Partyflock
 
Forumonderwerp · 886386
­
Heeft er iemand al ergens een timetable gezien van DanceValley?

Is handig om te weten waar ik allemaal heen moet en hoe laat :-)
 
:[

ik dacht 'm dus te gaan zien bij het openen van deze topic :(
Ja ik ook:(
 
Jah ik werd dus ook blij gemaakt met een dooie mus :(
 
Hier nog eentje. :nocheer: Ben al dagen lang op zoek naar die time table...
Sorry had er een vraagtekentje achter moeten zetten :-(

Volgens mij is die TT helemaal nog niet bekend..............
 
nog niet op de DV site, maar wel al hier......­ Nee, toch !
Enige wat ik weet is de Housequake van 14:00-16:00 geprogrammeerd staat, loveland tent.­
Ik snap niet dat dat allemaal zo lang moet duren.......­kom op met dat ding............­zin zin zin zin zin!!!

Wordt gewoon 28 graden Zaterdag, YES!
 
Uitspraak van Marsies op maandag 10 juli 2006 om 13:30:
Enige wat ik weet is de Housequake van 14:00-16:00 geprogrammeerd staat, loveland tent.­

Jij heb ook het interview gezien op de udc site :P
Yep! Daarom heb ik zo iets van gooi gewoon die time table op internet, waarom zo lang wachten...........­
 
Uitspraak van Marsies op maandag 10 juli 2006 om 14:37:
Yep! Daarom heb ik zo iets van gooi gewoon die time table op internet, waarom zo lang wachten...........­

Sja daar ben ik het helemaal mee eens!!
Maar heel vaak wachten de organisaties tot de woensdag voor het feest!
Waarom weet ik ook niet maar das heel vaak zo!!!
we wachten rustig af....­
We zullen geduld moeten hebben....

Ik had een mailtje gestuurd naar UDC, dit is het antwoord :)

Beste Jeannette,

De timetable wordt van de week bekend gemaakt.

MvG

UDC
Kristel Krams
laatste aanpassing
zal wel woensdag worden en het wordt volgens mij een heel gepuzzel met al die toppers.......­Ze mogen wel wat extra man inschakelen met dat warme weer, wordt megadruk aan die barren.­
Ik ben ook wel benieuwd, ondanks dat er ter plaatse vaak niks meer van komt, wil ik toch weer proberen om een planning in elkaar te draaien :D
Uitspraak van AREA 51 op maandag 10 juli 2006 om 21:14:
wil ik toch weer proberen om een planning in elkaar te draaien

Ik ook......maar idd....ter plaatse loopt het altijd anders ;)
Uitspraak van Jeannette77 op maandag 10 juli 2006 om 17:51:
We zullen geduld moeten hebben....­

Ik had een mailtje gestuurd naar UDC, dit is het antwoord

Beste Jeannette,

De timetable wordt van de week bekend gemaakt.­

MvG

UDC
Kristel Kramslaatste aanpassing 10 juli 2006 18:45

Goh menen ze dat nou?
Ik dacht volgende week joh :o

;)
 
:cheer:

nu nog voor de zaterdag :[
 
Volgens mij hebben ze wat te verbergen bij Dance Valley.­
Nog steeds geen time-table.­
Volgens mij schrappen ze de helft, maar als ze dat zeggen koopt niemand geen kaartje meer.­
en de zaterdag staat ook online
ok, komt ie dan:

vrijdag:

LIVE STAGE

19:30 20:45 Phillipo
20:45 22:15 The Crystal Method
22:15 23:30 PRODIGY LIVE

BE YOURSELF

16:00 22:00 DANNY TENAGLIA

Hard

13:00 14:00 Danny D
14:00 15:15 Technikal
15:15 16:30 Mark EG
16:30 17:30 Alex Kidd
17:30 18:30 JP
18:30 20:15 Lisa Lashes VS
18:30 20:15 VS Anne Savage
20:15 21:15 Organ Donors Dex n FX
21:15 22:15 K90
MC Da Silva

Eurogrooves

13:00 14:00 Airwave
14:00 15:00 Ian Betts
15:00 16:00 The Freak
16:00 17:00 Reece Elliot
17:00 18:00 Jurgen
18:00 19:00 Simon Patterson
19:00 20:00 Above &­ Beyond
20:00 21:00 Jochen Miller
21:00 22:15 Cor Fijneman vs Mark Norman
MC Lady Bee

