Partyflock
 
Forumonderwerp · 610755

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Ik vind best dat er discussies zijn over welke muzieksoort de beste is... Maar helaas, er bestaat niet zoiets als 'beste' muzieksoort of 'beste' DJ. Is een kwestie van smaak.
Awards worden bijvoorbeeld ook uitgereikt naar populairste DJ's, niet de beste.

Merk vooral dat er veel haat tussen hardhouse en techno is. Ikzelf geef de voorkeur aan techno, heb ook mijn redenen daarvoor, maar laat daarbij de andere groep wel in hun waarde.

Deze tekst wordt vaak in sets gebruikt en geeft precies weer wat ik er mee bedoel:

"Not one music style is better as the other,
Not one music style is more truly than the other,the whole thing is based on respect.

It's all about respect, respect to the music, respect to the Dj's !
respect to the crowd and respect to each other.

It's all music, music never seperated people!"
2 WiJfFiEj AkA PePsLeT -> Ja je zei het heel netjes :D

Iedereen haar/zijn mening toch, en niets is zo veranderlijk als de mens... over 10 jaar luisteren we allemaal Jan Smit on tour! :D
laatste aanpassing
Artiest Maus
Die serieuze reply`s van jullie op ons.....









Dat is onzinnig!!!!
 
Eindeloos blijven Zeggen dat TechNO zuigt, is nie onzinnig hoor :D
 
Maus (y)
Zworkje (L)(F)(K) :D:D:D
 
:lief: :knuffel: :kusje2: :D ;P :o
 
2 DJ MAUS... Als ik jullie goed begrijp:

Jullie menen niet serieus dat techno niet zuigt?

Dat zou een hele hoop verklaren.
 
FF tussendoor, mij lettergrootte is in 1 x 3x zo groot. Zal wel iets hebben ingedrukt hoe krijg ik ut weer normaal? Het is alleen op PF

PS TechNO zuigt :bah:
 
Volgens mij druk jij wel wat vaker in bij PF wat je niet doorhebt...
 
zo wat een scherpe opmerking! Goed geslapen vannacht?
 
salsa techno is dan ook wel de meest rare techNO die er is!!!!!
 
Ja he, btje vaaaaaaaag figuur!

ps mijn lettertype is (door hulp van DeKeuv) weer normaal :D
 
Eerst ben ik scherp, dan weer vaag????
men wat een kinderachtige domme reacties... stelletjes domme koeien (lopen jullie ook met die bonte beesten pakken aan soms?????;) gehhee en khoop dat je hard van je stoel afgedonderd bent en blijf maar lekker weg van de techno hoef ik jou tenminste niet tegen te komen whahahaha btw i`m proud to be boring as techno;)
nog één die het nog niet snapt :S:S:S
 
zegt een baby met een koptelefoon:s
en dat zegt een puberende meeloper:s
 
Eerst ben ik scherp, dan weer vaag


Dat scherp was sarcastisch en het feit dat je dat nie snapt maakt je nog vager ;p

TechNObaby snapt het niet nee.

TECHNO ZUIGT
 
Ok, wij snappen jou niet nee. Dat mensen elkaar niet in hun waarde laten zal wel gewoon zijn op de planeet ZWORK, maar val ons daar dan niet mee lastig...
 
Ik laat iedereen in zijn waarde :D Hetenige wat ik zeg is dat techNO zuigt. Als mensen mij dan persoonlijk gaan aanvallen, tja dan bitch ik terug, maar ik laat iedereen in zijn waarde
 
lachuh dit weer hoor :RESPECT: whahahaha.... (Y)......maarre trouwens ik hoor alleen maar techno techno..wat is dat nou pffffffff :GAAP:

beter zeggen jullie HARDCORE!!!! ofzo...

maar ja........
laatste aanpassing
 
HARDCORE SCHOPT REET, TECHNO ZUIGT

:D
 
Mag ik je op het volgende wijzen: Je zit al bijna de hele topic iemand's muzieksmaak en mening uit te lachen... getuigt niet echt veel van iemand in zijn waarde laten.
 
ow..............
 
... en trouwens, zonder techno hadden jullie niet eens hardcore. Hardcore is toch echt ontstaan uit de techno die uit Detroit kwam.
 
ach........
 
Artiest K-Libra
DEZE TOPIC ZUIGT PAS GNAGNAGNA :)
laatste aanpassing
 
De bedoeling van deze topic was toch echt mijn afkeur uit te spreken van mensen die elkaars muziek smaak steeds afkraken en elkaars mening niet respecteren... Vind ik niet echt zuigen???!!
 
Je zit al bijna de hele topic iemand's muzieksmaak en mening uit te lachen


Nee hoor, ik zeg alleen dat techNO zuigt. En als we zo beginnen...

