Partyflock

Verslag van UW-XP, 6 mei 2006

gepubliceerd door , op
We hadden de feestjes van UW-XP al een hele tijd op ons verlanglijstje staan. Maar het was er alleen nog nooit van gekomen…. Maar 6 mei was het dan zover! Ons eerste UW-XP-feest.

Één ding zou anders zijn dan de voorgaande feesten: de line-up was geheim deze keer. En aangezien ik wel van een verrassing hou, vreesde ik nergens voor ;-) De foto’s van de voorgaande feesten spraken toch al boekdelen en mij leek het gewoon een leuk en gezellig feest.

De vorige avond waren we naar het 10-jarige jubileum van Bas en Ram geweest. Na 3,5 uur slaap en een dagje relaxen in de zon, gingen we ons klaar maken voor Club Mystique.

Toen we aan kwamen rijden bij de Happy Dayzz, zagen we bij de ingang al grote vuurkorven branden. Ik vind dat altijd mooi en toch ook wel spannend uitzien op de een of andere manier.
Nou, snel de auto parkeren en naar binnen. Daar stond de doorbitch al iedereen op te wachten om te checken of iedereen zich aan de dresscode had gehouden (black and/or jeans). Wij hadden ons daar netjes aan gehouden en konden dus ook zo doorlopen. Nog ff een controle door de portiers, welke overigens lekker soepeltjes verliep, en huppatee…. Het feestgedruis in :bounce:

We zijn meteen de grote zaal ingegaan om onze vriendjes Coen en Irma op te zoeken! Irma, nogmaals bedankt voor het cadeautje :kusje2:
Bas Klanderman stond achter de wheels of steel en ik had Bas al eens eerder horen draaien! Het was weer helemaal top hoe hij bezig was. Zijn platenkeuze was top en hij draaide erg lekker. Ik heb dan ook heerlijk staan swingen op zijn muziek. Ondertussen hebben we weer allemaal leuke mensen leren kennen en er samen een leuk feest van gemaakt!

Na Bas Klanderman nam Michael Dieters het roer over. Waar Bas geëindigd was, ging Michael vrolijk verder. We hadden Michael nog nooit horen draaien, maar wat kan die gozer draaien zeg! Ik dacht dat ik helemaal gek werd. Waanzinnig!!! Wat ik ook zo top vind van Michael, is dat hij een hele goede interactie heeft met het publiek. Hij maakt de mensen in de zaal helemaal gek. Volgens mij denkt hij: opfokken die handel en nog gekker maken dan ze al zijn ;-) Echt geweldig. Michael, jij komt er wel (Y) Je hebt er in ieder geval 2 fans bij!

Na Michael Dieters nam dj Blighty plaats achter decks. Het feest ging ook bij Blighty helemaal los. Ik zal jullie zeggen: aankomend talent? Laat dat aankomend maar weg hoor! Ik vind dat deze toppers echt niet onder doen voor de gevestigde namen. Van mij mogen ze met grote regelmaat in de line-up verschijnen hoor! Helemaal nix mis mee.
Tijdens de set van dj Blighty werden er cd’s uitgedeeld die hij gemixt had. Zondagmiddag heb ik lekker in de tuin gelegen met zijn cd op en ik heb heerlijk in het zonnetje liggen spacen!!! Het luistert lekker weg en je krijgt er weer helemaal de kriebels van. Je zou willen dat het dan gauw weer weekend wordt! Nu ik dit verslag aan het schrijven ben, heb ik uiteraard zijn cd aan! Heerlijk, ff terug naar zaterdag…

Tussendoor zijn we ook even in de kleine zaal gaan kijken. Daar waren we nog niet geweest (waarom weggaan als je het onwijs naar je zin hebt op die andere plek?) Nou ik kan jullie vertellen dat het feest daar ook volop aan de gang was! Tony Cha Cha kreeg ook daar de voetjes goed van de vloer. De sfeer in deze zaal was ook opperbest. Na hier ook een paar dansjes te hebben gedaan zijn we toch weer terug gegaan naar de grote zaal. Ik merkte dat mijn voetjes een beetje moe waren geworden van al dat dansen. Maarja, wat wil je met zo’n muziek? Ik kon echt niet stil blijven staan hoor! Ik moest gewoon dansen!

De aankleding was overigens ook mooi verzorgd! Het was in de gothic-stijl versierd. Voor mij persoonlijk hoeft het niet zo macaber te zijn. Zelf hou ik toch liever van een vrolijke frisse aankleding. Maar dat is uiteraard heel persoonlijk. Het neemt natuurlijk niet weg dat het wel allemaal heel apart was gedaan en je zag dat er veel zorg aan besteed was!

