camera vastgelegd door wereldberoemd regiseur É-galmansi hasibinroe ál magneethooft. Deze video is te verkrijgen op de webwinkel van ULFT-snuifartikellen. Ook is hier een uitgebreid forum dat gaat over het dupliceren van uitgelekte haarzakjes, deze worden doormiddel van laser-printers op hun rechten gewezen en vervolgens met niet meer dan een kassa-bon opgesloten in hun eigen kruipruimte, er worden ondertussen actie plannen opgesteld door de UHRC ( het uitgelekte haarzakjes reddings commitee) Dit om te voorkomen dat er ooit nog elektrische tandenborstels worden misbruikt. Aangezien dit steeds vaker voorkomt worden er gratis eikenhouten-tafels bij elk gehuurd DIXI-huisje verstrekt. De UHRC denkt hiermee de band tussen haarzakjes en radio-wekkers zwaar te absorberen en daarmee het probleem uit de weg te ruimen

Dit was het nieuws, een goede avond en tot ziens
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 16 september 2006 om 11:36:
FIDO zegt:


:| What the fuck?
 
fuck the what??
 
Vreemd stukje tekst zet je neer :)
 
het kapper knap effect...
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 16 september 2006 om 11:36:
FIDO zegt:
winkelwagentjes met 18 wielen, bananen zijn totaal recyclebaar doormiddel van granaat-appels. Men plaatste één achtbaanwagentje op een tolleneare en overmeesterd doormiddel van een grote bos-atlas een nieuwe planeet.
Ok is het gebruikelijk met kleine hoofdletters oude mensen die minderjarig zijn te bespekken.Dit gebeurd doormiddel van het indrukken van fenomenale spastische bewegingen terwijl men aan de hoek van een ronde tafel zit, dit kan overigens alleen bij eikenhouten tafels.
Ook is het niet ongewoon dat CD-hoesjes zich doormiddel van zonnebrandcreme laten extraheren of extruderen. Meestal word dit gedaan in combinatie met extreem gebruik van amfetamine en andere pepmiddelen. Als dit proces eenmal goed is verlopen is het mogelijk uw sinaasappel-sap in te schenken met uw game-boy.

Als uw vervolgens uw knetterchocola wilt nuttigen moet u eerst een DIXI-huisje omverduwen, dit is het gevolg van Etymologische expertyse van de linker hersenhelft.
Deze hersenhelft reguleerd onder andere de toevoer van rolsteigers in het roer-gebied, hier komen dus ook de roerbak groenten vandaan.
Mensen die deze groenten vasthouden hebben meestal een probleem met hun vocabulaire, over het algemeen is deze zeer beperkt en kan er dus ook geen geometrische driehoeks verbanden worden getekend. Oorgaatjes kunnen aanleiding geven tot ernstige darmklachten aan de endeldarm, het gevolg hiervan is overmatig gebruik van DIXI-huisjes waardoor er weer minder DIXI huisjes omver kunnen worden geduwd door de gebruikers van knetter chocola en bananenplanten.

Frisheidsverspreiders kunnen worden aangetroffen in gebieden rondom het huis, ook komt het zo nu en dan voor dat watervaste passers insectenverdelgers aanspreken om te vragen of ze nog knetterchocolade kunnen maken. Dit proces is volledig verfilmd en op digitale camera vastgelegd door wereldberoemd regiseur É-galmansi hasibinroe ál magneethooft. Deze video is te verkrijgen op de webwinkel van ULFT-snuifartikellen. Ook is hier een uitgebreid forum dat gaat over het dupliceren van uitgelekte haarzakjes, deze worden doormiddel van laser-printers op hun rechten gewezen en vervolgens met niet meer dan een kassa-bon opgesloten in hun eigen kruipruimte, er worden ondertussen actie plannen opgesteld door de UHRC ( het uitgelekte haarzakjes reddings commitee) Dit om te voorkomen dat er ooit nog elektrische tandenborstels worden misbruikt. Aangezien dit steeds vaker voorkomt worden er gratis eikenhouten-tafels bij elk gehuurd DIXI-huisje verstrekt. De UHRC denkt hiermee de band tussen haarzakjes en radio-wekkers zwaar te absorberen en daarmee het probleem uit de weg te ruimen

Dit was het nieuws, een goede avond en tot ziens


hahaha fido is in tha house (Y)
 
