Partyflock
 
Forumonderwerp · 856897
 
na een lange relatie en dan liefdesverdriet hoe lang heeft het bij jullie geduurt??
ik heb bijna 7 jaar een relatie gehad ,dus ben benieuwd hoelang het duurt voordat ik erover heen ben.voel mij nu al 2 weken verrot .en ik en mijn ex hebben samen 2 kinderen dus dat maakt het lastigger ,want daardoor zien we elkaar heel veel en zijn we toch nog steeds een soort van verbonden met elkaar.
 
kan lang duren :yes:
 
kan zeker lang duren :yes:
 
zolang je het zelf laat duren:)
 
was t maar een dag :D helaas duurt t iets langer....
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 maart 2006 om 23:08:
zolang je het zelf laat duren


Juist ja. Doe je allemaal zelf. Als je er aan toe geeft en jezelf zielig gaat vinden zal het nooit over gaan.
Vul je leven met positieve dingen en mensen. Doe leuke dingen in je tijd die je nu over hebt. Geniet.. :)
Binnen no time is je leven weer relaxed. Het is namelijk gewoon een kwestie van wennen aan de nieuwe situatie. Want mis je díé persoon wel? Of mis je gewoon zomaar iemand?
:flower:
ik denk dat het de helft van de tijd nodig heeft als dat je met elkaar bent gegaan als jij nog steeds van de ander houdt!!
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 12 maart 2006 om 19:04:
niemand maar dan ook NIEMAND is te vertrouwen!


Mee eens ..



Liefdesverdriet verschilt natuurlijk per persoon, maar je moet gewoon zoveel mogelijk de deur uitgaan, leuke dingen doen en niet in je verdriet verdrinken .. dat is niemand waard ! (f)
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 maart 2006 om 09:46:
Liefdesverdriet verschilt natuurlijk per persoon, maar je moet gewoon zoveel mogelijk de deur uitgaan, leuke dingen doen en niet in je verdriet verdrinken .. dat is niemand waard ! (f)


Ja ben ik helemaal met je eens, kwestie van knop om draaien denk ik ook,al is dat soms verdomde lastig :P
 
Bij mij nog geen dag. Aan 1 kant handig, maar ik heb geen idee of ik dingen zo snel verwerk of ze zo snel gewoon wegstop.

Ik ben behoorlijk sterk in zulk soort situaties. Mij zal je ook echt niet langer dan 1 dag depri zien.

Ik kan de wereld aan B)
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 maart 2006 om 09:46:
dat is niemand waard !


:no: idd!!!

Gewoon doorgaan met je leven, geen hand vol maar een land vol :p:p
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 maart 2006 om 19:27:
Bij mij nog geen dag. Aan 1 kant handig, maar ik heb geen idee of ik dingen zo snel verwerk of ze zo snel gewoon wegstop.

Ik ben behoorlijk sterk in zulk soort situaties. Mij zal je ook echt niet langer dan 1 dag depri zien.

Ik kan de wereld aan


Tot het er een keer in 1x allemaal uitkomt..
een week alles dramatisch gezien
alle emoties te gelijk gehad

en dan doe je ogen open en zie je de leuk dinge in het leven
ik denk dat zo'n rotperiode altijd te lang duurt...
 
zit geen vaste periode aan.. het komt wanneer het komt en het verschilt hoelang je erover doet alles te verwerken de een kan het sneller dan de ander het ligt ook vaak wel aan omstandigheden denk ik
theoretisch ongeveer de helft van de relatie.. Gaat geleidelijk aan, maar na de helft zou je er helemaal overheen moeten zijn. Bij mij klopt dat bij een paar keer wel :)
8 jaar, 3 maanden, 2 weken, 4 dagen, 8 uur en 12 minuten
ik heb nog nooit liefdes verdriet gehad..
Het is maar net hoe lang je jezelf de kans geeft liefdesverdriet te hebben :yes:
Het ligt eraan hoe diep je gevoelens zijn bij die gene

Ik had 1.5 jaar met mn ex daar heb ik een half jaar over getreurd!!

En met mn ex van 4 maanden daar was ik na een week al overheen :P

Maar die had me oowk gedumpt via telefoon dus jah :P

Haha maar maakt niet uit ;)
 
tsjaah.. kan lang duren en kort licht aan de relatie..
 