De shows die werden gegeven waren erg mooi en heel stijlvol. Deze mensen lieten duidelijk zien dat mooi en sexy niet altijd even bloot hoeft te zijn. Ik vond het prachtig en heb dan ook met volle teugen van alles genoten!

Ook was er een vrouwelijke mc die de dj’s aankondigde en het publiek ophitste. Ik weet haar naam niet, maar zij mag van mij vaker mc-en. Ik vond het helemaal geweldig, ze had een prachtige stem! Helemaal super. You go girl.

Ik heb echt een waanzinnige en te gekke avond gehad. De muziek was gewoon helemaal mijn ding en ik heb met volle teugen van alles genoten! We hebben weer een hoop leuke mensen leren kennen en voor de mensen die niet hebben gekozen voor het concept, maar voor een line-up: Jullie hebben echt wat gemist hoor!!!

UW-XP bedankt voor een geweldige avond! Ook wil ik bij deze Coen en Irma bedanken voor alles, want dankzij hun zijn we besmet met het oh zo lekkere UW-XP-virus! En uiteraard wil ik de liefde van mijn leven bedanken voor de geweldige avond. Want zonder mijn schatje is mijn feest niet compleet (L)

Liefs en een dikke kus voor iedereen,

Roxanne
toegevoegd op maandag 8 mei 2006 om 16:26

13 opmerkingen

Flyer718 mei 2006 16:45
Nog zo'n mooi verslag, Echt geweldig.­ Dit verdienen de dj's die dus niet mochten rondbazuinen dat ze zouden draaien bij UW-XP.­ Nogmaals DJ Marc"­o"­, DJ Bas Klanderman, DJ Michael Dieters en DJ Blighty enorm bedankt voor de heerlijke avond die jullie ons allemaal bezorgd hebben....­
Michael Dieters8 mei 2006 17:08
donateur!
nog zo een zo een top verslag,
leuk hoor dank je wel
***­ O:) Miss Guardian Angel O:) ***­8 mei 2006 17:09
Wel jammer dat ik dj Marc'o' niet gehoord heb :-(
Volgende keer beter, gaat helemaal goed komen!

(K)Rox
Nickelson358 mei 2006 17:53
SUPER VERSLAG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIX OP AAN TE MERKEN !
miss Chianty8 mei 2006 18:42
Het was super om een keer bij UW-XP te staan!! als ieder feest die ik host zo'n sfeertje heeft!!!! toppie
Irma la Douche8 mei 2006 18:47
donateur!
Mooi geschreven (Y)Blij dat het jullie bevallen is:-) en graag gedaan (k)

En Miss Chianty......Je mag ckrs meer komen om te zingen. Kippenvel....
Coennie8 mei 2006 19:43
Ik heb genoten van 2 mooie vrouwen,die echt en puur zijn....droom nog steeds van zaterdag...
Rox en Irma(k)
Bedankt voor de namen van deze top DJ's en je mooie verslag!!!!!
***­ O:) Miss Guardian Angel O:) ***­8 mei 2006 19:56
Coennieieieieieieieieieie,
Uitspraak van Coennie op maandag 8 mei 2006 om 19:43:
droom nog steeds van zaterdag

:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Potverdikkie, wat hebben we toch losgemaakt bij de mannen, Irma? Hihihi (K)

Dikke :hug: voor jullie ;-)
Maus :)8 mei 2006 20:20
En ook dit is een heel leuk verslag die duidelijk weer geeft wat diegene hebben gemist die niet zijn geweest.........including myself :-( ;-)
laatste aanpassing 8 mei 2006 20:50
Lexie748 mei 2006 21:40
Uitspraak van *** O:) Miss Guardian Angel O:) *** op maandag 8 mei 2006 om 17:09:
Wel jammer dat ik dj Marc'o' niet gehoord heb

Dat is zeker jammer want hij was super bezig!!!

(k)
Nathalie :woept­iedoe:8 mei 2006 23:25
Uitspraak van Irma la Douche op maandag 8 mei 2006 om 18:47:
En Miss Chianty......­Je mag ckrs meer komen om te zingen.­ Kippenvel....­

Helemaal mee eens!!!! :)

en de DJ's waren wederom ook top bezig!!! :respect:

was weer een leuk feestje, alleen jammer dat er tegenwoordig zo weinig mensen komen. dat verdient UW-XP zeker niet!!!
laatste aanpassing 8 mei 2006 23:25
Bloem19729 mei 2006 19:33
Goed verslag en lekkere massage :-)
Blighty10 mei 2006 07:15
Geweldig verslag! ;) Was echt een super avond! Iedereen nog bedankt voor de feedback en ik hoop dat jullie nog een beetje na kunnen genieten van mijn mix :)