Partyflock
 
Werkzaam bij Puinzooi
Artiest Cup-a-core
stel je eens voor. je komt van school en wilt vlug naar huis. je krabt ff aan je kruis of wrijft ff over je tiet omdat je jeuk hebt en je krijgt meer jeuk. je gaat nog intensiever krabben en bent zo met je jeukende kruis bezig, of tieten, dat je neit merkt dat er een tram aan komt. Nee, w8, een sneltram. je komt er onder en valt presies tussen de rails je word een antal meters mee gesleurt over de stenen tussen de rails en je gezicht hangt er half af. Ik persoonlijk zou dat waanzinnig mooi vinden om zo verminkt te zijn in me gezicht. alleen het idee dat je anders bent. ik zo het als ene vorm van kunst zien. maar nu JIJ. wat als jouw gezicht helemaal eraf licht en je bent voor de rest van je leven verminkt? zou je dan nog gewoon uit gaan? zou jij je huis nog wel uit durven.

ik weet dat deze vraag nooit goed beantwaoord kan worden omdat je zoiets eerst zelf mee moet maken, maar het is gewoon een STEL vraag.

Gegroet en zorg dat je altijd jeukpillen bij de hand hebt als je de spoorbaan over steekt.
niet verkeerd geplaatst???? hoort dit niet in onzin?
Ik gun het jou

als het me zou overkomen, zou ik snel jou der voor trekken om JOU het plezier te gunnen. Want ik weet hoe je der op geilt :)

En ehh, in a'dam ben jij toch meestal wel in de buurt (en in a'dam rijden metro's)
nee, dit is heel serieus bedoelt en ik verwacht ook gewoon een antwoord van de mensen die dit lezen. Hoe zou ji leven als je verminkt was?
 
Your so fucking Crazy!! :frusty: :frusty:

Ik wil je wel ff aan een touw achter mn auto binden. Ben de moeilijktste niet.

Maar ff serieus, zou je dat echt leuk vinden?
Ik zou er iig niet blij van worden.
 
hahahahahaah prachtig dit soort onzin.....
denk er niet over na...
maar als ik zo naar die volendam slachtoffers kijk heb ik grote bewondering voor hun dat hun het wel durfenn.....
ik zou het wel doen!geen gezicht misschien maar t kan me nie schelen hoe ik eruit zou zien ik ga om te feesten en nie om mooi te wezen!
nelson dat was mijn vraag niet. ff voor de letterdove onder ons: zou jij nog feesten als je verminkt was?


Ik zelf zou gaan poseren.
Lesley, als je nou zo obsessed blijft met verminking

Waarom neem je het heft niet in eigen hadn (of wil je dat de verminking door toeval komt)
ik zelf geef de voorkeur aan biologische verminking bijv door een virus. Lepra dus. bij een virus word je van binnen uit verminkt en is het veel levendiger dan bij een ongeluk. een ongeluk wil je nog vaak surrealistisch veminken.
krank was jij het niet die zich afvroeg waarom ie geen vriendinnetje kreeg?
Ik vind dat we meer pindakaas op je hoofd moeten smeren

Das ook een vorm van biologische verminking

Een poepvlieg eigenlijk ook

Vooral als die zo gaat irriteren dat het in je hele huis zit
ik vraag het me niet af hoor. ik weet het antwoord al. ik communiceer vaak op hoog nivo dat onbegrijpelijke brabbeltaal is voor de zwakzinnige. maar ikb en ff naar de sportschool, dus tot over 90 minuten.
 
zeg ff als je verminkt wil worden ken het zo voor je regelen
 
Schud is met je hoofd.
Volgens mij hoor je dan wat rammelen, er kunnen namenlijk wel is 1 of 2 steekjes bij je los zitten.

Verder zou ik het echt verschrikkelijk vinden.
Maar ik zou uiteindelijk toch nog wel gaan feesten enzo.

Verder maakt het me ook eigenlijk niet uit hoe jij er over denkt. Doe lekker waar je zelf zin in hebt.
typisch stoere praat om je mannelijkheid te bewijzen. twijvel je zoveel aan jezelf? hoe zou jij door het leven gaan als je verminkt was miklo?

nu ben ik echt weg...
Ik vind dit eigenlijk best wel serieus stel dat t je gebeurt, zou dr eerst moeite mee hebben maar misschien wen je dr aan? ik denk t niet maar t is toch meteen een andere manier van leven mensen kijken je anders aan enzo...
 
ik zeg heel eerlijk dan kiesik voor de makkelijkste uitweg ... gewoon nog een keertje voor voor de tram springen...
 
:-)
 
Waar denk je over na??
Zoiets gebeurt alleen in mijn nachtmerrie's!!
ik denk er niet over na ouwe whehehehehehe. het is mijn manier van leven :-)
 
Nou... wat een leven, zeg!
Kan je wel goed geld gaan verdienen voor de reclame's van "je bent een rund als je met vuurwerk stunt"
GODVerdomme, stomme admins, deze topic hoort neit in spam. dit was een serieuze vraagstelling.

