Als de saaiheid is te snijden, dan ontstaat het gevaar
altijd heeft iemand wel een verzinsel klaar
dan begint het opbieden in fantasie pas serieus
je noemt het waarheid en hebt uit alles de keus
al zijn vrouwen, drank en geweld favoriet
indianenverhalen... ik moet ze niet
sommige mensen kunnen niet meer anders
spreken altijd de taal der indianders
hebben een wigwam in hun kop met een vuur
waar constant rooksignalen uit omhoog dwalen
ze hoeven maar te lezen en het uit te spreken
en hun nieuwe nep komt zijn tijd wreken
soms zo creatief dat ze zich erover verbazen
dan weten ze niet hoe snel ze rook af moeten blazen
Onzin maal onzin geeft geen zin heeft geen zin
en ik heb d'r zeker geen zin in
want jou aandachtsdrang gaat in rook op
je bent niet interessant, je bent een grotere flop
dan je al vreesde en waarom je oorlogskleuren nam
om je groter te laten lijken dan je ter wereld kwam
maar die sminck is voor mij glas, ik kijk er doorheen
dan ben je nuchter en eenzaam alleen
en doe ik oewhoewhoe om een gaap te onderdrukken
een indianenverhalenaanval zal je niet lukken...
Tweelingen zijn mensen met een uitgesproken voorkeur voor afwisseling. Zij houden van reizen, van het zien van nieuwe dingen en het ontmoeten van nieuwe mensen. Het interesseert hen weinig hoe lang iets meegaat, als het hen maar stimuleert. Spelletjes vinden zij altijd leuk, als ze maar snel gaan.
Familie, vrienden en kennissen zijn heel belangrijk voor Tweelingen en ze maken met iedereen een praatje. Hun rusteloze aard zet ze aan tot reizen. Tweelingen zijn zelden saai, zelfs niet als ze te veel praten.
Een van de grootste problemen van Tweelingen is de tweeslachtigheid waar zij mee kampen. Dit heeft tot gevolg dat zij zonder enige reden steeds weer van mening veranderen en kleine of grote besluiten terugdraaien. Hierdoor irriteren ze anderen meer dan dat ze hen echt schade berokkenen.
Zij hebben een goed verstand en een snelle manier van denken. Zij vinden het leuk om nieuwe dingen te leren, hetzij uit boeken, hetzij van mensen. Duurt het echter te lang voordat er een antwoord op hun vragen komt, of is het antwoord te moeilijk, dan verliezen zij snel hun aandacht.
Zij zijn speelse personen, met wisselende stemmingen. Zij zullen nooit lang verdrietig of ongelukkig zijn: zodra er iets nieuws of interessants langskomt zijn zij hun stemming alweer vergeten. Hun grootste vijand is sleur en de daarbij behorende verveling.
Ondanks dit onberekenbare gedrag zijn Tweelingen liefhebbend, zorgzaam en bijna moederlijk in hun behulpzaamheid naar anderen die in een dip of in nood zitten. Zij zijn veelzijdig.
Tweelingen blijven hun hele leven jong door hun speelse en innemende persoonlijkheid. Zij willen liever niet alleen zijn en zoeken daardoor voortdurend gezelschap en afleiding. Zij hebben een levendige fantasie en zijn daardoor het meest creatief van alle sterrenbeelden; hetzij in het zichzelf vermaken of het uitvinden van het een of ander.