Partyflock

Busreis naar Ground Zero!

 
Flockonderwerp · 40969
ßåߥßøøM
Werkzaam bij KKNTS!
Busreis naar Ground Zero Festival Bussloo op

07/07/07
Brugge - Gent - Antwerpen -> Bussloo !
(Station Brugge, Gent Sint-Pieters en Antwerpen Rooseveltplaats (Opera).

KKNTS! presenteert een busreis vanuit Brugge met tussenstops te Gent en Antwerpen! Heb je geen vervoer? Geen zin om BOB te spelen? Geen vertrouwen in BERT? Dan hebben wij een ideale oplossing voor jou! Een plaatsje op onze bus kost 20 EURO per persoon. Er worden ook 20 combitickets ter beschikking gesteld aan 60 EURO per ticket (1euro voor de kost/moeite).. Er zijn 50 plaatsen beschikbaar! Nu.. Wat moet jij doen om zo een plaatsje te bemachtigen? U contacteert ons via email of sms met daarin uw gegevens: Uw volledige naam, adres, (gsmnr voor de mensen die werken via email) en voor hoeveel mensen je reserveerd. Let wel op de we hebben de volledige naam nodig van elke persoon! Dit om verwarring te voorkomen. Let goed op uw reservatie wordt enkel bevestigd indien u binnen de week ook betaald hebt voor het juiste aantal personen. Indien de betaling binnen de week ontvangen is bevestigen wij dit direct als er binnen de week geen betaling ontvangen is schrappen wij u van de lijst. Vanaf u bericht hebt gekregen van ons mag je zeker zijn dat de plaats op de bus van jou is. Reservaties worden NIET geannuleerd.

Waarom doen we dit op deze manier? Om problemen te voorkomen.. en de mensen die echt willen gaan zekerheid te geven over hun plaats. Zodat we niet met een halve bus vertrekken terwijl er genoeg mensen zijn die wel wilden gaan.. Gelieve dit dus in gedachten te houden voordat u reserveerd.

Op deze bus gelden er ook enkele regeltjes. Wij willen in GEEN ENKEL GEVAL drugs op de bus. Indien je vind dat je deze toch dient te gebruiken raden wij u aan ander vervoer te zoeken.

Een uur delen we voorlopig nog niet mee maar hou er rekening mee dat de bus in de vroegenamiddag te Brugge zal vertrekken!

Contact/Reservatie:

email: kknts-events@hotmail.com
sms : 0497/33.66.79
of contacteer ßåߥßøøM of Schevebanaan

rekeningnr: 390-0252297-55

Tot op de bus!
2 belgische para's die nu nog in Afganistan zitten
en 1 juli normaal terug zijn
dus direct klaar zijn voor de bus :lol:
ge zie we zijn al wereldbekend :lol:
Iedereen viert z'n verjaardag op ground zero zeker ...

Ik en m'n danspartnerke ook :d:d:d

dus die bus komt als geroepen, lekker zuipen en we geraken zeker veilig thuis :p
Uitspraak van :bounce:ThunderBeesje:bounce: op woensdag 16 mei 2007 om 15:37:
Iedereen viert z'n verjaardag op ground zero zeker ...­

neej, de mijne vanavond en op club X :)(f)
Voor alle geinteresseerden der zijn nog enkele combi tickets beschikbaar vanaf 1 juni stopt de aanbieding van de combitickets
dus als ge der nog wilt snel zijn! ;p
*­BREAKING NEWS!*­
Combi tickets zijn uitverkocht!
Enkel nog busplaatsjes te verkrijgen nu.­
voor mensen die nog geen ticketje hebben, kleine tip >>> tis bijna uitverkocht ;-)

:flower:
Zit der hier nog volk dat een plaatsje overweegt eigenlijk op de bus naar Ground Zero? :P
timetable

