Partyflock

De kosten van een onsje wiet

 
Forumonderwerp · 1111690
hey iedereen hoeveel betalen jullie voor een onsje wiet?
Ik 550 ik belgie -.≠-
275
Kut voor je datje in belgie woont.≠
:p Lassie :p
Werkzaam bij Partyflock
Uitspraak van **Spacerr** op woensdag 9 februari 2011 om 10:55:
Kut voor je datje in belgie woont.≠

Geloof me, hij heeft weer andere voordelen!
Uitspraak van softshot op woensdag 9 februari 2011 om 02:40:
hey iedereen hoeveel betalen jullie voor een onsje wiet?
Ik 550 ik belgie -.≠-

en hoeveel vraag je dan aan je klanten ?:)
Uitspraak van :p Lassie :p op woensdag 9 februari 2011 om 11:21:
Geloof me, hij heeft weer andere voordelen!

geen regering
Ligt aan de kwaliteit, tussen de 200 en 450 euro
zoveel koop k nooit, maar betaalde laatst 75 euro voor een zak van bijna 20 gram.≠
Uitspraak van joelles op woensdag 9 februari 2011 om 14:53:
vuurwerk?

Ik was in BelgiŽ met oud en nieuw... Kan je vertellen: daar wordt tegenwoordig nog amper vuurwerk afgestoken :P.
Ik ga binnenkort een onsje halen, zal de prijs wel laten weten. Maar weet dat zij hun huidige spul wegbrengen voor 4.2 bij een coffeeshop. Dus waarom zouden ze dan nog aan anderen verkopen? Heb geen idee om welk soort het gaat.
DanM
Artiest DanM
Uitspraak van Fallodalida op maandag 21 februari 2011 om 08:33:
Maar weet dat zij hun huidige spul wegbrengen voor 4.≠2 bij een coffeeshop.≠

Zeer domme shop, met de afname van een shop denk ik eerder aan 1,50 tot 2 euro /gram inkoop, en ik weet uit ervaring dat dat nog veel kan zijn :x
Die wiet, inkoop 4,2 , wat kost mij een grammetje in de shop? 15 euro?!
320 euro voor een behoorlijke kwaliteit :-)
Uitspraak van DanM op maandag 21 februari 2011 om 16:16:
Die wiet, inkoop 4,2 , wat kost mij een grammetje in de shop? 15 euro?!

Soon
Uitspraak van Fallodalida op maandag 21 februari 2011 om 08:33:
weet dat zij hun huidige spul wegbrengen voor 4.≠2 bij een coffeeshop.≠ Dus waarom zouden ze dan nog aan anderen verkopen?

de knippers krijgen vaak zat ook gewoon een dikke zak mee als bonus. En die verkopen dat soms weer aan hun vrienden als ze liever geld dan wiet hebben.
Ik ging laatst naar de kapper en heb betaald met wiet.≠
laatste aanpassing
Mijn buurman rijdt een auto, Betaald Met Wiet...:)
Uitspraak van Swim0ki op maandag 21 februari 2011 om 16:25:
Soon

:O? ben jij mijn vader? :kusje2:
Ja klopt, de chocolademelkboer waar je moeder altijd boodschapjes haalde ;)
Uitspraak van softshot op woensdag 9 februari 2011 om 02:40:
belgie -.≠-

daar heb je het al.. Belgie
ken iemand betaalde 10euro de gram voor speed :frusty:

OT: voor minder als 300 zou ik het niet doen. beetje kwaliteit betaal je al snel 400 voor
Uitspraak van San rocco op woensdag 9 februari 2011 om 10:06:
300 en 360 euro assie kwaliteit wil

Uitspraak van FAKE op woensdag 9 februari 2011 om 10:26:
275

Uitspraak van joelles op woensdag 9 februari 2011 om 10:44:
350

Uitspraak van [SBVE] Valium op donderdag 17 februari 2011 om 15:52:
Ligt aan de kwaliteit, tussen de 200 en 450 euro

Uitspraak van Neo-4Life op maandag 21 februari 2011 om 16:21:
320 euro voor een behoorlijke kwaliteit :-)

Uitspraak van Android B) op dinsdag 22 februari 2011 om 21:05:
oor minder als 300 zou ik het niet doen.≠ beetje kwaliteit betaal je al snel 400 voor

We zien het al weer...
ik heb kilos gratis weed in mijn straat.≠ Dus kom langs om mijn straat te wieden jij blij wij blij.≠
Uitspraak van DanM op maandag 21 februari 2011 om 16:16:
Zeer domme shop, met de afname van een shop denk ik eerder aan 1,50 tot 2 euro /gram inkoop, en ik weet uit ervaring dat dat nog veel kan zijn :x
Die wiet, inkoop 4,2 , wat kost mij een grammetje in de shop? 15 euro?!

3,5 voor een kilo was anders lange tijd de norm, 4,5 voor de potente sativas (haze voornamelijk)
Uitspraak van Android B) op dinsdag 22 februari 2011 om 21:05:
10euro de gram voor speed

is ook hier soms de prijs, wat maakt het nou uit of je 5 of 10 betaald.. op die 5 euro zal het ook niet aankomen voor de gebruiker..
laatste aanpassing
Uitspraak van weg = weg op dinsdag 22 februari 2011 om 22:31:
3,5 voor een kilo was anders lange tijd de norm, 4,5 voor de potente sativas (haze voornamelijk)

weet niet waar jij woont, maar hier in de regio is dat veel geld :x
Uitspraak van DanM op dinsdag 22 februari 2011 om 22:54:
weet niet waar jij woont, maar hier in de regio is dat veel geld :x

Dat zijn toch echt de prijzen van verschillende regios, voor minder zal ik ook niet gaan kweken tbh.