Agent vergeet handrem
DELFT - Agenten die in Delft twee straatrovers achterna zaten met hun politiebusje, gingen zo op in de arrestatie van de boeven, dat ze bij het verlaten van hun busje aan niets anders meer dachten, dan de handboeien om de polsen van de schurken te kunnen slaan. Dientengevolge vergat de bestuurder van het busje de handrem aan te trekken en kon het voertuig vrijelijk voldoen aan de krachten die moeder aarde op alle voorwerpen loslaat en dus naar het laagste punt gaan bewegen. Dat punt bevond zich in dit geval zo'n twee meter onder het wateroppervlak van de gracht langs het Noordeinde. Alleen de zwaailichten staken nog boven water uit. De zwaartekracht won het gevecht nogmaals, want toen de brandweer de wagen uit de gracht takelde, viel hij tot groot vermaak van het toegestroomde publiek nog een keer terug in het water. Of het busje na zoveel nattigheid nog te gebruiken zal zijn, zal blijken als het busje zijn normale uitlekgewicht weer heeft bereikt.
 
Dat er maar velen busjes de zelfde weg mogen volgen :bye:
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 16 september 2006 om 15:56:
...en dus naar het laagste punt gaan bewegen. Dat punt bevond zich in dit geval zo'n twee meter onder het wateroppervlak van de gracht langs het Noordeinde


:roflol:
 
Airbags

Dat siliconenborsten perfect dienst kunnen doen als airbag, weet nu ook een 24-jarige vrouw uit Bulgarije. De vrouw botste zaterdag op een andere auto, nadat ze een rood stoplicht had genegeerd. Beide auto's raakten total-loss, maar de vrouw bracht het er door haar borstimplantaten levend vanaf. De vrouw moet wel opnieuw onder het mes voor nieuwe airbags, aangezien deze het begaven tijdens het ongeluk.
 
Handboeien

Drie overvallers van een Amerikaanse seksshop wisten handig gebruik te maken van de aanwezige attributen. Ze boeiden de personeelsleden met kinky handboeien, en gingen ervandoor met een buit van 230 dollar. Eén medewerker werd met zilveren handboeien aan een wasbak vastgebonden. De andere was aan handen en voeten geboeid met zachte, zwarte handboeien.
 
Gewonde na zoektocht naar gaslek met aansteker

Uitgegeven: 2 oktober 2006 21:40

DEN HAAG - Een Hagenaar heeft maandagavond ernstige brandwonden in zijn gezicht opgelopen, nadat hij met een brandende aansteker op zoek was gegaan naar een gaslek in zijn huis. :roflol: Dat liet de brandweer weten.

De bewoner van de Juliana van Stolberglaan rook tijdens het eten een gaslucht en belde daarop met het storingsnummer van het energiebedrijf. Toen bleek dat het lek in een deel van de installatie zat dat niet onder de verantwoordelijkheid van het bedrijf viel, raadde de onderneming hem aan contact op te nemen met een erkend gasinstallateur.

De man ging daarop echter met een brandende aansteker in de hand zelf op zoek naar het lek. Toen hij de deur van de oven opende, ontbrandde het gas met een steekvlam in zijn gezicht. Het slachtoffer werd met ernstige brandwonden in zijn gezicht en met ademhalingsklachten overgebracht naar het ziekenhuis.
Werkzaam bij Haelen.tk
Artiest Mass-E
Meisje van 10 rent zeventig kilometer in India
Uitgegeven op dinsdag 03 oktober 2006 om 17:27:55

(Novum/AP) - Een meisje van 10 heeft zeventig kilometer hardgelopen in de Indiase deelstaat Orissa, hoewel het daar verboden is om kinderen aan marathons te laten deelnemen. Eigenlijk zou zij honderd kilometer lopen, maar met oog op het benauwde en hete weer was besloten haar na 70 kilometer te laten stoppen, zei Gregory Minz, een plaatselijke politicus en een van de organisatoren, dinsdag.

Het verbod op marathons voor kinderen werd afgekondigd nadat artsen hadden vastgesteld dat een jongetje van 4 dat in mei aan een langeafstandsloop had deelgenomen, daarmee zijn gezondheid had geschaad.

Toen er in het oosten van India voor het eerst marathons met kinderen werden georganiseerd was het publiek enthousiast, maar al gauw gingen er stemmen op dat het gevaarlijk was voor de kinderen en neerkwam op misbruik. De meeste deelnemers zijn arme kinderen die door hun familie worden getraind om te lopen voor geld. De organisatoren gebruiken de wedlopen voor publicitaire doeleinden.

