Partyflock
 
Forumonderwerp · 761488
 
Bij mij hebben ze een x ghb in mijn drinken gedaan toen ik op stap ging!! Ik werd heel raar en benauwd, en kon niet goed meer lopen later ben ik bewusteloos geraakt en weet ik niet meer wat er is gebeurt (gelukkig was mijn lieve vriendin eshter bij me) later ben ik met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht waar ze mijn maag hebben leeg gepompt. Toen ik 6uren later weer bij kwam ging het wel weer wat beter!!! Ik snap zelf niet dat mensen het leuk vinden om het bij iemand in het drinken te doen het scheelde weinig of ik was er niet meer geweest!:( Als ze het nou zelf gebruiken moeten ze zelf weten maar bezorg er niet iemand bijna/of de dood mee!!!
 
dat klopt niet jammer dan

Toch is het zo :yes:
 
zwaar verkracht dus....

Daarvoor gebruiken ze ghb ook meestal


Bull Shit :yes:
Noem mij 1 zaak van iemand die verkracht is onder invloed van GHB...

Geloof mij lukt je niet :no:
 
ik zeg nix over dit verhaal, maar ik word echt ziek van al die fabeltjes enzo..

GHB zinkt altijd naar de bodem van je glas dus je laatste slok zou echt VIES moeten zijn.. bijna onmogelijk om dat niet te proeven of je was al zo naar de klote van de alcohol dat dat uiteindelijk de oorzaak is geweest..

achjaa
 
Geloof mij lukt je niet :no:


nee dat komt omdat je de volgende dag niets meer weet!
je kan natuurlijk wel voelen ofzo da je verkracht bent en je kan zien dat je klappen hebt gehad e.d.... maar het probleem is met ghb dat je de volgende dag nix meer weet! dus je kan ook niet zeggen wie het waren e.d.!!!

en mij is idd ook verteld dat je GHB altijd proeft... maarja kan me idd voorstellen als je dronken bent het niet meer proeft... maar dan vraag ik me af, waarom wordt het DAN nog in je drinken gedaan??? drank + drugs... is da geen poging tot doodslag ofzo?!:O
Bull Shit
Noem mij 1 zaak van iemand die verkracht is onder invloed van GHB...


ze ging uit....
heel erg naar dr zin gehad bla bla bla je kent et wel...
toen werd het vaag....
op het moment dat ze wakker werd kon ze voelen en ZIEN dat ze verkracht was...
ze weet er niets meer van.....

dus zeg niet dat het niet kan gebeuren als ik WEET dat het wel kan:@
natuurlijk kan dat :vaag: die drugs word tog niet voor niks rapedrug genoemd of ben ik nou gek..:S
 
Het kan wel, maar zoals al vaak is gezegd, je proeft het echt! Ik gebruik al 4 jaar GHB en vroeger had je nog smaakjes, bv kokos smaak. Net malibu-cola, dat is bijna niet meer te krijgen aangezien dealers op die manier hun eigen markt verziekte omdat GHB een slechte naam kreeg, terwijl het dat niet verdiend. Toch is je maag leegpompen onzin, ik heb in al die jaren heel wat GHB zien vloeien en mensen out zien gaan. Je gaat niet zomaar dood, ik heb het zelfs door mn wiskey gegooid!

GHB, ole, ole!!
 
k ken ok een jongen waar ze het in zijn drinken hadden gegooid... en hij had het ok niej geproeft..
Hij was er egt erg aan toe... was niej egt een prettig gezicht om iemand te zien die out gaat van de ghb..De volgende dag wist ie er vrij weinig meer van wa er gebeurd was...is mar goed da ze hem snel naar het ziekenhuis hadden gebracht want wie weet wat er anders allemaal had kunnen gebeuren...
kan me niet voorstellen idd dat je niks proeft daarvan, smaak schijnt toch redelijk bagger te zijn....en hoe weet je dat het ghb was, en niet andere drugs?
 
omda ze da in het ziekenhuis zeiden..
jah hij had best veel gedronken miss da die het daarom niej geproeft heeft
Misschien wel ghb gehad dan, maar kan me niet voorstellen dat je het niet proeft, hoe dronken je ook bent...

Kan het niet gewoon een excuus zijn voor een experiment wat niet helemaal goed is verlopen, of iets teveel genomen...

En als pappa en mamma van niks weten ga je ook niet zeggen, ik heb ghb genomen....dan verzin je excuus...

Als het echt zo is dat iemand er niks vanaf weet zou kunnen, maar volgens mijn mening lijkt me dat heel sterk!
 
jah hij zei kep nix geproeft mar jah kep er geen verstand van...

kweet het ok allemaal niej
ik heb het meegemaakt bij nightmare wont het echt niet leuk gewoon

ik dacht dat ik dood ging
 
Bij mij hebben ze een x ghb in mijn drinken gedaan toen ik op stap ging!! Ik werd heel raar en benauwd, en kon niet goed meer lopen later ben ik bewusteloos geraakt en weet ik niet meer wat er is gebeurt (gelukkig was mijn lieve vriendin eshter bij me) later ben ik met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht waar ze mijn maag hebben leeg gepompt. Toen ik 6uren later weer bij kwam ging het wel weer wat beter!!! Ik snap zelf niet dat mensen het leuk vinden om het bij iemand in het drinken te doen het scheelde weinig of ik was er niet meer geweest! Als ze het nou zelf gebruiken moeten ze zelf weten maar bezorg er niet iemand bijna/of de dood mee!!!


