Partyflock
 
Forumonderwerp · 616632
 
Nederland is keihard op de vingers getikt door de Amerikaanse voorzitter van de senaatscommissie drugsbestrijding, senator Souder. Deze eist onomwonden van ons land een aggressievere XTC-bestrijding. Volgens hem is Nederland het Colombia voor synthetische drugs.

Zo'n 80% van de XTC in de VS zou afkomstig zijn uit Nederland. Het aantal uitgeleverde Nederlanders naar de VS is gestegen van één naar 37 per jaar.

Als Nederland niet meer werk maakt van de XTC-bestrijding dan dreigt senator Souder met economische sancties. Ook bepleit hij urenlange inspectie van toeristen, die vanuit Amsterdam naar de VS vliegen. Het zeer uitgebreid controleren van alle postzendingen is ook een mogelijkheid.
____


Laat ze eerst hun eigen crack probleem eens oplossen.
Wat een eng volk.

boycot de vs !!
Indeed....Indeed...



;D


MastervirusX: Mijn excuses...ik had hier nog niet aan gedacht.
laatste aanpassing
 
nou zitten hier op pf meer mensen die claimen dyslectisch te zijn dan dat ik ooit heb ontmoet (welgeteld 2)
Wannabee-Dyslectie??? ;D

Leuke titel voor een heppie-hardcore plaatje...hahaha

Wat ik me eigenlijk afvraag,
Weten mensen die dyslectisch zijn dat ze dat zijn?
Wat ik bedoel is dat die mensen dus niet zien dat ze "om het maar even bot te zeggen" zwaar krom schrijven.

Want eigenlijk zouden ze dan moeten reageren,
"hoezo..er zit toch geen enkele fout in mijn verhaal?"

Think about it..;)
Stelletje hypocrieten zijn het :[

Ze moeten eerst eens naar zichzelf kijken...die oorlog in Irak bv...hebben ze die chemische wapens al gevonden...dacht t niet!!
 
ja precies, ik denk dat er genoeg mensen zijn die zeggen dat ze het zijn om schrijfluiheid te verdoezelen. ik noem hierbij geen namen, want ik weet het niet zeker bij iedereen en mag dus geen uitspraken erover doen.

MAar ik gok dat minimaal de helft liegt erover. Wees dan flink en geef toe dat je lui bent qua schrijven of dat 'schrijven niet je beste kant is'

er zijn ook andere kwaliteiten:)

ok, en nu :ontopic:
Bij mijn weten vallen er in de VS veel meer doden door dat achterlijke wapenbeleid van hun dan door XTC. Maar da's weer typisch Bush, met een belerend vingertje wijzen naar andere landen, en de problemen in zijn eigen land niet of nauwelijks onder ogen willen zien.
 
Laten ze eerst hun eigen problemen oplossen... Om te beginnen bij Bush. Die eikel weet dmv het verdraaien van woorden de hele beurs in te laten storten!!!! :s
Hoe is het nou met hem??? Een van de belangrijkste mensen van de wereld weet nog niet eens waar hij over praat.

Typisch Amerika!!! IK BEN ANTI AMERIKA !!!!!!!
 
Amerika is zo arrogant! :O Wie denken ze wel niet dat ze zijn? Komen hier ff de dienst uit maken voor iets wat ze zelf niet in de hand kunnen houden :@

Ze laten hier zelfs Amerikaanse undercover-agenten rondlopen, terwijl de Nederlandse regering daar niet eens toestemming voor geeft! De arrogantie zelve! :kots:
Heel verontrustend, maar begin serieus een hekel aan Amerikanen te krijgen.
 
euh... please zeg niet "Amerikanen" als je eigenlijk de Amerikaanse regering bedoelt, want een hoop Amerikanen (waaronder mijn vriendin) zijn het dus totaal niet eens met wat Bush&co allemaal uitvoert!
De Amerikaanse regering is alleen maar bezig met dit soort grote praat om een wit voetje te halen bij de bevolking en net te doen of ze er serieus mee bezig zijn. Er zijn zo veel dingen mis met hun eigen beleid.. daar moeten ze lekker wat aan gaan doen.
Typisch Amerikaans bericht weer... :bah: :kots:
wat een ONZIN

jullie weten amper waarover jullie praten !
2 G€|<meisje Leg eens uit waarom we amper weten waar we over praten dan!!!

