😏
16 april 2019
georganiseerd door DGTL
DGTL Amsterdam dagen
DGTL Amsterdam, | za 20 apr 2019, 12:00 | ← | |
DGTL Amsterdam, | zo 21 apr 2019, 12:00 |
Zie ook
DGTL · Opening Night, | NDSM-Werf, | vr 19 apr 2019, 20:30 | ||
DGTL · Night Program, | Scheepsbouwloods, | za 20 apr 2019, 23:00 | ||
DGTL · Night Program, | Shelter, | za 20 apr 2019, 23:00 | ||
DGTL · Night Program, | Scheepsbouwloods, | zo 21 apr 2019, 23:00 | ||
DGTL · Night Program, | Shelter, | zo 21 apr 2019, 23:00 |
Tickets & prijzen DGTL Amsterdam
Early bird, Weekender: | € 86,50 | → uitverkocht |
passepartout: | € 134,50 | → uitverkocht |
Voorverkoop 1: | € 23,- | |
Voorverkoop 2: | € 55,- | |
Weekender: | € 93,50 | |
passepartout: | € 146,50 |
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Minimumleeftijd?
18Informatie
Het nachtprogramma kent 2 locaties: de Warehouse (Scheepsbouwwerf = gebouw waar overdag de Generator stage is) & de Shelter. Op de vrijdag is enkel de Warehouse actief (opening night), op zaterdag & zondag komt Shelter erbij.
Nachtprogramma timetable volgt tezamen met onze timetable release (waarschijnlijk is die eind feb. - richtdatum is 26. februari maar pin die nog niet vast).
Let op: met een passe-partout ticket heb je alleen automatisch toegang tot Warehouse events. Om toegang te krijgen tot de Shelter dient er een apart Shelter ticket gekocht te worden. Openingstijden volgen.
Nachtprogramma timetable volgt tezamen met onze timetable release (waarschijnlijk is die eind feb. - richtdatum is 26. februari maar pin die nog niet vast).
Let op: met een passe-partout ticket heb je alleen automatisch toegang tot Warehouse events. Om toegang te krijgen tot de Shelter dient er een apart Shelter ticket gekocht te worden. Openingstijden volgen.
Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 10 | 21% | |
zeer goed | 16 | 33% | |
goed | 18 | 38% | |
ok | 1 | 2% | |
voldoende | 1 | 2% | |
onvoldoende | 1 | 2% | |
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 1 | 2% |
Line-up DGTL Amsterdam
Line-up is niet compleet.
1Modular |
---|
za 17:00 - 19:00: Roman Flügel |
Oceanic house, afro |
2Generator |
stranger techno |
3Frequency |
za 18:00 - 20:00: Moodymann |
4Filter |
za 12:00 - 15:00: Sam Shure |
za 16:00 - 18:00: Matthew Dekay |
5AMP |
Patrick Topping house, techno |
za 17:00 - 18:30: Archie Hamilton |
Rampa house, techno |
6Gain, gehost door Ra |
za 21:45 - 23:00: Younger Rebinds |
7Live |
8Skyline |
Nick Verstand house |
za 19:30 - 20:00: Mystery Guest |
Nick Verstand house |
Statistieken
66 | bezoekers | |
55 | geïnteresseerd | |
678 | bezoekers | |
5914 | geïnteresseerd | |
7300 | bezoekers @ 19 april 2019 | |
3300 | geïnteresseerd @ 19 april 2019 | |
48247 | uitnodigingen + geïnteresseerd + bezoekers @ 15 oktober 2019 | |
65 / 24 | · | mannen / vrouwen |
32.7 | gemiddelde leeftijd | |
32.3 | leeftijd mediaan | |
4 | · | nieuwsberichten |
7 | · | video's |
4 | · | opmerkingen |
2 | · | waarderingen |
zeer goed | · | stemresultaat (48 stemmen) |
Nieuws
Naar een festival gaan en bijdragen aan een klimaatneutrale wereld? DGTL biedt de mogelijkheid om je CO2-uitstoot te compenseren
