Partyflock
 
Flockonderwerp · 15492
ik ben niet zo goed op de hoogte van het vervoer naar q-base het enige dat ik weet is event travel maar dan ben je er al om 4 uur. iemand anders nog een suggestie?
Je hebt ook een pendelbus vanaf Nijmegen of Venlo.

Speciale pendelbussen Q-Base vanaf NS-Stations Nijmegen en Venlo.

Het is mogelijk om vanaf NS-Station Nijmegen (bij hotel Mercure) en NS-Station Venlo (bij bushaltes) met speciale pendelbussen naar Q-Base te reizen. De kosten voor een retourtje zijn EUR 15,00. Het is niet mogelijk om bij de bus nog een ticket te kopen! Wel kun je combitickets (bus- en entreeticket) voor de pendelbussen bestellen.

De pendelbussen rijden tussen 15.00 uur t/m 01.00 uur (de laatste trein) vanaf de stations naar Vliegveld Niederrhein te Weeze (DUI).
Voor de pendeldienst hoef je dus niet op een vaste tijd te vertrekken. Van te voren reserveren voor een is dus wél noodzakelijk.


Bron: eventtravel. Moet je degene hebben die maar 2 opstaphaltes hebben. ;)
ok dank je maar ik heb maar de bus bij de jaarbeurs geboekt van event travel