Quote of Wientje on Tuesday 24 July 2007 at 23:53:
Leuk shirtje heb je aan Tess! Wientje loves sterretjes!
in brussel gekocht.. maar zal wel ff online zoeken of ze hem hier ook verkopen.. pb je het adres wel ff door dan..
de rest: tot zaterdag allemaal
Tish: Tuesday 24 July 2007 at 23:17 hier istie dan miek
Tish: Tuesday 24 July 2007 at 23:16 zet hem wel bij die andere haha, dan ziet hij hem ook
Tish: Tuesday 24 July 2007 at 20:57 zie je dat niet..?!
das de jaarlijkse bijeenkomst van witte draadjes vlechters.. steph zit erop..
Tish: Tuesday 24 July 2007 at 20:56 whaha, miek, ik heb nog een té mooie foto van jou en die jongen.. zal hem ff uploaden..!
Tish: Tuesday 24 July 2007 at 15:46 Volgend jaar weer de hele dag zon
tim hoe was ibiza..?
alex.. wanneer zien we elkaar weer eens..?
en yo
Tish: Tuesday 24 July 2007 at 15:44 Dacht dat dat rood er wel aardig uitwas na die bruine verf eroverheen
niet dus
was gezellig jongens
en steph grrrrr wat ben je bruin
Tish: Tuesday 17 July 2007 at 16:10 Whaaaa, nu is het echt helemaal balen dat we op het laatste moment niet zijn meegegaan.. wát een vette foto's frans
volgend jaar gaan we wél mee, moeten we het alleen wel op tijd weten
nee man whaha, moest echt naar huis, slapen, en rotterdam in om te promoten.. maar zodra de drukte een beetje voorbij is kom ik zéker een keertje afteren..!! ben wel benieuwd naar de speeltuin whehe, geloof alleen dat we zelf drinken mee moeten nemen als ik de flock goed begreep..?
azeker, we waren toch wel weer prominent aanwazig! Was weer een fijn feestje! Jij was natuurlijk weer druk bezig met het regelen van vanalles en nog wat, me dunkt? Het was iig goed georganiseerd (afgezien van de prijs )
ja, maar snap niet dat ik jullie niet heb zien dansen, en jullie mij niet op de rockit stage hebben zien staan toen ik stagemanager was..
sowieso FYM zie ik jullie!!
Tish: Tuesday 1 May 2007 at 20:06 volgende keer een beetje lachen hoor
ik was tot een uurtje of 1 in de stad nog ff aan het flyeren, daarna bar gestaan in de rockit area, en vanaf half 5 ofzo was ik in de rockit stage als stagemanager.. maar heb jullie vanaf daar ook niet zien dansen ofzo..