Pure Intec

13:00 14:15 Alexander Koning
14:15 15:30 Jon Rundel
15:30 16:45 Marco Bailey
16:45 18:00 Christian Smith
18:00 19:45 Preach &­ Darren Kay B2B
19:45 21:00 Ben Sims
21:00 22:15 Cave
MC Paul T

Loveland

13:00 15:00 Dimitri
15:00 17:00 Jamie Anderson
17:00 18:30 Benny Rodrigues
18:30 20:30 King Unique
20:30 21:30 The Youngsters LIVE
21:30 23:00 Derrick May

Nederlands Club

13:00 14:00 Bjorn Know How
14:00 15:00 Born to Funk
15:00 16:00 Fedde Le Grand
16:00 17:00 Jeroenski
17:00 18:15 Mark van Dale
18:15 19:15 Marcello
19:15 20:45 Remy
20:45 22:15 Jean

Chill

13:00 15:00 Saaf
15:00 16:30 John Key
16:30 17:30 Jerome
17:30 18:00 Loonaloop
18:00 20:00 Ambient Daan featuring Suus
20:00 22:00 DMT ZEON

Entrance

10:00 11:30 Macey
11:30 13:00 Rob Boskamp
13:00 14:30 Sylverius
14:30 15:30 Raymundo
15:30 16:30 Melvin Reese

Electronation

13:00 13:50 Dax &­ Clockwork
13:50 14:40 Eva Maria
14:40 15:40 Dion
15:40 16:35 Nuno Dos Santos
16:35 17:40 Nauta &­ Pablo Lamberti
17:40 19:10 Thomas Schumacher
19:10 20:40 Dominik Eulberg
20:40 22:15 Dr.­ Lektroluv

Silent Disco

0:00 2:30 Tony Cha Cha
0:00 2:30 silent disco dj
2:30 4:00 Danny D
2:30 4:00 silent disco dj

RedBull Art Break AREA

13:00-15:30 DJ Rockid &­ DJ Original
15.­30-17.­00 Ruby Wax
17.­00-18.­30 Philip Young
18.­30-20.­00 Raymundo
20.­00-22.­00 Franklin
Breakdancing Oneofakind


zaterdag:

Mainstage

10:00 11:00 Miss Nine
11:00 12:30 Stef Vrolijk
12:30 14:00 Max Graham
14:00 15:30 Danny Howells
15:30 17:00 Hernan Cattaneo
17:00 18:30 Mauro Picotto
18:30 20:00 Marco V
20:00 21:30 Preach
21:30 23:00 Armin v Buuren
MC Marxman

Hard Area

10:00 10:40 MVDJ
10:40 11:30 Erick Pike
11:30 12:40 Tommy Pulse
12:40 13:40 Yves de Ruyter
13:40 14:40 Tom Harding
14:40 15:40 A.­R.­D.­
15:40 16:30 Jan Liefhebber
16:30 17:30 Frank Kvitta
17:30 18:30 Mark EG
18:30 19:30 Proteus
19:30 20:30 Lab 4 LIVE
20:30 21:30 Gaz West aka Dark By Design
21:30 22:30 Fausto
MC Da Silva

L.­E.­F.­


10:00 12:00 Joeri
12:00 13:45 Frost &­ Maron
13:45 15:45 Ronald van Gelderen
15:45 17:30 Judge Jules
17:30 20:30 Ferry Corsten
20:30 22:00 Agnelli &­ Nelson

Eurogrooves

10:00 11:00 Ton TB
11:00 12:00 Jose
12:00 13:30 Scott Mac &­ Mac Zimms (Mac &­ Mac)
13:30 15:00 Sander van Doorn
15:00 16:30 Cosmic Gate
16:30 17:30 Mike S
17:30 19:00 Randy Katana
19:00 20:30 Jean
20:30 21:30 Spider
21:30 22:30 Marcel Woods
MC Lady Bee

Concept

10:00 11:00 Sandrien
11:00 12:00 Joris Voorn
12:00 13:30 Jesper Dahlbäck
13:30 15:00 Blake Baxter
15:00 15:30 Technasia LIVE
15:30 16:30 Bryan Cox
16:30 18:00 Darren Kay
18:00 19:30 Juan Atkins
19:30 21:00 Geatano Parisio
21:00 21:30 Secret Cinema Live
21:30 22:30 Paco Osuna
MC Paul T

