Alsof het vorig week was: de eerste editie van Infinity Festival is alweer 4 maanden terug, maar het lijkt zo kort geleden! Het was een heerlijke en geslaagde dag met alleen maar zon, lachende gezichten, geweldig publiek, mieters lekkere muziek - met onder andere hoogtepunten Chris Liebing, Pan-Pot, Michel de Hey, Moonbootica, Butch, 2000 and One, Isis, Bart Skils, Dennis Ruyer, Miss Djax, Tetrapark, Killswitch en vele anderen. Gevolg: overweldigende reacties, super! Een dag om niet snel te vergeten!
Met deze succesvolle, eerste editie is de toon gezet en maakt CosmoCAD en Stichting Almere (in samenwerking met Serum Events (Cloud 9) zich op voor editie numero 2: Infinity Festival 2010. De voorbereidingen zijn inmiddels in volle gang en daarmee krijgt het festival steeds meer vorm. Ook de nodige aanpassingen ten opzichte van de vorige editie zullen worden doorgevoerd om het festival dit jaar voor de bezoekers, ofwel de ruimtevaarders, nog aangenamer te maken. Zo zal het festival niet meer eind zomer/begin herfst plaatsvinden, maar midden in de zomer, te weten 10 juli 2010! De kans op lekker veel zon en een aangename temperatuur verhoogt daarmee het plezier op jouw trip naar het universum. Ook de lanceerbasis zal verplaatst worden naar een te gekke locatie met een weids uitzicht op veel water: Almere Zilverstrand. Wie kent Almere Strand niet? Aan de andere kant van de snelweg ligt Almere Zilverstrand: een - hoewel bijna onmogelijk - nog mooier strand met een hemels uitzicht over het Gooimeer, aan de A6 en op slechts 15 minuutjes afstand van Amsterdam!
De buitenaardse acts en dj's worden nog bekend gemaakt, maar zeker zal zijn dat de line-up minstens zo verrassend, divers en van hoogwaardig niveau zal zijn als vorig jaar. Deephouse, techhouse, minimal, techno en schranz: van warm en soepel tot robuust en vol... Breng je ruimtepak maar vast naar de stomerij, want ook voor Infinity 2010 geldt: "Why set the sky as a limit, when you can reach Infinity?" Tot 10 juli 2010!
De kaartverkoop zal vanavond om 23:59 stoppen.
Kaarten kunnen morgen wel nog aan de deur gekocht worden voor 40 euro.
Kom je voor 15:00 kan je met 2 personen op 1 kaart. (niet voor promo tickets)
Was weer een dik feest alleen jammer van het eind vond het echt doodeng! Ik vraag me toch echt af waarom de brandweer of de organisatie geen actie heeft ondernomen voordat het noodweer los barste!
Vond het allemaal een beetje tegenvallen; feest was lang niet uitverkocht en de helft van de mensen waren gratis naar binnen, zeker geen 35 euro waard. Security en toiletten goed geregeld; water weer veels te duur bij temp van 30 graden.
Kominat100 was zeer zeer nice en de kus op je kut stage was ook met vlagen wel lekker. Voor de rest muzikaal geen hoogstandjes gehoord.
Bovendien vond ik het zeer slecht dat de security ging schreeuwen letterlijk bij de storm; Wegwezen hier als je wilt blijven leven. WTF!! Dus als ik hier blijf staan ga ik dood.
Al met al heb ik me prima vermaakt en hier en weer wat leuke lui ontmoet, maar volgend jaar zekers niet weer.
Bovendien vond ik het zeer slecht dat de security ging schreeuwen letterlijk bij de storm; Wegwezen hier als je wilt blijven leven. WTF!! Dus als ik hier blijf staan ga ik dood.
On this one I agree with you. I also saw some people jumping in the lake and the security threw them out like if they commited a crime. I had a word with someone from the organization and he was also not pleased but from I was told, secuirty has the right to over rule the organization in these events.
Al met al heb ik me prima vermaakt en hier en weer wat leuke lui ontmoet, maar volgend jaar zekers niet weer.
I loved it. Chilling at the Kopjek stage with my girlfriend and her fine girlfriends and then going crazy with Secret Cinema and Egbert
Like I said to the other forum and I hope they are reading this. Take your concept and go plant it in any other city and you will have success. Cause for sure you guys have the name, right feeling, and the love to do something like this. Next year also maybe a headliner here and there.
For the rest, the people were great except for some weirdos walking around here and there.
Was crazy driving back in the car to 10 years of Q dance. Pfffffffffffffff I`ll never forget it.
You must be really a poor student then Water wad 2.50 (2 coins = 1.25 each)
Ja voor een klein flesje ja Je zou verwachten aangezien het allemaal nieuw en fris is de prijzen laag zouden liggen, maar zowel op entree als op drank werd niet ingehouden
Take your concept and go plant it in any other city and you will have success
Zeker waar! Dit lag gewoon in the middle of nowhere in een woonwijk in Almere. veel mensen hebben het festival vroegtijdig moeten verlaten ivm met openbaar vervoer tijden.
Ja voor een klein flesje ja Je zou verwachten aangezien het allemaal nieuw en fris is de prijzen laag zouden liggen, maar zowel op entree als op drank werd niet ingehouden
I don`t want to be bitchy but ummmm 2.50 for a bottle of water 0.33l is not expensive my friend
Go and visit Awakenings or a ID&T/Q-Dance event with their 5 Euro (0.50l) water bottles. You are a student, you can do the math easily
Zeker waar! Dit lag gewoon in the middle of nowhere in een woonwijk in Almere. veel mensen hebben het festival vroegtijdig moeten verlaten ivm met openbaar vervoer tijden.
