Partyflock
 
Forumonderwerp · 612016
 
Ik ging zoals gewoonlijk in mijn pauze ff naar huis om te eten....
En jaaaaaaaaaaa hoor! *flits*..... En waarvoor? Natuurlijk 3 km te hard ofzo! :S

Ik word zo chagrijnig van dat bekrompen gedoe! In Soest (klein pokke gehuchtje)
staan 6 palen! GRRRRRRRRRR........ :@

Ik heb nu bijna 3 jaar mijn rijbewijs en heb al een vermogen aan bekeuringen moeten betalen!

Lekker boeiende informatie, maar moet ff m'n gal spuien!



Eigen schuld? JAAAAAAHHH! ;p
 
Ja, maar dan moet je 'm wel eerst betalen voordat je in beroep gaat!
nopeeeeeee :D
ik ben zelf bij 3 boetes in beroep gegaan van oktober en november alleen afgewezen maar ga ze nog ff verder zieken, heb ook nog steeds niet betaald
 
Ow, beter :[
 
Nou dat ga ik maar doen dan!

En anders maak ik gewoon een paar cent te weinig over! Hun meer administratiekosten.
En theoretisch heb ik m dan al betaald.......

Dus... lol! :D

Hoezo kinderachtig!?
dat doe ik ook wel is als ik een verhoging krijg en meer moet betalen gewoon de 1ste overmaken hehehe krijg je later weer 1 voor een klein bedrag.. dat is ook leuk ja (Y)
laatste aanpassing
toch blijven die foto's het allerleukste hehehe'
volgende x moet je alleen wel ff zwaaien :P
ff ter informatie ; kilometerteller meet de afgelegde afstand
en een SNELHEIDSMETER de snelheid
allemaal legaal blond ?
dank u voor deze wijze les :respect:
ik heb nog een tip op de heen weg al kijken of er op de terug flitspalen staan heeft mij al een hoop poen gescheelt je kan zowiezo beter om je heen kijken want een deuk is verzekerd en een prent niet :)
laatste aanpassing
zo hey!! dat is echt de TIP van de week, daar heb je lang over na moeten denken :gaap:
 
Ik kom zelf ook nog wel eens met de auto in Soest. idd echt mega veel flitspalen voor zijn klein gehucht :S Vooral die eerste als je binnenkomt mis ik nog wel eens.........maar tegenwoordig zwaai ik altijd even :P
 
sinds ik een target 330 in de auto heb hangen heb ik nog maar 1 keer een bekeuring gehad. Bleh ik haat flitsers.
nee jij ben helder
drie keer op de zelfde plek geflits worden en dan ook nog gaan janken net zo lang tot je twee "bijna" de zelfde fotoos heb !!!
 
Artiest OLdStyLe
nou ik vind het niet meer erg ik heb gewoon een deel van mijn maand inkomen voor boetes staan wie hard wil rijdne moet boete het is niet anders . iemand zin in een potje kaarten met boetes heb ze van 28,- tot 504,- u roept maar .
Werkzaam bij Partyflock
Artiest Primera
leg anders een deel van je salaris weg voor een goeie radar detector, je bent dan misschien wel ineens 800 euro kwijt, maar
dat haal je dr wel weer uit
 
Slimme buurman! Thnx!
nee jij ben helder
drie keer op de zelfde plek geflits worden en dan ook nog gaan janken net zo lang tot je twee "bijna" de zelfde fotoos heb !!!


3x opdezelfde plek :| dat maak jij er weer van buurmannetje..
 
Buurman! Opzouten! ;p

10us is mijn vriendje, dus niet zeiken! ;)

:[
Wie weet hoe lang het ongeveer duurt totdat je je boete thuis krijgt nadat je geflitst denkt te zijn?
laatste aanpassing
 
Binnen 4 weken!
oh gelukkig, ik ben volgens mij 2 keer in de maand februari geflitst maar heb nog steeds niks binnen...
dank u :devil:

ja 4 weken en dan 2maanden om te betalen :(
 
10us ;) No Thnx!
in ieder geval nog iemand die voor me op komt :cry:
Wat nor erger is zijn die agentjes in opleiding die met zo'n laser staan reed 80 mag je 50 k kon nog afremen kreeg van de laser dat dat 12 km was dus k reed 68 km maar er gaat 3 km meet corectie dus totaal 65km dus en 40pleuro en als dat jochie dan vraag of en een verklaaring heb die g1 hogere boete kon opleveren en dan nog eens 1X of 10 vraag of dat dit je verklaring is en dan vervolgens vraagt of hy het op de bekeuring gezet mag worden en het weer 10X navraagt en k dan10X zeg dat als hy er vrolijk van wordt letter zelf mot weten hy je ook nog vreemd aan kijkt. en dat hy daarom dus je auto maar gelijk ""ff" na checkt.:@:@:@:@:@:@:­@:@:@
laatste aanpassing
 
ach fuck it, straks is mijn GSX-R 750 R weer klaar, gaan we pas echt ellende uithalen! ;D
Mus > wel een stinger ofzo hoop ik? ;)

Pepperick > interpunctie svp
En als je gelaserd bent zou ik zowiezo bezwaar indienen, is laatste tijd wat gezeik over geweest
Zelfs verboden geweest door een rechter naar mijn weten
 
In a'foort dan GVD hoeveel flitspalen staan daar wel niet alleen al op 1 weg, nou stuk of 4!!!!:s

En Soest is cker erg voor zo'n klein kutdorpje pfff, vieze centenpikkers :bah:

Maare Mandy volgende x toch maar gaan bobben he :p!!! Ik rij wel :D!!
Artiest Sjeez
In Baarn staan er ook al 4 :@, waarvan 3 rond mijn huis :'(
 
JAAAAAA! BOBBEN! Met drank op rijden, ben ik wel afgeleerd na die € 520,- boete! o:)
uhm...sja

met drank op gaan rijden
is ook best wel....euh..........­stom enzo :$
 
Maus :knuffel:
 
Wat zeg je mandy....ben je het verleerd :p ?!

