Onderwerp is gesloten!
Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Uitspraak van Lamme Leen op dinsdag 17 april 2007 om 21:55:kaartje binnen voor maar 120 euries
Tering meen je niet
grappie ouwe, ben niet (helemaal) gek
Er zijn weer kaarten vrij gekomen!!
Deze kaarten gaan op zaterdag 5 mei om 10:00 uur weer in de verkoop, via TicketOnline.nl. Per persoon kun je maximaal vier kaarten boeken en betaling kan alleen met Credit Card of iDeal.
Alle entreekaarten voor Defqon.1 worden vanaf donderdag 10 mei verzonden. Dit betreft de normale kaarten, als je voor een E-ticket kiest wordt het direct verzonden.
Dus wie nog wil gaan, 10:00 UUR AANWEZIG !!
Deze kaarten gaan op zaterdag 5 mei om 10:00 uur weer in de verkoop, via TicketOnline.nl. Per persoon kun je maximaal vier kaarten boeken en betaling kan alleen met Credit Card of iDeal.
Alle entreekaarten voor Defqon.1 worden vanaf donderdag 10 mei verzonden. Dit betreft de normale kaarten, als je voor een E-ticket kiest wordt het direct verzonden.
Dus wie nog wil gaan, 10:00 UUR AANWEZIG !!
Uitspraak van Miss-Bakkertje op maandag 7 mei 2007 om 19:53:kut arno, wie dan?!?!
kut wendy lezen met je kadaver!
knordy& vriendin + helms,
timetable
RED
MAINSTAGE
11:00 12:15 Mark Sherry
12:15 13:30 Coone
13:30 14:45 The Beholder
14:45 16:15 Showtek
16:15 17:30 Brennan Heart
17:30 19:00 DJ Luna
19:00 20:15 Tatanka
20:15 21:30 Alpha²
21:30 23:00 The Prophet
Hosted by Ruffian
BLACK
HARDCORE
11:00 12:00 Devillien
12:00 13:00 JDA vs. D-Spirit
13:00 14:00 Vince
14:00 15:15 Evil Activities
15:15 16:15 E-Noid
16:15 17:30 Angerfist
17:30 18:30 Day-Mar
18:30 19:45 Noize Suppressor
19:45 21:15 Outblast
21:15 22:45 Promo
Hosted by MC Syco
BLUE
HARDSTYLE
11:00 12:00 Trilok & Chiren
12:00 13:00 Max Enforcer
13:00 14:00 Brian M & Mc Bunn
14:00 15:15 Melanie di Tria
15:15 16:15 Zatox
16:15 17:45 Dana
17:45 19:00 Activator ft. Bruno Power
19:00 20:15 Deepack vs Isaac
20:15 21:30 Zany
21:30 22:50 Technoboy
Hosted by MC DV8
GREEN
TECHNO
11:00 12:00 Nickienonstop
12:00 13:15 Marco Bailey
13:15 14:30 Hardcell
14:30 15:45 Surgeon
15:45 17:45 Speedy J
17:45 19:00 Gayle San
19:00 20:00 Q-IC & Manu Kenton
20:00 21:15 Eric Sneo
21:15 22:15 W.J. Henze
22:15 22:45 Live: Arkus P
Hosted by MC Rems
GREY
OLDSTYLE
11:00 12:15 Dimitri
12:15 13:30 Mark van Dale
13:30 15:00 Gizmo
15:00 16:15 Pavo
16:15 17:45 Bass D & King Mathew
17:45 19:00 The Viper
19:00 20:15 Live: Marc Acardipane feat. The Ultimate MC
20:15 21:30 DJ Rob & MC Joe
21:30 22:45 Distortion & MC Raw
Hosted by MC Da Mouth of Madness
ORANGE
HARDTRANCE
11:00 12:15 Jowan & Dr. Willis
12:15 13:30 Walt Jenssen & Pascal Feliz
13:30 15:00 Cor Fijneman
15:00 16:30 Yves de Ruyter
16:30 17:45 Tommy Pulse
17:45 19:00 Luca Antolini DJ
19:00 20:15 Jon the Babtist
20:15 21:30 Bobby V
21:30 22:45 JP
Hosted by MC M-Shane
BROWN
BELGIAN BEATS
11:00 12:15 Steve Dexter
12:15 13:30 Dr. Rude
13:30 14:45 Francois
14:45 16:00 DJ Ghost
16:00 17:15 Chicago Zone
17:15 18:30 Major Bryce & Meadow Inferno
18:30 19:45 The Darkraver
19:45 21:00 Ruthless
21:00 22:00 Ronald V ft. E-Max
22:00 23:00 Lobotomy Inc
Hosted by MC Villain
SILVER
INDUSTRIAL
11:00 12:15 Live: Waldhaus & Weichentechnikk
12:15 12:45 Live: Synapse & Sei2ure
12:45 14:30 Armageddon Project
14:30 15:15 N-Vitral
15:15 16:30 D-Passion
16:30 18:00 Manu le Malin & The Producer
18:00 19:30 Unexist
19:30 20:00 Live: The Kotzaak Klan
20:00 21:15 Bryan Fury
21:15 22:30 Akira vs Hellfish
Hosted by MC Dart
FREESTYLE
WHITE
11:00 12:15 Mike Heart
12:15 13:30 Balistic
13:30 14:45 H.A.Z.E.