Subliminal Sessions

10:00 12:00 Alexander Koning
12:00 14:00 Jorge Jamarillo
14:00 16:00 Jose Nunez
16:00 18:00 Harry "­Choo Choo"­ Romero
18:00 21:00 Erick Morillo
21:00 22:30 Sebastian Ingrosso

Loveland

10:00 11:30 Wawa
11:30 12:30 Laidback Luke
12:30 13:30 Marco G
13:30 15:30 Housequake
15:30 17:00 Seamus Haji
17:00 18:30 Sharam Jey
18:30 19:45 Marnix
19:45 20:30 Sebastien Leger LIVE
20:30 22:00 Eric Prydz

Global

10:00 12:00 DJ Hal
12:00 13:30 Jack de Marseille
13:30 15:00 Monika Kruse
15:00 16:00 Trevor Rockcliffe
16:00 17:30 Cristian Varela
17:30 19:00 Michel de Hey
19:00 21:15 Carl Cox
21:15 22:30 Trevor Rockcliffe
MC Stretch

Circo Loco

10:00 11:00 Andrew Grant
11:00 12:00 Fabrizio
12:00 13:30 Luciano
13:30 15:00 Clive Henry
15:00 16:30 Guido Schneider Live
16:30 18:00 Cirillo
18:00 19:30 Loco Dice
19:30 21:00 Matt John Live
21:00 22:30 Tania Vulcano

Talent

10:00 10:50 Mike West
10:50 11:40 Folker Zwart
11:40 12:30 Asino
12:30 13:20 Mr.­ Nilsson
13:20 14:10 Rejay
14:10 15:00 Fox
15:00 15:50 Jordi Bouman
15:50 16:40 Thomson
16:40 17:30 Miss Ginger
18:00 19:00 Miss Monica &­ Miss Bunty
19:00 20:30 Guan Elmzoom
20:30 22:00 Robin "­Jaydee"­ Albers

Electronation

10:00 11:30 Generik
11:30 12:30 Groove Addicts
12:30 13:30 Prinz
13:30 14:15 Mason &­ The Maker LIVE
14:15 15:30 Terry Toner vs.­ Herr Arter
15:30 17:00 Freeform Five
17:00 17:45 Modeselektor LIVE
17:45 19:15 Afrika Bambaataa
19:15 20:45 A Guy Called Gerald VS Roman Flugel
20:45 21:30 Dirt Crew LIVE
21:30 22:30 Hugg &­ Pepp (Jesper Dahlbäck vs John Dahlbäck)

Chill

11:00 13:00 Crystina
13:00 15:00 Yamauchi LIVE
15:00 17:00 Jerome
17:00 19:00 Arte.­fact LIVE
19:00 23:00 Ambient Daan vs Modifi LIVE

Entrance

10:00 11:00 Robert Feelgood
11:00 12:30 Peter Gelderblom
12:30 14:00 Mike van Loon
14:00 15:00 Jesse Voorn
14:30 16:00 Makcim

Silent Disco

23:00 1:00 Silent Disco DJ's
23:00 1:00 Steve Carta
1:00 4:00 Silent Disco DJ's
1:00 2:30 Ian Betts
2:30 4:00 Erick Pike

RedBull Art Break

10:00-12:00 DJ Flava
12.­00-13.­30 DJ Rockid
13.­30-15.­00 DJ Original
15.­00-17.­00 DJ Irwan
17.­00-19.­00 Missing Links
19.­00-21.­00 Mr.­Speak
21.­00-22.­00 The Flexican
Breakdancing Oneofakind
Uitspraak van verwijderd op woensdag 12 juli 2006 om 15:34:
Volgens mij schrappen ze de helft, maar als ze dat zeggen koopt niemand geen kaartje meer.­

gelul lijkt me, gezien de time-table ;)

en ben al blij als ik het merendeel van wat ik wil gaan zien en horen dat ook daadwerkelijk kan doen, heb tijd tekort gewoon man, zoveel goede namen :respect: :bounce:
 
Ja dat klopte toch niet helemaal.­ haha
Gelukkig maar.­
Morgen Smith en Sims in Concept en vanaf half 9 bij Loveland.­
Vrijdag veel Intec en afsluiting The Prodigy!
Zaterdag overal en nergens denk ik, zoveel leuks te zien! B)

