Onderwerp is gesloten!
Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 3 september 2005 om 20:54:En weer 3 punten, kat in het bakkie.....
Dan al op grote voorsprong op de rest koploper in nederland...Feyenoord!
Volgens mij doe je nu al geen oog meer dicht of wel?
laatste aanpassing
daar is onze homofiele neus barbie sukkel
Uitspraak van wauze leen wlf ! op zaterdag 3 september 2005 om 21:04:daar is onze homofiele neus barbie sukkel
en weer een schrale rotterdammer met een tweedehands pillenkop
winnaars bedoelt tie ha ha 1-2 barbie poot
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 3 september 2005 om 20:54:En weer 3 punten, kat in het bakkie.....
Dan al op grote voorsprong op de rest koploper in nederland...Feyenoord!
Het is je in je bol geslagem, gast
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 3 september 2005 om 21:12:Het is je in je bol geslagem, gast
K2
Rosenberg en babbel
barbie pootje wel willen niks van jullie hebben niks te bieden fuck die mode show trek je kop van je romp sla je met een steen daar lig je dan bloedend met niemand om je heen je vrienden komen toch niet !!
laatste aanpassing
volgens mij moet jij fijn iets anders gaan doen dan je met voetbal topics bemoeien
jij ken jezelf beter bezig gaan houden met je zogenaamde intelligente opleiding zodat je jezelf nog beter vind als een ander met je kansloze opmerkingen
klontekop
dat roosje geef je maar aan je vriendje barbi poot
Uitspraak van wauze leen wlf ! op zaterdag 3 september 2005 om 21:23:dat roosje geef je maar aan je vriendje barbi poot
jammer dat je zo bekrompen van geest bent.....
Ik hoef ook niet door jou gewadeerd te worden !!
ha ha ha !!!!
Uitspraak van wauze leen wlf ! op zaterdag 3 september 2005 om 21:17:barbie pootje wel willen niks van jullie hebben niks te bieden fuck die mode show trek je kop van je romp sla je met een steen daar lig je dan bloedend met niemand om je heen je vrienden komen toch niet !!
als je citeerd moet je wel de hele tekst goed hebben...gekke leen!
sukkeltje die barbie afca toyboy !!!
to adhd heb de tekst wat aangepast ivb met een dood persoon en mijn mening over dooden personen is algemeen bekend vandaar !
laatste aanpassing
Uitspraak van wauze leen wlf ! op zaterdag 3 september 2005 om 21:31:sukkeltje die barbie afca toyboy !!!
stoere man die rotterdammer
ga je vriendje maar kussen in plaats van met voetbal topics te bemoeien die zijn voor kerels en niet voor pooterige mietjes die met barbie poppen spelen!!
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 3 september 2005 om 21:34:baaaaaaaaaaaaaaaaaarbie is een kneus
echt een brabantse homo die voor de amsterdamse josti's is










