Area 0 - Ground Zero: 1
Amok
Daniele Mondello
Darrien Kelly
Lenny Dee
Mark EG
Max B. Grant
Micha B
Miss Djax
One man//half machine project
PCP
Proteus
S.H.O.K.K.
Live: The Horrorist
MC: E
MC: The Ultimate MC
MC: TMC
Area 1 - Hardstyle: 2
A*S*Y*S
Abyss
Clive King
Philippe Rochard
Sunny D
Super Marco May
The MythBusters
Trance Generators
Vortex
Zenith
MC: Da Syndrome
Area 2 - Harddance: 3
C. + C.
Danny D
Dark by Design a.k.a. Gaz West
Fausto
M.D.A & Spherical
NoFear
Spider
Vandall
MC: Da Silva
Area 3 - Hardcore: 4
Buzz Fuzz
Delta 9
Dione
Dr. Z-Vago
Endymion
Enzyme X
Lunatic
Mad Dog
Mark N
Miss Hysteria
Nosferatu
Partyraiser
The Wishmaster
Tommyknocker
Vinyl Junk
Live: Deathnoize Clan
MC: Da Hustla
Area 4 - Terror: 5
Barbie Killer
Deathmachine
Frazzbass
Joshua
Little terror man
Noisekick
Radium
Simon Underground
Speedfreak
Stinger
The Massacre
The Vizitor
Live: Komprex
Live: Pengo
Live: Qualkommando
Area 5 - Industrial: 6
Daisy
Fracture 4
nRa
Ophidian
Razor Edge
The Outside Agency
The Rapist
Tieum
X-Fly
Live: Dr. Macabre
Live: Ybrid
Area 6 - Techno / Schranz: 7
2 Junxion
Bob Bishop
CJ Bolland
Daniela Haverbeck
Erick Pike
Hectic Fence
Hilarious
Jan Liefhebber
Laurent Hô
Mike Drama
Sandy Warez
Spark Taberner
Teknicity
Live: Nimbuz
Area 7 - Early Rave: 8
8 Mix
Champ-e-on
Chosen Few
Dano
Delirium
Franky Jones
Jeroen Flamman
Leviathan
Paralizer
Petrov
Tellurian
Live: Human Resource
MC: D
MC: LunaTick
Area 8 - Jump / Oldschool: 9
Abraxas
Beasty Boy & Da Vincy
Bountyhunter
Da Pauli
Franky Dux
Furax
Joe Inferno
Jordens
Poogie Bear
Tronic
Tronic
Voodoo Child
Vox
MC: Double T
Area 9 - Goa / Psy Trance: 10
Cosmichigh
Kriya
Liftshift
Riches
Saaf
Zen
Live: Zen Mechanics
Area 10 - Mnml.: 11
Mal Borrowed & Frei Bauwerker
Frank Haag
IntÆnz
Lars Ändersom
Lunatic Asylum
Richard Parker
Th'orr
Wouter Hisschemöller
Zomar
Amok
Daniele Mondello
Darrien Kelly
Lenny Dee
Mark EG
Max B. Grant
Micha B
Miss Djax
One man//half machine project
PCP
Proteus
S.H.O.K.K.
Live: The Horrorist
MC: E
MC: The Ultimate MC
MC: TMC
Area 1 - Hardstyle: 2
A*S*Y*S
Abyss
Clive King
Philippe Rochard
Sunny D
Super Marco May
The MythBusters
Trance Generators
Vortex
Zenith
MC: Da Syndrome
Area 2 - Harddance: 3
C. + C.
Danny D
Dark by Design a.k.a. Gaz West
Fausto
M.D.A & Spherical
NoFear
Spider
Vandall
MC: Da Silva
Area 3 - Hardcore: 4
Buzz Fuzz
Delta 9
Dione
Dr. Z-Vago
Endymion
Enzyme X
Lunatic
Mad Dog
Mark N
Miss Hysteria
Nosferatu
Partyraiser
The Wishmaster
Tommyknocker
Vinyl Junk
Live: Deathnoize Clan
MC: Da Hustla
Area 4 - Terror: 5
Barbie Killer
Deathmachine
Frazzbass
Joshua
Little terror man
Noisekick
Radium
Simon Underground
Speedfreak
Stinger
The Massacre
The Vizitor
Live: Komprex
Live: Pengo
Live: Qualkommando
Area 5 - Industrial: 6
Daisy
Fracture 4
nRa
Ophidian
Razor Edge
The Outside Agency
The Rapist
Tieum
X-Fly
Live: Dr. Macabre
Live: Ybrid
Area 6 - Techno / Schranz: 7
2 Junxion
Bob Bishop
CJ Bolland
Daniela Haverbeck
Erick Pike
Hectic Fence
Hilarious
Jan Liefhebber
Laurent Hô
Mike Drama
Sandy Warez
Spark Taberner
Teknicity
Live: Nimbuz
Area 7 - Early Rave: 8
8 Mix
Champ-e-on
Chosen Few
Dano
Delirium
Franky Jones
Jeroen Flamman
Leviathan
Paralizer
Petrov
Tellurian
Live: Human Resource
MC: D
MC: LunaTick
Area 8 - Jump / Oldschool: 9
Abraxas
Beasty Boy & Da Vincy
Bountyhunter
Da Pauli
Franky Dux
Furax
Joe Inferno
Jordens
Poogie Bear
Tronic
Tronic
Voodoo Child
Vox
MC: Double T
Area 9 - Goa / Psy Trance: 10
Cosmichigh
Kriya
Liftshift
Riches
Saaf
Zen
Live: Zen Mechanics
Area 10 - Mnml.: 11
Mal Borrowed & Frei Bauwerker
Frank Haag
IntÆnz
Lars Ändersom
Lunatic Asylum
Richard Parker
Th'orr
Wouter Hisschemöller
Zomar