Partyflock
 
Forumonderwerp · 814445
 
OK, ik weet 't, vragen omtrent een nummer moeten worden geplaatst in 't Hét "Hoe heet dit nummer topic" maar ik denk dat in dit geval een apart topic hierover zeker op zijn plaats is. Deze track is namelijk al meedere malen daar gevraagd, sterker nog, 't wordt zelfs al PF's meest gezochte track ooit genoemd. Vandaar een apart topic om 't overzichtelijk te houden, met de hoop dat hier mensen kijken die nooit in het hierboven genoemde topic kijken...

Het gaat om de volgende track:



>>>KLIK<<<



Het nummer wordt gedraaid door Manu Le Malin en Lenny Dee op Thunderdome '97 in 't Sportpaleis te Antwerpen. Het is een vrij oud nummer want ik zoek het nummer al vanaf '95/'96.

De kans is klein dat we er ooit achter zullen komen maar nooit geschoten is altijd mis, dus iedereen die dit nummer ook zoekt en/of ook maar iets aan nuttige informatie erover kan geven, post 't hier, misschien komen we uiteindelijk ergens uit wat naar de artiest/titel kan leiden!!!
Artiest Holmen
neuroviolence plaatje?
 
tering deze is moeilijk idd, maar klinkt vet (Y)
 
Artiest Balbasaur
Moet wel zeggen, dat ik zelf het nummer (hoewel je het aan zo'n belabberde sample niet goed kunt horen) geen flikker aan vind.


:)

Napalm denk ik trouwens niet. Denk sowieso niet Frans of Duits idd, behalve PCP.
 
Heb iemand gesproken die bijna alles van Industrial Strength heeft en die kende hem ook niet.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 oktober 2005 om 12:39:
Heb iemand gesproken die bijna alles van Industrial Strength heeft en die kende hem ook niet.


ik heb ook alles van IS

en heel misschien is het een ISL release...
maar ik ben bang van niet

als het een of ander obscuur labeltje is met 1 release....sjah
hehe

dan hebben we een probleem :P
Whahaha kickuh dit, niemand weet het gewoon, dit is echt bizar :D
Uitspraak van Jlls op zaterdag 1 oktober 2005 om 13:50:
als het een of ander obscuur labeltje is met 1 release....sjah
hehe

dan hebben we een probleem


ik weet nie hoe het met hun zit, maar ik weet wel dat Jeff Mills vaak een nummer maakt, op een feest draait, en daarna weggooid zonder dat het ooit gereleased wordt..
 
Dat 't iets obscuurs is lijkt me wel duidelijk, maar er moeten toch iemand zijn die dit kent aangezien ik dit nummer eind jaren '95/begin jaren '96 vaker heb gehoord op meerdere feesten... :/
 
Uitspraak van Cataclysm op zaterdag 1 oktober 2005 om 13:55:
ik weet nie hoe het met hun zit, maar ik weet wel dat Jeff Mills vaak een nummer maakt, op een feest draait, en daarna weggooid zonder dat het ooit gereleased wordt..


Richie Hawtin doet hetzelfde. Je kunt tracks uploaden naar zijn site. Vind ie ze goed, draait ie ze gewoon in zijn set.
 
Je zou het ook nog aan Gizmo kunnen vragen.

Die wilt ook nog wel is verzeild raken op PF, niet vaak, maar stuur em een pbtje zou ik zeggen.
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 oktober 2005 om 15:27:
Je zou het ook nog aan Gizmo kunnen vragen.

Die wilt ook nog wel is verzeild raken op PF, niet vaak, maar stuur em een pbtje zou ik zeggen.


OF Drokz... Als die nog op pf zit
 
Drokz heb ik al gevraagd, die wist 't ook niet... :(
 
en drokz is zoiets no.1 manu fan, dus dat zegt wel genoeg over de titel van die track :(
 
Dan maar wachten op Manu
 
Fifth Era?
 
Bedoel je : fallen angel & fifth era - vengeance is mine ?? Die is het in ieder geval niet
Werkzaam bij Leg Breakin' Events
Artiest {SHOWLIST artist 36596, 62180}
LD Records 🇺🇸 misschien?? (tis maar een gokkie, kan de track ff niet luisteren)
Ik dacht zelf aan 1 van de 2 XMF platen, First Blast is het niet (net gecheckt)..die andere kan ik zo even niet vinden.

