Partyflock
 
Forumonderwerp · 602820
 
Ga met vrienden naar Lloret.. :d

Kan iemand mij vertellen naar welke tent we moeten voor veel gezelligheid en Hardhouse/Hardstyle/­Hardcore..

Alvast bedankt :bounce:
Weten jullie toevallig ook al of er nog dj's vanuit hier naar lloret komen??
dat zijn meestal dj Jean en Dimitry..welke er nog meer gaan geen idee..maar hun draaien niet in collosos hoor :)
 
Colossos is gewoon tha place 2 be! Relaxed personeel en goede sweer!
the cave is ook wel cool alleen beetje klein, maar altijd fijn natuurlijk.
en bumpers vind ik zwaar focked! de 1e keer dak een club kaart wou kopen ging die kerel me als eerste vertellen dat ik de portier een fooitje MOEST geven! nou de mazzel zei ik meteen tegen hem!
ik geef fooi als ze hun werk goed doen, niet omdat het MOET
 
Colossos is zeker de Hardstyle/oldscool tent to be!

Revolution is qua inrichting ook een hele mooie tent, maar wordt meer Trance gedraaid.

St. Trop is een leuke dicotheek waar je goedkoop kan drinken met een mooi dakterras.

Dit is toch wel de TOP 3 van Lloret!

Laat je nooit wijsmaken dat een entree gratis is van een discotheek, dit is natuurlijk nooit het geval. Je betaald overal een paar drankjes aan de deur. Daarbij krijg je dan een kaart die 2 weken geldig is. Verder is de poolpartys daar aan te raden en alleen die van nightlife tours en geen andere!

Ik zie je vast en zeker daar!
laatste aanpassing
Enige nadeel van Colossos vond ik....

Om 6 uur stopen ze ook echt :S en dan wordt je er ook uitgejaagt door de portiers :s

Voor de rest is het knetterhard :bounce:

en zeker op de donderdag :D
 
mmm..das dus minder aan colossos?

Ach ja.. als het maar knetter knallen word :p
 
Maar dat is overal ivm de vergunningen.
Soms is er zelf een after op het strand te vinden!
 
Definitely "COLOSSOS" :bounce:

"Revolution" & "ST TROP"!!!

Helemaal fout is : "MOEF GA GA".....(de grootste discotheek daar) Tenzij je van Ski-hut-muziek houdt! :D:D

Veel plezier iig!!!! (k)
 
Grappig zoals sommige mensen alles weten te vertellen, moef ga ga de grootste????? abslouut niet waar. Ski hut?? Zeker ook niet waar! Het is een club tent, maar draait sinds afgelopen zomer heel slecht en idd niet aan te raden.

Revolution is qua bezoekersaantal de grootste!!
 
Ik dacht eigenlijk dat colossos het grootste was. Maar misschien komt dat door de naam Macro Discotheek COLOSSOS.
anyways, de afterparties op het strand zijn...GEIL
al die naakt zwemmers
EyZ!

Gaan er een beetje veel gasten naar Lloret tussen 14 Juli en 2 Augustus?
Weet er ook iemand naar welke Discotheken we Zekerz heen moeten gaan??!

Greetz
 
Grappig zoals sommige mensen alles weten te vertellen, moef ga ga de grootste?????


SORRY HOOR!!!! ....... t Is ook al weer ff geleden dat ik er ben geweest!;p En t was maar 4 daagies :S
laatste aanpassing
Tropics, Bumpers, St.Trop, Colossos
 
Je moet zeker naar Colossos gaan en Bumpers is ook wel grappig.
Je moet zeker naar Colossos gaan. Revolution is misschien ietsje groter maar wel veel minder vet. Ze draaien daar bijna alleen maar R&B en wat commerciele trance. Verder ziet het er wel mooi uit.

In St. Trop draaien ze ook alleen maar Top40 maar dat heeft een heel mooi dakterras.

In Tropics komen vaak wel bekende DJ's maar dat zijn meer Jean, Jurgen en Melvin achtige DJ's.

Bumpers heeft wel goede DJ's zoals Darkraver en Johan Gielen.

DJ Rob adviseert de baas van Colossos over Dj's en wat Nederlanders willen. Vorig jaar waren er dan ook Isaac, Panic, Dana en Rob ft. MC Joe.
Ook Gigi d'Agostino was er. Die draait echt heel anders dan ze hits doen lijken. Best wel mooie muziek en dan wordt de installatie (die toch al heel goed is in Colossos) ook nog eens zwaar versterkt. Die bas voel je dan echt door je hele lichaam >>> Vet dus :bounce:

Laat je trouwens vooral NIET verleiden door de mooie praatjes van Flamingo, Universe en Zodiac. Dat zijn echt zware kuttenten en er komt echt helemaal niemand.
 
2--> Mister vaagheid: Thanx.. ik zal het onthouden.. :)
Ik ga ook naar Kreta. Maar de jaren dat ik in Lloret was, begonnen ze net met de grot.... heel leuk en gezellig!!
Collossos En Bumpers Roeleren. Bumpers 4 weken elke avond Da "Ravor"
Artiest {SHOWLIST artist 35947, 337}
ik ga zeker naar llorett dit jaar
:cocktail: :bounce:
laatste aanpassing
 
Pfff, Lloret.....daar moet ik echt ff niet meer aan denken! :S Was destijds leuk, maar ik voel me daar nu toch wel te oud voor.

