Partyflock

OPROEP: dringend extra mensen gezocht voor bustrip naar Vince Tegen de Rest 31-3-2007!!!

 
Flockonderwerp · 38258
PF-Lid Hardcore Antwerpen legt een bus in naar Vince Tegen de Rest op 31-3-2007, maar wegens een gebrek aan interesse gaat dit mogelijk niet door.

We zijn nog op zoek naar minstens 20 mensen extra.

Dus indien jullie interesse hebben, neem dan contact op met PF-lid Hardcore Antwerpen ;-)

Eindhoven is niet ver, maar niets is zo gezellig dan met een hele bende naar daar te trekken :yes:
en 1 bijkomend voordeel is, je kan drinken zoveel je wilt ;-)
Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 17:43:
kweetni k denk dak t der ni voor over

ja gij hebt dat er voor over ;)
moet da is echt mee doen met de bus da is gewoon plezant met zoo veel volk naar ginder rijden ze aan de rest moete dan gewoon nie denken ze
ߥM
Werkzaam bij KKNTS!
Uitspraak van Posetivo op donderdag 22 februari 2007 om 17:45:
ja gij hebt dat er voor over

ik denket ni ;p
Uitspraak van Posetivo op donderdag 22 februari 2007 om 17:42:
we laten heus niemand achter ze


dat apprecieer ik wel ;)
Uitspraak van Daffy Fuck op donderdag 22 februari 2007 om 17:51:
apprecieer ik wel

:d

Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 17:49:
denket ni

pfff , ik ga u daar ni missen ze ;)
lol
k blijf dan nog liever ne ganse nacht in de bus zitte
dan dak geld geef aan da beursgebouw
Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 18:31:
blijf dan nog liever ne ganse nacht in de bus zitte
dan dak geld geef aan da beursgebouw

ma komaan joh , ge zult u wel amuseren
doe u oude klasgenoot een plezierke ;)
en ga mee :)
Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 18:31:
k blijf dan nog liever ne ganse nacht in de bus zitte


dan hoop ik dat er DVD is in de bus ... ken je Hellraiser @ Beursgebouw zien :p:p
of ga met mij mee nor scumworld de zaterdag, kmoe nog wel kortjes fixe, ma tgaat suppers worden :)
tis 99,9% zeker dak ni ga
ik raad de rest ni af van te gaan
ma als kik ga ist vo op de bus te blijve zitte
ik WALG van da strontgebouw
maar je kan toch inproviseren dat je in sportpaleis zit :p:p
Ik pak geen drugs.. :p
Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 19:07:
ik WALG van da strontgebouw

zweetregen of nie ik ga wel gaan wan t line up is vet! en bied mij bij deze aan als kandidaat voor de bus!:)
Uitspraak van BIOCANDY op donderdag 22 februari 2007 om 20:04:
zweetregen of nie ik ga wel gaan wan t line up is vet! en bied mij bij deze aan als kandidaat voor de bus!

goodie :-D

en jelle, ni zeveren, gij ga mee!! :-p nah! :devil:
Het is tegen men principes
juist zoals de Peppermil
never again
Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 20:20:
Het is tegen men principes
juist zoals de Peppermil
never again

dat gevoel heb ik bij de hemkade...
Uitspraak van BIOCANDY op donderdag 22 februari 2007 om 20:21:
dat gevoel heb ik bij de hemkade...

dat is pas een kutlokatie... Daar kom ik dus nooit meer. Dan is het beursgebouw stukken beter :-D
Uitspraak van ߥM op donderdag 22 februari 2007 om 20:20:
et is tegen men principes
juist zoals de Peppermil
never again

koppige mens :-p
k heb zo ma 3 negatieve dingen

1 Beursgebouw
2 Peppermil
3 Masters of Hardcore

de Hemkade vondek aangenaam dankzij den houte vloer
k vind da zalig da gestamp van den bass op houte vloere *rrrrr* :kwijl:
doe me denken aan Hardcore Ressurrection @ Vechtsebanen Utrecht beste feestje ooit!
Uitspraak van industrial_tweety O:) op donderdag 22 februari 2007 om 20:23:
Daar kom ik dus nooit meer. Dan is het beursgebouw stukken beter

voledig mee eens :)
en BBQ! En PLaystation2tent
GENOEG RANDACTIVITEITEN!!
hemkade valt wel mee
als ge ni voor de sauna gaat :lol:
Uitspraak van ߥM op vrijdag 23 februari 2007 om 13:40:
hemkade valt wel mee
als ge ni voor de sauna gaat

bwa , ik zit graag in ne sauna ;)
Bus is altijd interessant, maar als ik van brugge kom, en ik moet naar antwerpen om de bus te nemen, ben ik al half weg. dus voor de terugweg maakt het geen reet uit.
Uitspraak van coxwen op vrijdag 23 februari 2007 om 15:19:
Bus is altijd interessant, maar als ik van brugge kom, en ik moet naar antwerpen om de bus te nemen, ben ik al half weg. dus voor de terugweg maakt het geen reet uit.