Mainstage
21:00 - 22:00 Micha B
22:00 - 23:00 SHOKK
23:00 - 00:15 Proteus vs.­ Mark EG
00:15 - 01:15 Miss Djax
01:15 - 02:15 Amok
02:15 - 02:30 The Horrorist
02:30 - 03:00 Max B.­ Grant
03:00 - 03:30 Max B.­ Grant vs.­ Danielle Mondello
03:00 - 04:00 Danielle Mondello
04:00 - 05:00 One Man-Half Machine
05:00 - 05:15 PCP
05:15 - 06:00 Darrien Kelly
06:00 - 06:30 Lenny Dee
06:30 - 07:00 Surprise Act
Host: MC E &­ MC Da TMC

Techno/Schranz
21:00 - 21:45 Erick Pike
21:45 - 22:15 Teknicity (live)
22;­15 - 23:00 Mike Drama
23:00 - 23:45 Spark Taberner
23:45 - 00:15 Nimbuz (live)
00:15 - 01:00 Bob Bishop
01:00 - 01:45 Jan Liefhebber
01:45 - 02:30 CJ Bolland
02:30 - 03:15 Laurent Hô
03:15 - 04:00 Hilarious
04:00 - 04:45 2 Junxion
04:45 - 05:30 Hectic Fence (live)
05:30 - 06:15 Daniela Haverbeck
06:15 - 07:00 Sandy Warez

Industrial
21:00 - 22:00 X Fly
22:00 - 23:00 Razor Edge
23:00 - 00:00 The Outside Agency
00:00 - 01:00 Fracture 4
01:00 - 01:30 Ophidian (live)
01:30 - 02:30 Northern Rebels Army
02:30 - 03:00 The Rapist
03:00 - 04:00 Daisy
04:00 - 04:30 Dr.­ Macabre (live)
04:30 - 05:30 Tieum
05:30 - 06:00 Ybrid (live)

Hardcore
21:00 - 22:00 Dione &­ Dr.­ Z-Vago
22:00 - 22:45 Enzyme X
22:45 - 23:45 Deathnoize Clan
23:45 - 00:15 The Wishmaster (live)
00:15 - 01:00 Nosferatu
01:00 - 01:45 Partyraiser
01:45 - 02:30 Delta 9
02:30 - 03:30 Mad Dog &­ Tommyknocker
03:30 - 04:30 Buzz Fuzz &­ Vinyl Junk
04:30 - 05:15 Endymion
05:15 - 06:00 Lunatic &­ Miss Hysteria
Host: MC Da Hustla

Terror
21:00 - 21:45 Joshua
21:45 - 22:30 Stinger
22;­30 - 23:00 Qualkommando (live)
23:00 - 23:30 Deathmachine
23:30 - 00:15 Speedfreak
00:15 - 01:00 Radium
01:00 - 01:45 Simon Underground
01:45 - 02:30 The Vizitor &­ Little Terrorman
02:30 - 03:00 Barbiekiller
03:00 - 03:45 Komprex (live)
03:45 - 04:30 Frazzbass
04:30 - 05:00 Noisekick (live)
05:00 - 05:45 The Massacre
05:45 - 06:15 Pengo (live)

Hardstyle
21:00 - 22:00 Mythbusters
22:00 - 23:00 Philippe Rochard
23:00 - 00:00 A*­S*­Y*­S
00:00 - 01:00 Zenith DJ
01:00 - 02:00 The Abyss
02:00 - 03:00 Clive King
03:00 - 04:00 Vortex
04:00 - 05:00 Sunny D
05:00 - 06:00 Supermarco May
06:00 - 07:00 Trance Generators
Host: MC Da Syndrome

Harddance
21:00 - 22:30 Joey V
22:30 - 23:45 No Fear
23:45 - 01:00 Spider
01:00 - 02:00 Fausto
02:00 - 03:00 Vandall
03:00 - 04:00 MDA &­ Spherical (live) feat.­ Jenny Rix
04:00 - 05:00 Danny D
05:00 - 06:00 Gaz West aka Dark By Design
06:00 - 06:45 C+­C
Host: MC Da Silva

