Partyflock
 
Forumonderwerp · 610168
 
Ik vroeg me af welke pil de meiden gebruiken als voorbehoedsmiddel??? Ikzelf heb al een jaar de prikpil. Deze wordt niet zo gauw voor geschreven maar omdat ik geen ander pil kan verdragen. Werd het dus deze.
 
Diane 35..
 
ik slik al ruim drie jaar de diane35 pil, in eerste instantie was ik eraan begonnen omdat ik echt altijd verschrikkelijk erg ongesteld was. ik kon niet meer lopen zo pijn dat het dan deed. en was het altijd precies een week. veel te veel pijn en te lang vond ik dat. en sindsdien heb ik nooit meer last van mijn ongesteldheid..

wat ik trouwens wel heb gehoord is dat de diane35 pil eigenlijk voor de ongesteldheid is en acne, en dergelijke..
maar hij beschermt toch ook wel tegen zwangerschap? dat staat wel in de bijsluiter namelijk, maar ik hoorde van iemand dat ie daar niet optimaal tegen beschermd. nou bij mij wel hoor :)
ik ook microgynon 30... net als de helft :d
 
2 Biebel: Yasmin heb ik ook geslikt, maar toen ik al die verhalen hoorde over die pil ben ik (voor de zekerheid) maar overgestapt naar (zoals vele hier) microgynon 30
 
Me and my Microgynon...wist je trouwens dat er ook een pil bestaat waar je niet van aankomt of zelfs van afvalt (of dat zo is betwijfel ik)..Yasmine heet ie!


Die moet ik dan hebben!!! (Als het waar is)


Dat is dus niet waar.. iig het stukje van afvallen.. het is wel zo dat je er niets van aankomt..

Ik heb altijd Microgynon gebruikt maar ben er mee gestopt en ben na een jaar ong. weer begonnen met de pil.. Yasmine dus :D
laatste aanpassing
 
microgynon 30, geen klachten over..
 
X-filetjes... no problemo's ook.
 
eerst microgynon 30 en nu marvelon
Ik slik sinds een maand weer de pil...

Marvelon..iemand hier die dat ook slikt?
Van de Diane35 werd ik in een jaar tijd vet dik! Ben toen 7 kilo aangekomen ofzo, zal dat met Marvelon ook zo zijN?
 
mycrogynon 30 , wat de meeste meisjes hebben , heb hiervoor de diane 35 gehad maar ik kreeg echt ALLE bijwerkingen die in de bijsluiter stonden en nu heb ik nergens geen last meer van !(Y) :D
Ik heb sins kort de prik pil!
Echt een aanrader voor jullie damens!
Niet meer aan de rooie!
Nooit meer ergens zijn en denken kut de pil vergeten!
Alleen als je aan kinderen wilt beginnen duurt het wel even voor dat het uit je lichaam is.
Maar daar wil ik nog lang niet aan denken
dus voor mij komt het goed uit.
laatste aanpassing
 
heb lang de pil geslikt ... maar ik ben een ster in vergeten dus ben over gestapt op een spiraaltje ... perfect zeg maar !!!!!
ik slik al 4 jaar microgynon 30 maar heb nog nooit ergens last mee gehad ook nie met dikker worden kwam maar 500 gram aan ofzo
ik heb te veel pillen geslikt
Eerst kwam ik veelste veel aan, toen werd ik ineens heeeeel erg magerwat als gevolg had dat ik een rustige dood had
maar helaas ook niet meer voor het nageslacht kon zorgen.
Ik vree veilig of ik deed het nie!!

Gegroet :
PIET
 
Ik slik vanaf me twaalfde de pil, heb marvelon en stediril gehad, maar die werkte na een tijdje niet meer. Nu heb ik mycrogynon 50 en die werkt prima, wel iets zwaarder dan die andere maar geen klachten meer.
 
mycrogynon 30.. zoals vele hier.. Ik heb in het begin altijd yasmine gehad.. maar dan ben ik wel door gegroeid.. en had veel bijwerkingen.. maar mygrogynon bevalt me prima.. ;)
 
Had microgynon gehad, had alleen maar koppijn, daarna lovette, ook niet tevreden.
Gebruik nu yasmin die bevalt me goed, geen koppijn meer.
 
Lovette niet tevreden?? Die heb ik ook! Dat is de lichtste pil die er is! Vind hem wel oke, heb ook de trygynon ofzo gehad 3-fasen pil, die is echt fucked up!
 
werd van lovette chagerijnig en dik(ker).
 
