Partyflock

Verslag van Defqon.1 Festival, 18 juni 2005

gepubliceerd door , op
­[img]http://www.q-dance.nl/images/events/450-defqon1-2005.jpg[/img]

­[img width=850]http://www.q-dance.nl/images/temp/timetable.jpg[/img]
(Klik voor vergroting)


Eindelijk was t zover!! Tijd voor Defqon.­1 Festival!! Waar ik me alweer een heel jaar op verheugd had!! En het weer beloofde veel goeds en het zou dus een schitterende hete Defqon.­1 Festival worden:)

Rond een uur of half 9 kwamen Chris, Tanja en ik aan op de Fuutlaan te Eindhoven waar we de bus zouden pakken. Al snel ariveerde ook Ramona, Suzanne, Mark, Maikel en Benny.

Een tijdje later kwam de bus ook aan en waren we vrij vlot op weg naar het pitoreske Hedel om daar de rest van de clan op te halen. In de bus sloegen we dan ook de ene Golden Power na de ander achterover om goed veel energy op te bouwen voor het beste festival van t jaar:) De bus reis was van te voren nog wel ff stressen want op vrijdag had ik me buskaarten nog steeds niet binnen maar die avond bleek dat onze vriendelijke postbode ze bij de buren in de bus ad gegooid:frusty:

Na een gezellige busreis kwamen we rond een uur of 11 aan bij het Almere Strand. Alleen t nadeel was dat we daarna nog wel zeker 20minuten hebben moeten lopen om het festival eindelijk te betreden. Maar dat mocht de pret niet drukken want de sfeer zat er goed in de er was geen wolk aan de hemel te bekennen!!

Toen we eindelijk ariveerde waren we na een toch best grondige fouilering (of zoiets) al snel binnen dus meteen als een gek naar de Brown stage voor onze held Dj Tony. Damn wat was die stage mooi opgebouwd. Met veel legerauto's her en der geplaatst was t echt een must voor t oog:) En ook het geluid klonk zeer goed en zuiver en ook al best hard:) Hij draaide veel lekkere Jumpnummers zoals we dat van m gewend zijn:) Hierna maar s ff bonnen gaan halen en ff wat gaan eten. En toen maar s de rest van het terrein verkennen.. Ik persoonlijk vond dat het terrein dit keer echt vele malen beter in was gedeeld dan de vorige keer en had ook t idee dat we nie zoveel hebben moeten lopen als vorig jaar het geval was.

Tijdens de verkenning kwamen we al gauw de mainstage tegen.. In één woord: WOW!!!:kwijl: Wat hadden ze deze vet ingericht. Het was een soort arena met aan t hoofd de Dj-desk en eromheen verhogingen met in t midden een ruime dansvloer. Hier was Yves Deruyter aan het draaien. Hij draaide een zeer lekkere set en we hebben hier dan ook flink staan stampen. Hierna was t tijd voor Beholder & Balistic. Deze draaide een zeer fijne Jumpset waar wij allen zeer lekker op hebben staan grasmaaien:P.

Een tijdje later maar s gaan kijken bij Marcel Woods. De man uit Eindhoven:) Hij draaide toch wel best lekker alleen een beetje soft maar dat mocht de pret zeker niet drukken.. Hier kwam ik dan ook meteen Astrid en de kerel waarvan ik de naam nog steeds nie weetO:) Ff staan buurten en daarna maar weer s gaan eten.

Hierna zijn we maar s gaan de Oldskool/Hardcore op gaan zoeken. Maar na een korte plaspauze raakte ik de groep kwijt:( En aangezien smsen nie werkte (kwam een uur later aan ofzo..) ben ik dus maar tegen de Black tent aan gaan zitten heerlijk in de schaduw meedeinend op de bass die duidelijk door de tentdoeken heen denderde:P Hier heb ik ook gezellig zitten ouwehoeren met mede feestbeesten:) Binnen was t trouwens ook gewoon nie te doen:S Vet belabberd zweethok zeg!! Veel te heet!! Maar eindelijk kwamen mijn vrienden weer aanlopen. Dus toen hebben we er nog ff gezellig gezeten.

Hierna zijn we maar s de Blue tent gaan zoeken voor Donkey Rollers:) Wat een lekkere set zeg!! En wat een Bass ineens:O:kwijl: Maar hier ging t al snel slechter met Tanja:( Ze stond op t punt flauw te vallen.. Maar dit is gelukkig niet gebeurd. Na flink wat Spa Blauw en veel deppen met een natte theedoek was ze weer de oude hyperactieve schoonheid die ik gewend was:)

Ondertussen waren Space Invaders aan t draaien. Wat een uberlekker setje :D De ene lekkere plaat naar de anders:) Had af en toe ook de indruk dat het gewoon Showtek was die stond te draaien.. Want ik hoorde echt veel nummers die hun ook altijd draaien. Hier kreeg ik t ook echt heel warm dus besloot zelfs ik me shirt longsleeve al opgerold tot me schoudersO:) ook maar s uit te trekken. Ff in de wasbak gegooid en om me nek gehangen:D Heerlijk!!!:P Na het begin van Dana te hebben gehoord besloten we maar s wat rond te gaat streunen en van t weer te gaan genieten. Zo kwamen we ook langs een standje met tattoo's voor 4 dagen en ik kon t niet laten mijn lijfspreuk "HOUDOE WHA" op me buik te laten zetten dus zo gezegd zo gedaan:D

Toen ik mijn tattoo eindelijk had dachten we maar s te gaan eten maar wanne gek zeg:S Echt TE druk gewoon:( Dus da was dan wel weer minder. Mja met zijn 4e in de rij (de rest waren we ondertussen weer kwijt:S) werkte ook nie echt dus besloten Maikel en ik ergens te gaan zitten en Chris en Tanja t eten te gaan halen. Ondertussen van een meiske al wel haar overige friet op mogen eten (Thnxx nog(K)) Maar het duurde echt een half uur ofzo:( Beetje slecht dus..