Als je in sexbierum woont vraag je dr gewoon om! Ach je kunt het ook vd positieve kant bekijken: je hebt er niets voor hoeven te betalen (Y)
Dat doen ze bij mij nou nooit! :nee:
Wacht er al zo lang op :jaja:
 
weet je wat het is, je gaat van een klein beetje nie strike je moet al minstens 3 kwart buisje gehad hebben of meer ook als je al veel gezopen hebt en die hoeveelheid proef je hoe dan ook......
 
jah die jongen blijft zeggen da die nix geproeft heeft..
mar jah k ken ok jongens die zeggen da je het heel zkrs proeft...
K weet het nie...kep er geen verstand van
 
hmm...als ik zo kijk naar je fotos hebbe ze het iig niet gedaan omdat ze je wilden scoren (y)
wow...:/ lullig!
Dat geluk heb ik nou nooit dat er iemand wat in me drinken doet!!! :no:
 
GHB Ole!
Zonde, zet altijd overal mn glas neer in de hoop dat er wat in geflikkerd wordt, maar helaas. :cry:
Waar ben je uit geweest toen, hier is het nl niet in overvloed, misschien kan ik het daar proberen..

Nee, even serieus. Ben jij dan zo naief geweest om je drinken onbeheerd te laten staan, om het vervolgens weer op te drinken? Niet slim!
Lijkt mij trouwens ook zeer onwaarschijnlijk dat je het niet hebt geproefd, weet je cker dat het ghb was? Als iemand dan toch zo'n zieke actie uit wil voeren waarom dan geen rohypnol, dat proef je niet..
Vind het echt te triest voor woorden om op zo'n manier iemands avond zoniet leven te verwoesten. Kan me voorstellen dat je nu met een ander gevoel op stap gaat, terwijl dat niet de bedoeling kan zijn lijkt me..

Toch beter opletten voortaan?
dan had je ook maar meteen sex moeten hebben met de dader, toen hij naar je keek, dat weet je toch best!!!

neej ff serieus. als ik het zou zien op een feest dat dat zou gebeuren zonder dat iemand dat weet dan zal ik de eerste zijn die daar maatregelen zal nemen,...
 
Als je maar een paar glazen alcohol op hebt, zou je GHB wel gewoon kunnen proeven.
Wanneer je al flink veel hebt gedronken zijn je smaakpapillen zeg maar "verdooft" waardoor je in 9 van de 10 gevallen de GHB niet meer proeft.

Ik vind het trouwens best ziek dat mensen dat in je drinken doen.
Gewoon pakken als je er zin in hebt, maar geen andere mensen mee lastig vallen!
 
vind het echt zielig als mensen dat doen :S
snap ook niet wat er leuk aan is
 
Normaal overheerst de smaak heel erg :yes:
Maar ik heb het ook ene keer in mijn drinken gehad gekregen...
En toen heb ik het ook niet geproefd :no:

Maar dronk toen wijn terwijl ik dat eigenlijk nooit dronk...
3 wijntjes en was helemaal de weg kwijt...
Had het gevoel in 1 minuut kei zat te worden...
Heel erg ziek geweest... Ook een tijdje buiten kennis geweest :(

En de week erna op krukken rond gelopen, omdat ik kei hard op mijn bek geklapt was :S
Artiest Mani
Ik zit echt met VER BA ZING te lezen hoe sommige mensen hier in het topic de slachtoffers praktisch veroordelen :|.

Zo van had je je drinken maar nie onbeheerd moeten laten staan. :frusty:

Ik wil me verder niet in het verhaal bemoeien maar vind het echt verbazingwekkend, zit met bijna open mond te lezen.

Als je drugs gebruikt.. prima. Maar val er in godsnaam niemand anders mee lastig. Is toch absurd dat ik gewoon eigenlijk een deksel op mijn drinken moet doen als ik op stap ben uit angst dat iemand er wat inpleurt :|. En dat ik me drankje gewoon ineens moet leegzuipen want zelfs als ik het in handen hou ben ik nie veilig. :S

Nee mensen, het zal je eens overkomen. En dat je het dan niet meer na kan vertellen. Geweldig voor je (Y). Maakt het je zelf niet uit? Denk dan eens hoe je nabestaanden zich dan voelen..

(Y) top mensen..
 
