Partyflock
 
Forumonderwerp · 634796
sinds gisteren heb ik last van iets heel vaags.
heb het een tijdje terug ookal gehad maar weet niet wat het is..

plotsenling beginen me spieren te trekken,snelle ademhalen en af en toe ook verkrampingen van me spieren in me handen en/of benen.
ook heb ik last van plotseling flauwvallen.

de vorige x zei de dokter dat het bloedarmoede was.
moest ook veel suiker binnenkrijgen.
pak dat nu ook.
gewoon glas ranja met paar scheppen suiker erin maar het wil niet echt lukken..

weet iemand want het kan zijn :(

kan maandag pas naar de dokter toe voor bloedprikken...
 
ben je ergens allergisch voor, of gebruik je drugs?
 
een te laag calium
had het ook eens een keer....
ik ben voor mijn weet nergens allergisch voor en gebruik de laatste tijd echt bijna niks meer...

kvind het wel eng :(
 
ik zeg al, je hebt een te laag calium, zullen na het bloedprikken ook wel zeggen
Misschien zit er wel een dokter op PF die het je kan vertellen..
nee maar ik bedoel met dit topic of er mensen hier bekent mee zijn, die het eventueel ook gehad hebben zodat ik er een beetje meer vanaf weet hoef niet meteen een hele medische uitleg te hebben :9
 
derde keer, te laag calium
heb het ook gehad een keer maar toen had ik hele tijd ongezond gegeten en na een avond zuipen de hele dag niet gegeten tot 6 uur 's avonds. maar als het goed is moet suiker water gewoon helpen tegen zoiets
Te weinig ijzer in je bloed ??
2banse wat heb je toen moeten doen?
 
Hmm weet niet wat het is, klinkt niet echt fijn!
Succes..
het is ook echt niet fijn ofzo:S

dan lig je gwn ff lekker in bed begin je ineens te trillen en heel snel te ademen.... en hele erge pijn in je spieren enzo:S

soms is het gewoon eng ...
laatste aanpassing
 
hmm hyperventilatie misschien??
heb je op dat moment het idee dat je doodgaat? zijn er bepaalde dingen waar je mee zit, zit je nu in een kuttijd of heb je spanningen?? voel je het opkomen??
Check dan eens of je hypreventilatie hebt, ik hoop het voor je ( want dan is het niet zoo erg ;)
 
Ik werd de dag erna opgenomen omdat ik bijna uitgedroogd was, en toen hebben ze me aan het infuus gesmeten. Maar ik hoop dat het bij jou niet zo ver komt. Hoe gaat het nu dan?
lag vanmiddag gewoon op bed en heb het vier keer gehad dat de spieren in me benen begonnen te trekken.
echt een ongelofelijke pijn die ik erbij had.
alsof er iets heel zwaars op staat of dat het uit elkaar word getrokken.
begon heel snel te ademen en wou opstaan en een hele grote waas voor me ogen en duizelig...
 
Lady-X-Treme: Hyperventilatie is niet zo erg ???

Nou ik heb het en soms kan het behoorlijk irritant zijn.
Het kan zijn dat je een stof te kort komt zoals calcium (in melk), kalium (groente) of ijzer (groene groente). Als je weinig eet is de kans hierop sneller.
Als je ook last hebt van tintelende vingers, tintelende benen en het gevoel of er een baksteen op je borst ligt, is hyperventilatie ook mogelijk.
Dan adem je verkeerd waardoor oa je spieren te weinig zuurstof krijgen. Voor flinke hyperventilatie heeft je lichaam een reset-knop, alles wordt even uitgeschakeld en weer aangezet; je valt dus flauw. Oorzaak kan een stressvolle periode zijn en is goed te behandelen met ademhalingstherapie.
Ga even langs de dokter, hoef je je geen zorgen te maken dat er iets engs met je aan de hand is.
 
Dominique, ben je dokter? Of heb je het ook gehad?
heb ijzer tekort :)

en ik heb de laatste tijd toch wel erg in de stress gezeten,
problemen thuis enz.

zal ook wel voor een deel meespelen denk...
laatste aanpassing
 
Nu zeker ijzer tabletjes? gaat wel weer over, en sterkte met die problemen
ijzer tabletjes en vitamine b tabletjes.\ook moet ik rose vizzee met extra ijzer drinken:)
 
heb ik ook gehad.. alleen duizelig dan :9

moest ook 4 ijzer pillen per dag eten :P
ik heb t zelfde en ben net weer na de dokter geweest want ik heb bloedarmoede maar kreeg ijzer tabletten en daar werd ik aleen maar raarder van dus moet ze nu laten staan en aleen extra vitamine c slikken :vaag: en volgens my heb ik ook last van hyperventelatie echt vervelend kut gevoel net of je dood gaat maar nu maar ff afwachten hoe t zonder ijzer tablette gaat gewoon ff laten checke bij de dokter want je weet maar nooit ik ga in elk geval de raarste dingen denken en daar word je gek van en vertrouw je je zelf ook niet meer echt om ergens heen te gaan maar ik doe dat wel gewoon ze vangen me vast wel op haha hoop ik toch succes(K)
 
Gebruik(te) je ook drugs!?
2stampterror --> ik heb vitamine pillen enzo. heb er nu wel iets minder last van maar die trekkingen enz. blijven wel komen.
en ik word ook wel opgevangen of gesteund zeg mar als er wat is:)

2ksi --> ja
 
hmmm..een kennis van mij had ook dezelfde symptonen en later bleek het gewoon hyperventilatie te zijn..misschien dat je daar wat mee kan
 
En, is het alweer goed?!
gaat wel stukje beter nu hoor :)

heb er nu nog maar zelden last van iig.
 
Mooi zo!