DGTL Amsterdam maakt de volledige line-up bekend van haar zevende editie tijdens het Paasweekend op de industriële NDSM-werf in Amsterdam-Noord. Op 19, 20 en 21 april opent DGTL daarmee traditiegetrouw het festivalseizoen. Naast al aangekondigde acts als Ben Klock, Carista, Dixon, Disclosure [dj] en Laurent Garnier maken de toegevoegde namen de DGTL Amsterdam 2019 line up compleet. Publiekslievelingen die zijn toegevoegd zijn namen als Amelie Lens, Bicep [dj], DMX Krew [live], Honey Dijon, Maceo Plex, Marcel Dettmann en nog vele anderen. 2
DGTL kondigt eerste reeks namen aan voor Amsterdam 2019
30 november 2018
DGTL keert ook in 2019 weer terug op de Amsterdamse NDSM-werf voor hun jaarlijkse weekender tijdens Pasen. Traditiegetrouw opent de duurzame festivalorganisatie het festivalseizoen en trakteert op 19, 20 & 21 april publiek uit binnen- en buitenland op muziek, kunst en revolutionaire duurzaamheidsprojecten. 1
Disclosure headline act tijdens DGTL festival Amsterdam 2019
28 november 2018
DGTL keert ook in 2019 weer terug op de Amsterdamse NDSM-werf voor hun jaarlijkse weekender tijdens Pasen. Traditiegetrouw opent de duurzame festivalorganisatie het festivalseizoen en trakteert op 19, 20 & 21 april publiek uit binnen- en buitenland op muziek, kunst en revolutionaire duurzaamheidsprojecten. 3
DGTL will be back at the NDSM Docklands next Easter for another weekend where we can dance the days away, while leaving a green footprint.
Last tickets: https://partyflock.nl/order_ticket/360518
Final info: http://bit.ly/Final-info
Last tickets: https://partyflock.nl/order_ticket/360518
Final info: http://bit.ly/Final-info
→ lees meer
ALMOST SOLD OUT
DGTL will be back at the NDSM Docklands next Easter for another weekend where we can dance the days away, while leaving a green footprint.
Last tickets: https://partyflock.nl/order_ticket/360518
Final info: http://bit.ly/Final-info
• TIMETABLE •
FRIDAY
DGTL Amsterdam 2019: Opening Night
22:00-00:30 Tunnelvisions & Applescal
00:30-03:00 DJ Koze
03:00-05:30 Mano Le Tough
SKYLINE
21:00-22:00 Colin Benders
22:00-05:00 Boris Acket, Nick Verstand, Bob Roijen
SATURDAY
MODULAR
12:00 - 14:00 Tammo Hesselink
14:00 - 16:00 HAAi
16:00 - 17:00 Weval [duo]
17:00 - 19:00 Roman Flügel
19:00 - 21:00 John Talabot & Oceanic
21:00 - 23:00 Maceo Plex
GENERATOR
12:00 - 15:00 Tijana T
15:00 - 17:00 stranger & Deniro
17:00 - 18:45 Dr. Rubinstein
18:45 - 20:45 Rødhåd
20:45 - 22:45 Ben Klock
FREQUENCY
12:00 - 14:00 Paula Tape
14:00 - 16:00 Horse Meat Disco
16:00 - 18:00 TITIA
18:00 - 20:00 Moodymann
20:00 - 21:00 DMX Krew [LIVE]
21:00 - 23:00 Midland
FILTER
12:00 - 15:00 Sam Shure
15:00 - 16:00 Parallells [LIVE]
16:00 - 18:00 Matthew Dekay
18:00 - 20:00 Bedouin
20:00 - 21:30 Rampue [LIVE]
21:30 - 23:00 andhim
AMP
12:00 - 15:00 Luuk van Dijk
15:00 - 17:00 Patrick Topping &
15:00 - 17:00 Green Velvet
17:00 - 18:30 Archie Hamilton
18:30 - 19:30 De Sluwe Vos [LIVE]
19:30 - 21:00 Rampa vs &ME
21:00 - 23:00 Floorplan
GAIN BY RA
15:00 - 16:15 Moxie
16:15 - 17:30 upsammy
17:30 - 19:00 Roi Perez
19:00 - 20:15 Ben Klock [HOUSE SET]
20:15 - 21:45 DJ Seinfeld
21:45 - 23:00 Younger Rebinds
LIVE