M'n broertje van 17 gaat er komende zomer zelfs heen...zo oud word ik al :S ;p
laatste aanpassing
ST Trop vond ik vorige jaar wel de beste Collosses vond ik wat minder te weinig dames (Is toch belangrijk in je vakantie)
 
Colossos en St Trop zijn t leuxt vind ik. Bumpers en Tropics gaan wel maar je moet weten op welke avonden je gaat. Dat is trouwens bij elke discotheek daar.
Moby's zou k lekker wegblijven... (tenzij je echt een YMCA bui hebt maar dat is mij nog nooit overkomen.)
2 schaapie--> Nederlandse Dj's lopen af en aan in Lloret. Je komt dr vanzelf achter wie waar gaat draaien en wanneer. Of je wilt of niet... Proppers bijten zich aan alle kanten in je vast.
Ga maar lekker naar Tropics! Daar zitten we ook met Bitte-ein-Beat! ( Elke dinsdag in Juli )
Dus zeker een bezoekje waar zou ik zeggen!
 
Artiest Sentinel
Lloret is kut alleen maar kakkerlakken
Als je hardcore wil moet je naar de Grot gaan.Toe
ik daar was draaide ze daar hardcore.Maar das al
weer een paar jaar geleden.

Laterzzz
colossos is DE tent van lloret!!!!!!ben al 3x naar lloret en mij 3 x daar perfect vermaakt!!!
je moet zeker naar de hollandparty daar gaan met Rob en mc Joe!!!!veel plezier!! ik ga dit jaar een keertje in mallorca kijken want heb lloret nu wel gezien maar je kunt je daar errug goed vermaken!!
rob&joe op die holland party was precies 1 dag nadat we weg waren, echt fokt up. ik heb gielen gezien in bumpers die was best goed, jurgen & melvin in tropics, leuke tent.

foute tent: flamingo = striptent, we hebben wel voor 2 euro levenslange kaart. maar toen we binnen waren daar mochten we niet eens weg , we werden tegengehouden door de uitsmijters echt niet normaal, wel heel grappig om te zien hoor.
 
we gaan lossos in de collosos :kots:
 
The Cave hakkuhhhhhh !!!!
 
Artiest Elcol
inzuipe bij astrix (meterrrr :bier:)
daarna memphis
afsluiten in de grot...mega ramme daar en lekkere baco's
 
de SURF, lekkere chille tent man
 
97 was k voor t laatst in lloret, prima vermaakt daar had meteen een goeie week uitgekozen,idd colossos en de grot,dat zyn de tenten waar je moet wezen,en toen werd k al niet goed van die mafketels met die flyers in je handen drukken,om de 5 meter stonden ze er,op elke hoek van de boulevard
antidope:Lloret is kut alleen maar kakkerlakken



Ja en heeeeeeeele grote bah snachts zie je ze gewoon over straat lopen,vooral in het centrum daar zitten ze ook in veel hotels
 
Khoor hier niemand over The Menphis, werd 2 en 3 jaar geleden ook alleen maar hardcore gedraait( zit in het zijstraatje van de Colossos), voor de Cave geld het zelfde en Colossus voornamelijk Hardstyle.
 
De menphis was vorig jaar, de laatste weken van de zomer gesloten, dus ik vraag me af of hun dit jaar nog wel open gaan...
ik dacht dat ik ergens had gelezen dan Memphis dicht was???
 
colossos, bumpers, memphis.

Niet naar Flamingo gaan, homo tent :D
 
Zou kunnen hoor dat ie gesloten is, kben er immers in 1999,2000,2001 geweest, in 2000 draaide de Darkneger er nog elke avond, voor ongv 100 man of zow, toen zat Hardcore nog flink aan de grond enzo... maar werd altijd knetterhard gedraait daaro, heerlijk. Zonde dat die dicht zou zijn, was echt een underground tentje (letterlijk en figuurlijk)
Das lekker dat Flamingo een homo tent is :-( . Volgens mij zit ie onder ons hotel :-s
The Cave of Rave aka De Grot

Wel ff wat zoeken in begin, staat (bijna) nergens aangegeven. Veel NL'ers en goeie Hardcore

Top tent !!!
2 MasterR, ga je naar hotel Flamingo/Frigola dan?

En COLOSSOS is zeker het leukst! Heb me daar prima vermaakt! :D
laatste aanpassing
2 BadGirl: Ja! Hoezo? Ga je daar ook heen of ben je daar wel eens geweest?
2 MasterR, Nee ben er geweest! Ik zat in Frigola, hotel was wel oke. Flamingo staat ernaast delen samen zwembad enzo... Zwembad is alleen best wel klein!
Discotheek Flamingo is idd een homotent! Gehoord van vrienden die daar heen waren geweest...
Maar niet getreurd Colossos is tegenover het hotel. Je hoeft de straat alleen maar over te steken en je bent er! :)
:-D beter dat Colossos tegenover het hotel is! Kunnen we kruipend terug naar onze kamer :bier:
Haha! Dat had ik ook! Zat wel op de hoogste etage helaas:S Maar voor stampwerk moet je cker in colossos wezen! Enne Bumpers is super stylvol!
 
Je moet zeker weten naar Colossos gaan, daar worden wel vette feestjes gegeven :bounce:
 
2 Badgirl: Vond jij Frigola een ok hotel :S
Wat een baggerhok is dat zeg. Lig je te slapen met een meissie op je kamer komt er zo'n schoonmaaktrut binnen die gewoon de lakens van je aftrekt en je het balkon opschopt. om 9 UUR 'S OCHTENDS !! :@ Niks manjana daaro. En Flamingo is toch een striptend? Althans toen ik er in 96 was wel!
laatste aanpassing
 
Als het maar Hakkuhh word!! :p
 
Als het maar Hakkuhh word!! :p