Early Rave
21:00 - 21:45 8Mix
21:45 - 22:30 Franky Jones
22:30 - 23:30 Petrov
23:30 - 00:30 Paralizer
00:30 - 01:00 Leviathan
01:00 - 01:30 Tellurian
01:30 - 02:00 Human Resource
02:00 - 03:00 Champ-E-On
03:00 - 04:00 Delirium
04:00 - 05:00 Dano
05:00 - 06:00 Chosen Few
Host: MC D

Jump/Oldschool
21:00 - 21:45 Bountyhunter
21:45 - 22:30 Voodoo Child
22:30 - 23:30 Joe Inferno
23:30 - 00:30 Abraxas
00:30 - 01:30 Da Pauli
01:30 - 02:30 Tronic &­ Poogiebear
02:30 - 03:30 Franky Dux
03:30 - 04:30 Furax
04:30 - 05:15 Vox &­ Jordens
05:15 - 06:00 Beastyboy &­ Da Vinci
Host: MC Double T

Goa/Psy-Trance
21:00 - 22:30 Zen
22:30 - 00:30 Mars
00:30 - 01:30 Cosmic High
01:30 - 02:30 Kriya
02:30 - 03:30 Zen Mechanics
03:30 - 04:30 Saaf
04:30 - 05:30 Liftshift
05:30 - 07:00 Riches

MNML/Streetlive
21:00 - 22:00 Lunatic Asylum (live)
22:00 - 00:30 Th'Orr &­ Lars Ändersom
00:30 - 01:30 Eskimo Limon
01:30 - 03:00 Zomar &­ Richard Parker
03:00 - 04:30 Mal Borrowed &­ Frau Bauwerker
04:30 - 05:30 Frank Haag &­ Wouter Hisschemöller (live)
05:30 - 07:00 Intaenz
laatste aanpassing
22:00 - 22:45 Enzyme X
dat is vroeg :s
Uitspraak van Posetivo op vrijdag 29 juni 2007 om 17:36:
22:00 - 22:45 Enzyme X
dat is vroeg

idd, maar t'is wel een goeie opwarmer :cheer:

maar kvind de time table ni zo best, om 1u zit ik met een probleem, kmoet kiezen tussen 4 dj's die ik wel wou horen... :-s
Amok, Partyraiser, Simon Underground en ophidian... pfffffff :-s
Uitspraak van industrial_tweety O:) op vrijdag 29 juni 2007 om 17:49:
Amok, Partyraiser, Simon Underground en ophidian...­ pfffffff

das idd moeilijk, maar ik ga nor ophidian
ist langste geleden :)
Uitspraak van BIOCANDY op vrijdag 29 juni 2007 om 16:25:
00:30 - 01:00 Leviathan

Uitspraak van BIOCANDY op vrijdag 29 juni 2007 om 16:25:
03:00 - 04:00 Delirium
04:00 - 05:00 Dano
05:00 - 06:00 Chosen Few

Uitspraak van BIOCANDY op vrijdag 29 juni 2007 om 16:25:
02:30 - 03:30 Mad Dog &­ Tommyknocker
03:30 - 04:30 Buzz Fuzz &­ Vinyl Junk
04:30 - 05:15 Endymion

Uitspraak van BIOCANDY op vrijdag 29 juni 2007 om 16:25:
05:00 - 05:15 PCP
05:15 - 06:00 Darrien Kelly

Uitspraak van BIOCANDY op vrijdag 29 juni 2007 om 16:25:
02:15 - 02:30 The Horrorist