Zin zin zin!! :jaja:
Van mij mogen ze iedereen schrappen op vrijdag behalve Danny Tenaglia!!! :jaja:

Op zaterdag mag iedereen geschrapt worden en dan op mainstage s'ochtends tot s'middags Danny Howells, en s'middags tot s'avonds Hernan Cattaneo!!!:cheer:
22:15 23:30 PRODIGY LIVE

ben benieuwd heb er iig kk veel zin an! :D :smoke:
Uitspraak van ZAZAZA op woensdag 12 juli 2006 om 18:32:
Op zaterdag mag iedereen geschrapt worden en dan op mainstage s'ochtends tot s'middags Danny Howells, en s'middags tot s'avonds Hernan Cattaneo!!!:cheer:

Mee eens, maar daarom gaan wij ook op zaterdag naar Extrema :-D
Uitspraak van Battery Bunny op woensdag 12 juli 2006 om 19:24:
Mee eens, maar daarom gaan wij ook op zaterdag naar Extrema

daarom ga ik vrijdag naar Danny Tenaglia en zaterdag helemaal nergens heen. En de week erop lekker naar IbIzA:):)
Wij gaan vrijdag ook naar Danny :-D

Maar niet volgende week naar IBZ :@

*baalt*
ZIN! :cheer: :woop: :D

vrijdag veel Intec :yes:

18:00 19:45 Preach & Darren Kay B2B
19:45 21:00 Ben Sims
21:00 22:15 Cave
:respect:

20:15 21:15 Organ Donors Dex n FX
wel tegelijk... helaas :(

en Prodigy off course B)
Ik ben zo benieuwd naar The Prodigy! Ik heb ze nog nooit live gezien. Van wat ik hoor schijnt het echt een waanzinnig optreden te zijn :)

Ik hoop dat ze ook wat oudere nummers gaan doen zoals "good to me"

(k)
Prodigy live is heeeel ok. Good to me ? Lol, No good zal je bedoelen. Ik vermoed de volgende nummers iig:

- Smack my bitch up
- Their Law
- Diesel Power
- Breathe
- Mindfields
- Firestarter
- Poison

Hopelijk:

- No Good
- Everybody in the place
- Out of space

vedrer hebben ze weinig nieuwere nummers, dus dat wordt feesten :)
laatste aanpassing
Uitspraak van --MaNoN-- op woensdag 12 juli 2006 om 19:18:
Uitspraak van [WBS] ERIKFREEN! op woensdag 12 juli 2006 om 18:58:
22:15 23:30 PRODIGY LIVE

Waar heb je dat gezien?

in de timetable! :)
Uitspraak van Meloenn op donderdag 13 juli 2006 om 14:36:
vedrer hebben ze weinig nieuwere nummers

Denk dat ze Spitfire wel ff laten horen! B)
Heb ze gezien op MAYDAY en dat was echt supervet!! :bounce: En ze doen ze allemaal ;)
hmmm jean na remy.....­ben benieuwd hoe remy gaat draaien dan??

en wat heb ik fucking zin in hug &­ pep!!
laatste aanpassing
Uitspraak van janner. op donderdag 13 juli 2006 om 19:32:
hmmm jean na remy.....­ben benieuwd hoe remy gaat draaien dan??

ja :vaag: he!
En Kvitta en Liefhebber bij JP en Fausto in de tent??
11:30 12:40 ­Tommy Pulse
1­2:40 13:40 Yves de Ruyter
13:40 14­:40 Tom Harding­
14:40 17:00 Ronddwazen.....­
17:00 18:30 Mauro Picotto!
18:30­ 20:00 Marc­o V!
19:30 20:30 La­b 4 LIVE!
20:30 21­:30 Gaz West aka Dark By Design­!!
21:30 22:30 Faust­o
22:30 23:00 Armin van Buuren

kijken of het gaat lukken....­ het ronddwazen gaat zeker lukken denk ik....­ hahaha
ach jah... er zijn toch maar 2 a 3 areas waar ik te vinden ben dit weekend :d

snap sowieso niet dat ze remy in de NL club progameren...ik zou hem liever zien in de concept of intec...dat zou pas heerlijk zijn! :0
laatste aanpassing
ik heb gehoord dat rob gee met slipknot
ook komen bij de mainstage..............­