Flockers · Partyflock 5 year anniversary!
georganiseerd door Partyflock , Matrixx en Q-dance
zaterdag 24 februari 2007
21:00 - 07:00
Gelredome
Arnhem
Muziekstijlen
club, electro, groove, hardcore, hardstyle, hardtrance, house, jump, minimal, oldschool, techno
Prijs
Voorverkoop: € 35,-
Kaarten
Kaarten zijn te verkrijgen bij TicketBox, bij TicketOnline.
Foto's
Er zullen hier foto's genomen worden door Partyflock!
Er zijn kluisjes aanwezig.
Line-up
Flockers.1 1
00:00 - 00:00: MC: Ruffian
00:00 - 00:00: MC: Villain
21:00 - 22:00: Jochen Miller
22:00 - 23:00: Bas & Ram
23:00 - 00:00: Darkraver
00:00 - 01:00: Zany
01:00 - 01:40: Live: Showtek
01:45 - 02:30: Deepack
02:30 - 03:30: Headhunterz
03:30 - 04:30: 25% Dream Team
03:30 - 04:30: Pavo
04:30 - 05:00: Live: Masters of Ceremony
05:00 - 06:00: Tha Playah
05:00 - 06:00: The Viper
06:00 - 07:00: Neophyte
06:00 - 07:00: Partyraiser
Flockers.2 2
00:00 - 00:00: MC: Stretch
21:00 - 22:00: Jip Deluxe
22:00 - 23:00: Baggi Begovic
22:00 - 23:00: Luciën Foort
23:00 - 00:00: HouseQuake
00:00 - 01:00: Laidback Luke
01:00 - 02:00: Gregor Salto
01:00 - 02:00: Sidney Samson
02:00 - 03:00: Don Diablo
03:00 - 04:00: Benny Rodrigues
04:00 - 05:15: Bart Skils
04:00 - 05:15: Live: 2000 and One
05:15 - 06:00: Live: Secret Cinema
06:00 - 07:00: Miss Djax
06:00 - 07:00: Rude Awakening
Talents club/house/electro/groove 3
00:00 - 01:00: Silence
01:00 - 02:00: Roy El Kei
02:00 - 03:00: Audiophox
03:00 - 04:00: Ricoamor
04:00 - 05:00: El Mundo
05:00 - 06:00: David Wagemaker
06:00 - 07:00: Dali
Talents hardtrance/jump/hardstyle/hardcore 4
21:00 - 22:15: Aquarius DJ
22:15 - 23:30: Ernestoow
23:30 - 00:30: Kris Cross
00:30 - 01:30: Dr. Axel
01:30 - 02:30: Ghitto
02:30 - 03:30: Chop-e
03:30 - 04:30: The Vinyl Pimp
04:30 - 05:45: Pita
05:45 - 07:00: The Beast
Talents techno/minimal 5
21:15 - 22:30: Tek-no-bee
22:30 - 23:45: Alchemist
23:45 - 00:45: Boex
00:45 - 01:45: Kalle Liefferink
01:45 - 02:45: Rik Watts
02:45 - 03:45: Audax
03:45 - 04:45: L-Tuziasm
04:45 - 05:45: Klauz_b
05:45 - 06:45: Sander May
05:45 - 06:45: Tom Noah
Wie gaan er nog meer allemaal heen
georganiseerd door Partyflock , Matrixx en Q-dance
zaterdag 24 februari 2007
21:00 - 07:00
Gelredome
Arnhem
Muziekstijlen
club, electro, groove, hardcore, hardstyle, hardtrance, house, jump, minimal, oldschool, techno
Prijs
Voorverkoop: € 35,-
Kaarten
Kaarten zijn te verkrijgen bij TicketBox, bij TicketOnline.
Foto's
Er zullen hier foto's genomen worden door Partyflock!
Er zijn kluisjes aanwezig.
Line-up
Flockers.1 1
00:00 - 00:00: MC: Ruffian
00:00 - 00:00: MC: Villain
21:00 - 22:00: Jochen Miller
22:00 - 23:00: Bas & Ram
23:00 - 00:00: Darkraver
00:00 - 01:00: Zany
01:00 - 01:40: Live: Showtek
01:45 - 02:30: Deepack
02:30 - 03:30: Headhunterz
03:30 - 04:30: 25% Dream Team
03:30 - 04:30: Pavo
04:30 - 05:00: Live: Masters of Ceremony
05:00 - 06:00: Tha Playah
05:00 - 06:00: The Viper
06:00 - 07:00: Neophyte
06:00 - 07:00: Partyraiser
Flockers.2 2
00:00 - 00:00: MC: Stretch
21:00 - 22:00: Jip Deluxe
22:00 - 23:00: Baggi Begovic
22:00 - 23:00: Luciën Foort
23:00 - 00:00: HouseQuake
00:00 - 01:00: Laidback Luke
01:00 - 02:00: Gregor Salto
01:00 - 02:00: Sidney Samson
02:00 - 03:00: Don Diablo
03:00 - 04:00: Benny Rodrigues
04:00 - 05:15: Bart Skils
04:00 - 05:15: Live: 2000 and One
05:15 - 06:00: Live: Secret Cinema
06:00 - 07:00: Miss Djax
06:00 - 07:00: Rude Awakening
Talents club/house/electro/groove 3
00:00 - 01:00: Silence
01:00 - 02:00: Roy El Kei
02:00 - 03:00: Audiophox
03:00 - 04:00: Ricoamor
04:00 - 05:00: El Mundo
05:00 - 06:00: David Wagemaker
06:00 - 07:00: Dali
Talents hardtrance/jump/hardstyle/hardcore 4
21:00 - 22:15: Aquarius DJ
22:15 - 23:30: Ernestoow
23:30 - 00:30: Kris Cross
00:30 - 01:30: Dr. Axel
01:30 - 02:30: Ghitto
02:30 - 03:30: Chop-e
03:30 - 04:30: The Vinyl Pimp
04:30 - 05:45: Pita
05:45 - 07:00: The Beast
Talents techno/minimal 5
21:15 - 22:30: Tek-no-bee
22:30 - 23:45: Alchemist
23:45 - 00:45: Boex
00:45 - 01:45: Kalle Liefferink
01:45 - 02:45: Rik Watts
02:45 - 03:45: Audax
03:45 - 04:45: L-Tuziasm
04:45 - 05:45: Klauz_b
05:45 - 06:45: Sander May
05:45 - 06:45: Tom Noah
Wie gaan er nog meer allemaal heen