:respect:
laatste aanpassing
hoe printe die line up hier eigenlijk af?want alsek op afdrukken druk drukt hem al die pagina's af.­ heb line up geselecteerd...­
normaal als je de tekst hebt geslecteerd moet je bestand, afdrukken en dan selectie aanklikken en dan afdrukke.­ normaalgezien moet het zo
http://www.groundzerofestival.nl/2007/stages),
nu zijn het al wa beteren uuren maar nog niet alles perfect maar we kunnen niet alles hebben he :d
Aan alle menskes die meegaan
tot morge eh :D
yep
tot strak :)
rap ff in m'n nest duikelen ;)
Aaah
de kenneth zocht U
om 17.­00 uur Gent Sint Pieters!
Dag menskes allemaal!
Eerst en vooral mercikes om mee te gaan!
Zoals vele wel weten is niet alles perfect gelopen
waarvoor dak men eigen persoonlijk wil verontschuldigen..
De bus was duidelijk niet de originele bus dak had besteld..
Die bus was gecrasht en deze kon ek aan nen iets goedkopere prijs krijgen..
Nu was der tegen mij gezegd "gene dvd, geen wc en gene airco"
dus ik ging er vanuit wel muziek en drank op de bus
zoals was afgesproken op de originele bus.
Maar tot men verbazen was dat niet aanwezig
(k heb me der zelf dood aan geërgerd dus nogmaal sorry)
Ik wil wel eventjes benadrukken dat dit niet meer zal voorvallen in de toekomst :P
uit onze fouten leren we
en we make geen 2x dezelfde!
mah geeft toe twas een ervaring op zich :P

Buiten die dingen vondek het eigenlijk enorm goed meevallen
ik heb een paar nieuw mense leren kennen, aangename mensen!
Dus nogmaals mercikes allemaal voor de gezelligen avond/nacht/morgend/middag :P
Uitspraak van ßåߥßøøM op dinsdag 10 juli 2007 om 12:00:
Dus nogmaals mercikes allemaal voor de gezelligen avond/nacht/morgend/middag

van tzelfde! (y) twas enorm plezant ondanks de kleine mankementen O:)
Een busreis om nooit te vergeten :-p :lol:
Nog klein vraagske
zoude de mensen met fototjes
me die kunne bezorgen :P
want onze fotograaf was ook een probleempje :P:lol::$
Uitspraak van ßåߥßøøM op dinsdag 10 juli 2007 om 12:46:
Nog klein vraagske
zoude de mensen met fototjes
me die kunne bezorgen
want onze fotograaf was ook een probleempje

foto's van de bus heb ik ni :-) zulde voor bij Geert moeten zijn denk ik :-D
Van de bus zelf moet ni :roflol:
mah den binnenkant da mag ja :lol:
was heel plezant ze met de bus naar ground zero en we zijn blij dat mensen zoals jullie zoo dingens willen doen voor ons en wa maakt het nu uit dat een luxe of niet luxe bus is je leert elkaar wa kennen en dan maakt ge fun en dan zijde al lang die muziek vergeeten enzo alle ik was de muziek toch vergeeten om dak heel den tijd fun aant maaken was maar voor herhaling vatbaar ze met jullie mee te rijden als jullie naar nightamre outdoor een bus inlmeggen ben ikz eker aanwezig ze (y) en zou zeggen doo zoo voor he mannen (y)
vond een plezante busrit.­ en heb vele nieuwe mensen leren kennen.­ Is voor herhaling vatbaar voor mij.­
awel merci menskes
da doe deugt om te horen :D
en de volgende keer zullen we ons best doen het nog wat beter te doen verlopen :)
nja de busrit was voor mij het plezantste aan heel den dag en raar maar waar de busrit naar huis was plezanter dan de heenrit
vond er toen ook meer sfeer zijn enzo
Uitspraak van RAFC_Oldschool_girlke op woensdag 11 juli 2007 om 02:18:
nja de busrit was voor mij het plezantste aan heel den dag en raar maar waar de busrit naar huis was plezanter dan de heenrit
vond er toen ook meer sfeer zijn enzo

hellemaal met eens ze :d
allez twas precies plezant daar op de bus.. :)
Fotos van busreis kan je voorlopig terugvinden op mijn profiel bij album.­
Deze zullen nog geupdate worden.­
Indien je zelf nog fotos hebt van de bus of busmensen mag je deze altijd bezorgen.­
Alvast bedankt &­ groetjes!