Ben erg benieuwd.... Heb d'r zelf 16 maanden gewoond en heb het idee dat ik toch wel een redelijke visie erop heb maar laat me gerust weten waarom dat niet zo zou zijn.
De Amerikaanse regering zuigt.
 
maar het zat er wel aan te komen :S
 
G€|< ~ M€!$?€ ---> Denk niet dat zij weet waar ze over praat. :s
100% Anti VS en Bush kut volk.... pff gooi een bom op dat land.
Artiest {SHOWLIST artist 49113, 157317, 15263}
pff waar bemoeien die nichten zich tot steeds mee.. verbergen we geen afghanen dan hebben we opeens een te slap drugsbeleid blablabla altijd wat te zeuren die US of A
 
pff waar bemoeien die nichten zich tot steeds mee.. verbergen we geen afghanen dan hebben we opeens een te slap drugsbeleid blablabla altijd wat te zeuren die US of A


Ze verdienen er dus veel geld mee ;)
Waarom zouden ze zich er toch mee bemoeien %)
 
Het wordt tijd dat Europa eens één wordt en Amerika op de vingers tikt met hun millieuvervuiling.
Zo'n 80% van de XTC in de VS zou afkomstig zijn uit Nederland. Het aantal uitgeleverde Nederlanders naar de VS is gestegen van één naar 37 per jaar.


wij nederlanders weten wel hoe we geld moeten verdienen ;d
En Nederland is weer eens het schoothondje van de US. En zeker die fukko van een Balkenende doet volgens mij alles wat hem uit Washington opgedragen wordt. Laat hem nou eens een eigen mening durven hebben en de kant van Frankrijk en Duitsland kiezen! Die gast weet ook wel dat ie onder de voeten gelopen wordt door de US. Zwakkeling.
Artiest {SHOWLIST artist 3144, 46647, 122324}
Ach het zal allemaal niet zo,n vaart lopen...
amerika en frankrijk hebben inderdaad dankzij hun conservatie houding de meeste heroine en crack verslaafden......
:vaag:

voor een paar jaar terug was hulpverlening aan drugs verslaafde in frankrijk zelfs verboden en strafbaar.....:vaag:

maar over een 1,5 jaar zijn er weer verkiezingen,komen de democraten weer aan de macht,die richten zich weer meer op binnenlandse politiek.....alles klaar :smoke:

Daarnaast ben ik het eens met plus 4,xtc en weed gewoon vrijgeven en geld wat je daar op bespaard gebruiken voor de hardrugs.meeste coffeeshops betalen bev. toch al belasting over hun weed inkomsten...:bounce:
laatste aanpassing
Ik sta achter veel van de acties van de VS maar hun drugsbeleid zuigt...
LEGALIZE! :D
 
de VS denken godverdomme dat ze de wereld besturen!!

en ondertussen alle olie uit europa pompen... pffff, je president van de troon verstoten door jerry springer acties... en geen internationale verdragen ondertekenen hoor! bijna alle burgers hebben daar wapens in huis ("Bowling for Columbine")... zelf verboden wapens leveren en er vervolgens een oorlog over beginnen... en een milieuvervuiling daarzo!! en nee hoor, de VS ondersteunen dat niet, zonne-energie, of 'n auto op H2 (waterstof) laten rijden... daar zit toch geen business in! (?!)

walgelijk, die amerikaanse regering...
 
Waar bemoeien die gasten zich mee, laten ze zich eerst eens druk maken over hun eigen land. Er worden immers nergens zoveel mensen neer geschoten als in de VS. Tja, jij krijgt immers een gun cadeau bij het openen van een bankrekening daaro! Ze moeten zich vooral niet met ons bemoeien, voordat ze zelf alles eens op een rijtje hebben gezet! :S
laatste aanpassing
 
HILVERSUM (ANP) - Landelijk coördinerend officier van justitie voor synthetische drugs M. Witteveen is een "beetje verbaasd" over Amerikaanse kritiek dat Nederland niet hard genoeg optreedt tegen de handel in XTC. Ook het moment waarop deze komt, bevreemdt hem.

In het Radio-1 Journaal zei hij zaterdag dat de kritiek inhoudelijk niet helemaal klopt. John Walters, directeur van het bureau voor het drugsbeleid van het Witte Huis, zei vrijdag in Rome dat de Nederlandse politie meer bevoegdheden moet krijgen om telefoons af te luisteren en om met informanten te werken.

Maar volgens Witteveen kent Nederland juist ruime bevoegdheden om telefoons af te luisteren, ruimer dan in de Verenigde Staten. Bovendien ontbrak Nederland twee weken geleden nog op een Amerikaanse lijst van landen die niet genoeg doen aan de bestrijding van drugs. Ons land werd zelfs geprezen, aldus Witteveen.


bron: www.chello.nl
laatste aanpassing
Als Nederland niet meer werk maakt van de XTC-bestrijding dan dreigt senator Souder met economische sancties. Ook bepleit hij urenlange inspectie van toeristen, die vanuit Amsterdam naar de VS vliegen. Het zeer uitgebreid controleren van alle postzendingen is ook een mogelijkheid.


Zwats

Nederland werkt juist zeer goed mee met de amerikanen o.a door het uitleveren van haar eigen onderdanen, plaatsing van amerkaanse doaniers op Europoort e.d. Tot een economische boycot zal het wel helemaal nooit komen.
 
gewoon lekker aan de overkant van die oceaan blijven hypocriet klotevolk...waar bemoeien ze zich mee...eisen stellen, hoe durf je...zorg eerst maar dat het je land niet binnenkomt ofzo...
maar ja, onze premier Jan Peter "Superkneus" Balkenende zal wel weer heel `stoer` gaan vertellen er werk van te maken, de slijmbal :kots:

Nederland werkt juist zeer goed mee met de amerikanen o.a door het uitleveren van haar eigen onderdanen


Dit vind ik ook zo schandalig he..
 