Minz verdedigde het evenement. Hij zei dat de 10-jarige Anastasia, die door haar vader en bijna honderd dorpsgenoten in auto's werd begeleid, onderweg overal door gewone mensen werd toegejuicht en dat zij zelf de honderd kilometer had willen volmaken. Hij zei dat de autoriteiten geen pogingen hadden gedaan om het evenement te verbieden. Of er alsnog maatregelen tegen de organisatoren zullen worden genomen was niet duidelijk.

[Copyright 2006, Novum]
 
Windenlater

Interpol is op zoek naar een 45-jarige Pool. Hubert Hoffman maakte zich uit de voeten nadat hij in Polen voor de rechter moest komen op verdenking van smaad. Gevraagd naar zijn mening over de Poolse president Kaczynski laat Hoffman altijd een aantal harde winden. De politie pakte hem op toen hij weigerde meer respect voor het staatshoofd te tonen, maar hij werd na betaling van een borgsom vrijgelaten, en nam vervolgens de benen.
 
Ouders ontvoeren bruid:lol:

Uitgegeven: 4 oktober 2006 16:39
Laatst gewijzigd: 4 oktober 2006 16:49

AMSTERDAM - Een echtpaar uit het Amerikaanse Provo is aangeklaagd, omdat ze hun dochter op haar trouwdag hebben ontvoerd. Het koppel achtte de bruidegom niet geschikt genoeg voor hun 21-jarige dochter, zo meldt CBS.

De bezorgde ouders zagen kennelijk geen heil in een goed gesprek. Het stel liet hun dochter weten haar mee uit winkelen te nemen, maar in plaats daarvan reden ze zo ver weg dat hun dochter de bruiloft miste.

De aanstaande echtgenoot alarmeerde de politie toen het meisje niet met haar ouders verscheen bij het geplande diner, de avond voor de bruiloft. Ondertussen bevond het meisje zich met haar ouders in een hotel 400 kilometer verderop. Op de dag van de bruiloft keerden zij terug naar Provo, maar uiteraard veel te laat voor de ceremonie.

De ouders moeten eind oktober voor de rechtbank verschijnen. Zij kunnen één tot vijftien jaar celstraf verwachten. Helaas heeft de ontvoering geen baat gehad. Hun dochter is later alsnog getrouwd met de man van haar dromen.
Man verzon verhaal over beroving

AMSTERDAM - Een 36-jarige Hagenaar die beweerde dat hij in de nacht van dinsdag op woensdag twaalf uur lang gedwongen werd in Amsterdam geld op te nemen bij pinautomaten, heeft dat verhaal verzonnen. Dat bleek donderdag uit verhoren door de politie. Hij wordt nu gehoord als verdachte voor het doen van een valse aangifte.

Hij had zich voorgedaan als slachtoffer van drie criminelen, die hem twaalf uur lang dwongen geld op te nemen bij pinautomaten. De vermeende gijzeling begon in de Amsterdamse wijk De Pijp, waar de drie criminelen zogenaamd zijn auto waren binnengedrongen en hem met een mes zouden hebben bedreigd.

Bron: ANP


Hoe kom je erop? %)
 
Al een oude, maar vond 't een bijzonder artikel (Y)


Dolfijnen redden levens

vrij 26 nov 2004 Bron: De Standaard (Belgie)

De dolfijnen fungeerden ruim veertig minuten lang als bodyguards van de vier zwemmers


In Nieuw-Zeeland zijn vier zwemmers van de dood gered door een groep dolfijnen. De nobele dieren beschermden het viertal tegen een witte haai.
Rob Howes, een redder uit Nieuw-Zeeland, zal niet snel een slecht woord zeggen over dolfijnen. De dieren hebben zijn leven en dat van zijn vijftienjarige dochter Niccy gered. Ook twee van Niccy's vriendinnen, Karina Cooper en Helen Slade, ontsnapten aan de dood dankzij de hulp van dolfijnen.

Op 30 oktober zwom het viertal ongeveer 100 meter weg van de kust van Whangarei, een stadje op het noordelijke eiland van Nieuw-Zeeland. Tijdens hun zwemtraining in zee dook een school dolfijnen op die hen probeerde samen te drijven.

,,Ze duwden ons alle vier tezamen door in dichte cirkels om ons heen te zwemmen'', vertelde Howes aan een lokale krant.