Liefdesverdriet is iets wat jezelf in de hand hebt, hoe raar dat ook klinkt :)
Hoelang het duurt ligt volledig aan jezelf..
laatste aanpassing
It's all a state of mind ;)
 
Het is een soort rouwproces denk ik en ook daarbij geldt: soms valt het mee en soms ga je helemaal naar de klote...
 
Uitspraak van [G]eSiNa op donderdag 23 maart 2006 om 21:01:
Het ligt eraan hoe diep je gevoelens zijn bij die gene


:yes: idd


Uitspraak van Sannemeisje op donderdag 23 maart 2006 om 20:23:
Het is maar net hoe lang je jezelf de kans geeft liefdesverdriet te hebben


ben ik het helemaal mee eens :yes:
10 min B)
Echt huilen aan 1 stuk was een week..
Maar dat ik hem nog miste en terug wou heeft wel meer dan een jaar geduurt..
En nu wil hij mij terug en ik hem niet haha..
te lang
verschild per persoon ...
 
Uitspraak van Jo :p op woensdag 19 april 2006 om 22:18:
te lang


idd
 
kan lang duren!!!:s

heb ik gelukkig nog niet zo vaak gehad:)

ciao
net zolang dat je hem écht mist.
meestal ben ik degene die dumpt.. dus dat doet geen pijn.. maar mn laatste lievdesverdriet was 14 dagenn poehh wat een zak was dat!!
 
hangt er van af hoe je ex zich gedraagt.... ;)
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 12 maart 2006 om 18:42:
na een lange relatie en dan liefdesverdriet hoe lang heeft het bij jullie geduurt??


nou kwam pas na een half jaar een meid tegen die de moeite weer waard was...
 
Uitspraak van -Tammy- op zondag 12 maart 2006 om 19:08:
zolang je het toelaat

klopt :yes:
bij iedereen verschillend, bij mij duurt t lang:(
 
Pfff duurt veels te lang... liefste wil ik hem terug.. het ging zo goed, maarja meningsverschil en een ruzietje was het uit...:(
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 27 april 2006 om 10:22:
Pfff duurt veels te lang... liefste wil ik hem terug.. het ging zo goed, maarja meningsverschil en een ruzietje was het uit...


tjah zo gaat het meestal hè...maar je komt vanzelf een kerel tegen die je wel waard is! Want dat is hij dus duidelijk niet anders had hij je niet meteen laten gaan lijkt me!
dat heb je zelf in de hand :yes:
zolang het nodig is denk ik :o
ligt eraan, als je ht al aan voelde komen, kun je het beter een plaatsje geven, en natuurlijk als je het zelf hebt uit gemaakt!! maar gemiddeld...denk totdat je inziet dat je het ook leuk kan hebben zonder die persoon!! dus leuke dingen doen en feesten....
heb 1x eerder langere relatie gehad, ik heb dat uit gemaakt, die jongen heeft me later verteld er nog zeker een half jaar last van te hebben gehad, terwijl hij het wel aan zag komen, en dat kwam, omdat hij zich maar bleef afvragen hoe het anders had gekund!! en dat MOET JE DUS NIET DOEN!!!
 
tja, dagen, weken, maanden, jaren en sommigen komen er nooit weer overheen
laatste aanpassing
 
Duurt lang. Ik denk nog steeds wel eens aan hem. Doet wel minder pijn (eigelijk geen pijn meer nu) maar het heeft LANG geduurd.

Houden van kan alleen als je jezelf er voor de volle 100% instort, en helaas ga je dan wel eens op je bek. Hoort erbij, maar als je daarom niet meer van iemand wil houden, heeft je even weinig inhoud.

Succes ermee *geeft je een dikke knuffel*
Artiest {SHOWLIST artist 61113, 54585}
Uitspraak van meissie1001 op donderdag 27 april 2006 om 11:32:
die jongen heeft me later verteld er nog zeker een half jaar last van te hebben gehad


Dat is zonde van zijn tijd. Maargoed. Ik heb ook weleens iemand gehoord, die zat er na een jaar nog mee in zijn maag.
 
Het duurt zolang je zelf wil..!
Als jij vind dat het over is en je weer verder kan met je leven ben je er vanaf!
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 april 2006 om 19:33:
Het duurt zolang je zelf wil..!
Als jij vind dat het over is en je weer verder kan met je leven ben je er vanaf!


Mee eens..:)
Blijkbaar nog steeds te lang ;)