voor de gezelligheid? :flower:
Uitspraak van coxwen op vrijdag 23 februari 2007 om 15:19:
naar antwerpen om de bus te nemen, ben ik al half weg.

zit met hetzelfde probleem, ma dan vanuit Leuven :) ma kga der toch nog is over nadenke, want lijkt me nog wel fijn me de bus :)
Uitspraak van Hell_Raver op vrijdag 23 februari 2007 om 15:43:
ma kga der toch nog is over nadenke, want lijkt me nog wel fijn me de bus

hoe meer zielen hoe meer vreugd he :-D komaan mannekes, gewoon mee de bus pakken, twordt tof! :yes:
Uitspraak van industrial_tweety O:) op vrijdag 23 februari 2007 om 15:45:
hoe meer zielen hoe meer vreugd he komaan mannekes, gewoon mee de bus pakken, twordt tof!

ik gaa mee met de bus ze van de week is vasleggen als mijn kaartje heb gekocht van vince ze
Uitspraak van xxxxxx noize junky op vrijdag 23 februari 2007 om 15:54:
ik gaa mee met de bus ze van de week is vasleggen als mijn kaartje heb gekocht van vince ze

(y)

voor de twijfelaars =>
Er wordt op de bus ook drank voorzien die tegen een economisch verantwoorde prijs te verkrijgen zal zijn ;-)

Dus: allemaal meegaan gvd!!!! :devil:
:-D :bounce:
Uitspraak van industrial_tweety O:) op vrijdag 23 februari 2007 om 15:57:
voor de twijfelaars =>
Er wordt op de bus ook drank voorzien die tegen een economisch verantwoorde prijs te verkrijgen zal zijn

Dus: allemaal meegaan gvd!!!!

zal den hell_raver wel overhaalen ze dat die met de bus zal meegaan ze :p
Uitspraak van industrial_tweety O:) op vrijdag 23 februari 2007 om 15:45:
hoe meer zielen hoe meer vreugd he

das waar :)

Uitspraak van industrial_tweety O:) op vrijdag 23 februari 2007 om 15:57:
wordt op de bus ook drank voorzien die tegen een economisch verantwoorde

1 euro voor een pintje , da vind je nergens meer ;)
Uitspraak van xxxxxx noize junky op vrijdag 23 februari 2007 om 16:07:
zal den hell_raver wel overhaalen ze dat die met de bus zal meegaan ze :p

zal wss wel een ja worde dus :) naja moet nog kaartje zien vast te krijge... e-tickets wss of zijn ze in BE te koop dan?
Uitspraak van Hell_Raver op vrijdag 23 februari 2007 om 17:47:
of zijn ze in BE te koop dan?


nop het zullen e-tickets worden en wat gaat de bus kosten als iemand dat weet ???
Uitspraak van xxxxxx noize junky op vrijdag 23 februari 2007 om 18:02:
nop het zullen e-tickets worden en wat gaat de bus kosten als iemand dat weet ???

zal 15 euro zijn
Uitspraak van Posetivo op vrijdag 23 februari 2007 om 18:06:
zal 15 euro zijn

klopt, 15 dus :-) met de trein betaal je d'er zeker meer voor :-)

en je moet het zo bekijken:

Met de bus moet je niet in de koude staan wachten ;-)
+ drank aanwezig
+ de kans om nieuwe mensen te leren kennen
+ toffe sfeer
+ makkelijk
+ heel handig voor de anders altijd BOB-mensen onder ons ;-)
...
Als er nu nog iemand twijfelt weet ik het ook nimeer ze :-p

Uitspraak van xxxxxx noize junky op vrijdag 23 februari 2007 om 18:02:
het zullen e-tickets

denk ik ook wel, want in Belgi zijn ze bij mijn weten nergens te verkrijgen
Uitspraak van Daffy Fuck op donderdag 22 februari 2007 om 17:42:
en als ge dan nog na een feest gauw de shop wil binne gaan ... denk niet dat die bus chauffeur dat wil

daar zoude nog van verschiete ze :d
Uitspraak van Daffy Fuck op donderdag 22 februari 2007 om 17:41:
ma zal als eerste wss zijn die de bus mist

ik heb 2 keer iemand achter gelate: de 1e keer in eindhoven, kheb toen een 45 minute aan t rondlope geweest en staan wachte op de afgesproke plaats (dezelfde plaats waar we waren afgestapt). den 2e kaar was in Dortmund, dan heb ik 50 minute staan wachte, constant heen en weer gelope naar de ingang, naar die mense ligge belle, die pakke dan op en zegge we komen eraan, maar die toch ni gezien en dan rijd ik pas door.
de bus vertekt ni voor da kik t zeg of als t echt t lang duurt (dus ongeveer 45 50 minute na t afgesproken uur)
Uitspraak van Hardcore Antwerpen op zondag 25 februari 2007 om 16:42:
daar zoude nog van verschiete ze

