Partyflock
 
Forumonderwerp · 885730
 
niet iedereen gaat dit jaar naat het buitenland.
veel mensen staan op een camping met een vaste plaats.
of gaan een weekje (of meer) naar een camping..

maar wat voor camping zouden jullie nou kiezen om je vakantie door te brengen.

A natuur camping

B vaste gasten camping

C alternatieve camping

of iets anders miss??

iedereen een fijne vakantie :cheer:
 
Festival camping 8)
is dit een quiz?

wat kan ik winnen?
 
Nudistencamping :cheer:
 
Ik heb een paar jaar geleden voor het eerst gecampeerd sinds jaren (vroeger vond ik het wel leuk toen ik klein was) Wat een regelrechte ramp was dat zeg! Luchtbed slaapt kut, tent lekt door, beestjes in me tent, moet je s’nachts naar de wc moet je met je toiletrol de hele camping over! :frusty:

Nee, doe mij maar lekker een lekker hotelletje of appartement en mijn eigen douche en toilet!
Heerlijk!!!! :)

De enige keren dat ik nog campeer is met Nature One!!! :jaja:
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 juli 2006 om 10:53:
Ik heb een paar jaar geleden voor het eerst gecampeerd sinds jaren (vroeger vond ik het wel leuk toen ik klein was) Wat een regelrechte ramp was dat zeg! Luchtbed slaapt kut, tent lekt door, beestjes in me tent, moet je s’nachts naar de wc moet je met je toiletrol de hele camping over


hahahaha dat is een ramp he
maar als je een vaste staan caravan hebt heb je daar geenlast van hoor :)
kamperen hou ik ook niet van hoor :d
Ik ga dit jaar sowieso bij Lowlands camperen en ik zat te denken om ook een paar dagen met de tent naar Duinrell te gaan b)
Uitspraak van AngelDoll op vrijdag 7 juli 2006 om 11:36:
Ik ga dit jaar sowieso bij Lowlands camperen en ik zat te denken om ook een paar dagen met de tent naar Duinrell te gaan


niet Nature One?