Tis echt amerika he.... Wil zich overal mee kunnen bemoeien.:bah:
Typisch Amerika: hypocriet, kortzichtig en arrogant.
 
idd, overal commentaar op hebben, laat ze eerst maar eens de problemen in hun eigen land oplossen!
AMERIKA :BAH: :BAH: :BAH:
Vies arrogant kut k* land.
Laat ze eens kijken wat ze zelf allemaal wel niet kunnen verbeteren aan hun eigen land dat helemaal niks heeft dat goed is(behalve het algemene rookverbod).

:BAH::BAH:
laatste aanpassing
 
AMERIKA
Vies arrogant kut k* land.
Laat ze eens kijken wat ze zelf allemaal wel niet kunnen verbeteren aan hun eigen land dat helemaal niks heeft dat goed is(behalve het algemene rookverbod).


Alsof een algemeen rookverbod goed is, je moet gewoon streven naar zo min mogelijk verboden en de burger het lekker zelf laten uitzoeken wat er wel of niet goed voor hem of haar is, naar mijn bescheiden mening...
Nee dat moet ik je niet,want ik heb last van rokende mensen(die alleen aan hun zelf denken).
 
amerika denk altijd dat ze zich overal mee kunnen/moeten bemoeien!
irritant
 
Nee dat moet ik je niet,want ik heb last van rokende mensen(die alleen aan hun zelf denken).


De enige die hier alleen maar aan zichzelf denkt ben jij blijkbaar.

Als we nu gewoon eens met zijn allen rustig rond de tafel gaan zitten en dan met een oplossing komen die voor beide partijen handig is en niet altijd maar voor een partij, dat lijkt mij wat handiger.

En dan nog: ik heb liever mensen om me heen die roken dan mensen die zich totaal bezopen drinken. Daar hoor je de overheid ook niet over, terwijl het nog slechter is ook.
 
Gewoon legaliseren :D
 

laatste aanpassing
Werkzaam bij Multar
Artiest {SHOWLIST artist 35853, 25881}
Waar bemoeien ze zich mee tjezuss!!!

Laat ze eerst hun eigen drugs problemen dichter bij huis opknappen!

Wat denken ze wel niet Nederland bepaald zelf wel wat ze met het drug probleem moeten doen!
De Amerikan mogen dan misschien doorslaan maar om te zeggen dat Nederland nou zo doortastend te werk gaat, nee. :S
2 TimMer1981 : Ik heb er toch last van.Rond de tafel zitten helpt blijkbaar niet,want nu wordt het rookverbod weer verder uitgesteld(weggevaag­d).

Tuurlijk is het ook niet goed dat mensen overmatig drank (of drugs) gebruiken dat hoor je mij toch ook niet zeggen dat dat wel goed is.Maar van roken heb ik direct last,drank en drugs niet.
Wat schiet je er nou mee op? :s

Oké, stel in de nl wordt geen xtc meer geproduceerd en ook niet meer geexporteerd.
Dit lost het probleem niet op maar verplaatst het naar bv Belgie (wat nu al gebeurd).

Wordt in Belgie weer strenger toezicht gehouden verplaatst het zich weer naar een ander land of terug naar nederland omdat daar de overheid alweer wat minder optreed tegen de handel en productie van xtc.

Kortom, het kost een hoop geld en je schiet er nix mee op.

Laat die Bush idd eerst maar eens de problemen in zijn eigen land oplossen en dan ons lastig vallen
De 'war on drugs' is toch een hopeloze zaak. Stel dat Amerika die zou winnen dan zou de armoede in Latijns Amerika nog veel meer toeslaan. De overheid die drijft op corrutie en drugsgeld in die landen zouden inelkaar storten. Met als gevolg totale anarchie daar en een gigantisch vluchtenlingen stroom naar de VS.
Beter gezegd: Amerika moet blij zijn met die drugs want anders krijgen ze een veel groter probleem aan de grens.
Ik heb zo het idee dat amerika al genoeg problemen in eigen land heeft... maar Bush wil (of durft) het niet onder ogen te komen, dus gaat hij maar kijken wat er verder nog fout is met andere landen....

Ltr Michael
Het probleem is dat Bush een republikein is die ervan houden om amerika's machts te laten zien en om hun moraal wereldwjd te verkondigen.
ik denk dat bush vroeger veel gepest is en nu een powertrip heeft :devil:
 
Ik denk dat hij als hij gepest werd altijd direct zijn vader erbij haalde, die dan per definitie vond dat de kleine George W gelijk had. Dat kon niet anders, want hij was immers zijn kind
daarom, en George W heeft het altijd goed!! :S
 
wat is het toch een mooi exportprodukt he