Partyflock
 
Forumonderwerp · 603284
ik vind et echt bruut! afgelopen zaterdag naast pogoën zelfs nog staan trashen :) er zijn een aantal ongeschreven regels, die ik zelf altijd naleef:

1 als iemand niet meedoet, blijf je er ook met je poten van af!

2 GEEN wraak akties

3 kijk uit, er is altijd iemand die harder beukt als jij...

en zolang deze "regels" worden nageleeft, is er weinig aan de hand! Mensen die er nix van willen weten, hoeven er ook niet aan mee te doen... als ze willen stampen, dan stampen ze!

Pogoën: tegen elkaar aanspringen en aanduwen
Trashen: Pogoën en zelfs beetje slaan tegen de borstkas (niet op et hoofd of onder de gordel)

Trashen zie je heel veel op punk en Oi! feesten, waar ik ook weleens heen ga :)
 
Typefouten?
 
Whehehhe virtuele pogo wars hiero whehe
kick...

;D
wat er op een O feest gebeurt zal me worst wezen


Ja typfouten... beetje suf om zo te reageren als je gwoon weet wak bedoel...
 
liever niet
 
Dat pogo gebeuren hoort gewoon niet bij hardcore klaar einde.
ach tis wel lachen als je genoeg ruimte hebt enzo

alleen het hoort nie eg bij hc vinnik maarja ik vind wel meer.....tis gewoon zo alst gaat tegenwoordig

het lijkt me wel irritant als de mensen op masters alleen maar zo lopen te beuken te pas en te onpas...maak dan zones....ik wil ook wel ens gewoon hakkuh vooraan, maargoed
 
shockerik> je ben diep in me ogen gezonken valt me zwaar van je tegen
 
jezus man poogo ken tog altijd wel alleen ff een beetje op anderen letten en hou ut leuk en vriendschappelijk...­.

tis tog heerlijk om op een feest errug zwaar uit je dak te gaan
 
heb jou nog nooit zien pogo'en
Ga dat effe lekker op je schoolpleintje doen ofzo in plaats van op feesten de sfeer verzieken en andere mensen te irriteren met dat domme pogoen...tegen mensen aanduwen :S ik weet niet waar jullie voor komen op een feest?! Maar als je zo graag tegen mensen aan wil duwen of springen wat is het ga dan op rugby ofzo :S
 
Hehe, ja is goed... maar dan moet jij wel zorgen voor een goede line-up en geluidinstallatie... want zonder goede hardcore, liefst terror/speedcore/doo­mcore is er dan natuurlijk niks aan...:P
 
Ik reageer niet zielig, heb waarschijnlijk de zelfde typefout ( had het zelf nog niet gezien)
gemaakt als jij.
Chagarijnig ben ik maar zelden hoor, maar als je blijkbaar jou mening niet deelt ga je toch niet zo zielig lopen doen!
ik lig er niet wakker van als mensen willen pogoën ze doen maar... zolang ze idd mij erbuiten laten vindt ik het best, en als ik mee wil doen stap ik er zelf wel tussen... en idd vindt het altijd wel grappig om te zien zo lang ze het maar netjes houden en als ze dat niet doen dan vindt ik pogoén niet kunnen...!!
Artiest Dylan
Ik vind dat gewoon die ouwe hardcoredance terug moet komen. Soms zie ik ze nog wel eens af en toe. Echt SUPERKICK. Maar pogoen.... Nee dat jaagt alle vrouwen weg van de dansvloer. Laatste tyd opdat soort feesten zyn de vrouwen ver te zoeken.Ik vind gewoon dat het zwaar de sfeer verziekt. Echt sonde. De mazzzzel
 
100% hakkuh!!
NEE, pogoën doe je maar op je boerenkermis
Kun je tegenin blijven gaan, heeft toch geen fuck zin..
Pogoën is stoer
Dylan, wat jij zegt over vrouwen is volgensmij de grootste onzin. Merk juist dat het afgelopen jaar weer steeds meer vrouwen/meisjes op feesten komen.

Misschien dat ze liever niet mee pogoën, maar zolang er genoeg ruimte is maakt dat toch niet uit. Vannacht ook opeens momenten dat we met zowat alleen maar meisjes stonden op de dansvloer.
Was wel grappug.
Maar dat pogoën vrouwen wegjaagt, vinnik niet logisch. 1 Laten de meeste vrouwen/meisjes die van hardcore houden zich niet zo makkelijk wegjagen en 2 ken ik er heel veel -als ze al niet meepogoën- die het prachtig vinden om naar te kijken.
POGO'EN SUCKS!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!
Sjongejonge!!!We zijn toch GVD geen HEADBANGERS????Die lui doen dat altijd!!!!!!
zekers geen pogowen doe dat lekker thuis weet niet hoe de leeftijd verdeling is hierin maar volgens mij is pogowen iets van de laatste jaren of niet
jezus man poogo ken tog altijd wel alleen ff een beetje op anderen letten en hou ut leuk en vriendschappelijk


precies, houdt rekening met anderen dan is er nix aan het handje.
Ik haat dat pogo'en, echt heel irritant!
nah tell me don't ya wanna be a headbanger?!
tutututu
a headbanger
:p
 
mensen die pogo'n zijn gewoon onderkoffer alto's :P
vind het ook erg irritant!! gaat nergens over!
iedereen moet het voor zich weten maar. vind het niet iets "gezelligs" uitstralen
pogo'en is achterlijk en hoort niet op een hardcore feest thuis, dus mensen die dit tegenwoordig vet vinden moeten gewoon OPZOUTUHHHHH
nah tell me don't ya wanna be a headbanger?!
tutututu
a headbanger
...................