15:00 - 16:00 Otzeki [LIVE]
16:30 - 17:30 Joachim Pastor [LIVE]
18:00 - 19:00 George FitzGerald [LIVE]
19:30 - 20:30 Rone [LIVE]
21:00 - 22:00 Colin Benders
SKYLINE
15:00 - 16:45 Boris Acket, Nick Verstand
16:45 - 17:30 Oceanic
17:30 - 23:00 Boris Acket, Nick Verstand
WHEN WATER FALLS
12:00-23:00 When water falls by: Heleen Blanken
DGTL x Ace & Tate
12:00-23:00 DGTL x Ace & Tate present Refract By: ATM Model Art
NIGHT PROGRAM
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Saturday - Warehouse
23:15 - 00:30 Sjamsoedin
00:30 - 02:00 Rødhåd
02:00 - 03:30 Maceo Plex
03:30 - 05:00 ANNA
05:00 - 07:00 Mella Dee
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Saturday – Shelter
23:00 - 01:30 JP Enfant
01:30 - 03:30 ROD
03:30 - 04:30 Colin Benders
04:30 - 07:00 Makam
SUNDAY
MODULAR
12:00 - 14:00 Dazion
14:00 - 15:30 Philou Louzolo
15:30 - 17:00 Henrik Schwarz [LIVE]
17:00 - 19:00 Bicep [DJ]
19:00 - 21:00 Dixon
21:00 - 23:00 Laurent Garnier
GENERATOR
12:00 - 14:00 Abstract Division
14:00 - 15:45 JP Enfant
15:45 - 16:45 Bjarki
16:45 - 18:45 Amelie Lens
18:45 - 20:45 Len Faki
20:45 - 22:45 Dax J
FREQUENCY
12:00 - 15:00 Tracey
15:00 - 16:00 DJ Boring [LIVE]
16:00 - 18:30 Carista
18:30 - 20:30 Motor City Drum Ensemble
20:30 - 23:00 The Black Madonna
FILTER
12:00 - 14:30 Collé
14:30 - 16:15 Ninze & Okaxy [LIVE]
16:15 - 17:45 Be Svendsen [LIVE]
17:45 - 19:30 Pachanga Boys
19:30 - 21:00 Eelke Kleijn [LIVE]
21:00 - 23:00 Oliver Koletzki
AMP
12:00 - 15:00 ANOTR
15:00 - 17:00 William Djoko
17:00 - 19:00 Disclosure [DJ]
19:00 - 21:00 Honey Dijon
21:00 - 23:00 Kölsch
GAIN BY RA
15:00 - 16:15 Sedef Adasi
16:15 - 17:30 Vermelho
17:30 - 18:45 Bambounou
18:45 - 20:15 Elias Mazian & Carista
20:15 - 21:45 Rebolledo
21:45 - 23:00 Marcel Dettmann
LIVE
15:00 - 16:00 Cubicolor [LIVE]
16:30 - 17:30 Tourist [LIVE]
18:00 - 19:00 GusGus [LIVE]
19:30 - 21:00 Satori [LIVE]
21:00 - 22:00 Max Cooper [LIVE]
SKYLINE
15:00 - 19:30 Boris Acket & Nick Verstand
19:30 - 20:00 Dax J
20:00 - 23:00 Boris Acket & Nick Verstand
WHEN WATER FALLS
12:00-23:00 When water falls by: Heleen Blanken
DGTL x Ace & Tate
12:00-23:00 DGTL x Ace & Tate present Refract By: ATM Model Art
NIGHT PROGRAM
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Sunday – Warehouse
23:15 - 01:00 Identified Patient
01:00 - 02:00 Redshape [live]
02:00 - 05:00 Marcel Dettmann
05:00 - 07:00 Vermelho
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Sunday – Shelter
23:00 - 02:00 Optimo
02:00 - 04:00 Honey Dijon
04:00 - 07:00 Elias Mazian
SUSTAINABILITY PROJECTS PART 1:
Circular food court 3.0
Giving back to the city - MADE student project
ECO-Toilets
DGTL x Innofest
Sustainable artist handling
Resource management
Hardcups
Smart energy plan
Meat-free
Material flow analysis
Read more about our sustainability projects here: http://bit.ly/Sustainability-projects
DGTL Campsite: http://bit.ly/DGTL-Campsite
Busses within the Netherlands: http://bit.ly/DGTL-busses
Coaches from France and Belgium: http://bit.ly/International-coaches
DGTL will be back at the NDSM Docklands next Easter for another weekend where we can dance the days away, while leaving a green footprint.