:kusje:
 
Nou, 't lukt ook heel vaak ook niet... Maar dat komt dan omdat ik te dronken ben om te lopen! ;p;p
Rijden gaat ook beter als lopen hoor (Y):D
 
Nope.. geen stinger op de fiets. Geen kuip om hem achter op naast of onder te hangen ook trouwens!
 
Die stingers zijn toch btw. va. volgend jaar verboden?
nee

hoogstens dat ze de naam verbieden zoals ze met de ouwe stinger ventura hebben gedaan

Door onze eigen kromme wetgeving is het vrijwel onmogelijk om dat te verbieden
ivm vrijheid van het ontvangen en uitzenden van signalen in de lucht ofzo

www.tuftufclub.nl
Ik heb nou al een jaar mijn rijbewijs en tot nu toe nog geen bekeuringen gehad. En nou weet ik ook wel van lekker doorrijden.... daar waar het kan natuurlijk :D

Ik heb ook een radardetector maar als je een beetje goed oplet wat er om je heen gebeurd kun je ook al een hele hoop ellende voorkomen. (natuurlijk niet teveel om je heen kijken anders let je niet meer op de weg ;))
Voor tips zie de sites die al eerder in dit topic genoemd zijn.
 
in soest staan er 4 en in baarn 2 zeg jij maar ik kan er in baarn al 5 noemen
 
:X Het zijn er iig te veel!
die standaar brieven moet ik ook hebben word gek van die bekeuringen:S
praat me er niet over, laats drie op een ringweg geflits zat nog geen twee minuten tussen, ach ja zal erwel bij horen
 
geflitst worden is echt wel koel.
op die manier ben je lekker snel van je geld af en heb je geen zorgen meer ;-) :-P

ik sta ook een paar keer op de foto .. vraag me overigens af hoe ik erop sta, 2 ervan wat idd ook midden in me smoel :-).
Aangehouden worden terwijl je de politie inhaalt (in "undercover" auto) met een zeer riskante(lees rijbewijskwijtbare %-) :-P situatie) snelheid is ook niet echt iets om over naar huis te schrijven en vervolgens een acceptgiro te ontvangen %-) :kots:

wist je trouwens dat als flitspalen vernield worden ze niet meer vernieuwd worden
dus
als je ze afzaagt (A9 afslag ouderkerk richting A2 richting utrecht en voor die afslag ook weer 1 afgezaagt) worden ze niet vernieuwd ... nou insinueer ik NIET dat we nou met ze allen flitspalen gaan slopen ofzo hóór ;-) >-)

wist je dat je trouwens bijvoorbeeld altijd aangifte moet doen als je wat overkomt ... dat is alleen goed voor de statistieken!!

Dat heeft een agent gewoon tegen 1 van me buren gezegdt toen ze aangifte kwam doen en na veel geëtter vroeg ze iets id trant van, waarom doe ik eigenlijk aangifte, waarop de agent dus hetgeen ik al eerder zei antwoorde ... %-)

Ga je liever met het pakken van de dader bezighouden dan met het registreren van gebeurtenissen .. Ik snap natuurlijk dat deze actie niet nutteloos is maar wel een beetje over the top als je het mij vraagt!!

Ow en voor ik het vergeet ..

HARDSTYLE IS VOOR MIETJES!

mischien nog wat nuttige tips,
rij nooit te hard ALS:

Het glad is of erg slecht weer/herfstachtig (harde windstoten/ veel regen)

het druk is

je de weg waarop je rijdt niet kent

je weet dat er af en toe geflitst wordt, en je hebt geen goed overzicht over de weg..

als je te hard rijdt, KIJK wie je inhaalt!!

houd altijd genoeg afstand!

owja DOE JE GORDEL OM!

zet rustige muziek op als je niet te hard wilt rijden of beter nog, helemaal geen muziek!
laatste aanpassing
 
owja nog even een niet onbelangerijk feitje is dat:

de politie nieuwe flitsapperatuur heeft die NIET GEDETECTEERD WORDEN DOOR STINGERS EN ANDERE FREQ SCANNERS.
de flits is dan ook niet wit maar oranje!
ik had net eindelijk een auto en binnen een week 3 bekeuringen, tja dat sucks echt, laatst wilde nog een politie agent mij een bekeuring geven omdat ik toeterde en gaf met mijn hand aan dat ie ff door moest rijden, (ze waren op de fiets op de grachten van A'dam) moest wel onmiddelijk mijn auto op de gracht zetten, ik *slik* snel verzonnen, he ik dacht dat je Hans was daar toeter ik altijd na, een waarschuwing gekregen en mocht weer doorrijden,
goed verzonnen (y) hehe

tja die politie-agenten moeten eens wat serieuzer met hun werk bezig zijn en niet voor ieder wissewasje een pv opstellen ofzoiets
die nieuwe aparatuur zit in de testfase
en schijnt zeer storinggevoelig te zijn

en trouwes als ze alle detectoren gaan verbieden (wat ze willen) waarom dan nieuwe apparatuur
> ze weten zelf ook wel dat dat verbod er niet door komt