Tsja t is maar net wat je een lekka nummer vind he :S

Maar past wel goed bij t topic (Y)


een echte Pogo Classic!!!


New realease : "Pogo Classic" :P :D
laatste aanpassing
dat gepogo hoort inderdaad niet op een feesie thuis..ga dan naar een hardrockconcert als je zo graag wil beuken!
 
niemand heeft er last van als ik met een paar maten/ of mensen aan het pogoen ben. Als mensen het niet leuk vinden kunnen ze er altijd omheen lopen wij betrekken niemand in onze 'dans'. Het geeft gewoon een kick. je zou het eens moeten proberen met je maten of mensen die je kent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!
mensen hebben er zowiezo last van!! als er op de dansvloer gepogo'd wordt betekend dat dat veel mensen er dus maar af gaan omdat ze daar geen zin in hebben, plus je creeert een cirkel waar iedereen omheen moet lopen en voor moet oppassen!

ga dan lekker op de wc met je kop tegen de muur aanbonken als je daar een kick van krijgt maar de dansvloer is om te HAKKUHHHHH
 
ga jij lekker op de wc staan hakkuhh! dat deden we vroeger een paar jaar geleden, tegenwoordig is het stampen en pogoen!!!
TTTTTTTTTTTTTSSSSSSSSSSSSSSSSSS wie zijn [v]WE???????????????[/V]


JIJ en je nasiballen???:@


Ik kom nog altijd om te hakken :d


:bounce:
hahahaha tis tegenwoordig helemaal geen pogo'en er zijn zelfs al hc feesten waarop ut verboden wordt en als je hier ook op ut forum kijkt (of op willekeurig ander forum) blijkt dat de meeste er een kankerhekel aan hebben! DUSSSS opzoutuh met dat gepogo.
wat een bullshit allemaal, een feest is toch om uit je dak te gaan en je te uiten nou ik doe dat door lekker met mijn vrienden te gooien!!
ooow jah en meestal zijn het ook nog van die meeloop wannabee nassieballen die zich daarmee bezig houden en die ooow zo stoer zijn met dingen die niet in de hardcorescene thuishoren maar eerder op een oi feest of op een hardrockfeest.
 
pogo-en is echt te vet gewoon
maar pogo wel alleen met de mensen die willen pogo-en en niet met die dat niet willen
is zo zielig voor ze :D
het is gewoon lekker gek doen en dat hoort zeker weten thuis op een hardcorefeest vind ik zelfs zeer essentieel
 
kijk tequila-girl met jou kun je praten zullen we een keer op masters???
 
ik vind in-line country dansen ook wel heel erg kicken op hardcore. :P
Frankie, waarom niet.
Ik ben niet zo kortzichtig om gelijk te gaan schreeuwen dat zoiets niet op een hardcore feest thuishoort.

Misses, was een reactie op L_A_dy_HARDCORE AkA OpperHenny's post.
 
Mij hoor je het ook niet zeggen hoor linda :)

ik vind het hooguit........maf
Op een HC feest moet je lekker gek doen en vooral doen waar je zin in hebt.
Als je pogo nou lekker vindt moet je dat vooral doen vind ik, ieder zijn "ding".
Het gaat er toch om dat je met ze allen los gaat, dat is het belangrijkste!
Als je je daar druk om maakt ga dan vooral naar Hakkuh en Zaguh met MC Gabber Piet ofzo :/
laatste aanpassing
Los gaan allemaal ok!!!
Maar je stoot altijd per ongeluk mensen aan die dat niet relaxed vinden, als je de verkeerde treft heb je zo weer matten, dus pogo beter niet
de 'verkeerde'hoort al helemaal niet op hardcore feesten thuis.
Aanstoten doe je altijd en eht relaxte van hardcore feesten is juist dat daar geen gezeik om is. Natuurlijk moet je niet met je volle gewicht tegen iemand aanspringen.
Maar iemand die wil pogoën zal zowiezo de ruimte opzoeken waar t wat rustiger is, omdat het niet fijn pogood tussen mensen die er niets mee te maken willen hebben. Dus je hoef helemaal niet aan de kant te gaan, je moet er alleen niet daarna weer tussen in gaan staan.
Ik ga op masters denk ik maar is een koprolletje maken......
iedereen pogoot maar een eind weg en doet maar waar ze zin in hebben
--Exagon--
Ik weet wel degelijk waar ik over praat....

En als jij je feest laat verpesten door pogoénde mensen ben jij gewoon een zielig geval........