ZOU JIJ FEESTEN ALS JE VERMINKT WAS?
 
ja!
Artiest {SHOWLIST artist 141318, 1859, 17165}
effe voor de duidelijkheid,
les is niet gestoord of F*cki`n crazy :P
als je hem al zo lang kent als ik (jaartje of 11)
dan weet je dat ie niet gek is :)
het is gewoon zijn manier van doen :P
Je kan altijd nog een masker opzetten zag ik van het weekend ook had een gast ook een wit masker opgezet uit een horror film ofzo :S
 
Als je 't nou echt zo graag wilt weten... hak je pink eraf.. die kun je toch wel missen
2 discord, PRESIES en 2 bamb, je pink eraf hakken valt onder amputatie en niet verminkind door biologische omstandigeheden zoals een lepra of ebola virus.
 
ebola is idd wel erg freaky ja, je moet maar aan kamikaze vragen. Hij weet er alles vanaf tot in de kleinste details, wat er met je gebeurt enzo. Zal ff aan hem vragen of hij dat hier ff wil neerzetten, dan gaan mensen echt walgen......
whehe, dan schijt je je endeldarm uit en kots je je maag uit, best wel geil heh. het virus duurt 11 dagen geloof ik en elke dag gebeurt er iets, je ogen puilen ook nog uit.
tis maar net wat je geil vind he :)
je rot gewoon van binnenuit weg :kots:
bloed komt overal uitlopen omdat je beurs bent :kots:
ik vind dit echt een belachelijke vraag als je het serieus meent wat je allemaal neerzet hier!

als je het zo graag wilt weten hoe het is om verminkt te zijn moet je het is aan iemand vragen die het is! denk dat je daar wel iets van kan leren.
jah, tuurlijk ga ik dan nog naar feesten!! doe ik nu toch ook??? en k ben hartstikke verminkt!! hebbe jullie allemaal Hannibal gezien?? die gast die zo verminkt was, weetje wie die heb gespeeld?? nou drie keer rade!! jah ikke!! Tis net zoiets als je 1 tatoo neemt je er meer wilt, net als met piercings!! Je begint met een klein verminkinkje, en dat blijft zich maar uitbreiden, tis gewoon de kick!! krankheimer begrijpt t tenminste!!
 
ach ik zou er alleen maar van opknappen
2 Q-girl> was er achterlijk aan de vraag of je nog zou gaan feesten als je verminkt was? en ik denkt eerder dat een verminkt persoon van MIJ kan leren dan ik van een verminkt prsoon hoor.
mja als je zo verminkt bent, heb je altijd aanzicht :P

ik zou gewoon gaan feesten en zeggen dat het een masker is :P
2 krankheimer: hoezo zou een verminkt persoon iets van jou kunnen leren?

je zegt zelf dat je het waanzinnig zou vinden om zo verminkt te zijn omdat je dan uniek bent.dat vind ik het achterlijke aan je vraag/topic.

ga maar eens praten met iemand die echt verminkt is......denk niet dat hun dat zo waanzinnig vinden.
maar goed....als je iemand vind die daar zo over denkt wil ik dat graag horen!
q-girl. ik beschik over de kennis om van iets negatoiefs iets positievs ta maken. net zoals mijn mede tonnie's. alle donkere kanten van het leven hebben ook iets positiefs hoor. met lerpa bijv.gaat er een hele nieuwe wereld vol vefborgen kennis open.

neem eens een kijkje in deze topic. dan snap je het mischien, zo niet dan blijf je voor de rest van je leven een zakzinnige ontwetende en zal je nooit tonnie worden.

http://party.snt.utwente.nl/index.php?SECTION=forum;ACTION=showtopic;TOPICID=760
wat een ziekeling, wheheheh, maarja, boeiuh, ik heb trouwens vaak genoeg verminkte mensen zien lope op feesten!!
2 krankheimer:

als jij geeneens normaal nederlands kan typen kan je van mij niet verwachten dat ik een serieuze reply neerzet.
die jonge ken wel nederlands, alleen hij heb de typtyfus vanwege zijn lepra handjes!! :p
tja........
presies terrorDieHArd. jij nspat tenmisnte de essentie van deze topic. sommige mensen zoeke gewoon iets om te zeiken. ach, het is warm en wij weten beter. en idd, soms heb ik het idee dat mijn viners beginnen te ontbinden.
Ik zou eerst willen zien hoe erg het is.. en als het erg was zou ik niet meer me huisje uitkomen
tering Krankheimer jij bent echt ziek en je bent er nog trots op ook...

:D

maar ik zou zeker blijven uitgaan...