This one I kinda agree. I mean it was a nice location and all and the sound was really good along with the lineup but indeed it could have been more commercial. I was suprised that they were allowed to play so hard in the middle of a neighborhood like that
But hey.... they pulled it off again.... lets just hope they take Infnity somewhere else next year cause if they want to grow, that ain`t the location for it.
Zeker waar! Dit lag gewoon in the middle of nowhere in een woonwijk in Almere. veel mensen hebben het festival vroegtijdig moeten verlaten ivm met openbaar vervoer tijden.
??
Het ligt praktisch naast het station met een trein na 12 uur nog richting lelystad en adam, busplein in het centrum en een redelijk parkeerterrein waar je gratis kunt parkeren. T spijt me maar bij andere grotere festivals (ff awake dit jaar als voorbeeld) moet je 30 min lopen naar je pendelbus waardoor je door alle verloren tijd al ruim 1,5 eerder weg moet als je met t OV thuis wilt komen dus ik vind je opmerking totaal onderbouwd
Wat ik dan niet snap he..
Wij zagen al ruim voordat de storm begon op de buienradar dat het eraan zat te komen, en zijn weg gegaan!
Kijkt de organistatie niet naar het weerbericht ofzo?
Hoorde dat bij een ander festival de brandweer het zelfs stop had gelegd...
Dan kan iedereen op tijd zijn spullen pakken en is er geen paniek...
Maargoed wie ben ik he...
Source is ook stil gelegd, maar dat was ook op een heuvel vlak bij water.....En terecht, ondanks dat ik maar 2 uurtjes daar ben geweest was het echt onverantwoord....maar goed...is beetje offtopic
Source is ook stil gelegd, maar dat was ook op een heuvel vlak bij water.....En terecht, ondanks dat ik maar 2 uurtjes daar ben geweest was het echt onverantwoord....maar goed...is beetje offtopic
Aan de bezoekers van Infinity Festival 10 juli 2010
Allereerst wil de organisatie jullie als bezoeker bedanken voor het laten slagen van de 2e editie van Infinity. Deze editie gaat voor ons in de boeken als een geslaagd en feestelijk festival. Helaas kende het festival ook uitersten: het zeer warme weer overdag en het noodweer ’s avonds laat. Hierdoor is het einde van het festival helaas anders verlopen dan gepland. In dit bericht trachten wij jullie als bezoekers zoveel mogelijk te informeren over wat er die avond is gebeurd en wat de beweegredenen waren.
Het verloop van de avond…
Doordat regen en onweer was voorspeld, werd buienradar.nl continu in de gaten gehouden. In de avond kwam vanaf 20:00 uur bewolking boven het festivalterrein binnendrijven. Links en rechts wat donkere wolken, maar de buien leken boven Almere vooralsnog mee te gaan vallen. Dit leek ook op buienradar.nl het geval. Rond 20.30 uur werd de organisatie ingelicht dat de storm ook Almere zou kunnen bereiken. Politie, brandweer, beveiliging, GGD en de organisatie waren in continu overleg. Om 21:30 uur werd besloten om stage 4 te sluiten omdat de bezoekers hier onder de bomen stonden. De bezoekers werden naar de mainstage geleid. Om 22:15 uur begon het te regenen, en gingen veel festivalbezoekers al op eigen gelegenheid naar huis. Hierna werd tijdens een CMT (crisis management team) overleg met politie, brandweer, GGD, beveiliging en organisatie besloten het festival te beëindigen. Dit om de veiligheid van de bezoekers te waarborgen. Op het moment dat de organisatie dit wilde mededelen, werd het festival sneller dan voorzien door het noodweer getroffen. Door de microfoon werd de (verkeerde) mededeling gedaan naar de tenten te gaan. Het plotselinge heftige weer deed vele bezoekers schrikken en zorgde voor paniek. Op last van de politie is besloten een noodverordening af te kondigen en moest iedereen het terrein verlaten zodat iedereen veilig naar huis kon. Alle instanties hebben zoveel mogelijk geprobeerd de veiligheid van iedere bezoeker te waarborgen. Gelukkig is niemand gewond geraakt en iedereen veilig thuisgekomen.
Wij als organisatie willen onze excuses aanbieden voor het verloop van dit einde van het festival. Uiteraard werd op een heel andere afsluiting van een geslaagde dag gerekend, maar moeder natuur dacht hier anders over. Hierdoor is er angst en paniek bij jullie ontstaan en moesten vele drijfnat de lange rit naar huis ondergaan.
De beslissing om het festival te laten stoppen is, hoewel weloverwogen, niet eerder genomen aangezien er tijdens het CMT overleg gewacht moest worden op een teken van het GHOR (geneeskundige hulp bij ongevallen en rampen). Er is gedaan wat organisatie, Politie, Brandweer, GGD en beveiliging kon doen om het beste er van te maken.
Spullen in de kluisjes…
Een ieder die zijn of haar spullen in de kluisjes heeft moeten achterlaten, kan contact opnemen met Lockerbox via www.lockerbox.nl. Bij vertoon van nummer en sleutel worden je spullen weer geretourneerd. Voor andere vragen en/of opmerkingen kun je via www.infinityfestival.nl met de organisatie contact opnemen.
Namens de organisatie bedankt en tot ziens in 2011!
All you need to do is click on the damn video link.....Jesus woman...and your suppose to be a student. I say...go back to the kitchen and cook some hot dogs