Microgynon 30 vanaf me 16e.
Ik vergeet hem nooit (met dank aan mijn mammie)
En ben er gelukkig niet van aangekomen.
laatste aanpassing
heb er echt heel veel geprobeerd, ben nu :D met yasmin, die werkt gelukkig goed. Microgynon 30 was mn 1e, daar kwam ik in 1,5 week 3 kilo van aan, werd er ook n btje down en chaggi van, mn haar viel uit weet ik wat nog meer. maar nu heb ik dus een (Y) :)
 
Gabbertonnetjes... kom ze alleen nooit meer tegen :'(
 
krijg over 1,5 maand een spiraaltje ,vind t best scary dat inbrengen :(
Microgynon 30

Oh ja, ben er ook niet van aangekomen. Tenminste alleen op 1 (nou ja, 2 ;) ) plaats maar dat was van harte welkom! :D
laatste aanpassing
 
ook microgynon 30! nog nooit problemen mee gehad! (Y)
 
k heb nu nog de beginnerspil.. bladiebla 30 in een blauw doosje.. en moet naar de dokter voor nieuwe want hij's bijna op dus weet nie ofk dan dezelfde krijg maja
ik slik geen pil, heb implanon in mijn arm....lekker makkeijk
 
k heb de implanon dat staafje in me arm. als ie goed is gezet ( zoals bij mij) dan is t veiliger da sterilisatie :D
Gebruik ook al 6 jaar de Microgynon 30, wel aangekomen daardoor, maar verder nooit ergens last van gehad!
Wil aan de ene kant ook wel Implanon, maar hoorde dat een bepaald aantal % bijna niet meer ongesteld wordt, en als je pech hebt dat je bij het aantal % zit, wat om de 2 tot 3 weken ongesteld wordt...:vaag:
Verder is er nu ook een ring uit die hormonen afstoot en die je in kan brengen, die moet ook wel heel goed zijn...
 
k heb laatst 1 dag me pil vergete en heb m toen wel volgende dag weer geslikt enzo.. maar hoe veilig is ie dan nu??
dat ligt eraan in welke week je zit en of je de andere pil binnen 12 uur hebt genomen..
 
jup hebk gedaan
 
Euhm effe een vraagje aan de dames...wat is er mis met jasmine? Want mn ex die slikte dat owk. Ben gewoon effe benieuwd. Want iedereen slikt hier die Microgynon 30!
 
En kan je dan owk in een keer overstappen op een andere? bv die Microgynon 30?
ik heb dr egt de ballen verstand van, sorry!:S
 
To mark in the dark er is niks mis met jasmine. Warschijnlijk wordt microginon wat vaker voorgeschreven dan jasmine. En zo overstappen op en andere pil waarom zou dat moeten als deze goed is???? Het kan wel maar daarvoor zal je toch eerst naar de dokter moeten en die bekijkt dan of dat dan wel nodig is ja of nee. Trouwens wel leuk dat jij als jongen graag dat wil weten :D
Op dit moment nog de diana 35, maar na de vakantie ga ik helemaal stoppen met de pil.
 
ik gebruik Microgynon 180 (anti-uterus)

geloof me, als die een maandje neemt zit je gelijk in de overgang :P
Ik slik nu ruim 4 jaar Microgynon 30. Beviel me altijd goed. Kwam er niet van aan. M'n borsten werden alleen groter, maar dat was welkom! De laatste tijd (± 1 jaar) heb ik verschrikkelijk last van buik- en rugpijn als ik ongesteld ben (vooral de eerste 2 dagen). En sinds een half jaar ofzo heb ik het libido van een ijsklontje. Iemand enig idee hoe dit komt?
Ben er al voor naar de huisarts geweest maar die wil me geen andere pil voorschrijven (de eikel, heb m'n hele leven al een hekel aan hem).

Meer dames met deze klachten?
 
had van microgynon ook minder zin..... bvne gekapt slik helemaal geen pil meer en voel me opperbest!!! weg met die onnatuurlijke zooi voor mij
2 tab --> dat had ik dus ook ruim 2 jaar ging alles goed en daarna was dus nie meer te houden qua pijn en alles, enigste oplissing was idd een andere pil dus die hebk nou..de diane 35. nu half jaar en nerges last meer van :D
Microgynon 30...
ik heb ook Microgynon 30, word bijna bij iedereen voorgeschreven..
werd dr wel ietsje dikker van maar niet vet veel.. en idd mn borsten zijn dr ook ckerss groter van geworden :S maar goed wat doe je er aan.. :(
 
Microgynon 30 werkt prima aangezien ik nog geeen kinderen heb rondlopuh :P
**laura**, ben je van die andere pil nog aangekomen??

ben zo bang dat als ik op een andere pil overstap, ik kilo's aankom.
 
heb nu de prik pil lekker makkelijk echt waar
laatste aanpassing
2 tab, neej helemaal niet meer
gelukkig :D
kwas dr echt bang voor mja die pijn was ook nix, tog gedaan en nix aangekom,en
ja 1 kilo ofzow, maar die is dr ook met een week weer af :d