Last tickets: https://partyflock.nl/order_ticket/360518
Final info: http://bit.ly/Final-info
• TIMETABLE •
FRIDAY
DGTL Amsterdam 2019: Opening Night
22:00-00:30 Tunnelvisions & Applescal
00:30-03:00 DJ Koze
03:00-05:30 Mano Le Tough
SKYLINE
21:00-22:00 Colin Benders
22:00-05:00 Boris Acket, Nick Verstand, Bob Roijen
SATURDAY
MODULAR
12:00 - 14:00 Tammo Hesselink
14:00 - 16:00 HAAi
16:00 - 17:00 Weval [duo]
17:00 - 19:00 Roman Flügel
19:00 - 21:00 John Talabot & Oceanic
21:00 - 23:00 Maceo Plex
GENERATOR
12:00 - 15:00 Tijana T
15:00 - 17:00 stranger & Deniro
17:00 - 18:45 Dr. Rubinstein
18:45 - 20:45 Rødhåd
20:45 - 22:45 Ben Klock
FREQUENCY
12:00 - 14:00 Paula Tape
14:00 - 16:00 Horse Meat Disco
16:00 - 18:00 TITIA
18:00 - 20:00 Moodymann
20:00 - 21:00 DMX Krew [LIVE]
21:00 - 23:00 Midland
FILTER
12:00 - 15:00 Sam Shure
15:00 - 16:00 Parallells [LIVE]
16:00 - 18:00 Matthew Dekay
18:00 - 20:00 Bedouin
20:00 - 21:30 Rampue [LIVE]
21:30 - 23:00 andhim
AMP
12:00 - 15:00 Luuk van Dijk
15:00 - 17:00 Patrick Topping &
15:00 - 17:00 Green Velvet
17:00 - 18:30 Archie Hamilton
18:30 - 19:30 De Sluwe Vos [LIVE]
19:30 - 21:00 Rampa vs &ME
21:00 - 23:00 Floorplan
GAIN BY RA
15:00 - 16:15 Moxie
16:15 - 17:30 upsammy
17:30 - 19:00 Roi Perez
19:00 - 20:15 Ben Klock [HOUSE SET]
20:15 - 21:45 DJ Seinfeld
21:45 - 23:00 Younger Rebinds
LIVE
15:00 - 16:00 Otzeki [LIVE]
16:30 - 17:30 Joachim Pastor [LIVE]
18:00 - 19:00 George FitzGerald [LIVE]
19:30 - 20:30 Rone [LIVE]
21:00 - 22:00 Colin Benders
SKYLINE
15:00 - 16:45 Boris Acket, Nick Verstand
16:45 - 17:30 Oceanic
17:30 - 23:00 Boris Acket, Nick Verstand
WHEN WATER FALLS
12:00-23:00 When water falls by: Heleen Blanken
DGTL x Ace & Tate
12:00-23:00 DGTL x Ace & Tate present Refract By: ATM Model Art
NIGHT PROGRAM
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Saturday - Warehouse
23:15 - 00:30 Sjamsoedin
00:30 - 02:00 Rødhåd
02:00 - 03:30 Maceo Plex
03:30 - 05:00 ANNA
05:00 - 07:00 Mella Dee
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Saturday – Shelter
23:00 - 01:30 JP Enfant
01:30 - 03:30 ROD
03:30 - 04:30 Colin Benders
04:30 - 07:00 Makam
SUNDAY
MODULAR
12:00 - 14:00 Dazion
14:00 - 15:30 Philou Louzolo
15:30 - 17:00 Henrik Schwarz [LIVE]
17:00 - 19:00 Bicep [DJ]
19:00 - 21:00 Dixon
21:00 - 23:00 Laurent Garnier
GENERATOR
12:00 - 14:00 Abstract Division
14:00 - 15:45 JP Enfant
15:45 - 16:45 Bjarki
16:45 - 18:45 Amelie Lens
18:45 - 20:45 Len Faki
20:45 - 22:45 Dax J
FREQUENCY
12:00 - 15:00 Tracey