de rudolf doe alles :d
Uitspraak van Hardcore Antwerpen op zondag 25 februari 2007 om 16:42:
ongeveer 45 50 minute na t afgesproken

en das lang ze als ge zit te wachten, dus ge hebt tijd genoeg ;)
Ne mens moet ma ni zo idioot zijn van de bus te missen
alhoewel als ze me op Thunderdome hadde late doen
ik nooit terug was geraakt
k ben toen in die Jezusbus verzeild geraakt
en ik had totaaaaal totaaaal geen gedacht van WAAR de bus was
ma k was ook wel fataal scheef ginder
met dank aan de Kristoffel benk thuis geraakt :lol:
Uitspraak van ߥM op zondag 25 februari 2007 om 17:11:
met dank aan de Kristoffel benk thuis geraakt

:d
ja das wel altijd erg he maar de meeste mensen moeten wel beseffen als ge scheef zijt ofzo en den bus nie vind ja das wa eigen fout he moet dan maar nie zo u volledig scheel drinken of pakken zo simpel ist
das de reden dat ik me eigen ken, en ik risico neem zelf te rijden, ... na een tijdje word dat wel routine :)
Uitspraak van Daffy Fuck op zaterdag 3 maart 2007 om 19:35:
risico neem zelf te rijden, ... na een tijdje word dat wel routine

dat wel, ma ben is blij dak mijn auto thuis kan laten :)
Yep, het aftellen is begonnen :-)

Vince tegen de rest - the countdown

Over slechts enkele dagen staat het Eindhovense Beursgebouw op zijn kop tijdens het mega spektakel Vince tegen de rest. Het aftellen is begonnen!!

Een keur van artiesten staat klaar om het op te nemen tegen master mixer Vince. In dit news item vind je de laatste weetjes over het evenement, en kan je een kort DJ Vince filmpje checken, dat speciaal voor het evenement is geschoten. Check het hier:


Timetable
22.00-23.00 Vince tegen Tango & Cash
23.00-00.00 Vince tegen X-razz & Ernesto
MC. D

00.00-00.30 Vince
00.30-01.30 Vince tegen Viper & Zany
01.30-02.30 Vince tegen Panic & Darkraver
02.30-03.00 Vince tegen Noize Suppressor live
03.00-03.30 Vince tegen Buzz Fuzz
03.30-04.00 Vince tegen Outblast & Catscan live
04.00-04.30 Vince tegen Vinyl Junk & Bass-D
04.30-05.00 Vince tegen Shadowlands Terrorists
05.00-05.30 Vince tegen J.D.A. & Paul
MC Syco

05.30-06.00 Vince tegen Nosferatu & Endymion
06.00-06.30 Vince tegen Angerfist live
06.30-07.00 Vince tegen DaY-mr & Sceletor
MC Da Hustla

Digitale cameras
Het is toegestaan je digitale fotocamera mee te nemen. Filmcameras of
professionele fotoapparatuur zijn niet toegestaan.

Kaarten
Er zullen aan de deur nog enkele kaarten verkrijgbaar zijn. Deze kosten 40 EURO per stuk.

Kluisjes
Op het evenement kan je gebruik maken van Lockerbox kluisjes om je jas en
(waardevolle) spullen in op te bergen.

Minimum leeftijd
De minimum leeftijd voor het evenement is 17 jaar. Er kan om legitimatie verzocht worden, zorg dus dat je een ID, paspoort of rijbewijs bij je draagt.


Drugsbeleid
De gemeente Eindhoven voert een Zero Tolerance beleid. Geen enkele hard- of softdrugs is dus toegestaan.

MOH Radio
Donderdag 29 maart is DJ Vince te gast bij MOH Radio, samen met Choose Your Battle winnaar Sceletor. De MOH Radio special is van 19.00-22.00 uur. www.mohradio.com

Kaarten zijn verkrijgbaar bij alle voorverkoopadressen van Ticketbox voor 32,50 EURO ex. Fee

Bron: http://partyflock.nl/news/8464
leuke time-table :)
heb er zin in, zal maar paraplu meenemen zeker :lol:
Uitspraak van Wijntjee op maandag 26 maart 2007 om 18:50:
zal maar paraplu meenemen zeker

Tis toch binnen..? :S
Uitspraak van Prinz Daff op woensdag 28 maart 2007 om 01:06:
zal maar paraplu meenemen zeker

Tis toch binnen..?

ja staat daar wel een tijdje aan te schuiven :(