nouja als iedereen gewoon stemt krijgen ze misschien een kans
Mijn stem hebben ze SP!!
ik zie hier echt tragische/dramatische opmerkingen tussen als dit het niveau is in Nederland schiet ik mezelf door me kop
sowieso snap ik niet dat PartyNederland uberhaupt rechts kan stemmen of partijen die nu in de coalitie zitten
deze coalitie wil de party's de kop indrukken en ja de PVV wilt dat ook
echt onbegrijpelijk dat simpele mensen PVV stemmen puur om het immigratiebeleid of gewoon tekort aan politieke kennis en puur instemt met het "
anti-islam beleid"
ik merk het ook in mijn omgeving, gasten hebben allemaal vage kronkels in hun bovenkamer dat hersenen heet, gebruik die aub
grotendeels om die reden ook links gestemd
Dus ik denk dat ik slim ben, en ik ben lui...
en dat baseer je puur op het feit dat ik een andere mening heb dan de meerderheid?
Ik wil gewoon simpelweg eens wat mensen wakker schudden.
gelukkig niet te veel mensen PVV gestemd...
Politici zouden op de voorgrond moeten staan als het over deze onderwerpen gaat!
ze zijn liever bezig met hun haantjes gedrag en irrelevante onderwerpen...
Pfff, echt een verlichting om te horen dat er nog mensen rondlopen die WEL een rationeel gezond verstand hebben!

Echt, VVD.. CDA.. noem maar op, om te kotsen! De fucking broedplaats voor debielen als Wilders, Verdonk, Balkenende en noem ze maar op!
Non-charismatiche kruiperige uitzuigers, die ook nog half Nederland voor zich weten te winnen met hun mooie praatjes.. Zijn we mooi klaar mee..

Whaha.. en dan staat de eerste "V" van VVD ook nog voor "Volkspartij".. Als er iets bedrieglijk is, is dat het wel..

Volgens mij spreken VVD'ers allemaal een soort dialect waarin "Volk" een ander woord is voor een soort binnenzak, waar je flappen in kan stoppen
die niet van jou zijn.. In dat geval klopt de naam wel redelijk.
