Mysteryland (flyer)
georganiseerd door Mysteryland SiteID&T Site
-
Voormalig Floriadeterrein op de kaart buiten
Hoofddorp
Serie
Mysterylandvr 24 aug 2018 om 14:00
Mysterylandza 25 aug 2018 om 11:00
Mysterylandzo 26 aug 2018 om 12:00
Genres (schatting)
house × 39, techno × 16, electro × 15, hardstyle × 13, techhouse × 12
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijzen
Early bird + camping:€ 189,-
passepartout:€ 119,50
VIP:€ 159,50
Voorverkoop:€ 64,50
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Voorverkoop is gestart op dinsdag 27 februari 2018 om 12:00.
Overnachten
Boek een overnachting in de buurt via Booking.com.Booking.com
[F] Foto's
Er zullen hier foto's genomen worden door Partyflock!
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
pagina laatst gewijzigd op
Video's
Line-up & Timetable
2Main Stage
12:00 - 13:15:  The Him
13:15 - 14:45:  Vintage Culture BraziliŽ
14:45 - 15:55:  Kungs Frankrijk
15:55 - 16:55:  Jonas Blue Verenigd Koninkrijk
17:05 - 18:15:  Galantis Zweden
18:20 - 19:30:  Live: Sam Feldt
19:30 - 20:40:  W&W
20:40 - 21:50:  Dimitri Vegas & Like Mike BelgiŽ
21:50 - 22:50:  Axwell /\ Ingrosso Zweden
3Q-dance
12:00 - 13:30:  Geck-o
13:30 - 15:00:  Max Enforcer
15:00 - 16:00:  Sound Rush
16:00 - 17:00:  TNT ItaliŽ
17:00 - 18:00:  Psyko Punkz
18:00 - 19:00:  Bass Modulators
19:00 - 20:00:  Coone BelgiŽ
20:00 - 21:00:  Noisecontrollers
21:00 - 22:00:  Headhunterz
22:00 - 22:50:  Frequencerz
4Big Top, gehost door Revealed Recordings, Hardwell
12:00 - 13:00:  Charming Horses Duitsland
13:00 - 14:00:  KAAZE Zweden
14:00 - 15:00:  The Partysquad
15:00 - 16:00:  Hardwell
16:00 - 16:45:  Dr Phunk
Rap: Jebroer
16:45 - 17:45:  Maddix
17:45 - 18:45:  Dirtcaps
18:45 - 19:45:  Sick Individuals
19:45 - 20:45:  Quintino
20:45 - 21:45:  Blasterjaxx
21:45 - 22:45:  KSHMR Verenigde Staten
MC: Gee Verenigd Koninkrijk
5Barong Family
12:00 - 13:00:  SIROJ
13:00 - 14:00:  Stoltenhoff Denemarken
14:00 - 15:00:  Mightyfools
15:00 - 16:00:  Juyen Sebulba Verenigde Staten
16:00 - 16:20:  Live: Anbu Gang
16:20 - 17:20:  DOLF
17:20 - 18:30:  Aazar Frankrijk
18:30 - 19:40:  Moksi
19:40 - 20:45:  Dillon Francis Verenigde Staten
20:50 - 21:50:  Yellow Claw
21:50 - 22:50:  Crisis Era Canada
6Cocoon
12:00 - 14:00:  SHLTR
14:00 - 16:00:  Dana Ruh Duitsland
16:00 - 18:00:  Sven Všth Duitsland
18:00 - 20:15:  Ilario Alicante ItaliŽ
20:15 - 22:30:  ROD
7Paradise
12:00 - 13:30:  Marc Holstege
13:30 - 15:15:  Luuk van Dijk
15:15 - 17:15:  Patrick Topping Verenigd Koninkrijk
17:15 - 19:30:  Dubfire Verenigde Staten
19:30 - 22:45:  Jamie Jones Verenigd Koninkrijk
8Vunzige Deuntjes
12:00 - 13:00:  JDB
13:00 - 15:00:  Jack Jameson
15:00 - 16:00:  Raynor Bruges
16:00 - 16:45:  BIGGI
16:45 - 18:00:  Abstract
18:00 - 19:00:  Freddy Moreira
19:00 - 20:00:  Rap: Ronnie Flex
20:00 - 21:00:  Walter Looks
21:00 - 22:00:  Johnny 500
22:00 - 22:45:  Soundsystem: Vunzige Deuntjes
9Fluflu ◊ Crazy Town
12:00 - 13:15:  King Eyal
13:15 - 14:30:  Alex Rueda Zuid-Afrika
14:30 - 16:30:  Steins
16:30 - 18:00:  Juvanice
18:00 - 19:30:  Boehmer
19:30 - 20:45:  FiŽsto
20:45 - 21:00:  Zang: Danny Plezier
21:00 - 22:30:  Daan de Greef
10Thunderdome
12:00 - 13:30:  Tha Nouky
13:30 - 15:00:  Dano
15:00 - 16:00:  Ruffneck
16:00 - 17:00:  Endymion
17:00 - 18:00:  The Viper
18:00 - 19:00:  Korsakoff
19:00 - 20:00:  Mad Dog ItaliŽ
20:00 - 21:00:  Ophidian
21:00 - 22:00:  Noize Suppressor ItaliŽ
22:00 - 23:00:  Andy The Core ItaliŽ
11Beatport ◊ Stil Vor Talent, gehost door Stil vor Talent
14:00 - 16:00:  Sam Shure Duitsland
16:00 - 18:30:  Kellerkind Zwitserland
18:30 - 21:30:  Klangkuenstler Duitsland
12Tony Junior's Temple
14:00 - 14:30:  Isaac Palmer Verenigde Staten
14:30 - 15:00:  Jay Ronko
15:00 - 15:30:  Boombastix IsraŽl
15:30 - 16:00:  BLR
16:00 - 16:45:  Sem Vox
16:45 - 17:30:  Soulvation
17:30 - 18:15:  Gregor Salto
18:15 - 19:00:  ChildsPlay
19:00 - 19:15:  Tony Junior
19:15 - 19:30:  Zang: MAAN
19:30 - 20:00:  Tony Junior
13Milkshake Festival
13:00 - 15:00:  Lin
15:00 - 17:00:  LUPE
17:00 - 19:00:  Doppelgang
19:00 - 20:30:  Mason
20:30 - 22:00:  Big General
MC: DiVine CuraÁao
14Healing Garden
15:00 - 16:30:  Cacao Ceremony
16:30 - 18:00:  5-Element Dance
18:00 - 19:00:  Isis
19:00 - 22:00:  Isis
Statistieken



x
680Partyflockbezoekers
1353PartyflockgeÔnteresseerd
3385Appicbezoekers
7205AppicgeÔnteresseerd
56 / 36·mannen / vrouwen
28.8·gemiddelde leeftijd
28.5·leeftijd mediaan
10·video's
2·opmerkingen
3 Days.
17 Stages.
300 Artists.
Endless possibilities.
→ lees meer

2 opmerkingen

2 kaartjes voor de zo dag te koop.­ Morgen weg voor 60 euro per stuk.­
Pb bij interesse
Tickets verkocht via ticketswap