Het zou ook 80AUM kunnen zijn, heb wel meerdere releases daarop in deze stijl en dat zijn over het algemeen platen die niet veel gedraaid/verkocht werden.
Kwa bass zou 't best duits kunnen zijn, luister maar naar "de2041-1 return to zero part 3" (reign - light and dark)
Heeft ook een echo bass. Alleen kwa vocal zou je weer zeggen van niet.

Denk ook niet dat het uit de franse hoek vandaan komt.
Misschien idd Amerikaans.

Lenny dee is te boeken via de site van "the third movement" heeft Promo geen rechtstreeks email adres van Lenny Dee?
 
Uitspraak van Haze op zaterdag 1 oktober 2005 om 19:05:
Het zou ook 80AUM kunnen zijn, heb wel meerdere releases daarop in deze stijl en dat zijn over het algemeen platen die niet veel gedraaid/verkocht werden.


mmmm....zeg je me wat. Klinkt inderdaad erg Joey Tonad achtig. En ik ken eerlijk gezegd deze release http://www.discogs.com/release/205661 niet van dat label.

Ik zal eens een kameraad van me vragen. Die mist dacht ik nog 2 releases van het 80 Aum label.
Lenny dee is te boeken via de site van "the third movement" heeft Promo geen rechtstreeks email adres van Lenny Dee?


Zeker wel, ik heb het aan Promo gevraagd en hij wist het niet, maar heeft het mailtje wel doorgestuurd naar Lenny...
 
Nu maar hopen dat hij het zelf nog weet na al die jaren :D
 
Uitspraak van Bram1985 op zondag 2 oktober 2005 om 17:30:
ik heb het aan Promo gevraagd en hij wist het niet, maar heeft het mailtje wel doorgestuurd naar Lenny...


(Y) Goed werk!

Ik heb zelf inmiddels ook een e-mail terug gehad van het boekingskantoor van Industrial Strength Records.
Diegene wist het zelf ook niet maar heeft mijn mail doorgestuurd naar zowel Manu als Lenny. Lenny is momenteel aan 't touren, dus die zal z'n mail nog wel niet doornemen maar we komen in ieder geval al bij de bron!
 
ik ben echt heel benieuwd! er zijn echt veel mensen die dit willen weten namelijk. maar ik weet vrijwel zkr dat t nooit is uitgebracht, anders had iemand t wel geweten. maar ben toch errug benieuwd naar de producer enzow...:)
Ik heb nog is de DVD van TD a decade bekeken, als dat nummertje komt draait hij dat wel degelijk van een plaat af (niet een cd). Ik denk ook dat het van een of andere white-label af komt die nooit is uitgebracht, want echt niemand kent het verder.
Idd zou ook best een op 80 AUM kunnen staan of één van de sublabels zoals X-ecute Records misschien.
 
heel ff offtopic:hoe heet dat nummer wat hij na deze(sorry weet het ook niet)plaat draaide dan?

begint onnie,lekkere bass
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 3 oktober 2005 om 21:56:
heel ff offtopic:hoe heet dat nummer wat hij na deze(sorry weet het ook niet)plaat draaide dan?

begint onnie,lekkere bass


funky twisted van lenny en hardcore warriors d8 ik :)
laatste aanpassing
 
yep maar is van lenny dee & The hardcore warriors, ISL 001
Echt te bizar dit, niemand kent de titel of wat dan ook... Nummer klinkt wel grappig, dat kleine stukkie dan, maar door dit topic te volgen ben ik heel nieuwschierig geworden :P
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 oktober 2005 om 15:52:
Echt te bizar dit, niemand kent de titel of wat dan ook...


Ik vind het opzich niet vreemd dat deze moeilijk te vinden is. Als je alleen al kijkt naar wat b.v. Marc Acardipane al heeft geproduceerd, en dan ook nog onder allerlei sublabels.
IK denk dat niemand dan al z'n werk kent, dat is echt zo verschikkelijk veel.

Misschien weet Marc Acardipane het zelf niet eens meer. :(

Maar goed, wachten maar op het antwoord van Lenny.