14:45 15:45 Kalashnikov
15:45 17:00 Thilo & Evanti
17:00 18:15 Stanton
18:15 19:15 Lars Tindy
19:15 20:15 A-Lusion
20:15 21:15 Deaz-D
21:15 22:30 Weirdo
Hosted By MC Renegade
PURPLE
DUTCH HEROES
11.00 12:00 DJ Charly
12:00 13:15 Leep & Jones
13:15 14:30 The Playboyz
14:30 15:30 Pinas
15:30 16:30 Shadowphaxx
16:30 17:45 The Dutchmaster
17:45 18:45 Twisted
18:45 20:15 D-Block & S-Te-Fan
20:15 21:30 A-Drive
21:30 22:15 Live: Supply Module
Hosted my MC Apster
Voor verdere informatie, bekijk de website.
RED
MAINSTAGE
11:00 12:15 Mark Sherry
12:15 13:30 Coone
13:30 14:45 The Beholder
14:45 16:15 Showtek
16:15 17:30 Brennan Heart
17:30 19:00 DJ Luna
19:00 20:15 Tatanka
20:15 21:30 Alpha²
21:30 23:00 The Prophet
Hosted by Ruffian
BLACK
HARDCORE
11:00 12:00 Devillien
12:00 13:00 JDA vs. D-Spirit
13:00 14:00 Vince
14:00 15:15 Evil Activities
15:15 16:15 E-Noid
16:15 17:30 Angerfist
17:30 18:30 Day-Mar
18:30 19:45 Noize Suppressor
19:45 21:15 Outblast
21:15 22:45 Promo
Hosted by MC Syco
BLUE
HARDSTYLE
11:00 12:00 Trilok & Chiren
12:00 13:00 Max Enforcer
13:00 14:00 Brian M & Mc Bunn
14:00 15:15 Melanie di Tria
15:15 16:15 Zatox
16:15 17:45 Dana
17:45 19:00 Activator ft. Bruno Power
19:00 20:15 Deepack vs Isaac
20:15 21:30 Zany
21:30 22:50 Technoboy
Hosted by MC DV8
GREEN
TECHNO
11:00 12:00 Nickienonstop
12:00 13:15 Marco Bailey
13:15 14:30 Hardcell
14:30 15:45 Surgeon
15:45 17:45 Speedy J
17:45 19:00 Gayle San
19:00 20:00 Q-IC & Manu Kenton
20:00 21:15 Eric Sneo
21:15 22:15 W.J. Henze
22:15 22:45 Live: Arkus P
Hosted by MC Rems
GREY
OLDSTYLE
11:00 12:15 Dimitri
12:15 13:30 Mark van Dale
13:30 15:00 Gizmo
15:00 16:15 Pavo
16:15 17:45 Bass D & King Mathew
17:45 19:00 The Viper
19:00 20:15 Live: Marc Acardipane feat. The Ultimate MC
20:15 21:30 DJ Rob & MC Joe
21:30 22:45 Distortion & MC Raw
Hosted by MC Da Mouth of Madness
ORANGE
HARDTRANCE
11:00 12:15 Jowan & Dr. Willis
12:15 13:30 Walt Jenssen & Pascal Feliz
13:30 15:00 Cor Fijneman
15:00 16:30 Yves de Ruyter
16:30 17:45 Tommy Pulse
17:45 19:00 Luca Antolini DJ
19:00 20:15 Jon the Babtist
20:15 21:30 Bobby V
21:30 22:45 JP
Hosted by MC M-Shane
BROWN
BELGIAN BEATS
11:00 12:15 Steve Dexter
12:15 13:30 Dr. Rude
13:30 14:45 Francois
14:45 16:00 DJ Ghost
16:00 17:15 Chicago Zone
17:15 18:30 Major Bryce & Meadow Inferno
18:30 19:45 The Darkraver
19:45 21:00 Ruthless
21:00 22:00 Ronald V ft. E-Max
22:00 23:00 Lobotomy Inc
Hosted by MC Villain
SILVER
INDUSTRIAL
11:00 12:15 Live: Waldhaus & Weichentechnikk
12:15 12:45 Live: Synapse & Sei2ure
12:45 14:30 Armageddon Project
14:30 15:15 N-Vitral
15:15 16:30 D-Passion
16:30 18:00 Manu le Malin & The Producer
18:00 19:30 Unexist
19:30 20:00 Live: The Kotzaak Klan
20:00 21:15 Bryan Fury
21:15 22:30 Akira vs Hellfish
Hosted by MC Dart
FREESTYLE
WHITE
11:00 12:15 Mike Heart
12:15 13:30 Balistic
13:30 14:45 H.A.Z.E.
14:45 15:45 Kalashnikov
15:45 17:00 Thilo & Evanti
17:00 18:15 Stanton
18:15 19:15 Lars Tindy
19:15 20:15 A-Lusion
20:15 21:15 Deaz-D
21:15 22:30 Weirdo
Hosted By MC Renegade
PURPLE
DUTCH HEROES
11.00 12:00 DJ Charly
12:00 13:15 Leep & Jones
13:15 14:30 The Playboyz
14:30 15:30 Pinas
15:30 16:30 Shadowphaxx
16:30 17:45 The Dutchmaster
17:45 18:45 Twisted
18:45 20:15 D-Block & S-Te-Fan
20:15 21:30 A-Drive
21:30 22:15 Live: Supply Module
Hosted my MC Apster
Voor verdere informatie, bekijk de website.
ja rommelig was ook beetje het thema he net zoals vorig jaar.
Das wel ff een omschakeling kwa muziek
kon btw Dj Dana niet bij je houden op DefQon.... die kut stond ladderzat achter mij te bleren tijdens het concert van Justin Timberlaker... ouwe zuuperd is t!
Das wel ff een omschakeling kwa muziek