Partyflock
 
Forumonderwerp · 628059
 
oke,

ga waarschijnlijk dit mengpaneel aanschaffen, iemand ervaring mee?

http://www.stantonmagnetics.com/alpha44/load.asp?page=smx401
hmmm geen idee, heb geen ervaring met stanton, is dit hun eerste mixer ? als het in de prijsklasse van numark gemini dat soort troep ligt zou ik een andere kopen.

Ik raad aan iets te kopen wat VCA gestuurd is, dus dat het geluid niet direct door de faders loopt, krijg je ook geen gezeik met distortion in je faders.

Je kan beter nu wat meer geld uitgeven aan een duurdere dan dat je zodirect toch een 2e moet kopen omdat die eerste storingen heeft, en geloof mij met merken als numark en gemini reloop in de prijsklasse 400 >gulden< gaat dat gebeuren.
laatste aanpassing
 
Ik heb nu een technics mixer met VCA faders.. enige nadeel is dat er geen MID (tone) knop op zit, maar deze nieuwe mixers zijn zeer goed van kwaliteit!!
 
Artiest Frank B
kijk anders even op New line

daar kan je ervaringen kijken van gebruikers etc.
laatste aanpassing
mid niet ? das mooi kut :D, ik zou voor Dateq gaan, but hey that's just me ;), als je wat meer effects wil dan uiteraard 1 van de pioneers.
 
Pioneer is ook zo stuk...
Artiest Dylan
Geen dateq kopen. Voor dat geld gaat ie veel te snel kapot. Faders gaan snel kraken. Of valt rechterhelft weg. Geluid is ook minder. Had voor dat ik die xtc kocht een eso. Veel beter geluid. Nooit probemen met krakende kanalen of zo. Maar als je mes hien geld te veel heb zou ik voor een rodeck mx 180 gaan. Zit al heel lang te zeuren wanneer hollywood ze aanschaft. Want met die dateq heb ik alleen maar problemen
Geeen ideeeej maar dat hadden ze op decibel beter ook aan kunnen sgaffen UN NIEUW MENGPANEEL!!!
Dylan wat ? kraken ?

Dateq is toch wel 1 van de beste producenten van mixers als het op het geluid aankomt, hele warme sound met erg goede EQing, daarnaast, hoe kunnen faders gaan kraken ? daar is het VCA systeem toch voor ? bij de dateqs gaat het geluid niet door de faders dus kan het ook niet gaan kraken lijkt me, ik heb me xtc al een jaartje of 3 denk ik en nix geen faders die kraken hoor.

Dateq all the way, nou ja de crossfader is niet super voor het scratchen, maaar voor de rest (Y)
 
Zit op die stanton trouwens een Penny & Giles crossfader..... .
Artiest D-Tec
Ziet er goed, en kwalitatief is Stanton een betrouwbaar merk.....maar kijk toch ook even naar de Allen & Heath mixers voordat je over gaat tot aanschaf
Stanton is GEEN betrouwbaar merk! Stanton is alleen goed in het beweren dat ze goed zijn!

Als je een midrange mixer zoekt moet je een Gemini UMX-7 nemen (in de aanbieding op new-line). Een toprange kun je een XTC, een A&H (zoals D-Tec al zei) of idd een ragbak als een Pioneer nemen (maar dat zou ik niet doen).
 
die Gemini's vind ik 10x niks, maarja dat is ook persoonlijk he... die is een nieuwe serie die best goed schijnt te zijn... stanton dan
de UMX mixers zijn vele malen beter dan een PS/PMX-mixer! Bel die Dré op en vraag of je er 1 mag testen!