15:00 - 16:00 DJ Boring [LIVE]
16:00 - 18:30 Carista
18:30 - 20:30 Motor City Drum Ensemble
20:30 - 23:00 The Black Madonna
FILTER
12:00 - 14:30 Collé
14:30 - 16:15 Ninze & Okaxy [LIVE]
16:15 - 17:45 Be Svendsen [LIVE]
17:45 - 19:30 Pachanga Boys
19:30 - 21:00 Eelke Kleijn [LIVE]
21:00 - 23:00 Oliver Koletzki
AMP
12:00 - 15:00 ANOTR
15:00 - 17:00 William Djoko
17:00 - 19:00 Disclosure [DJ]
19:00 - 21:00 Honey Dijon
21:00 - 23:00 Kölsch
GAIN BY RA
15:00 - 16:15 Sedef Adasi
16:15 - 17:30 Vermelho
17:30 - 18:45 Bambounou
18:45 - 20:15 Elias Mazian & Carista
20:15 - 21:45 Rebolledo
21:45 - 23:00 Marcel Dettmann
LIVE
15:00 - 16:00 Cubicolor [LIVE]
16:30 - 17:30 Tourist [LIVE]
18:00 - 19:00 GusGus [LIVE]
19:30 - 21:00 Satori [LIVE]
21:00 - 22:00 Max Cooper [LIVE]
SKYLINE
15:00 - 19:30 Boris Acket & Nick Verstand
19:30 - 20:00 Dax J
20:00 - 23:00 Boris Acket & Nick Verstand
WHEN WATER FALLS
12:00-23:00 When water falls by: Heleen Blanken
DGTL x Ace & Tate
12:00-23:00 DGTL x Ace & Tate present Refract By: ATM Model Art
NIGHT PROGRAM
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Sunday – Warehouse
23:15 - 01:00 Identified Patient
01:00 - 02:00 Redshape [live]
02:00 - 05:00 Marcel Dettmann
05:00 - 07:00 Vermelho
DGTL Amsterdam 2019 Night Program: Sunday – Shelter
23:00 - 02:00 Optimo
02:00 - 04:00 Honey Dijon
04:00 - 07:00 Elias Mazian
SUSTAINABILITY PROJECTS PART 1:
Circular food court 3.0
Giving back to the city - MADE student project
ECO-Toilets
DGTL x Innofest
Sustainable artist handling
Resource management
Hardcups
Smart energy plan
Meat-free
Material flow analysis
Read more about our sustainability projects here: http://bit.ly/Sustainability-projects
DGTL Campsite: http://bit.ly/DGTL-Campsite
Busses within the Netherlands: http://bit.ly/DGTL-busses
Coaches from France and Belgium: http://bit.ly/International-coaches
4 opmerkingen
Na jarenlang niet meer naar DGTL te zijn geweest ten faveure van Awakenings wordt het toch maar eens tijd om hier weer eens naartoe te gaan! De lineups van Awakenings dit jaar spreken mij persoonlijk niet zo veel aan en ik verheug me nu al op de vele variatie die dit festival te bieden heeft. Ik ben er alleen bang voor dat alle 'grote namen' gezellig met zijn allen op het laatste tijdsslot ingepland zullen staan. Laat die timetable maar komen!
Uitspraak van Fakudolphin op maandag 25 februari 2019 om 11:21:vele variatie
Heb de ervaring op DGTL dat je juist de hele dag door 'grote' namen kunt tackelen.
laatste aanpassing