De man probeerde uit hun greep los te breken, maar twee van de grotere dolfijnen dreven hem terug. Op dat moment zag Howes tot zijn verbijstering een drie meter lange witte haai opduiken. ,,Ik deinsde terug. Het beest zwom op twee meter van mij vandaan. Het water was kristalhelder. Ik zag dus alles haarscherp'', herinnerde Howes zich.

Het begon de zwemmers te dagen dat de dolfijnen hen probeerden te beschermen tegen de dodelijke kaken van de haai. In de confrontatie met het 'monster' gedroegen de dieren zich opgewonden en sloegen ze met hun staarten in het water. Of dat was om de haai af te schrikken of om de zwemmers op hun plaats te houden, is niet duidelijk.

In elk geval fungeerden de dolfijnen ruim veertig minuten lang als bodyguards van de vier Nieuw-Zeelanders. Na bijna drie kwartier spanning droop de haai af en losten de beschermers hun greep op de zwemmers. Niet veel later bereikten die veilig de kust.

Het incident deed zich enkele weken geleden voor, maar de redders hielden het verhaal voor zich. Mogelijk deden ze dat omdat ze vreesden dat er anders jacht gemaakt zou worden op de haai.

Wetenschappers zijn niet verrast door het nobele gedrag van de dolfijnen. Ingrid Visser, een zeewetenschapper die al veertien jaar in het vak zit, vertelde de lokale krant dat er overal ter wereld al voorvallen gerapporteerd zijn waarbij dolfijnen zwemmers in nood beschermen.

Visser gelooft dat de Nieuw-Zeelandse dolfijnen voelden dat Howes en de drie meisjes in groot gevaar verkeerden, en hen daarom te hulp snelden.

Dolfijnen vallen trouwens wel vaker haaien aan om zichzelf en hun jongen te beschermen. Het is dus geen overbodige luxe om enkele van Flippers heldhaftige soortgenoten in de buurt te hebben als u zich in gevaarlijke wateren begeeft.
 
kijk, dit is een gruwelijk verhaal!
 
Italiaanse politici betrapt in drugstest

Uitgegeven: 9 oktober 2006 22:24
Laatst gewijzigd: 9 oktober 2006 22:24

ROME - Zestien van een groep van vijftig Italiaanse parlementsleden zijn betrapt op het gebruik van cannabis of cocaïne. Ze liepen in de val toen ze dachten voor een televisiedebat over de rijksbegroting in het satirische programma de Hyena Show te verschijnen.

Voor het programma zouden ze worden geschminkt, maar in werkelijkheid werden chemicaliën op de huid losgelaten die het gebruik van drugs verraden. Bij vier waren er sporen van cocaïnegebruik en bij twaalf van cannabis.

Identiteit

De Hyena Show laat dinsdag wel de drugstesten in uitvoering zien, maar de identiteit van de personen die naderhand positief uit de test naar voren kwamen, wordt niet prijsgegeven, aldus programmadirecteur Matteo Viviani. De show is een bekend satirisch programma in Italië waar vaker kritiek wordt gespuid op politici.

Het wordt uitgezonden door een van de omroepen van mediamagnaat en ex-premier Silvio Berlusconi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Anderhalf jaar cel voor seks in moskee

Uitgegeven: 9 oktober 2006 18:19

NAIROBI - Een paar dat is betrapt op seks in een moskee tijdens de heilige islamitische maand ramadan is maandag door een Keniaanse rechtbank veroordeeld tot achttien maanden cel.

De man verdedigde zich met de verklaring dat hij dronken was en dacht dat hij in een hotel was. Zijn partner gaf toe dat ze zoveel had gedronken dat ze geen idee had wat er gebeurde. De rechter wees hun excuus echter van de hand en noemde het gedrag van het niet-islamitische paar walgelijk. De twee hebben veertien dagen om in hoger beroep te gaan.
 
Drilpudding

Een drilpudding heeft zondag in het Oost-Duitse Halle tot opschudding geleid. Voetgangers belden het alarmnummer toen zij op straat een geleiachtige massa zagen. De politie grendelde de wijde omgeving af en schakelde een speciaal team van de brandweer in. Toen de politie echter vernam dat zaterdagavond in de buurt een bruiloft was geweest, trommelden agenten de bruidegom op. Hij verklaarde dat de vreemde massa de pudding van het feest moest zijn geweest.
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 10 oktober 2006 om 08:09:
Een drilpudding


Stel je voor dat het een buitenaards wezen was geweest:/
 
Zoiets? :lol:
laatste aanpassing
 
'Alle Chinezen lijken op elkaar'

Een Schotse rechter heeft een Chinese student vrijgesproken, omdat de rechter het bewijs niet goed genoeg vond. "Alle Chinezen lijken op elkaar," zo reageerde de rechter uit Glasgow. De Chinees, Hui Yu, was opgepakt wegens het rijden in een auto zonder verzekering. De politie had als bewijs twee getuigenverklaringen opgevoerd.