Wie wordt er ook gek van die topics als: Techno zuigt, Hardhouse zuigt


Jij begon met mijn topic afzeiken mannetje!
 
Sarcasm is the word salsatechno :)
techno zuigt idd vandaar dat het meerendeel man is:D en dat vind ik niet erg heb je die huppelkutjes die contrant hun make-up bij moeten werken tenminste niet ghehehehe okay sarcastisch bedoeld en btw idd hardcore/hardstyle ookwel de piemeltjeshouse is ontstaan uit detroittechno.

ohw ja en hebben we het al gehad over het feit dat mensen de bass niet hard genoeg vinden in techno nee he maar ja weet je waarom dat zo is dan hoor je de mzuiek zoals het hoort te zijn de bass vervormt het om zo oneffenheden in een nummertje weg te werken ghehe.

en ik een baby haha ik heb altijd het laatste woord en groei niet op nee nu niet nooit niet.


maar ik repecteer iedereen en mij boeit het niet dat ik saai monotoon en technofreak ben ik ben geen schaap die zijn kudde volgt om er bij te horen doe wat ik zelf wil en ben eigenwijs en das nou net ook de omschrijving van techno als je denkt dat er een hoogtepunt komt komt ie net een minuutje laten;)
Werkzaam bij Puinzooi
Artiest Cup-a-core
Hardstyle zuigt whehehe
en nee, ik krijg neit genoeg van die topics. ik neem ze namelijk niet serieus. en als je dat wel doet, whehe, dan ben je gewoon triest.
vooral in zo'n forum vaar het IQ zo laag is :$
 
EN krank we weten allemaal dat het gemiddelde door jou omlaag is gehaald he ;p

TechnoBaby is een fan! repsect voor je muziekkeus, maar ik blijf erbij

Techno zuigt
laatste aanpassing
is er hier dan wel sprake van een IQ...
 
Misschien moeten we voortaan bij iedereens profiel ook zin/haar IQ vermelden ;p
LvdP *ZWORK* -> TechNO zuigt 11 mei 2003 18:53
EN krank we weten allemaal dat het gemiddelde door jou omlaag is gehaald he

TechnoBaby is een fan! repsect voor je muziekkeus, maar ik blijf erbij

Techno zuigtlaatste

---------------
dat lijkt zo doordat de kortzichtigheid van de meeste hierzo mijn denkwijze niet snapt en de logica niet kan vinden.
laatste aanpassing
 
Ja technobabe, je bent nu voor je leven getekend als technofan!

Krank, dat weet ik! Ik snap je ook wel :D k heb hetzelfe Maar ja mij geest is ook niet verklaarbaar en mijn logica is helemaal ver te zoeken
 
Doodziek word ik ervan, laat iedereen lekker luisteren wat ie wil, maar Techno is lekker toch beter
laatste aanpassing
idd:p

okay wat jij wil ik ben technofan;) zeg gerust freak cq addict...
laatste aanpassing
 
als je denkt dat er een hoogtepunt komt komt ie net een minuutje later


geil he? :kwijl:
 
Artiest Natazja
Voor alle muziek stylen die ZUIGEN deel ik lollies uit ;)
 
Haha :)
 
2 Zwork

Dus jij zegt dat je niemand aan het uitlachen bent en alleen zegt dat techno zuigt?
Dan is jouw geheugen ook niet erg sterk, kijk maar naar jouw eerste bericht op deze topic.
 
Haha, deze topic is humor :p

En laat je niet kisten TechnoBabe ;)

2 SalsaTechno.... ik denk dat de leider van *ZWORK* ( :vaag: ) gewoon houdt van rellen in topics. Want.... het zijn steeds dezelfde argumenten, en het lukt haar nog aardig ook... want iedereen reageert er altijd op :p
Dus in dat opzicht... wie is er nou achterlijk?
Maar dat terzijde, het is idd 'all about R-E-S-P-E-C-T' :D
Ik respecteer alle stromingen, maar ik hou alleen van techno en andere muziek in die trend. :D

Als iemand vindt dat Techno zuigt heb ik zoiets van jammer dat je dat vindt.... als je in de muziek kon komen net zoals ik dat kan dan zou je echt geweldige dingen beleven :) (zoals volgeltjes horen fluiten en over de wolken heen vliegen, vooral op een set van Steve Rachmad :D)

Maar ja... aan de andere kant, hoe meer mensen techno niks vinden, hoe beter eigenlijk, want dan is er meer ruimte voor de echte liefhebbers om te dansen :)

Hey, onthou dit woordje allemaal: RESPECT! (zelfs Ali G zegt 't :p)
laatste aanpassing
 
Sakete, you're right...

Probeer me in te houden, maar kan echt niet tegen dat soort mensen, dan moet ik er gewoon wat van zeggen.