Wie weet?
laatste aanpassing
 
O Jah, niet lullig bedoeld, maar ik vind ps. dat nummer geen hol aan.. (zover ik het kan beoordelen na het beluisteren v.d. sample.)

Maar goed, ieder z'n mening. :)
laatste aanpassing
 
Hehe, ik ook niet Age Of House.
Ik heb de track een jaar geleden ofzo ook geript. Dit fragment is wat langer. Misschien helpt het. ;)

Maargoed, dat het om een ietwat onbekende track gaat, mag duidelijk zijn. Hehe. :P
laatste aanpassing
 
:)
laatste aanpassing
 
wat ik eruit kan halen van de vocals is "Revenge" ofzoiets.
misschien is dat een gedeelte van de titel?
ben echt benieuwd niemand weet het :P
Ja, 'vengeancy vengeancy revenge revenge'.

Ik heb trouwens hier een vage plaat liggen die qua sounds erg op het fragment lijkt: die breakbeat, dat acidachtige geluidje... De producer van die plaat heeft nog een plaat, maar die bestaat er alleen als whitelabel. Ik heb de mensen die die plaat hebben op discogs gemaild.

Sjeempie, hoe ver moet je gaan joh. :P
laatste aanpassing
 
Vengeance klopt niet, dat 1e woord heeft 4 lettergrepen als ik het goed hoor (of het zijn meerdere woorden), vengeance heeft maar 2 lettergrepen. Volgens mij is het ook geen revenge aangezien ik echt geen r hoor. Volgens mij zijn het gewoon geknipte woorden en betekenen ze niet echt wat...of ze zijn gewoon totaal onverstaanbaar, Bike's Drum effect :P

Trouwens, na het luisteren van die 2e sample issie toch best cool :D
 
ik vrees dat deze track unreleased is aangezien niemand het weet :( zou zonde zijn, die plaat klinkt best lekker, nu is het wachten op het antwoord van Lenny / Manu, ik hoop echt dat hun het weten :)
laatste aanpassing
 
Yeah die plaat zoek ik ook al heel lang... Stond op de Video van Thunderdome 98 (Global Hardcore Nation 2).. Echt vet om te zien dat er zoveel mensen zijn die die plaat zoeken :D
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 oktober 2005 om 17:25:
Volgens mij is het ook geen revenge aangezien ik echt geen r hoor.


Zover ik hoor, voordat de eerste clap komt, hoor ik wel degelijk Revenge, daarna wordt de sample wat weggedrukt, waardoor het wat vager te horen is.

Mijn gehoor zegt:
Induce me, Induce me.. Revenge Revenge.. :)
 
Ik dacht dat het iets in het Duits was :D
 
Uitspraak van inactief op dinsdag 4 oktober 2005 om 17:59:
Ik dacht dat het iets in het Duits was


ik hoor eerst engels idd, en daarna hoor ik iets in het duits volgens mij vlak voor de vocals met revenge ofzo beginnen, maarja we schieten er niks mee op :P
Tja, moeilijk...

Ik weet het ook niet, er wordt al jaren naar die tracktitel gezocht :D
 
F*ck...die stem ken ik.....

Die heb ik vaker gehoord.
Ja hij komt mij ook erg bekend voor maar waarschijnlijk uit een set ofzo denk ik...

Maar ben ook aan het rondvragen verder... :)
 
jaaa...duh...Dat zei ik toch ook al :p



DAt begin trouwens lijkt ook verdacht veel op Androgyn network - punk box machine :p !!! En de andere vocals een beetje op Hellfish - First wave :p [ Te horen op de volledige track 9.°° ]
Is het geen "mix" van meerdere platen ofzo? :vaag:
 
aan die vocals dacht ik nou ook even aan The masochist - killing scum
 
ik zou iig dat sample van S.R. naar een van beide heren meesturen. Die is behoorlijk helder...
Best freaky dat er op PF al vrij veel mensen naar deze track op zoek zijn en zelfs de meeste doorgewinterde gekken de plaat gewoon niet kunnen plaatsen bij een label of artiest.... :vaag: :|

Maar het klinkt idd wel gewoon als 2 platen die gemixt zijn. De eerste met die vage 'beatbox' de tweede met dat acidgeluid en dat sample: 'vengeance me.. vegeance me, revenge...revenge'.

suc6 in ieder geval :P
laatste aanpassing