"Wie zegt dat dit de man is, die jullie toen hebben aangehouden. Alle Chinezen lijken op elkaar." Hui ontkent dat hij in de auto heeft gereden en zegt dat hij bij zijn vriendin was op dat moment. Hui is het eens met de rechter: "Het is inderdaad moeilijk om in eerste instantie verschillen te zien tussen dezelfde soorten mensen. Voor Chinezen is het in het begin ook moeilijk om een paar Schotten te onderscheiden van elkaar."
Uitspraak van Jewwy op woensdag 30 augustus 2006 om 20:58:
Pool krijgt nieuwe tong van billen


Komt er toch nog poeppraat uit
 
Katpakket

Een Duitse vrouw heeft per ongeluk haar kat opgestuurd met de post. De vrouw wilde een pakketje naar haar jarige neef sturen, maar had niet in de gaten dat kat Felix in het postpakket was gekropen. Een postbode op het verdeelcentrum zag de doos bewegen en lichtte de politie in. De vrouw en het beestje zijn inmiddels herenigd.
 
Aleen in NL
Betrapte wildplasser doet aangifte

Uitgegeven: 3 december 2006 12:51
Laatst gewijzigd: 3 december 2006 13:33

UTRECHT - Een 19-jarige man uit Wijk bij Duurstede heeft aangifte gedaan van mishandeling. Hij zou onder handen zijn genomen door een plaatsgenoot bij wie hij door de brievenbus had geürineerd. Dat meldt de Utrechtse politie zondag.

De wildplasser liep een open wond op nadat hij vrijdagnacht was betrapt door een 35-jarige man. In diens portiek had de 19-jarige de blaas geleegd. Hij meldde zich 's nachts bij de politie om aangifte te doen.

De politie heeft de van mishandeling beschuldigde man erop gewezen dat ook hij aangifte kan doen, maar dan van vernieling.
 
Geweldig topic :D
 
'Seksverslaafd na val van steiger'

Uitgegeven: 13 december 2006 11:07
Laatst gewijzigd: 13 december 2006 11:11

LONDEN - Een pasgetrouwde Britse 29-jarige man heeft een schadeclaim van 3,5 miljoen pond (5,2 miljoen euro) ingediend tegen zijn werkgever. Een bedrijfsongeval zou bij hem een onverzadigbare hang naar seks hebben opgewekt waardoor zijn huwelijk op de klippen liep, aldus de Britse krant The Times woensdag.

Stephen Tame viel in januari 2002 van een steiger in een fietsenpakhuis en was na twee jaar intense begeleiding fysiek helemaal hersteld. De klap leidde echter ook tot een seksuele ongeremdheid die zijn huwelijk verwoest.

Zijn vrouw Sarah moet soms nachten elders doorbrengen om tijdelijke verlichting te krijgen. Hij zoekt zijn heil dan in pornografie en het bezoeken van een prostituee. Ook was hij vreemdgegaan.

Een rechter stelde in september vorig jaar Tame al in het gelijk wat betreft de aansprakelijkheid van zijn werkgever. De hoogte van de schadevergoeding moet nog worden bepaald.
 
Echtpaar stookt vuurtje in eigen huis

Uitgegeven: 11 januari 2007 11:10

MAASSLUIS - Een 35-jarige man en zijn 39-jarige vriendin hebben woensdag in hun Maassluise woning een vuurtje gestookt om warm te blijven. Het stel was afgesloten van gas en licht. Om de kou te verdrijven had de man een pan gevuld met houtskool, het spul aangestoken en neergezet op de houten vloer.

Het gevolg was een roetwolk die alles in huis zwart maakte, inclusief het stel zelf, meldde de politie donderdag.

Omwonenden hadden de politie gebeld omdat er een sterke rooklucht uit de woning kwam. Agenten zagen dat de ramen openstonden. Na geroep verschenen twee zwartgeblakerde gezichten in de raamopening.

Douche
Het tweetal is aangehouden voor brandstichting. De man en de vrouw moesten mee naar het bureau waar ze onder de douche zijn gezet.