:respect: (Y)
zou het zlf niet zo erg vinden als bij mij gebeurd en ik er plezier aan heb, maar kan me niet voorstellen wat er leuk is aan stiekem bij anderen erin te gooien :s
 
Ik weet zeker dat het dan niet meer leuk is :no:

Hoor heel veel mensen zeggen dat ze graag widen dat het bij hen gebeurde...

Maar denk, doordat je je er niet bewust van bent, dat je het heel anders zal ervaren :yes:
Bij mij was dat wel het geval en denk dat daar sprake van is bij de meeste mensen!
heb juist meestal meer last van sjit als ik wel weet dat ik het op heb, maar dat kan persoonlijk zijn ;)
 
hmm...als ik zo kijk naar je fotos hebbe ze het iig niet gedaan omdat ze je wilden scoren

Dankje(y)
 
Jezus wat een trieste opmerkingen :/

Als ik vaag ben proef ik het ook echt niet, zelfs in water niet.
 
Zielige opmerkingen!

Als al die losers met grote mond....maar ozo weinig hersens eens even dat topic doorlezen.....ze heeft 't drinken gekregen van jongens die bekende waren van haar vriendin!
 
Vaak zeggen mensen ook wel van je proeft het wel als er ghb in zit.

Ik heb al heel lang geleden ook een keer ghb in m'n drinken gehad... Ik gebruikte toen nog helemaal niets en had de hele avond aan de vodka redbull gezeten en proefde dus echt niets.
Gelukkig is het allemaal goed afgelopen en snap ik ook niet waarom mensen dat doen?! Soms zeggen ze dat dan iemand je wilt misbruiken ofzo, maar ze hadden het ook bij een vriend van me gedaan :S

Maarja tis wel goed om je drinken in de gaten te houden, geen slokje aan een vreemde geven (ze kunnen er wat in spugen), nooit drinken van een vreemde aannemen.


En verder is het jammer dat mensen die zelf niet met drugs kunnen omgaan vaak tegen anderen zeggen dat er wat in hun drinken is gegooit, dat als het echt gebeurd mensen je niet snel geloven!
 
Whehehe ;)
Triest om het bij iemand in z'n drinken te gooien, als je G wil gebruiken drink het dan lekker zelf op en val er een ander niet mee lastig.

Greetz
nee is niet oke. ik laat niemand beslissen over wat ik neem of niet.
Dat respect verwacht ik terug. zeker van een vreemde.
Je hebt geluk gehad dat je vriendin bij je was.
Waarschijnlijk had de dader andere plannen met jou.
Als ik zo'n kerel tegenkom, dan maak ik een vrouw van 'm!!:[
 
Uitspraak van Mani op zondag 10 april 2005 om 16:23:
Ik zit echt met VER BA ZING te lezen hoe sommige mensen hier in het topic de slachtoffers praktisch veroordelen .

Zo van had je je drinken maar nie onbeheerd moeten laten staan.

Ik wil me verder niet in het verhaal bemoeien maar vind het echt verbazingwekkend, zit met bijna open mond te lezen.

Als je drugs gebruikt.. prima. Maar val er in godsnaam niemand anders mee lastig. Is toch absurd dat ik gewoon eigenlijk een deksel op mijn drinken moet doen als ik op stap ben uit angst dat iemand er wat inpleurt . En dat ik me drankje gewoon ineens moet leegzuipen want zelfs als ik het in handen hou ben ik nie veilig.

Nee mensen, het zal je eens overkomen. En dat je het dan niet meer na kan vertellen. Geweldig voor je . Maakt het je zelf niet uit? Denk dan eens hoe je nabestaanden zich dan voelen..


idd :respect: mark helemaal met je eens, slaat echt nergesn op :S
 
Gratis drugs???
Domme opmerking zeg!!

@Mark helemaal mee eens!!
Zuur gek..als ik ooit zie dat iemand drugs of iets in iemand zijn drinken doet, zou ik er minstens wat van zeggen... O:)

Net zoiets als iemand die krassen maakt op andermans auto!! Daar kan ik ook zo boos om worden!

Dan ben je echt kktriest!
Artiest {SHOWLIST artist 43489, 59272, 35235}
hehe zonde van de ghb! :P
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 6 mei 2005 om 13:39:
idd :respect: mark helemaal met je eens, slaat echt nergesn op :S


:) :kusje2:
het si natuurlijk neit goed dat ze het in je drinken doen maar wel logiesh dat sommige pikkies het er in gooien
van ghb word je geil bij normale hoeveelheid en ja als je zin heb om te neuken pleur je het in iemand zijn drinken en tjah en kijke of het werkt
maar is natuurlijk neit leuk en ja best triest als je datr doet
 
heb ik ook gehad en dat is niet tof waar om houden vrouwe hier van???????
das echt vette mazzel

probeer t ook altijd maar bij mij
gebeurdt da nou nooit....:-(

altijd een onbewaakt glas

maar ja wel triest als je er niet omvraag

gewoon een vorm van verkrachting dan
........
 
smaakte goed hoor
mogen ze meer doen hehe
kan het ook zijn dat je je nix herinnerd van het proeven van de ghb? ;P