Na deze geweldig voedzame maaltijd maar weer s naar de Red area gegaan om daar de rest van de avond door te brengen. Luna was aan t draaien en draaide een lekker setje en de set The Prophet loog er ook nie om:) Lekkere vrolijke melodiën knalde door de arena:) En iedereen stond ook vrolijk te stampe en gek te doen. Dit was dan ook echt een mooi gezicht van boven af:kwijl: Hier kwam ik ook Tom, Eric, Rob, Ilsa en Neeltje tegen:) Was goed relax of nie mensen!!!:D Tegen t einde draaide The Prophet ook een nummer met Nederlandse tekst:D "En nu allemaal BEUKEEEJ!!!". Hehe echt mooi:)

Na The Prophet was t tijd voor The One And Only Technoboy!!! Wat een lekkere shit zeg!!! Tijdens deze set ook nog gezellig zitte ouwehoeren met 2 dames uit Son & Breugel:) en ook nog ff wezen zwemmen:P Daarna weer teruggegaan. Helaas waren hier Mark en ik nog maar over maar dat mocht de pret zeker niet drukken. Dus we hebben echt heerlijk staan beuken (Welliswaar balancerend op alle bekertjes en flesjes:S Misschien volgend jaar halverwege de party de vloer vrijmaken en er een keer bij een buldozer overheen laten gaan om al die zooi weg te schuiven ofzo..) Hier viel overigens wel t geluid ineens uit en t was geen grap zei de mc.. Maar even later beukte we weer vrolijk verder op een heerlijke remix van "Paint it Black" En na het "wannebe einde:P" Nog "Pilzz, Coke, Mushrooms, Stuff!" En uiteraard het DefQon Anthem van dit jaar die The Prophet er persoonlijk op kwam leggen:) En hier ook genoten van het vuurwerk en erna nog plankgas "Marc Acardipane Vs. The Prophet - Stereo Killa" erachteraan:kwijl: Hier ben ik overigens ook nog gefilmd vanwege mijn schitterende tattoo:D Ik vroeg namelijk of ie een origineel einde wou hebben:P

Rond een uur of kwart over 11 was t dan toch echt tijd om te gaan helaas:( En da hebben we geweten:S Wat een teringdrukte zeg.. Pas rond kwart voor 12 naderde we de uitgang. En dat zou de oorspronkelijke vertrektijd van de bus zijn geweest hehe. Dus maar ff gebeld en t bleek dat ie nog 41 man miste dus dat viel weer mee:D Toch als een van de laatste kwamen Mark en ik aankakken dus konden we meteen aankarren dachten we maar nee hoor:S Alle bussen voor ons moesten ook nog s vertrekken dus uiteindelijk waren we pas rond half 1 op weg naar huis. De reis verliep echt fucking traag want om n uur of half 2 waren we pas bij Maarssen ofzo. Mja uiteindelijk rond half 4 in Eindhoven nog ff wat gegeten en naar huis..

*EINDE*

:P

­[img]http://members.chello.nl/h.geevers/DefQon2005-1.jpg[/img]
Ubergaar op de foto met schitterende vrouwen:P

Mijn foto's komen er vandaag of morgen ook nog bijO:)

Sfeer: Zeker wel relax en supergezellig:) Heb ik altijd wel kom k achter hehe:P Mja De sfeer creëer je toch zelf he:P
Licht: Vette shit toen t een beetje donker werd.. das dan wel weer jammer van zo'n feestje overdag..
Geluid: Overal echt nice!! Boxen waren ook netjes verspreid door de tenten:)
Stampgehalte: :bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:
Dikke 10!!! T was Uber:D
Pluspunten: Het weeer:D Alleen toch wel iets te warm af en toe majjjaaa als t te koud is begin je ook te janke dus dan is dit toch beter:P
Minpunten: De drukte in de Red area, bij het eten (goed he Mike:P) en dat de lens in een keer uit me camera was zodat ik alleen maar zwarte foto's kon maken.. Ook mooi DefQon by night:P

Nou dit was t dan weer:) Hoop dat u ervan genoten heeft:P

Greets Hans A.k.A GhansCore
laatste aanpassing maandag 20 juni 2005 om 09:54

6 opmerkingen

BENNYKUH19 juni 2005 21:20
donateur!
Goeiendag maat :9 goed verslagje :) wel een paar foutjes met DJ-links ;) en Dojah draaide niet maar je bedoeld de Donkey Rollers ;) En idd jammer dat we iedereen steeds kwijt raakte :S maar al met al toch goei feestje 8)

Tjek ook mijn verslag :)
GhansCore19 juni 2005 21:26
Nie janke:P De eerste 2 letters klopte:D
mister­europe­an19 juni 2005 21:30
Vergeet niet de drukte van de eettenten erbij te zetten ;)

Maarja, een superfeest was het zeker :)
Robber19 juni 2005 23:47
Was zeker goed ja :-)
GERRIE198420 juni 2005 00:09
DAAN MAN WAT ZUUSE DEROET!!!! HAHA ....­defqon was zeker geslaagd!!!
Pim0w20 juni 2005 00:16
donateur!
goed verslag